Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2015., 13:29   #381
Maminjo danas pušta stariju glazbu, možda je pročitao prethodni komentar . Svakako hvala za ovog orbinsona koji sada ide.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:44   #382
ma da se razumijemo, nisam to mislio kao nešto loše, dobar je maminho, paše mu nedjeljni termin
Tanz Kommanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 21:30   #383
E ljudi, zna li netko od vas kada su im na repertoaru govorne emisije? Inače slušam 100jedinicu i neki dan okrenem na fenomenalnu emisiju koja se ticala vojnih pitanja - jako poučno i zanimljivo, u svakom slučaju.
Požuri Polako is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:38   #384
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Možda ima što čovjek čuti.
Ne slušaju svi radio da bi se samozadovoljavali uz glasove na njemu.

Ja sam se baš razveselio kad sam skužio uglednog forumaša jutros na radiju

To je pravi radio.
Bude mi teško kad nešto propustim.

p.s.
ljusi se dopisuju jer žele ostaviti nešto trajno, žive različitm bio ritmovima, pre nervozni su da bi pričali uživo, ispeci pa napiši im ide bolje od ispeci pa reci ....
tema radija je preširoka jer bi morao napisati poveći esej ,a ne da mi se .

zna se što se na radiju traži i kakav tip medija je radio ..možda audio medij?

ne znam možda nekome nije ,ali ljudi koji su radili na radiju znaju što to znači ,jedno je puštat mjuzu u Đuri ,a drugo biti u eteru ,a po meni eter nije za silovanje i treba ga poštovati ,a ne da voditelju svaka druga bude :"mmm, ovaj, kaj sam mislio reć " i slične poštapalice koje koriste kada ne znaju što su uopće govorili ,!!! toga svega ne bi trebalo biti u količini koja to definira kao pravilo,a ne kao iznimku jer po tome ispada da voditelj ne shvaća svoj posao ozbiljno jer nema pripreme emisije nego sve valjda ide kao; kaj ću danas pustit? pa kak ispadne
...druga stvar je kad ti ispeglaš voditeljski zanat kao Peh, Švec ili Dino pa si možeš dopustiti takvu stvar ,ali kada to radiš od početka ispada da ti se živo fućka za posao

u čemu griješim?
lupio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:41   #385
...

Ton je malo sumovit, ulovljeno u autu, no, pitanje ostaje isto:

Dino i Duda - Ljubav Na Prvi Format (12.05.2015) - Yammat FM - 12.00 PM

kaj je ovo deca draga?



...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 17:52   #386
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
...

Ton je malo sumovit, ulovljeno u autu, no, pitanje ostaje isto:

Dino i Duda - Ljubav Na Prvi Format (12.05.2015) - Yammat FM - 12.00 PM

kaj je ovo deca draga?



...
da slušaš muziku koju slušaju mladi danas znao bi

https://www.youtube.com/watch?v=NT9SJnanRyM
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 11:17   #387
Quote:
Cat6 kaže: Pogledaj post
...

Ton je malo sumovit, ulovljeno u autu, no, pitanje ostaje isto:

Dino i Duda - Ljubav Na Prvi Format (12.05.2015) - Yammat FM - 12.00 PM

kaj je ovo deca draga?



...
ne znam, meni njih dvoje zajedno baš ne pašu. sve je smiješno, sve treba ismijat, pa onda kašljanje i smijeh u mikrofon. nije mi to baš neka fora
Tanz Kommanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:29   #388
Quote:
Tanz Kommanda kaže: Pogledaj post
ne znam, meni njih dvoje zajedno baš ne pašu. sve je smiješno, sve treba ismijat, pa onda kašljanje i smijeh u mikrofon. nije mi to baš neka fora
pa na 101 su zajedno radili samo aktualac a to je više profi spikerski posao dok bi ovo trebalo biti neobavezno pričanje koje je bezveze al opet je za par klasa bolje neg mlađe snage koje iz nekog čudnog razloga yammat fm zapošljava
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:41   #389
...

