Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2017., 13:08   #41
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
na bazenu
naravno, tamo se mi ružni dolazimo rekreirat, crvene oči od klora samo ublažavaju ružnoću
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.06.2017., 13:40   #42
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
naravno, tamo se mi ružni dolazimo rekreirat, crvene oči od klora samo ublažavaju ružnoću

treba masku nabit
mesojed is offline  
Old 01.06.2017., 13:42   #43
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
treba masku nabit
s tim se teško pliva
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.06.2017., 13:46   #44
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
s tim se teško pliva
samo plitko ništa duboko ahhhhaaa
mesojed is offline  
Old 01.06.2017., 14:11   #45
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Meni je tupavo da ne možeš iz kuće bez kompletnog make upa. Netko je dotjeran i sa laganom šminkom. Ne treba svakoj marker za obrve.
Ja mogu,meni to nije problem. Samo je jedini problem što bez trunke šminke izgledam kao klinka

A frajeri kad kažu ne vole šminku onda kad nađu takvu koja ne trpa ništ na sebe ili onu koja stavlja samo maskaru i sjajilo pa to pogotovo ne kuže,onda krenu kukat kako im se ženska opustila i ne dotjeruje
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 14:12   #46
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
isto vrijedi i za muškarce, mi u hali, a unutra vručina i vlaga jer je dio krova od stakla i ovaj jedan majstor dolazi našprican pogušili smo se, 3 različita mirisa; dezić , parfem i losion poslije brijanja
Bolje to nego da smrdi na znoj, cesnjak i poriluk s placa ko 90% tramvajsko busne zg populacije.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 14:13   #47
Ne vidim gdje je točno tvoj problem. Izgledaš ko klinka ili djeluješ ko klinka?
U svakom slučaju uvijek se nađe netko kome se to sviđa. Možda baš onom koji svoju bez kreča nije vidio ni na plaži.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 14:17   #48
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Bolje to nego da smrdi na znoj, cesnjak i poriluk s placa ko 90% tramvajsko busne zg populacije.

znoj fuj
češnjak mljac
mesojed is offline  
Old 01.06.2017., 14:18   #49
Quote:
Rhosyn kaže: Pogledaj post
Ne vidim gdje je točno tvoj problem. Izgledaš ko klinka ili djeluješ ko klinka?
U svakom slučaju uvijek se nađe netko kome se to sviđa. Možda baš onom koji svoju bez kreča nije vidio ni na plaži.
Pa imam baby face i sitno tijelo pa mi ljudi oduzmu godine. Kad sam bez šminke obično me tete na kiosku pitaju koji razred idem Mislim i kad sam zacementirana nije ništa drugačije viđenje
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 14:19   #50
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Bolje to nego da smrdi na znoj, cesnjak i poriluk s placa ko 90% tramvajsko busne zg populacije.
skuhao se ovako i onako i usmrdio samo što sad smrdi i po parfemu, dezići i znoju, losion je nakon 8-10 sati ispario.
Uprljao se kao i svi samo što je više smrdio.
Prije se otuširaš, dezić i gotovo.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 01.06.2017., 14:19   #51
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pa imam baby face i sitno tijelo pa mi ljudi oduzmu godine. Kad sam bez šminke obično me tete na kiosku pitaju koji razred idem Mislim i kad sam zacementirana nije ništa drugačije viđenje

za par gdoina će ti to bit komplimenti.
mesojed is offline  
Old 01.06.2017., 14:22   #52
Quote:
mesojed kaže: Pogledaj post
za par gdoina će ti to bit komplimenti.
Da ali već sam bliže tridesetima. Muškarci od 30 se boje prići. Jedan mi je rekao da je mislio da sam mlađa da nije htio ispast creepy
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 14:31   #53
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
skuhao se ovako i onako i usmrdio samo što sad smrdi i po parfemu, dezići i znoju, losion je nakon 8-10 sati ispario.
Uprljao se kao i svi samo što je više smrdio.
Prije se otuširaš, dezić i gotovo.
Pa to se podrazumijeva da se prije otusiras i dezic. I na to fini muski parfem je samo slag na torti, barem meni
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 14:35   #54
Pun kurac sminke,fasade i pun kurac nakita
Rodion is offline  
Old 01.06.2017., 14:42   #55
A drugu krajnost interesantno nitko nije spomenuo.. dlakavi pazusi, nedepilirane noge, neuredni nokti , masna kosa, necisti ten koji niti ne pokusa prikriti, zuti ruzni zubi, smrad po znoju.. ? Svi samo na make up udrili kritike.
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Old 01.06.2017., 14:44   #56
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
A drugu krajnost interesantno nitko nije spomenuo.. dlakavi pazusi, Nedepilane noge, neuredni nokti , masna kosa, necisti ten koji niti ne pokusa prikriti, zuti ruzni zubi, smrad po znoju.. ? Svi samo na make up udrili kritike.
Baš sam ovako nešto htio napisati.

Neurednost, zapuštenost, nedostatak osobne higijene.
sicky is offline  
Old 01.06.2017., 14:47   #57
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
A drugu krajnost interesantno nitko nije spomenuo.. dlakavi pazusi, nedepilirane noge, neuredni nokti , masna kosa, necisti ten koji niti ne pokusa prikriti, zuti ruzni zubi, smrad po znoju.. ? Svi samo na make up udrili kritike.
Zato sto to vise manje primjenjujete na sebi (depiliranje,brijanje,frizura,tusiranje,nokti) ali ovo iznad je vec toliko odbojno da ni ne stignem nit ne zelim pogledati dalje

Jednom sam poljubio djevojku koja je valjda imala kilu pudera na sebi ... par dana mi nije bilo dobro
Rodion is offline  
Old 01.06.2017., 14:52   #58
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
A drugu krajnost interesantno nitko nije spomenuo.. dlakavi pazusi, nedepilirane noge, neuredni nokti , masna kosa, necisti ten koji niti ne pokusa prikriti, zuti ruzni zubi, smrad po znoju.. ? Svi samo na make up udrili kritike.
Jedino ako je beskućnik. Ne mogu nikad zamislit da se jednoj ženi ne da uređivat i da je užasno neuredna. Masna kosa i crno ispod nokta mi je nešto najgore za vidjet. ili kad je lak za nokte onako već otkinut na pola...
A dlake neću ni komentirat
tirkizno is offline  
Old 01.06.2017., 14:54   #59
Jebat ga.
Meni je smrad po alkoholu i cigaretama odbojan ma kako osoba bila čista i zbrenana.
__________________
"Life is about balance : 50% namaste 50% fuck off"
Showing our emotions to a toxic person is like bleeding next to a shark and expecting empathy.
Rhosyn is offline  
Old 01.06.2017., 14:58   #60
Jbt, nekad se fakat znaju tako nelogicno i glupo obuc, nema veze sa zdravim mozgom.
Tona agresivne zbuke na sebi , koju kada skine, vise ne lici na osobu sa žbukom.
water strider is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger