Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2018., 12:09   #10021
trgni jednu rakijicu

naviknut ćeš se
prvi put je najteže
Gzena is online now  
Old 29.05.2018., 12:12   #10022
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
I do "t" vas je bilo samo gimnazijalaca?

Mojih je bilo do "j" pa sam mislio da je to puno
Prve dvije (opće) godine da, treća i četvrta a-h.

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A moram. Svaki savjet dobrodošao.
Trening čini čuda. Isto tako, smisli neki ritual kojim se smiriš, recimo, kremom namažeš ruke, prije nego počneš. To vježbaj i nakon nekog vremena će ti biti dosta da ruke samo protrljaš kao da mažeš i već si u zenu. Isto tako pomaže ako znaš o čemu govoriš i ako ne moraš grozničavo razmišljati što ako me pita ovo ili ono
Cats is offline  
Old 29.05.2018., 12:16   #10023
Meni pomaze i reci si Ja ionako znam o ovome vise od bilo koga drugog
Xiang Chi is offline  
Old 29.05.2018., 12:20   #10024
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
trgni jednu rakijicu

naviknut ćeš se
prvi put je najteže
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Trening čini čuda. Isto tako, smisli neki ritual kojim se smiriš, recimo, kremom namažeš ruke, prije nego počneš.
Što vas dvije mislite da je ona pred kamerama zapravo radila?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 29.05.2018., 12:39   #10025
meni je TV puno manje stresno nego 45 ili 60 min pred 500 strucnjaka koji u stvari znaju o cemu pricam ali i to se uvjezba.
ili 4 sata pred 100 studenata, to je pak samo fizicki napor, boli grlo, boli glava, bole noge (nekad sjednem na katedru, ako sjednem iza ni ne vide me )

TV je ok, uvijek je kartko, uvijek je shallow a i onako nema veze sto kazeszaprvo, nprclanak koji onda stave u novine ili portal ionako uvijek je nesto skroz lijevo- npr naslov jednog clanka u novinama je bio tocno suprtorno od onoga sto sam ja rekla. pitaju jel ovo znaci ovo? ja kazem ne, ne znaci (doslovno) i onda objasnim.
a naslov clanka "znanstvenica saxyz kaze da ovo znaci ovo". jebiga.
drugom prilikom sam zavrsila u novinama kao treca zena od nekoga jer smo skupa na fotki
uglavnom, izbjegavam novinare kad mogu
luca is offline  
Old 29.05.2018., 12:58   #10026
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post

Ne želim to raditi više nikad. Ni-kad!
A moram. Svaki savjet dobrodošao.
Vizualiziraj. Zamišljaj si kako odrađuješ tu situaciju opuštena i smirena. Kad budeš opuštena za vrijeme vizualizacije prijeđi na vježbanje ispred ogledala ili nekakve kamere. Snimaj se.

I nemoj se bojati treme, ako se bojiš, ona preuzima kontrolu nad tobom. Što i da te opet uhvati? Pa proći će i neće se ništa loše dogoditi.
__________________
hausfrau is offline  
Old 29.05.2018., 13:01   #10027
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Meni pomaze i reci si Ja ionako znam o ovome vise od bilo koga drugog
Da, to si i ja kažem i onda se sjetim da ne znam dobro razjasnit neki detalj o nečem skroz nebitnom što opet vjerojatno samo ja znam da uopće postoji i sva se unervozim šta ako me netko baš to pita
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 29.05.2018., 14:20   #10028
meni je jasno da na mojim predavanjima ima ljudi koji znaju koliko i ja znam (a mozda i vise), ali ja sebe uvjerim da su svi njih 500+ moji prijatelji i da me nece mucit , a osim toga da je sasvim normalno i lijepo reci ne znam ili ne znam tocno i objasniti onoliko koliko znam, a reci ovo ne znam ali ako vas zanima misljenje ili spekulacija mislim to i to. za sad mi je to uvijek dobro funkcioniralo
za TV je lako, samo se uvjeris da je to sve skupa nebitno i nitko ne zna o cemu zapravo pricas
luca is offline  
Old 29.05.2018., 21:17   #10029
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
A bila sam stvarno dobra. Imala sam 120 sekundi za jebačku reklamu nečeg (slijedi eufemizam) nepopularnog. I stojim savršeno mirno, ne skrećem pogled, stav "radujte se narodi, donosim vam radosnu vijest!". Svi su sve shvatili, sve sam rekla, nisam davila.

Kako zaboga? Kad je završilo: stoljetni umor meets histerično veselje što sam još živa. Nisam zaspala do 3 ujutro.

Ne želim to raditi više nikad. Ni-kad!
A moram. Svaki savjet dobrodošao.

trenutno sam u tome. učim druge nečemu. kroz školicu radim i prezentaciju.

nakon dva sata u komadu iscrpljena sam do balčaka. grlo me boli, dehidrirana sam.

a ovo je tek početak tog dijela.

nemam savjet. suosjećam.

(dobra sam u tome. dok mi večer prije na updateaju sustav s milijun novih opcija. onda plačem u imaginarnu mačku dok se pravim kul i kako znam sve )
atlantis is offline  
Old 29.05.2018., 21:33   #10030
iz kuta tv gledatelja, trajete dvije minute i većinu vašeg stresa gledatelj neće doživjeti
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.05.2018., 21:36   #10031
Iz kuta TV gledatelja, dobro ako vas uopce dozivi
Xiang Chi is offline  
Old 29.05.2018., 21:39   #10032
Jednako bitno, urednik možda ima manjak vremena za taj dan/tu emisiju i vaš prilog izleti.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 30.05.2018., 13:10   #10033
Novi nastavak...
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.