Quote:
Tanz Kommanda kaže: Pogledaj post
ne znam, meni njih dvoje zajedno baš ne pašu. sve je smiješno, sve treba ismijat, pa onda kašljanje i smijeh u mikrofon. nije mi to baš neka fora
Stvar ukusa. Ostaje pitanje, jesi li Dinu i Dudu slusao (solo ili zajedno) koju dekadu ranije? Ili ih pratis tek od Yamnice? Meni imaju odlican potencijal zajedno u eteru. Da ne bude komentar iz nostalgicne vizure, koja pak zamagljuje mitskim ocekivanjima. Prije desetak godina, recimo, u obicnom tekucem danu gdje se nista posebno ne desava, tek uhodana programska rutina... nisu Duda i Dino (kao ni ostali) morali obavezno redefinirati svaki trenutak, ali nisam nikad razmisljao kad su govorili u eteru, da govore u eteru. Nazalost, danas, kad uskocim u njihov termin, odmah potvrdjujem ugodu, ali stalno razmisljam da ih slusam u eteru. Zelio bih da nije tako, ali jednostavno oblak se nadvija iznad njihovog razgovora, i stalno se naslucuje gdje treba poceti, gdje treba stati, ali na nacin namjenskog popunjavanja minutaze.

Danas na pola cuo jaaako simpa najavu Ivone i Balena. Hm, necu tocno citirati ali simpa rimu su slozili uz neku zemlju. Najava zvuci skoro kao reklama za proizvod, ali na dobar nacin. Preslusao sam i prvi put Tjedni intervju i bas je bio zahvalan za uvid zbog prilicnog broja nezadovoljnih slusatelja. Mirela, na prilicno ugodan i stalozen nacin, svaki put vraca razgovor na pristojnu putanju, cak i nakon uzastopnih kritika slusatelja.

Ako niste poslusali, svakako poslusajte. Promislite li o pozivima, ovaj put kao da su slusatelji utjelovili ZVM detekciju, odnosno, tko je pozeljan, a tko nije, na "pravoj" ili "krivoj stanici. Pozivi nisu bili daleko od "A zasto vi uopce slusate 101" ili "odite na narodni" vremena. Samo, slavna edukatorica navedene tolerancije, kao da je ostavila traga i na pojedinom dijelu publike, vrlo izrazeno, slusajuci pojedine komentare. Cini se da ce na tome trebati poraditi, jer ne veseli pomisao da se ocekuje, tko moze, a tko ne moze biti u eteru od gostiju, cak i kad se radi o prilicno dosadnom gostu tipa Suker.

...

Werdas je i privatno priznao prijateljima i rodbini, da I.S. polagano prihvaca, dapace, da ga vise ne smeta. Cak je inkasatora nakon deset godine pustio u dom i dozvolio skidanje plombe stare fosfornjace, da moze i slikom pratiti profesionalni rad.

Ostaje jedino prihvatiti MP-a

...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 10:03   #390
I.S. se IMHO skulirala, puno je ugodnija za čuti.
M.5. bi po meni puno bolje legao u nedilju popodne, naporan mi je taj nastup u radno vrijeme
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 11:52   #391
dao sansu, ali kao sto sam napisao prije pocetka emitiranja, gore od antene i soundseta. muzika vecinom nekakva dosadna, aktualna ili bar aktualnija od drugih ali daleko od zanimljivog. voditelji, ajde ok, tko je zapeo u onoj fazi 101 njemu ce to uvijek odgovarati, meni su dosadili davnih dana.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 14:24   #392
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
dao sansu, ali kao sto sam napisao prije pocetka emitiranja, gore od antene i soundseta. muzika vecinom nekakva dosadna, aktualna ili bar aktualnija od drugih ali daleko od zanimljivog. voditelji, ajde ok, tko je zapeo u onoj fazi 101 njemu ce to uvijek odgovarati, meni su dosadili davnih dana.
Ne mogu izraziti svoj oduševljenje ovom recenzijom.

Kad bi se i tebi svidio Yammat ozbiljno bi mi poljuljao samovijest.
Hvala što si ovo podijelio s nama.

