Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2005., 19:55   #1
John Carpenter - za njegove ljubitelje

Zanima me ima li još pravih ljubitelja poput mene koji vole njegove filmove? Trilogija užasa, Magla, Napad na policijsku stanicu 13, Elvis, Stvor, Christine, Bijeg iz L.A., Velika gužva u kineskoj četvrti, Sin tame, Bijeg iz New Yorka, Duhovi Marsa, Vampiri, Noć vještica.
Kritičari mogu i tisuću puta pljuvati po Los Angelesu, ali meni je to izvrstan i zabavan film. Surfanje po vodi, Kurt Russel, Bruce Cambell u ulozi ludog kirurga, i ona posebna i meni omiljena scena: petorica neprijatelja i on sam, kao u western dvoboju, on baca konzervu, ostali čekaju, a Kurt Russel vadi pištolje i sve ih pobije. Konzerva padne kad i oni.
Koji su vaši njegovi omiljeni filmovi?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 20:17   #2
Pa zapravo, Bijeg iz L.A. je zasluženo dobio odlične kritike od mnogih kritičara. Ja isto smatram da je film vrhunski.

Nisi spomenuo mog favorita među njegovim filmovima, njegov debitantski Dark Star !


Ima li tko njegove malo rijeđe filmove za razmjenu, uključujući Dark Star?
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 20:32   #3
Ima HRT
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:14   #4
Carpenter je car
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:15   #5
Quote:
Zanima me ima li još pravih ljubitelja poput mene koji vole njegove filmove?
Malo ih je al' ste glasni u pm...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:17   #6
Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
Constantine kaže:
Zanima me ima li još pravih ljubitelja poput mene koji vole njegove filmove?
Upisujem se s postovanjem
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 21:28   #7
imam ja dark star ali mi nije među njegovim boljim

to bi bili the thing,assault on precint 13 i prince of darkness
androlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 22:05   #8
Quote:
Jango Fett kaže:
Pa zapravo, Bijeg iz L.A. je zasluženo dobio odlične kritike od mnogih kritičara. Ja isto smatram da je film vrhunski.
Ja često ljudima pričam da je to najcoolerskiji akcijski film koji postoji. 90+ minuta čiste preseračine sa genijalnim krajem. Šteta samo što je film čista kopija Bijega iz NY-a. No po meni kopija bolja od originala.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 15:44   #9
[QUOTE]Jango Fett kaže:
[B]Pa zapravo, Bijeg iz L.A. je zasluženo dobio odlične kritike od mnogih kritičara. Ja isto smatram da je film vrhunski.

Nisi spomenuo mog favorita među njegovim filmovima, njegov debitantski Dark Star !


Ajoj. Sorry, Jango, Jedan od najluđih filmova, posebice je nezaboravna završna scena kada astronaut surfa prema zemlji.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 15:57   #10
Quote:
Constantine kaže:


Ajoj. Sorry, Jango, Jedan od najluđih filmova, posebice je nezaboravna završna scena kada astronaut surfa prema zemlji. [/B]



Iako se nisam prestajao smijati skoro cijeli film, najbolja scena mi je ipak kada loveći onog vanzemaljca u obliku bundeve na napuhavanje, ovaj zapne s donje strane lifta i u pokušaju da pozove pomoć, uspije stisnuti samo najdonju tipku, koja služi za odabir glazbene teme "Figaro"
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 15:59   #11
Quote:
androlog kaže:
imam ja dark star ali mi nije među njegovim boljim



Mogu li nekako pribaviti kopiju od tebe?
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2005., 18:25   #12
Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
Constantine kaže:

Koji su vaši njegovi omiljeni filmovi?

Big Trouble in Little China i neponovljivi Russel kao tipična američka hard-boiled macho seljačina koji uspijeva propustiti svaku šoru u filmu.

- What is that stuff?
- It is black blood of earth.
- You mean oil?
- No, I mean black blood of earth.

