Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2004., 12:20   #61
Ima jedan u Okickoj i jako je fin i jeftin e da nezaboravim ugodna je atmosfera.
Shadowfax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 20:18   #62
Quote:
Shadowfax kaže:
Ima jedan u Okickoj i jako je fin i jeftin e da nezaboravim ugodna je atmosfera.
ovo je naš obiteljski restač. djeca ga najviše vole
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2004., 22:41   #63
Quote:
hator kaže:
evo da i ja dam jednu informaciju , imate kineski na zagrbačkoj , jako lijepo uređen , klopa super, pileći ražnjići u kikiriki umaku za krepat kako su fini , a sve vam je za gotovinu 50 % sniženo. tako da se svi mogu ubiti u hrani i isprobavati za male pare.
da da i da...vec sam mislila da niko nece spomenit taj restac

za 50 kuna se ubijes u hrani od predjela glavnog jela i deserta...a ti pileci raznjici s kikiriki sosom su mi postali opsesija, vec sam ih tri put radila doma, to je ludilo od klope
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2004., 14:52   #64
Quote:
fairy kaže:
Šenoina ulica odmah na čošku, gleda na Tomislavac!
o da... i razbijen je u dvije manje prostorije, tako da ne izgleda vise ogromno k'o kantina...

to je jedini kinez kod kojeg idem... onaj u ilici mi nikad nije bio dobar jer sam tocno osjecala vegetu u hrani

a zanima me dal jos radi onaj jedan mali na gornjem gradu... u njemu nisam bila od kad su mi prije par godina pokushali uvalit obicne shpagete umjesto onih njihovih rezanaca jerbo da je kuhar koji ih radi na bolovanju, a ovaj drugi ih ne zna napravit

inace... prije godinu dana je bila velika akcija hr policije na kineske restorane zbog toga jer su uvazali pse iz srbije i nudili ih, bez znanja klijenata
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 22:51   #65
bezveze. pojma nemam kak se nismo sjetili linkove na netu potraziti. uglavnom, 2 sam nasla s cjenicima:
China garden
i
Tian Tan u Okickoj
ovaj drugi cak ima i slike hrane
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 08:58   #66
Bila sam samo jednom u kineskom, u Crnčićevoj
Bilo fino i nitko se nije otrovao. Dapače, ujak tamo često jede i živ je i zdrav
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:03   #67
Quote:
hator kaže:
evo da i ja dam jednu informaciju, imate kineski na zagrebačkoj, jako lijepo uređen, klopa super, pileći ražnjići u kikiriki umaku za krepat kako su fini, a sve vam je za gotovinu 50 % sniženo. tako da se svi mogu ubiti u hrani i isprobavati za male pare.
Ispravak netočnog navoda:
cijene hrane su snižene 40% samo za gotovinu.
Dakle, na cugu nema popusta & ako plaćate karticama - nema popusta.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2006., 11:25   #68
eh, jeli neku vecer piletinu s curryem kod mr. chena i opet su se pokvarili...bas variraju u okusu, nikako mi se to ne svidja...
zasad su na vrhu ovi u zagrebackoj i dinastija,ilica, ofkors...
la-di-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 20:17   #69
pileći ražnjići u kikiriki umaku zvuče dobro! a s čim se to može jest?jer ide uz rižu?prije par dana sam htjela probat hranu u zagrebačkoj,al bas su imali neki privatni party pa sam naišla na zatvorena vrata
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 23:30   #70
Bili neki dan u China House u Rapskoj - ocjena klope

jeli smo junetinu s bambusom i gljivama (što standardno u kineskim jedemo) i piletinu u curryju. Jaaaako dobro.

Doduše malo mi se ambijent ne sviđa, točnije - soc-realistički stolovi i stolice, al ajde-de, da ne cjepidlačim butkovićevski ...

