Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 10:37   #21
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
sve to stoji, pogotovo kad imas odbojnost prema nekom proizvodacu..
ja srecom nisam fan nicega pa mi je svejedno sto ce pisati na uredaju, ali zato sve cinjenice uzmem u obzir, pa onda ispadne da koristim npr. samsung po kojem sam pljuvao od s3 do s6..
a slijedeci bi mi mogao biti neki kinez xiaomi npr. po kojima sam isto pljuvao jer su do nedavno imali kamere losije od fiksnog telefona..
Svi se proizvođači kroz godine poprave. Huawei je bio prije krš, a pogledajte sad. Bolji i od nekih velikih imena.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:09   #22
pozdrav ekipa, evo ja se mislim također ali između samsunga S8 i huawei mate 10 pro. dosad sam imala note 3, i moram reći da sam totalno zadovoljna s njim, da imam para vjerojatno bi išla na note 8, navikla sam na samsung i skroz mi odgovaraju, a i vidila sam da uz kupnju samsunga dobijete i tablet (nije nešto posebno, ali će svakako poslužiti)
e sad čitajući recenzije, upa mi je u mate 10 pro u oči i izgleda mi poprilično dobar, pogotovo radi baterije, šta mi je uz kameru najbitnija stavka. ako imate još neki treći prijedlog možda i jeftiniji, slobodnoo..
lena105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 11:22   #23
Quote:
lena105 kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa, evo ja se mislim također ali između samsunga S8 i huawei mate 10 pro. dosad sam imala note 3, i moram reći da sam totalno zadovoljna s njim, da imam para vjerojatno bi išla na note 8, navikla sam na samsung i skroz mi odgovaraju, a i vidila sam da uz kupnju samsunga dobijete i tablet (nije nešto posebno, ali će svakako poslužiti)
e sad čitajući recenzije, upa mi je u mate 10 pro u oči i izgleda mi poprilično dobar, pogotovo radi baterije, šta mi je uz kameru najbitnija stavka. ako imate još neki treći prijedlog možda i jeftiniji, slobodnoo..
Imala sam i ja te dvojbe izmedju h mate pro10 i s8 .. na kraju sam uzela s8 zbog poklona tableta nije bog zna kaj ali je solidan.. i dosao mi je za nekih 7 dana.. a s mobom sam jako zadovoljna ..onako bas me odusevljava iz dana u dan ..imala sam prije njega h mate 8..

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:08   #24
Bogohuljenje je tražiti što bolju kameru a onda se misliti između Samsunga Galaxy S7 i Huaweija P10 ili između Samsunga Galaxy S8 i Huaweija Mate 10 Pro.

Bogohuljenje jer je Samsung s kamerama tu znatno bolji. A S8 na Oreu ujedno i najbrži i najfluidniji Android mob, čak i iznad Pixela.

Mislim da ti je S8 najbolj izbor @inzulina.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:03   #25
puno si toga izrekao bez argumenata.takve stvari možeš pričati ako si sve isprobao i usporedio.apsolutno sam uvjeren da su Xperia XZ Premium i OnePlus 5T najbrži i najfluidniji androidi.isprobao i koristio XZ Premium,OP5T,Mate 10 Pro,S8+ (Oreo),Nokiju 8 i doduše nakratko par puta HTC 11.namjerno nisam spomenuo Pixel jer je do sad imao dosta bugova i problema...

Mate 10 Pro je objektivno bolji od S8.ima logičnije smješten i brži fingerprint skener,brže punjenje,jaču bateriju i stereo zvučnike.kamere su im vrlo blizu po većini testova,uključujući i famozni DXO...

Mate 10 pro je više konkurent Note 8 modelu....
Wodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 16:48   #26
Osobno bih uzeo Huawei mate 10 pro jer meni osobno nikako ne pašu zaobljeni ekrani. Starci bili nedavno uzeli preko pretplate galaxy s8 + i još nisam našao zaštitno staklo ili foliju sa kojima bih ja osobno bio zadovoljan ili oni. Camera je definitivno bolja na galaxyu s8+ u automatskom modusu i ako ti ne smeta zakrivljenost onda idi na njega. Moram naglasiti da i mate 10 pro ima nekih svoji prednosti što se kamere tiče, ali mislim da je kad je automatika u pitanju Samsung bolji.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 00:23   #27
Pro 10 imam i batt je odlicna kao i kamera nije nista losiha nego na s8,i s njim sam se igrao.
Pro obradi do 2000 slika u minuti sto nijedan drugi ne moze jer ima NPU i ta umjetna inteligencija je cudo sto su stavili.
Moja preporuka plavi pro 10.
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.