Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2014., 13:15   #61
kaj je netko uopce skuzio balerinke kraj one haljinice?
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:19   #62
Quote:
randy101 kaže: Pogledaj post
nek se javi ona cura s integralom na majici u pp, mozemo zajedno rijesavati diferencijalne jednadzbe
ta cura je zauzeta i to sretno, kasnis
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:26   #63
Quote:
Bubba Zanetty kaže: Pogledaj post
Ja sam bio kratko, ali ono što sam načuo sa zvučnika bar za matineje nije bilo loše. A kome je bilo loše, bilo zbog muzike bilo zbog nečeg drugog, sam si je kriv. Jbg nismo više u socijalizmu i neka svako preuzme odgovornost za vlastito raspoloženje.

Neva i Dep neka na slijedeći tulum donesu par primjeraka zbirki od Demidoviča, pa kom je do diferencijalnih jednadžbi nek žestoko partija negdje u kutu sa bilježnicom, olovkom i gumicom (onom za brisanje grafitnog traga na papiru, naravno).
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne kužim zaš ti svi tak pljuju po balerinkicama, ja ih isto obožavam

ma super za probijanje leda, na sljedećem će mi bit puno lakše, inače sam ja tip koji više voli da netko dođe do njega, nego da sam upada, ima i na psihološkoj bazi dosta

na sljedećem se nadam veće,m migriranju i plesnom podiju, tam je ipak najlakše migrirat

p.s. frendica je rekla da joj je super bilo i da će si napravit account
Buba , žao mi je što nisi duže ostao

Ma joj to za balerinke je 4fun pokrenuo I pretvorio to mrziteljstvo u kult neki


dipeš je uvik zgodna uostalom !
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 13:51   #64
što se mene tiče, glazba je bila ok drago mi je da sam vidjela neke ljude

jedino mi je žao što praktički nije nitko plesao nego su se svi zavukli za svoje stolove
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 14:27   #65
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ta cura je zauzeta i to sretno, kasnis
Mogao sam se misliti da si to ti

@svi Btw, čemu razočarenje glazbom?? Uvijek je bitnija ekipa od glazbe
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 15:30   #66
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
@svi Btw, čemu razočarenje glazbom?? Uvijek je bitnija ekipa od glazbe
svi su bili kao mrtva puhala

svi su se zbarikadirali za svoj stol, i, koliko mi se čini, nije bilo pretjerano upoznavanja

npr., ja sam jedino uspjela pohvatat koji je forumaš manchild
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 15:35   #67
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
svi su bili kao mrtva puhala

svi su se zbarikadirali za svoj stol, i, koliko mi se čini, nije bilo pretjerano upoznavanja

npr., ja sam jedino uspjela pohvatat koji je forumaš manchild
Pa dobro, manchild baš zrači

A gle, onda ekipa nije bila na razini.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 16:37   #68
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne kužim zaš ti svi tak pljuju po balerinkicama, ja ih isto obožavam
Zato kaj su ružne, a pogotovo na ženama sa čukljavim nogama.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 18:43   #69
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
svi su bili kao mrtva puhala

svi su se zbarikadirali za svoj stol, i, koliko mi se čini, nije bilo pretjerano upoznavanja
Bilo ga je podosta. Osim za ekipu s US-a, koja je AFAIK velikim dijelom gljivila na onom svom kraju i skretala pogled sa svoje cuge na svoj pupak i natrag.

Ja nisam nešto previše zujao okolo, ali samo dok sam stajao na stepenicama kraj stolova prodefiliralo je na ta dva mjesta nekih pet forumaša. Bilo je prometa, bilo je upoznavanja... jedino baš nije bilo plesanja, no kad netko od mene čuje da se na to žalim, neka zove policiju jer me netko ubio i oteo mi account. I, molim, tko me nađe mrtvog, nek mi formatira diskove. Hvala.
Uglavnom, porazgovarao sam s preko nekoliko zanimljivih ljudi, a tko je htio, lako je mogao do mene. Tko nije, nije.

Quote:
npr., ja sam jedino uspjela pohvatat koji je forumaš manchild
A mi ostali nismo imali trakice, a? Ili si disleksična?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 18:48   #70
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Bilo ga je podosta. Osim za ekipu s US-a, koja je AFAIK velikim dijelom gljivila na onom svom kraju i skretala pogled sa svoje cuge na svoj pupak i natrag.
Lažeš.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:07   #71
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Lažeš.
Pa dobro, nije mislio na sve.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:15   #72
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nije mislio na sve.
To ti misliš.