Prije smo se držali uglavnom restorana China u Štoosovoj jer smo bili u tom kvratu, isto samo pohvale.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 09:55   #71
u gajnica je jedan vrlo jeftin restoran, tam idem često s mužem.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 12:13   #72
jel u tom u zagrebačkoj popust od 40% za got. i kada dođeš tamo pa uzmeš klopu za van? pliz nek netko napiše ako zna, trebat će mi skoro...
mighty_aphrodite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 14:29   #73
bila jucer u asiji u novoj vesi
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 15:02   #74
I ja sam bila u Gajnicama par puta i zadovoljna sam .A imaju i popust 50% na hranu kad jedeš tamo.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 10:05   #75
Quote:
milkica kaže:
I ja sam bila u Gajnicama par puta i zadovoljna sam .A imaju i popust 50% na hranu kad jedeš tamo.
Ja sam bila prije dva dana prvi put. Htjela sam ici u ovaj u Zagrebackoj kojeg hvalite koliko vodim, no frendica mi je rekla da ona klopa u Gajnicama i da je OK. Meni za troje sa svime me je ispao 200kn sto je predobro, no moram par primjedbi. Restac je uredjen katastrofa. Smrdi u WC.u, smrdi iz kuhinje, konobar je totalka zbunjen. Od toga da sam primjetila da je za dva (od tri okupirana) stola odfurao krivu klopu, pojma nema kakvog je okusa koje jelo itd. Klopa je nelosa, ali i ne fantasticna. Do sada sam jela u Ilici (kod Britanca) i u Aziji dok je bila u Petrinjskoj. Bili su skuplji, no i opci dojam je bio bolji. Iduci put idem u Zagrebacku okusati srecu. Cijene su, koliko vidim na cjeniku od ovog u Zagrebackoj, iste.
P.S. Htjela sam uzeti klopu za muza, posto je ostao kod kuce i naravno placa se puna cijena, bez obzira na kes. Pitam konobara koji je razlog toj umotvorini, a on odgovara da je to neka politika vlasnika koju ni on sam bas ne razumije.
Kazu mi kolege koji obozavaju kinesku klopu da je najbolji u Zagrebu jedan u blizini MIOC-a, neka ulica paralelna s Maksimirskom. Jedino mi se zbog klope ne da raditi 40km u jednom pravcu.
ILB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 09:53   #76
u gajnicama su cijene 50 posto snižene.....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:41   #77
Quote:
Noemi kaže:
Pricalo se par godina unatrag da su ih sanitarci nasli u frizideru.Informaciju sam dobila od jednog lijecnika,ali kako ne znam tocno na koji se restoran odnosilo ni ostale detalje radije to navodim samo kao nagadjanje.
prvo glupo je to i prenositi kad čuješ takvu glupost, a kamoli vjerovati..što sve ljudi seru kad si nešto ne mogu priuštiti (pa onda pričaju da zato ne idu), strašno!!!???
trebalo bi svakoga biti sram da to uopće zine reći..
ti su ljudi u tuđoj zemlji i sve uredno rade i poštuju.
takve stvari mogu raditi samo naši hrvati(onaj motel u Mlaki, što je pse pekao na ražnju pod janjetinom )
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:46   #78
Quote:
luigi19 kaže:
bio sam u jednom kineskom restoranu, bilo je jestivo.
a misljenja sam da se kinezi prvenstveno i samo prvenstveno doseljavaju u razne dijelove svijeta da bi sto lakse zgrnuli lovu, a to sto ces ti misliti o njima ili njihovoj domovini njih ne tangira.

i on dodje tu pa fol priprema nacionalna jela ljudima koji nemaju pojma kakvog bi okusa sve to trebalo izgledati, ali i da znaju mislim da ne bi bitno utjecalo na posjecenost. jer ima jos jedna imigrantska skupina koja se bavi prehranom naroda, i ljudi svakodnevno kupuju kod njih iako znaju sto je dobar proizvod.

nekako mi se sve cini da je njihova razina pripreme u kuhinji vrlo blizu onoj u McD.
iz ovoga se vidi da ti stvarno sve znaš sa svojih 19god.-svaka čast, VEČIH GLUPOSTI NIKAD NISAM ČUO. vidi se da dalje od svog kvarta nisi bio, ti sigurno znaš kakav je okus njihovih nacionalnih jela bio sam 4-5puta do sada u Kini i užasavaju me slične gluposti koje ovdje čitam
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 09:57   #79
jeste li bili u kineskom u velikoj gorici?
setaliste frana lucica 5 cini mi se

vlasnica izrazito ljubazna,probati vino od cvijeca-odlicno!

vikendom su imali obiteljski menu,za 4 osobe 250 kn ak me sluzi memorija

cips od jastoga -5+
piletina s kikirikijem -svaka preporuka,povrce uvijek frisko i hrskavo,picek ukusno mekan,kikirikija u izobilju,umak taman zacinjen

riza fina.nije gnjecava nit raskuhana

i da springrole - odlicne
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 17:13   #80
ja i dragi se uvijek ubijemo u Rapskoj.ma za 200 kn.se strgamo,ali kako je netko napomenuo,ne naručujemo 2 glavna jela jer nam je i ono jedno previše.
juhice su super,a i proljetna rolada rula.a tek pohani sladoled
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.