Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2007., 19:44   #201
a kaj je sa chinese/japanese?
njega ocito ne smeta..mene jos manje,ali onda opet-niko od nas ne misli o braku..a ja pa najmanje,zaboga.koja bi to familiy bila,ja bijela on azijat i djeca polucrna!mislim da bi mu sokiralo starce!
stara je kineska uciteljica..nekak mislim da je jako 'drvena' po tom pitanju!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:51   #202
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a kaj je sa chinese/japanese?
njega ocito ne smeta..mene jos manje,ali onda opet-niko od nas ne misli o braku..a ja pa najmanje,zaboga.koja bi to familiy bila,ja bijela on azijat i djeca polucrna!mislim da bi mu sokiralo starce!
stara je kineska uciteljica..nekak mislim da je jako 'drvena' po tom pitanju!
Brijem da je isto tako nekako i s njima Da bila bi fakat zanimljiva obitelj jebote
A moguce da su mu starci malo drveni ali opet ako su oni Kin/Jap onda ce popustit
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:55   #203
zaboga funk,pa ne kanim se ja udavati...ta,tek bijahu na dva prava date-a...
zarekla sam se da ako cu se ikada udavati da ce biti nas domaci.a ovak..svako na svoj mlin vuce.jos bi me totalno po-azijatil..izgledala bi ko siamska macka.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 19:58   #204
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
zaboga funk,pa ne kanim se ja udavati...ta,tek bijahu na dva prava date-a...
zarekla sam se da ako cu se ikada udavati da ce biti nas domaci.a ovak..svako na svoj mlin vuce.jos bi me totalno po-azijatil..izgledala bi ko siamska macka.

A ne znam ja koji su tebi planovi Za naseg bi se udala a ne za stranca? Zakaj? Ja ako bi se zenio mislim da bi defintivno Thai zena prevladala
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:06   #205
ma iskreno funk,ja ti patim na lijepe decke.ne tolko na vezu,samu po sebi, kolko da uzivam u nekom ko mi se dopada.ono,kao da gledas umjetnicko dijelo.a ja sam jako umjetnicki nadarena i uzivam u razno raznim ljepotama.ukljucivsi i lijepe muskarce.uvjek se ozarim kad ga vidim.i on to kuzi.iako s prva nisam htjerla ostaviti takav dojam.ja jako biram s kime cu izaci cak i na date samo..obicno su to muskarci koje kad vidim jednom i pozelim da smo u krevetu u tom momentu.jer me tolko privlace.naravno,ne skacem odma pod tude pokrivace ,idem ja na date,dva tri ali samo to mi je na pameti.pa jos ako je kao osoba kak spada...onda padnem ko kruskica.ali najbitnije mi je izgled...dokle mogu uzivati u tome,ne treba mi braka ni nicega drugoga.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:11   #206
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ma iskreno funk,ja ti patim na lijepe decke.ne tolko na vezu,samu po sebi, kolko da uzivam u nekom ko mi se dopada.ono,kao da gledas umjetnicko dijelo.a ja sam jako umjetnicki nadarena i uzivam u razno raznim ljepotama.ukljucivsi i lijepe muskarce.uvjek se ozarim kad ga vidim.i on to kuzi.iako s prva nisam htjerla ostaviti takav dojam.ja jako biram s kime cu izaci cak i na date samo..obicno su to muskarci koje kad vidim jednom i pozelim da smo u krevetu u tom momentu.jer me tolko privlace.naravno,ne skacem odma pod tude pokrivace ,idem ja na date,dva tri ali samo to mi je na pameti.pa jos ako je kao osoba kak spada...onda padnem ko kruskica.ali najbitnije mi je izgled...dokle mogu uzivati u tome,ne treba mi braka ni nicega drugoga.
Razumijem te, vjerujem da ti nije lose sada s njim jos kad je tako mlad. Ja skacem iz kreveta u krevet bez zadrske Vecera kod Fa, oralac kod Ploy i ostatak noci sa San
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:13   #207
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
A ne znam ja koji su tebi planovi Za naseg bi se udala a ne za stranca? Zakaj? Ja ako bi se zenio mislim da bi defintivno Thai zena prevladala
jel sam bila sa strancem dugo.nismo bili ozenjeni ali nakon nekog vremena nije vise islo..jedino sto nas je drzalo je bio krevet. za brak to nije dovoljno.ne ako si sa nekim 24/7.mozda je bilo lose iskustvo,mozda sa nekim drugim nebi bilo tako ali tu sam odlucila ako se ikada udajem da bude netko kao ja.isti jezik,isto podneblje,kad sex nestane,da ipak jos uzivamo u necemu zajednickome.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:20   #208
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Razumijem te, vjerujem da ti nije lose sada s njim jos kad je tako mlad. Ja skacem iz kreveta u krevet bez zadrske Vecera kod Fa, oralac kod Ploy i ostatak noci sa San
pa nije bas tak jako mlad-ipak 28,skoro 29..nije to mlado jako.ali meni starije ne odgovara.ili sam nailazila na sve neakve dedusine moje dobi..s kojima sam se osjecala kao da sam sa tatom.moj minus jest da sam jako'mladahna'po dusi i sve moje dobi mi je 'staro' i 'dosadno'..cak i nesvjesno biram frendove(tj odabrala sam ih davno davno)koji su jako 'nezreli' za svoju dob.za nekog je to debilno i abnormalno ali ja sam zivjela drugaciji zivot i na srecu nisam imala raloga 'ostariti'...dugo sam zivjela(i jos zivim) ko bik na gmajni kak se veli i mozda sam zato kakva jesam.mada je to zapravo pozitivno.recimo,ako naides na mladeg partnera.. ali nikako za brak.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 20:23   #209
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
pa nije bas tak jako mlad-ipak 28,skoro 29..nije to mlado jako.ali meni starije ne odgovara.ili sam nailazila na sve neakve dedusine moje dobi..s kojima sam se osjecala kao da sam sa tatom.moj minus jest da sam jako'mladahna'po dusi i sve moje dobi mi je 'staro' i 'dosadno'..cak i nesvjesno biram frendove(tj odabrala sam ih davno davno)koji su jako 'nezreli' za svoju dob.za nekog je to debilno i abnormalno ali ja sam zivjela drugaciji zivot i na srecu nisam imala raloga 'ostariti'...dugo sam zivjela(i jos zivim) ko bik na gmajni kak se veli i mozda sam zato kakva jesam.mada je to zapravo pozitivno.recimo,ako naides na mladeg partnera.. ali nikako za brak.

