Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 15:10   #81
Quote:
playera kaže: Pogledaj post
Molim vas, možete li mi pomoći?
Uređujem stranicu na facebooku i nikako ne uspijevam lajkati ili komentirati postove na drugim fb stranicama. Ne znam što trebam učiniti da mi se otvori ta opcija. Koliko vidim, drugim adminima fb stranica to uspijeva, komentiraju ili lajkaju kao page.
Unaprijed puno hvala!
Ispod slike admina s desne strane,piše ti "use Facebook as..ime tvoje stranice" klikni na to komentari i lajkovi biti će s imenom tvoje stranice.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 08:44   #82
Potrebni su mi cro ili ex-yu lajkovi , potrebno je lajkati jedan video na facebook-u. Ako tko zna uradit nek mi se javi na PM .
dedek66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 12:53   #83
mijenja izgled profila, opet

http://www.index.hr/black/clanak/fac...et/616567.aspx
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 16:55   #84
Imam pitanje: imam fb stranicu i napravio sam placeni oglas. ok je ispala cijena 5 centi po lajku i polako su krenuli lajkovi...

e sad budzet sam ukupni stavio na 30 dolara medjutim nije mi bas sasvim jasno kad ce se to naplatit i kako?

Jel ima netko iskustva?
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:14   #85
Naplatiti će se sa kartice koju si unio negdje pod settings ili Billing.

Preporučam kod buđeta napraviti više različitih, malih reklama, neke cpc 0.05, neke i manje ili više ovisno što pokušavaš. Recimo da imaš 2 reklame, po 1 dolar na dan, nakon 2 tjedna vidjet ćeš koja je reklama uspješnija. Ako ih imaš 3 ili više, još bolje, jedna će biti bolja od ostalih i tako si naučio kako se jeftinije i učinkovitije oglašavati.
hagin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 22:20   #86
Quote:
hagin kaže: Pogledaj post
Naplatiti će se sa kartice koju si unio negdje pod settings ili Billing.

Preporučam kod buđeta napraviti više različitih, malih reklama, neke cpc 0.05, neke i manje ili više ovisno što pokušavaš. Recimo da imaš 2 reklame, po 1 dolar na dan, nakon 2 tjedna vidjet ćeš koja je reklama uspješnija. Ako ih imaš 3 ili više, još bolje, jedna će biti bolja od ostalih i tako si naučio kako se jeftinije i učinkovitije oglašavati.
Malo mi je cudno to naplacivanje ali ok. Ocekivao sam da ce mi odmah skinuti onoliko koliko sam odredio za budzet. E sad negdje sam jos citao da ce mi naplatit samo za onoliko klikova koliko sam dobio. Znaci li to npr da ja u medjuvremenu mogu brisati ili pauzirati reklame i za one koje mi se ne isplate da ne platim cijeli iznos nego samo koliko sam potrosio? Npr imam 3 budzeta po 30 dolara ali sam samo jedan do kraja iskoristio a druga dva samo pola, onda ce mi naplata biti ne 90 $ nego 60 $?
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 13:48   #87
pozdrav,

ako netko treba vaucere za facebook oglasavanje kontaktirajte me. sav info na PM.

tnx
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2012., 20:28   #88
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
Malo mi je cudno to naplacivanje ali ok. Ocekivao sam da ce mi odmah skinuti onoliko koliko sam odredio za budzet. E sad negdje sam jos citao da ce mi naplatit samo za onoliko klikova koliko sam dobio. Znaci li to npr da ja u medjuvremenu mogu brisati ili pauzirati reklame i za one koje mi se ne isplate da ne platim cijeli iznos nego samo koliko sam potrosio? Npr imam 3 budzeta po 30 dolara ali sam samo jedan do kraja iskoristio a druga dva samo pola, onda ce mi naplata biti ne 90 $ nego 60 $?
upravo tako, pauziraš reklame koje želiš. novac se potroši oniliko koliko je stvarno potrošeno, i facebook ti ne skine to sa kartice odmah nego kroz par dana (unutar tjedan i manje). ako se ne naplati, pauziraju se sve kampanje dok se ne podmiri dug.
hagin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:30   #89
ovak, htio bi napraviti neku stranicu na fejsu i na njoj prikupiti 15 000 fanova.
kaj se to može nekak brzo napraviti bez plaćenih reklama?
beli96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 13:34   #90
znači ako sam dobro shvatio ti biš htio da ti netko BESPLATNO da savjete kako skupiti toliko fanova da biš ti onda ZARAĐIVAO na tome ?
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 15:16   #91
Može se, odi na addmefast.com
LudaPtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 20:39   #92
Ja imam dosta velikih stranica i reklamiranjem mogu dovest lajkove ako netko želi nek mi se javi
jajcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 13:39   #93
ne razumijem kako bi zarađivao?
jajacanin imaš poruku u inboxu
beli96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 16:39   #94
čekaj, može mi netko objasnit na temelju kako ovo funkcionira?
jer kad prodaš nekome str , ne možeš promijenit ime jelda? ako je velika str jelda?
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 23:03   #95
nemozes.
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 12:25   #96
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
nemozes.
pa koja korist onda nekome od moje stranice? xD
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:05   #97
Quote:
elle93 kaže: Pogledaj post
pa koja korist onda nekome od moje stranice? xD
pa ako imas realne fanove moze posluziti za objavljivanje njegovog sadrzaja , no on si to nikada nece prisvojiti ... ovako bi svi napravili Bikini girls stranice skupiti 10-15 000 fanova promjenili u ime firme i coool imamo 15 000 fanova...

nije ni facebook glup


iako, sto dalje to je teze ista raditi na facebooku ako se ne plati oglasavanje... ubili su up otpunosti viralnost
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 20:46   #98
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
pa ako imas realne fanove moze posluziti za objavljivanje njegovog sadrzaja , no on si to nikada nece prisvojiti ... ovako bi svi napravili Bikini girls stranice skupiti 10-15 000 fanova promjenili u ime firme i coool imamo 15 000 fanova...

nije ni facebook glup


iako, sto dalje to je teze ista raditi na facebooku ako se ne plati oglasavanje... ubili su up otpunosti viralnost
a znan da nije jer te bikini girls , privuklo bi prije nego naziv neke firme , koja nije ni poznata ..
a da , nazalost tako .. svi oce pare, pa i face
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 14:49   #99
Koji su sve trikovi za reklamiranje na Faceu? Vidim da u zadnje vrijeme ljudi masovno stavljaju tagove na zgodne cure, pa svi njihovi prijatelji vide status/sliku.

Znate li još koji sličan trik?
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 09:23   #100
Evo par trikova

http://htmlimg4.scribdassets.com/s2i...66370bdedb.jpg

http://www.scribd.com/doc/105588523/...to-oglasavanje
hagin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.