Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2008., 23:14   #21
I ja sam 0...Naša je kao katica za sve, jel
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:19   #22
je je, svi bi nam krv pili (doslovno)
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:22   #23
Bravo! Bar neka korist od MK-ovaca.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:29   #24
Ja sam 0-
Počeo davat krv u vojsci zbog slobodnih dana. Hej, barem pošteno priznam! Iskreno sam mislio nastavit. Imam problema sa povišenim tlakom pa to navodno isto pomaže. Problem je u tome što sva jebena tri dana koja sam dobio moram potrošit da se dobijem . Ne mogu nikamo sa sobom barem dva dana, manta mi se i samo bi spavao Mislio sam da ću se naviknut nakon par puta al ništa od toga .
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:32   #25
ma ima jedan problem u svemu tome.zavod je totalno loše organiziran.s jedne strane fali im krvi a s ddruge strane su leni poslati terenske timove bar po gradskim četvrtima.ja sam dal krv 54 puta i opet bi dal ali do petrove i natrag meni treba pol dana.da se malo organiziraju dobili bi puno više
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:37   #26
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
ma ima jedan problem u svemu tome.zavod je totalno loše organiziran.s jedne strane fali im krvi a s ddruge strane su leni poslati terenske timove bar po gradskim četvrtima.ja sam dal krv 54 puta i opet bi dal ali do petrove i natrag meni treba pol dana.da se malo organiziraju dobili bi puno više
pa ako ih se traži onda se i organiziraju i dolaze kamo ih se pozove...

ako želiš proceduru organizacije dolaska, mogu do petka saznati

a mantanje gospona T/N riješava se tako da se popije dovoljno tekućine ( ne vina baš odmah)
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:40   #27
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
pa ako ih se traži onda se i organiziraju i dolaze kamo ih se pozove...

ako želiš proceduru organizacije dolaska, mogu do petka saznati

a mantanje gospona T/N riješava se tako da se popije dovoljno tekućine ( ne vina baš odmah)
Ma popijem puno, nije u tome problem... Nikad mi nitko nije rekao konkretno koji bi mogao bit razlog, ali mislim da je to zbog tlaka. Kad dam krv padne mi tlak... valjda
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:44   #28
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
pa ako ih se traži onda se i organiziraju i dolaze kamo ih se pozove...

ako želiš proceduru organizacije dolaska, mogu do petka saznati

a mantanje gospona T/N riješava se tako da se popije dovoljno tekućine ( ne vina baš odmah)
nisi me baš skužila.nije fora da ja hodam od suseda do suseda pa kad ih skupim onda javljam njima da dođu.oni bi trebali preko medija objaviti primjer:tog i tog datuma terenska ekipa zztk je u sesvetama od 8 do 18.dođite u što većem broju.da vidiš odaziva
 
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:48   #29
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Ma popijem puno, nije u tome problem... Nikad mi nitko nije rekao konkretno koji bi mogao bit razlog, ali mislim da je to zbog tlaka. Kad dam krv padne mi tlak... valjda
upravo tako, krvne žile su ti kaj šlauh uza zaljevanje vrta, što znači da kada je manji pritisak na stjenke manji je tlak, ako je tvoj organizamm navikao na povišeni tlak (što nije dobro jer dovodi do ateroskleroze i stvaranje tromba i ostalih bolesti KŽ i srca kao pumpe koja radin pod većim kapacitetom), sniženje tlaka na tebe djeluje tako

moja preporuka je da si prvo u dogovoru sa stručnjakom reguliraš tlak ( prehrana, način života, terapija)
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:49   #30
ja dajem krv kolko god mogu al mi je malo jebada kaj se često tetoviram pa onda moram čekat 6 mjeseci (takvo im je pravilo). već je dosta ljudi reklo...niš te ne košta, a moeš pomoć
__________________
only way to feel the noise is when it's good and loud!!!!
motorheadbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:51   #31
Quote:
rasko kaže: Pogledaj post
Svaka čast.

Ja sam dosad tri.