Meni je radio (imenica koja mi je nekoć davno označavala Radio Split, pa jako dugo R101, a sad Yammat FM) divan.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 12:12   #393
...

Mala sugestija Gradskim Ocima.

Emisija trazi i moli 5x osmisljeniju najavu i odjavu + super atraktivnu pozadinu. Obicne Gradske Komunalije na Sljemenu imaju podlogu kao da je Maminjo tamo, a ne na Yamnici

Agramerski stih je pohvalan, samo, ionako je javna tajna da je Sljeme na silu ugurano u komercijalno natjecanje, a vi se spicom i odjavom ne mozete odluciti, za koji dom umirovljenika gadjate tonovima?

Ne valja, kao boja koja se nece primiti.

Pronaci, ili jos bolje, od nule osmisliti efektnu najavanu spicu i odjavu, koju nitko nece pobrkati za drugu stanicu. Emisija javnog servisa ima ustaljene slusatelje, jasno da treba jos vremena za Yamnici dozvati vise paznje ka svojoj verziji pitanja/odgovori, ali ostaje pomalo mrtav dojam slusanja. Podloga koja se znatnije podize dok se cekaju slusatelji, da se dobije osjecaj "naleta" slusatelja koji zovu. Ubrizgajte vise elektrolita u osjecaj emisije.

...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 08:07   #394
Tko je ovaj lik koji upravo sad stenje na radiju? Pa kakvo je to pričanje? Preiritantno.
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 13:55   #395
13:53, hvala na Strange Overtones, savršeno se uklopilo u cijeli set.

Ponekad je stvarno lijepo slušati radio i kada pjesme spontano teku jedna u drugu.
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 14:27   #396
Pod "spontano" valjda misliš na to da su pjesme srodne po žanru ili nečemu, a ne da su ko lopatom nabacane (famozni "hitovi" na drugim radijima).

Jer nema u tome ništa spontano, to je smišljena playlista (ili najbolji shuffle ikad). Ali to je pozitivno. Npr. večernji program je odličan. Nikad nisam čuo bolju, homogeniju playlistu na nekom radiju, a da nije bila tematska emisija.
slinava smrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 13:07   #397
Mislim da je potpuno jasno što sam mislio kad sam napisao da pjesme spontano teku jedna u drugu, i da je to vrhunski kompliment bez nužnog dijagnosticiranja stvarnosti plastičnijim riječima.

Da nije sve sjajno, pokazuje Iva Šulentić, koju je doista, doista teško slušati. Kad je u paru sa nekim, još se njezina inklinacija Antenskom tipu vođenja emisije, da nekako probaviti, no sama - razlike u Anteni nažalost nema. Jednostavno, nažalost, ne pripada tamo. Mogu si biti frendovi intimno, no držite je dalje od slušatelja.
Nick Fallin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 14:10   #398
Istina nije ni meni ovo jutros bilo lako slušat.
Inače sam zadovoljan dnevnim objavljivanjem programa na facebook-u.
Sad sam još da srede neki podkast za zanimljive emisije, ne mogu baš na poslovnim sastancima imat slušalice na ušima.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 16:50   #399
Gledam neke popise slušanosti De facto produkcije i nigdje nema Yammata!

Ima li tko bolju listu, za grad Zagreb ili slično?
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 21:29   #400
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Mislim da je potpuno jasno što sam mislio kad sam napisao da pjesme spontano teku jedna u drugu, i da je to vrhunski kompliment bez nužnog dijagnosticiranja stvarnosti plastičnijim riječima.

Da nije sve sjajno, pokazuje Iva Šulentić, koju je doista, doista teško slušati. Kad je u paru sa nekim, još se njezina inklinacija Antenskom tipu vođenja emisije, da nekako probaviti, no sama - razlike u Anteni nažalost nema. Jednostavno, nažalost, ne pripada tamo. Mogu si biti frendovi intimno, no držite je dalje od slušatelja.
Bas to sam danas pomislila. Uzas. Antena.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.