Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 16:28   #21
himna gademza
http://rapidshare.de/files/12157448/03_-_Track__3.mp3.html
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 19:59   #22
Jebena pjesma, samo šteta šta je to himna budućeg trećeligaša. Šteta šta ni drugoligaša ovakav grad ne može imat.

Inače, otkud si ti, sigurno s Rakovca?
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2006., 15:30   #23
Da, s Rakovca
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:10   #24
jel istina da Haris Džinović dolazi u Karlovac 20.4. ?

Jel zna neko kolko je karta?
Nick_the_dick is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 23:32   #25
Dolazi, dolazi. Bilo je glasovanje na www.sedam.hr , te je Haris pobijedio sa 28% glasova, ispred Gibonnia, Prljavog kazališta, Škore... Ne znam, ja ne bih glasovao za njega, ali u ovom gradu ima pun kurac ljudi šta slušaju narodnjake, pa nije ni čudo šta je pobijedio.

Karta je mislim 40 kn, nisam siguran, sutra napišem točno, možeš klikunt na ovaj link u ovom postu, možda tamo piše, ne da mi se sad tražit.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 13:34   #26
Quote:
slash kaže:
ali u ovom gradu ima pun kurac ljudi šta slušaju narodnjake
previse
nema postenog mjesta za izac van, a da nema narodnjaka

bio bih najsretniji kad bi se na ovim prostorima, Jaska, Karlovac, otvorila neka diskoteka kak se spada.

bez narodnjaka

npr ovak nesto

nije da mi smetaju, ali previse je previse
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 15:12   #27
Quote:
rossonero kaže:
bio bih najsretniji kad bi se na ovim prostorima, Jaska, Karlovac, otvorila neka diskoteka kak se spada.
Izgleda da previše tražiš

Cijelo sam vrijeme bio nekako pozitivan prema ovom gradu, ali stvarno ovo nije normalno. Gledajući o drušvenom životu ljudi, mogućnosti izlazaka, sportu, pa i ljudima. Jebote, Karlovac ima 60 soma ljudi, a na topicu o njemu 25 postova i to pola od čovjeka koji ni nije iz Karlovca. I tu se može vidjeti koliko nam je mladost u kurcu, jer ne vjerujem da se među 60000 ljudi ne bi moglo naći 10 kaj će redovito postat na ovom forumu... Gledaš izlaske van. Možeš u Ludnicu ili XXL na glazbenu terapiju cajkama i to je to Onda kad se organizira koncert, dovodi se naravno doajen hrvatske pjesme, Haris Džinović. Jedino šta vrijedi u ovom gradu su dani pive, koji tako i tako traju samo 10 dana u godini. NK Karlovac se konačno kvalificirao u 2. ligu, te se naravno odmah vraća u treću. Ako želim ići haklati nogomet, trebam se jebeno pomučiti da nađem 8-9 ljudi koji nisu ljenčine da igraju nogomet...
U kurcu nam je grad
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 15:18   #28
Inače, prošli vikend su bili u Karlovcu Cico Kranjčar, Vedran Mlikota, Tony Cetinski, Marko Mlinarić i ekipa, na turniru za pomoć branitelju sa PTSP-om. Inače rekli su da će zvijezde doći u 10 ujutro, a oni su malo zakasnili i došli u 5 popodne.
Cijelo vrijeme sam si mislio, jebote Cico na Radniku , tamo gdje sam proveo cijelu mladost .
Ajde dobro, bar da se išta zbiva u tom gradu.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 00:05   #29
BIT ĆE BOLJE
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 09:34   #30
Quote:
KA-Power kaže:
BIT ĆE BOLJE
bude bude


Evo Sisak je za petama Karlovcu po broju postova.
Svaki trenutak ga moze prestic.

Petrinja isto vreba, al je jos u drugom planu
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 22:53   #31
Oho, opet neki postovi na ovom topicu, tko bi rekao.
Ipak neće Sisak prestići po broju postova na ovom forumu velegrad Karlovac sa pregršt forumaša koji postaju u topicu.
Mogao bi ti Rossonero otvorit topic o Jasci da iz drugog plana pretekne i Karlovac i Sisak, sigurno ima više forumaša iz Jaske nego iz Karlovca...

Ka-Power, jel još uvijek odlaziš na utakmice NK Karlovac, malo nisu ni boda osvojili u ovoj polusezoni. Ja sam odavno prešao na gledanje županijskog trećeligaša Radnika. Oni su bar na sredini svoje tablice, pa ih je zanimljivo gledat.

