Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 02:21   #21
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Pišanje, tuširanje, mazanje losionom za tijelo, skidanje šminke, čišćenje lica
tonikom, pranje zubiju, mazanje kremom za područje oko očiju, za lice, protiv ispucalih usana, kremom za ruke (ponekad i stopala). Češljanje. Ne znam jesam li što ispustila. I da, opet pišanje na kraju, za miran san.

A ako je dragi kod mene, obično zaspe dok dočeka moj povratak iz kupaonice...
e i moj isto
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 03:09   #22
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
dakle sto sve obavite u kupaonici prije spavanja?
ja se bas vratih iz kupaone i pomislih da je to bas dobra tema

dakle ja se otusiram, namazem losionom za tijelo, skinem sminku ako ju imam, umijem lice, stavim tonik, kremicu za oko ociju i kremicu za lice. operem zube, na usnice labello, kremicu na ruke. hrpa stvari! al nekim cudom relativno brzo sve to obavim
ja jedino kaj napravim prije spavanja u kupaonici je pisanje/pranje zuba.ja se sva sredim kad dodem s posla..cim dodem s posla,bacim tasku,skinem se,uzmem si pidamu ili kaj vec imam po doma i odem pod tus.pa onda slijedi mazanje sa losionom,kremom,i svaki drugi,treci dan mazanje laka za nokte.i onda sam lepo sredena do spavanja...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 08:21   #23
-pišam
-umijem se
-operem zube
-počešem jaja
-pišam
-i hrk hrk
:P
cerative is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:19   #24
ja jedva skupim snage da se popisam i pogasim svjetla, nekad ni to
mene tusiranje, umivanje, pranje zubi i trackanje razbudi... moram to sve obavit ranije
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:40   #25
Popijem čašu vode, otuširam se, počešljam se, ponekad se namažem nekom kremom ili losionom, popišam se, operem ruke, operem zube i obučem u pidžamu.
 
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 21:15   #26
Skinem šminku, istuširam se, mlijeko za tijelo+anticelulitna krema+roll-on, pranje zubi, serum za lice, krema, okoločna krema, krema za stopala i labelo...i to je to...20min maximalno.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 21:17   #27
Zaboravih reći...to je svaku večer bez obzira kada i koliko umorna dođem doma...nema ništa bez redovnosti.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:09   #28
Cure, nakon svega procitanog/napisanog, ne znam dal da mi vas bude zao ili da vas pocnem pljuvati.
Nekako mi vas je zao kaj toliko vremena i truda trosite na "odrzavanje", a u drugu ruku me to nervira jer ste jako "okrenute sebi".


Piva.
__________________
Ozrenka! Donesi dvi pive i bogati reci muzici malo tise!
Vel'ka Piva! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:12   #29
http://www.youtube.com/watch?v=xV7ITID0ehA



lakunoc
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:18   #30
Istusiram se, skinem lece, sminku, tonik, nocna krema (izmasiram malo lice ono 2 minute da se malo zacrveni), krema za oko ociju, anticelulitni gel i krema za stopala!I kad vidm svog muzica kako drijema na kaucu , a ja sve ovo triban prvo napravit pa onda u krevet muka mi dodje.Al nema veze, vidit ce se rezultati na duge staze.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 23:35   #31
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post



Piva.
__________________
Ozrenka! Donesi dvi pive i bogati reci muzici malo tise!
Vel'ka Piva! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 14:38   #32
skinem šminku
operem zube
istuširam se
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:27   #33
umijem se, skinem leće, operem zube. nekad na lice stavim jojobu. nekad se tad i otuširam.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:59   #34
Quote:
Vel'ka Piva! kaže: Pogledaj post
Cure, nakon svega procitanog/napisanog, ne znam dal da mi vas bude zao ili da vas pocnem pljuvati.
Nekako mi vas je zao kaj toliko vremena i truda trosite na "odrzavanje", a u drugu ruku me to nervira jer ste jako "okrenute sebi".


Piva.
20 minuta je puno vremena za osobnu higijenu??? To nije okrenutost sebi...pa moram se istuširat i oprat zube. Na kraju krajeva zašto bih se zapustila i imala grubu kožu. A i tih 20 minuta je psihički i fizički odmak od svijeta.
Btw spadaš li ti u one cure o kojima se piše u Muškom kutku da smrde???
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 17:18   #35
Pišanje, dva puta tjedno brijanje spolovila, tuširanje, brijanje lica, pranje zuba, zatim u sobu na jebanje(ako žena nije zaspala), još jedno brzo tuširanje i na kraju spavanac.
Živčo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 17:48   #36
Ma jok, svaka vam čast na volji za svime time.
U ljetnom periodu-izlazi se van svaku večer pa eto vrativši se u gluho doba dobro da krevet pronađem , al eto prije toga pišanje, pranje zubiju, skidanje leća i ako mi se baš da skidanje šminke
u zimskom periodu-pišanje, zubi, leće, eventualno pranje kose.
Ne volim se tuširat prije spavanja, dobro katkad, to me probudi.
Draže mi je jutarnje tuširanje i mackanje i packanje...tad se osijećam svježe i energično all day
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 20:05   #37
Ne znam curke koliko imate godina, no takva površna briga će vam kad tad doći na račun...a onda čarobne kremice ne djeluju.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 20:42   #38
ajme..šta ste svi opsjednuti tim losionom za tijelo, mažete s tim svaki dan... sumnjam da je to baš dobro...
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 21:21   #39
tusiranje, losion za tijelo, ciscenje lica, losion, krema za stopala (dva puta tjdno i piling), pranje zubi, skidanje leca, cesljanje kose, krema za oko ociju, pisanje, spavacica i spavanje.

nadam se da nisam sta zaboravila: )

e da, roll-on ili dezic- sta mi bude blize
franceska di marco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 21:40   #40
eh da...a ogledanje u ogledalo?! zar to samo ja radim.. ili nitko neće priznat... eh, na to izgubim najviše vremena...
__________________
-ride me with your sound-
untitled_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.