Da, vidis. Ja sam uvijek imao starije prijatelje ali sam se kod zena drzao mladih a mislim da cu to i nastaviti i dalje. Ja cu stariti ali one ce uvijek imati 20-25
A da ovo za brak, brijem da je ipak to do osobe nema veze sto je stranac a jedino da vam jezik ostane pa ima se vremena nauciti jezik od drugoga ako ce te vec toliko biti skupa npr
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:03   #210
ali ja sam ti isto malo cudna..ja mogu biti zatreskana u tipa ali ne zelim da se vidamo svaki dan.ja jako drzim do vremena za sebe.ono sto je samo moje,je samo moje.volim biti u iscekivanju..a volim i tipa drzati na ledu.s druge strane nezelim se zaljepiti za nekoga...jako se brzo zaljubim..a vec sam u ku..oke su me izludile vec! ok..i drugo!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:05   #211
Meni bude problem sto ne mogu ostat zaljubljen
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 21:16   #212
ah...mene pali i przi dokle god mi je zanimljiv.biram dugo,jedva izaberem ali kad odaberem onda sam zasljepljena dugo.
velim ti,mozda se neki cude,kak azijat moze biti lijep ali ovaj je zbilja zgodan,gdje god da ga pogledas.pa koga nebi zasljepio?!
jako patim na oci na muskome.ali ne na bjelima tolko kolko na ostalim rasama.obicno svi imaju egzoticne oci(bar koje sam ja dateala) i kazem ti ovaj ih sve sisa.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 03:18   #213
danas me sef vidio da pricam sa kosookim vani ispred zgrade..a inace nezna da se vidamo(mislim,nije ni njegov biz da mu ja to pricam)a posto je zidic,a njima su mrske te neke mjesane veze-cijeli dan je na mom slucaju.ima pitanja poput tu nekih s foruma-kolki mu je? kak dugo moze? kolko puta i sl.moj sef je inace malo opsjednut sa time..kao da mu fali koji kotac u glavi..cak mu je dao nadimak-gung fu jebac-jer kao neki njegov frend kinez koji se bavio gung fuom je bio izrazit jebalec..cak je i jebo u tom stilu
pa sad oce saznati da i ovaj nije nesto slicno

