Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 10:39   #3921
Quote:
verica kaže: Pogledaj post
Super, hvala! Jela sam torte iz tog Grabara na nekoj proslavi i bile su OK.

Grabar je dosta jeftiniji od M&M-a.
Ali je M&M bolji
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 17.09.2013., 10:53   #3922
Ali Grabar mi je bliže, a trebam tortu za dječju rođendan (što znači da će se pola baciti) pa će i Grabar biti dobar!
verica is offline  
Old 17.09.2013., 20:51   #3923
dala sam danas drugu priliku maku na konac..dobila sam izvrstan socan kolac (ako cemo o suhoci, da, kad sam ga jela tamo davno, u usporedbi sa danasnjim, bio je suuuuh. ocito sam tada naletila na ili losu seriju ili je malo odstajao)
tak, da kolac je izvrstan

i imaju neki predobar sa muskatnom tikvom, neka fora zuckasto narancasta boja, taman sladak kolko treba, kremast, prefin


i vidim da se pisalo o orientu, meni lokacija nije bas usput, sto mi je zao jer je sladoled stvarno predobar.
ambient mi je zapravo fora (onak, duh socijalizma ), kad sam bila jednog vruceg ljetnog dana, kolaca i nije bio neki izbor (tj nisu izgledali oku ugodno), a i za one minijature bilo mi zao dat para, pa sam jela sladoled.
tj prejela se sladoleda.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Old 17.09.2013., 20:56   #3924
bila neki dan u onoj zagreb slastičarni imaju sve dobro,al nekak vincek mi je i dalje na prvom mjestu
kodo is offline  
Old 17.09.2013., 22:38   #3925
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Grabar je dosta jeftiniji od M&M-a.
Ali je M&M bolji
nije mi jasno da m&m može biti bolji od ičega, to je katastrofa samo takva
od margarina do ostarjelih kolača u slastičarni
polly is offline  
Old 17.09.2013., 23:15   #3926
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
nije mi jasno da m&m može biti bolji od ičega, to je katastrofa samo takva
od margarina do ostarjelih kolača u slastičarni

Torte su im bile odlične, kao i madžarica.
Sve ostalo bezveze.
Da su katastrofa, nisu.

Mi smo kod njih uvijek naručivali tortu maloj za rođendan i svi su bili više nego zadovoljni okusima.
Cijena je bila paprena.

Onda smo naručivali kod Grabara koji je bio duplo jeftiniji.
Ali stepenicu niže u kvaliteti
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 18.09.2013., 08:40   #3927
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Grabar je dosta jeftiniji od M&M-a.
Ali je M&M bolji
Neki dan dobili (uz veliku pompu) kutiju sitnih kolača iz M&M-a. Kao, ta žena je nekad bila slastičar u Esplanadi, nema boljih kolača i sl.

Sve u svemu - loše.
Na popisu sastojaka margarin.
TIT is offline  
Old 18.09.2013., 08:54   #3928
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Torte su im bile odlične, kao i madžarica.
Sve ostalo bezveze.
Da su katastrofa, nisu.

...
a ne znam, hvalili su ih tu na forumu pa kak se svaki dan pored njih provozam onda sam jednom zastala i kupila par kolača bez obzira što mi se na prvi pogled nije niš dopalo, kao ajmo im dat šansu možda je fino, nije bilo
tome ima bar 10 godina
onda sam opet prošlo ljeto uzela par komada i i dalje nije fino
o ukusima se ne raspravlja ali stvarno ne razumijem da ih itko hvali
možda su te torte na narudžbu bolje ali to nikad ne naručujem niotkud pa nemam usporedbe
polly is offline  
Old 18.09.2013., 09:13   #3929
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
a ne znam, hvalili su ih tu na forumu pa kak se svaki dan pored njih provozam onda sam jednom zastala i kupila par kolača bez obzira što mi se na prvi pogled nije niš dopalo, kao ajmo im dat šansu možda je fino, nije bilo
tome ima bar 10 godina
onda sam opet prošlo ljeto uzela par komada i i dalje nije fino
o ukusima se ne raspravlja ali stvarno ne razumijem da ih itko hvali
možda su te torte na narudžbu bolje ali to nikad ne naručujem niotkud pa nemam usporedbe

Koliko se sjećam, ja nigdje nisam hvalio niti preporučivao M&M.