- What's in the flask, Egg? Magic potion?
- Yeah.
- Thought so, good. What do we do, drink it?
- Yeah!
- Good, thought so.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 00:40   #13
Re: Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
kozz kaže:
Big Trouble in Little China i neponovljivi Russel kao tipična američka hard-boiled macho seljačina koji uspijeva propustiti svaku šoru u filmu.

- What is that stuff?
- It is black blood of earth.
- You mean oil?
- No, I mean black blood of earth.

- What's in the flask, Egg? Magic potion?
- Yeah.
- Thought so, good. What do we do, drink it?
- Yeah!
- Good, thought so.



Remek djelo! Moj izbor naj scene: završna scena, Russell, koji na sebi ima ruža po licu (izgleda k'o debil), baca nož na čarobnjaka i promašuje ga za nepuna 3 metra. Ovaj uzima nož s poda - "nice try mr. Burton. Goodbye mr. Burton!" i baca na Kurta, a ovaj ga hvata i u pola sekunde vraća natrag ovome drito u čelo
__________________
Velika je vjerojatnost da će se odgovor na neko bitno pitanje nalaziti izvan okvira našeg razmišljanja.
Jango Fett is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 15:41   #14
Quote:
Jango Fett kaže:
Mogu li nekako pribaviti kopiju od tebe?
sure,možemo trejdat.javi mi na pm i ostavi nekakav spisak ako imaš
androlog is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2005., 16:36   #15
Stari dobri Carpenter nema bas loseg, a kamoli dosadnog filma, barem ja nisam naisla na takvog...

Stvor i Oni zive su jedni od meni boljih, a i Vampiri su mi (od zadnjih) bili bas super
ygraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 00:20   #16
The Thing i They Live su mi najbolji, e da i escape from new york, ma pisao sam o njemu na svom blogu.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 09:54   #17
Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
Constantine kaže:
Zanima me ima li još pravih ljubitelja poput mene koji vole njegove filmove? ?
But afkors
 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 16:53   #18
Re: Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
kozz kaže:
Big Trouble in Little China i neponovljivi Russel kao tipična američka hard-boiled macho seljačina koji uspijeva propustiti svaku šoru u filmu.

- What is that stuff?
- It is black blood of earth.
- You mean oil?
- No, I mean black blood of earth.

- What's in the flask, Egg? Magic potion?
- Yeah.
- Thought so, good. What do we do, drink it?
- Yeah!
- Good, thought so.

To mi je najdraži film iz detinjstva.. mislim i sad je dobar, ali kao klinka sam ga gledala svakog dana na VHS i dan danas nisam videla scenu u liftu, na kraju, kad njih četvoro beži - tu mi se kaseta nešto pokvarila
__________________
It's irrational, it's impossible,
and it's against my religion
Kluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 19:22   #19
Quote:
Paranoid kaže:
The Thing i They Live su mi najbolji, e da i escape from new york, ma pisao sam o njemu na svom blogu.
Imaš još uvijek taj blog da ga pročitam?

Ovoga, ako je netko gledao onu Trilogiju užasa (onaj njegov jedini omnibus), davno sam ga gledao, pa sam zaboravio što su zapravo oni crvi na onom ćelavcu i kakve veze ima za njegovom ćelavošću? Može li pojašnjenje?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 20:20   #20
Re: Re: Re: John Capertner - za njegove ljubitelje

Quote:
Kluna kaže:
To mi je najdraži film iz detinjstva.. mislim i sad je dobar, ali kao klinka sam ga gledala svakog dana na VHS i dan danas nisam videla scenu u liftu, na kraju, kad njih četvoro beži - tu mi se kaseta nešto pokvarila
Je, kad si klinac, zakačiš se na avanturistički dio filma. Kad si stariji, odvališ se na parodijski dio ... poput te scene u liftu ( ako se dobro sjećam ) kad pope napitak nepobjedivosti.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:24.