uglavnom,danas mi je moj donio ogromnu vrecu sa raznoraznim kinesko-tai-japanskim delicijama..jel on ide u te ducane a ja nemam blizu ni jedan..polako se pretvaram u azijata...
tak je ovaj moj sef skuzio da se nas dvoje zapravo 'znamo' odatel debilna pitanja i komentari.

mislim,moja firma nije kao ostale..ono,svi ustogljeni,nema zajebancije,vise smo onak-po domaci-ali ide mi na zivce kad se netko petlja s kime jesam..a nije mi ni frend ni familija ni nis.sef obican.i onda ide okolo,pa daje na znanje...kao da mu je krivo ili kaj.
uglavnom,ovaj petak ne radim skroz pa cemo se malo podruziti
bas za inat mom sefu
jedva cekam da ga malo 'silujem'

a mozda bi i sefa mogla uvesti u igru!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:17   #214
danas imamo date...veceras tj.i sleepover...moram se pohvaliti
jer sam jos uvjek zaludena,na veeeeeeeeeeeeeeeeeeelikoooooooooooooooooo.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 03:19   #215
eh afro blago tebi i hocemo SVE DETALJEEEEEEEEEEE
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:58   #216
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
jel sam bila sa strancem dugo.nismo bili ozenjeni ali nakon nekog vremena nije vise islo..jedino sto nas je drzalo je bio krevet. za brak to nije dovoljno.ne ako si sa nekim 24/7.mozda je bilo lose iskustvo,mozda sa nekim drugim nebi bilo tako ali tu sam odlucila ako se ikada udajem da bude netko kao ja.isti jezik,isto podneblje,kad sex nestane,da ipak jos uzivamo u necemu zajednickome.
Zar nisi bila udata? Ne kužim, "jedino ... krevet. za brak to nije dovoljno", a bilo je dovoljno za čak dvoje djece? Molim te, reci iskreno: da li ti bivši bar plaća alimentaciju za djecu ili je sve na teret tebe i tvojih roditelja?
Jeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:26   #217
dakako da placa.pa ovo je jamerika!

nego .zahebi sa bivsim kretenom..ne mislim o njemu,vec par godina.a u zadnju i nesto sice, se nismo ni culi cak..on je za mene totalna povijest.nesto posve izbrisano.poput pompeia.get into the present girl.ne podnasam smrad naftalina. ;-)


nego,u svezi s jucer(danas)...bilo je " all around asian experience"
;-)
and i still didn't get enough.

mislim da sada svi znate da smo ja i moj asian skupa i da obozavam biti s njime zato jer ima sve kaj netko, koga odlucim date-ti,mora imati da bi ja bila s njim.posve je drugaciji nego ijedan do sada.al jos nemrem dokuciti zasto.i to mi je ono najbolje.egzoticna tajanstvenost.
neda mi se navadati svaki zaseban date..jer svi su do sada bili super.volim tog decka jako.bas doslovno.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:37   #218
Slatko, lijepo je vidjeti zaljubljene forumaše
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 17:48   #219
ja bas jesam..a misla sam da si to necu dozvoliti vise.jebiga...nikad ne reci nikad.i k tome jos u kosookog...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 18:23   #220
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ja bas jesam..a misla sam da si to necu dozvoliti vise.jebiga...nikad ne reci nikad.i k tome jos u kosookog...
O da, kad se najmanje nadaš ljubav te pronađe... tako sam se ja demonstrativno "odrekla" kurca za svagda... mjesec dana nakon toga naišao je dragi, i evo baš jučer smo zvali frajera u SAD zbog nabavke vjenčanice
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.