Samo odgovorih na pitanje gdje u zapadnom dijelu ZG ima za naručiti tortu u nedjelju i rekoh da su torte iz M&M bolje nego kod Grabara.

I da, torte po narudžbi su bile na totalno drugoj razini od kolača u slastičarni
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 18.09.2013., 17:05   #3930
brat i sogorica su imali tortu iz M&M na vjencanju, prefina je bila i k tome je izgledala sjajno (po slici s neta su ju radili). druge stvari nsiam probala kod njih pa ne bih znala kavi su, ali ova torta je bila super.


prijavljujem i sladoled - jesen stize i creme de cassis iz orijenta nakon cijelog dana u vinogradu, vratilo me medju zive
Zla patka is offline  
Old 18.09.2013., 18:45   #3931
uh, creme de cassis, obavezno probajte! najbolji sladoled ikad
gyioia is offline  
Old 18.09.2013., 20:18   #3932
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
....

I da, torte po narudžbi su bile na totalno drugoj razini od kolača u slastičarni
nije mi baš jasna ta poslovna politika
a no, svakom svoje, možda su samo dva puta imali loš dan i ja baš naletila
polly is offline  
Old 18.09.2013., 21:18   #3933
nisi naletila,kolači su im loši
al su torte ok
za par fešti naručivala i uvijek dobro
ne kužim ni ja tu politiku
__________________
Kako mi je sladak.Presladak.
mujsapujsa is offline  
Old 19.09.2013., 18:01   #3934
Quote:
verica kaže: Pogledaj post
Znate li možda koju slastičarnicu, po mogućnosti u zapadnom dijelu grada, a da radi nedjeljom, tj. da mogu u nedjelju preuzeti tortu?
Samoposlužni restoran Lucija u hotelu Antunović
thermojetics is offline  
Old 20.09.2013., 10:41   #3935
Slatka priča u Kranjčevićevoj preko puta stadiona Zagreba.

Ugodan lokal. Kolači svi jako dobro izgledaju; mame na prvi pogled. Cijene jako pristojne za današnje vrijeme.

Torta od čokolade s bademima, fina, ali obično fina. Nemam prigovora, ali nije bilo ni velikog uzbuđenja.

Torta arancino -- čokoladni biskvit dolje, gore lagana krema od naranče i na vrhu šlag. Jako, jako fino. Pun pogodak. Šlag je pravi, nije industrijski.

Mislim da ću opet doći kad uleti neki honorar.
Emericzy is offline  
Old 20.09.2013., 12:02   #3936
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Mislim da ću opet doći...
Probaj Ledeni vjetar s malinama i esterhazicu (naravno ako su one uopće tvoj izbor, meni su finefine).
Deedy is offline  
Old 20.09.2013., 12:09   #3937
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Probaj Ledeni vjetar s malinama i esterhazicu (naravno ako su one uopće tvoj izbor, meni su finefine).
Jako su lijepo oba izgledala, priznajem. I još neki drugi. Ali nažalost čovjek mora odabrati. Drugi put. Hvala na preporuci.
Emericzy is offline  
Old 20.09.2013., 16:19   #3938
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Probaj Ledeni vjetar s malinama i esterhazicu (naravno ako su one uopće tvoj izbor, meni su finefine).
Ta dva su definitivno prefina kolaca!Obavezno probati!!
natasax is offline  
Old 22.09.2013., 20:03   #3939
slatka prica otvara jos jednu poslovnicu, u petrovoj ulici negdje
Zla patka is offline  
Old 22.09.2013., 20:37   #3940
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
slatka prica otvara jos jednu poslovnicu, u petrovoj ulici negdje
Ne seri, super!

Evo, sad vidim na njihovom Fejsu da baš to najavljuju- a više informacija od 'negdje u Petrovoj' dat će početkom tjedna- dakle za dandvatri...
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.