I da, neće biti bolje
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 23:48   #32
Quote:
slash kaže:
Mogao bi ti Rossonero otvorit topic o Jasci da iz drugog plana pretekne i Karlovac i Sisak, sigurno ima više forumaša iz Jaske nego iz Karlovca...
A neznam bas
Ja neznam nikog iz Jaske a da je na forumu..
Bas me zanima.



Nego sta se tice NK Karlovca, nesto sam cuo da je sad isti predsjednik Ogulina i Karlovca, pa mi prica frend da ce sigurno sad (na kraju sezone) povuc igrace u Karlovac, i probat vratit u drugu ligu, a da ce u Ogulinu igrat oni koji nece moc igrat u Karlovcu, i kao da ce moci opstat u 3. ligi.

Jel je bi to moglo biti tako il ne
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 21:30   #33
Baš i ne ... Pađen je preuzeo Karlovac na zimu, kad je on još imao šanse za ostanak, pa je mogao odmah to napravit da ostavi Karlovac u ligi, a ne gubiti godinu za vraćanje u ligu. Ako Ogulin ode u drugu ligu (vjerojatnost nekih 50%), onda to niti ne bi imalo smisla, da Ogulin vraća u treću, a Karlovac u drugu ligu. Inače, Pađen nije još ni lipe uložio u Karlovac, igraju samo juniori, od kojih skoro i ja pijanac i pušač bolje igram.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2006., 11:38   #34
@ Slash

- da bio sam do sada na svim (domaćim) utakmicama, a neću propustiti ni ovu zadnju protiv Mosora. ko zna kad će se opet igrat drugoligaški nogomet u karlovcu. ima još nekih nada u vezi licenciranja, ali graniče samo sa čudom.

- što se tiće Pađena, nemam komentara. karlovac i ogulin će slijedeće sezone igrati u istoj ligi, a kako znam Pađen ni jednu utakmicu nije bio na klupi karlovca a sa ogulinom je uvjek...to može biti loše samo za karlovac
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 14:54   #35
Finale kupa karlovačke županije

Karlovac - Ilovac
- najvjerovatnije iduće srijede (17.5) ili one druge (24.5)
- ak milano i rim imaju najveće gradske derbije, ovo je onda sigurno najveći međuplanetarni derbi
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 17:33   #36
Jedna tekma se igra?


Ilovac
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 21:35   #37
Jebemu mater, izgleda da onda neću moći ići. 24.5. je maturijada na 50 metara od stadiona, tako da ne bih rekao da će biti tada. 17.5., to je zadnja srijeda u mom školovanju... Idem popodne, majku mu jebem, mogao bi blajbat, jer je to stvarno velika utakmica. Propali igrači Karlovca protiv mladih nada Karlovca, koji uglavnom igraju u Karlovcu zbog očeva.
Ne znam za koga bih navijao, za one s kojima uvijek igram nogomet subotom (Ilovac) ili s onima s kojima povremeno haklam (Karlovac). Da li da navijam za Sarapu, Zika, Glikota i ostale ili Bukvu, Miku, Paru, Kondića, Peđu, Ćosa, malog Mišića....
Mislio sam ići na sve utakmice Karlovca ove sezone, ali jednostavno sam odustao, zbog toga što ne osjećam takvu ljubav prema njemu, kao što osjećam prema županijskom trećeligašu Radniku, kraj čijeg sam stadiona odrastao, te odlazim na njegove utakmice, ali ipak ovo se mora vidjeti.
Daj Ka-Power me izvjesti kad će biti točno utakmica, jednostavno moram to vidjeti, kako će završit taj veliki derbi. Prognoza je da će biti negdje egal.

Joj, kolko sam gluposti nasro u ovom postu.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 13:06   #38
http://nkilovac.blog.hr/
eto, sve ti pise

Inace se jako dobro poznam s tajnikom NK Ilovac

Pa sve informacije dobivam iz prve ruke, kad ocu, al najcesce me ne zanima
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 16:14   #39
utakmica se igra 17.5. u 17:00 u (ždrijebom odlučeno) Ilovačkoj šumi
KA-Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2006., 07:30   #40
Quote:
KA-Power kaže:
utakmica se igra 17.5. u 17:00 u (ždrijebom odlučeno) Ilovačkoj šumi
Onda nikako neću moći gledati, jer mi je ilovac predaleko.
slash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:01.