Curka ti je simpa.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:19   #73
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Lažeš.
Neki su, koliko čujem, šest sati prosjedili na svojim mjestima.
Bilo je u tom kraju razmjerno zanimljivo dok nisu otišli Herbicidna i Čekkić, ali onda je konverzacija nekako zamrla. Mada prihvaćam mogućnost da su ljudi samo pristojno čekali da se i ja maknem.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:20   #74
Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Pa dobro, nije mislio na sve.
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
To ti misliš.
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Osim za ekipu s US-a, koja je AFAIK velikim dijelom gljivila na onom svom kraju i skretala pogled sa svoje cuge na svoj pupak i natrag.
I dobro misli.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:34   #75
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Neki su, koliko čujem, šest sati prosjedili na svojim mjestima.
Bilo je u tom kraju razmjerno zanimljivo dok nisu otišli Herbicidna i Čekkić, ali onda je konverzacija nekako zamrla. Mada prihvaćam mogućnost da su ljudi samo pristojno čekali da se i ja maknem.
Nemoj biti toliko strog prema sebi.

Herbi i Čekkić su trebali duže ostati.

Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
I dobro misli.
Ovisi, možda si trebao napisati u većini.
Fru - Fru is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 19:42   #76
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
To ti misliš.

Curka ti je simpa.
Tnx.

I zgodna je isto.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 22:29   #77
Quote:
chavez ding kaže: Pogledaj post
je, svaka im cast.. al vise se nisu vracale, tko zna zasto?
E vidiš, to se nisam zapitala.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Na prvom tulumu je bio izrazito nekvalitetan DJ, koji nije niti znao slagati playlistu, niti mixati. A to se osjeti.
Koliko se sjećam pjesme je nabacio bez nekog smisla i reda, ali je pustio i podosta onih koje su me podsjetile na neka dobra, zlatna vremena pa sam mu ja tu nezgrapnost oprostila.

Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
Lina , hahahaha , to su bili ti isti neforumaši koji su eto uspjeli nagovoriti još pokojeg forumaša (tebe) na ples. Baš mi je drago
Samo što mene nisu trebali nagovarati.
Žalim što češće i više ne plešem. Ples oslobađa.

Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
Smijesni su bili, i bas su bili zainteresirani za naš tulum , a kao što je dipeš rekla obećali su regati se i na sljedeći tulum doći kao punopravni članovi foruma.
I meni su to rekli. Baš su bili komunikativni, društveni i... vole plesati.

Quote:
jana_25 kaže: Pogledaj post
Meni je bilo super, bila sam u dobrom društvu, malo cupkala, previše popila
Heh...a neki su te (opet) zamijenili s forumašicom Lepricorn.

Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Drago mi je da smo se vidjele iako nismo nešto puno stigle pričati, ali ti, jana i chavez bili ste super. I bilo je jako ugodno s vama Baš se veselim sljedeće tulumu i da se opet vidimo!
A meni se sviđa tvoja pozitiva. I ja se veselim sljedećem susretu.

I za kraj:
Quote:
Bubba Zanetty kaže: Pogledaj post
A kome je bilo loše, bilo zbog muzike bilo zbog nečeg drugog, sam si je kriv. Jbg nismo više u socijalizmu i neka svako preuzme odgovornost za vlastito raspoloženje.
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
jedino mi je žao što praktički nije nitko plesao nego su se svi zavukli za svoje stolove
lina111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 23:17   #78
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
svi su bili kao mrtva puhala

svi su se zbarikadirali za svoj stol, i, koliko mi se čini, nije bilo pretjerano upoznavanja
Joj, već ste stvarno dosadni s tim negativnim komentarima na račun stolova i druženja za stolovima. Da, ljudi se često druže s onima koje već poznaju ili s kojima su si forumski dobri, ali koliko sam primjetila, nitko nikoga tko je prišao nije otjerao ili hladno dočekao. Tako da, tko se htio upoznavati s novim ljudima na tulumu, a to nije učinio, može kriviti samo sebe, a ne nekakve stolove.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 08:44   #79
Hvala Depeche sto nas je tako toplo docekala, i isprike sto nismo malo dulje ostale i druzile se, vec zbrisale u Hard Place plesati. No, obecajem sljedeci puta nadoknaditi

...i, moram se pridruziti ljudima kojima bi bilo draze da je glazba ipak bila mrvicu tisa. Barem na pocetku veceri, kasnije, ako druzenje prelazi u plesnjak, moze i glasnije.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 19:29   #80
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Joj, već ste stvarno dosadni s tim negativnim komentarima na račun stolova i druženja za stolovima. Da, ljudi se često druže s onima koje već poznaju ili s kojima su si forumski dobri, ali koliko sam primjetila, nitko nikoga tko je prišao nije otjerao ili hladno dočekao. Tako da, tko se htio upoznavati s novim ljudima na tulumu, a to nije učinio, može kriviti samo sebe, a ne nekakve stolove.
Kako to funkcionira? Dođem do stola, upoznamo se i nastavim pričat s vama dok sjedite a ja visim nad vama? Ili, dođem, upoznamo se, otiđem dalje?
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.