Moja krvna grupa je AB+. Kad bih imao 0 sigurno bi me zvali svaki čas...
I ti bi ka i ja treba bit davaoc po pozivu jer imaš rjeđu krvnu grupu.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:53   #32
Quote:
rifer kaže: Pogledaj post
nisi me baš skužila.nije fora da ja hodam od suseda do suseda pa kad ih skupim onda javljam njima da dođu.oni bi trebali preko medija objaviti primjer:tog i tog datuma terenska ekipa zztk je u sesvetama od 8 do 18.dođite u što većem broju.da vidiš odaziva
dobro sam ja tebe skužila, i pišu ti na DZ ili policiji, općini, narodnom sveučilištu, plakati da dana tog i tog se tam i tam vrši dobrovoljno davanje krvi
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:58   #33
Quote:
motorheadbanger kaže: Pogledaj post
ja dajem krv kolko god mogu al mi je malo jebada kaj se često tetoviram pa onda moram čekat 6 mjeseci (takvo im je pravilo). već je dosta ljudi reklo...niš te ne košta, a moeš pomoć
pravilo je zato da bi se uklonila mogućnost prenosa hepatitisa B i C te HIV-a

btw
onom kaj je rekao da se boji side, tebi se ništa ne može desiti jer se radi sa jednokratnim i sterilnim matrijalom
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:01   #34
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Ja sam 0-
Počeo davat krv u vojsci zbog slobodnih dana. Hej, barem pošteno priznam! Iskreno sam mislio nastavit. Imam problema sa povišenim tlakom pa to navodno isto pomaže. Problem je u tome što sva jebena tri dana koja sam dobio moram potrošit da se dobijem . Ne mogu nikamo sa sobom barem dva dana, manta mi se i samo bi spavao Mislio sam da ću se naviknut nakon par puta al ništa od toga .
ja sam par puta isao da dam krv i nisu mi dozvolili jer imam povisen pritisak..bas isto su mi naveli da cu imati priblema poslije da se vratim u "normalu" ...
a i ja imam 0- i fakat treba te krvi ali ne mogu dati..
Death_beat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:03   #35
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
I ti bi ka i ja treba bit davaoc po pozivu jer imaš rjeđu krvnu grupu.
Ja sam mislio da je 0 grupa kritična...
rasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:03   #36
krv daju samo potpuno zdrave osobe
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:03   #37
Quote:
rasko kaže: Pogledaj post
Svaka čast.

Ja sam dosad tri.

Moja krvna grupa je AB+. Kad bih imao 0 sigurno bi me zvali svaki čas...
AB+ imam i ja a u Hrvatskoj je AB najrjeđa,ima je 7% populacije.Nula je u nas zastupljena sa 34% tako da nije rijetka ali očito je malo davatelja s tom krvnom grupom ili je daju kad pofali drugih krvnih grupa pa je možda zato često nedostaje
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:07   #38
ne razujem kako su ti dozvolili da das krv, a ak imas povisen pritisak?

Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
AB+ imam i ja a u Hrvatskoj je AB najrjeđa,ima je 7% populacije.Nula je u nas zastupljena sa 34% tako da nije rijetka ali očito je malo davatelja s tom krvnom grupom ili je daju kad pofali drugih krvnih grupa pa je možda zato često nedostaje
ma nije u pitanju zastupljenost po populaciji..vec 0 grupa moze biti donator svim ostalim krvnim grupama..zato najvise traze donatore sa tom krvnom grupom

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 17.07.2008. at 00:38.
Death_beat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:12   #39
Quote:
Death_beat kaže: Pogledaj post
ma nije u pitanju zastupljenost po populaciji..vec 0 grupa moze biti donator svim ostalim krvnim grupama..zato najvise traze donatore sa tom krvnom grupom
0- je univerzalni davaoc, AB poz je univerzalni primaoc, ali to se primjenjuje samo u izuzetnim slučajevima....
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 02:00   #40
Ja sam jutros dao krv. I baš je cool!! Jedino, kaj baš moraju vaditi krv i iz prsta, bace ti kap krvi u nekaj plavog i kažu ti možeš li davati ili ne. Upitnik je bio više nego dosadan zakaj me nisu i broj cipela tražili? Sve ostalo je ludo, osjećao sam se ko VIP person. I zakaj moram čekati toliko da mi kažu krvnu grupu? Nema veze za tri mjeseca idem opet!!
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger