Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 18:36   #1
Topic za istresanje dušice...[bez komentiranja i chata / pročitati prvi post] - Vol.II

Dragi forumaši i forumašice, Dušice su stigle do svog drugog dijela

Kako sigurno već i znate, ovo je mjesto na kojem pišete sve ono što vam je na duši. Molim vas samo da to što vam je na duši pokušate sročiti u jednom postu, a ne u nekoliko uzastopnih postova koji se nižu jedan za drugim, ponekad čak napisani i u istoj minuti.

Također, ponekad se najbolje znamo izraziti upravo glazbom, stoga je dopušteno postaviti link na neku pjesmu koja prati ono što želite reći, no molim vas da se ovo ne pretvori u mjesto gdje su samo linkovi na pjesme, jer i za to imamo posebnu temu (Kakvu glazbu slušaju munjare?). Dakle, poželjni su vaši komentari uz eventualno postavljeni link.

Za sve one koji tek upoznaju Dušice, evo uvodnog posta iz prvog dijela, gdje je draga Štrikalica lijepo objasnila u kojem pravcu treba ići ova tema:

Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
...

A postoji li bolje mjesto za istresanje svega što ti je na duši od Psihokauča?

Dobre stvari, loše stvari, suze, bijes, veselje, smijeh.. nekakva virtualna boks vreća za trenutno olakšanje bez opasnosti da nas privedu zbog remećenja reda i mira.. Sve ono što biste htjeli stresti u facu sebi, mužu, dečku, curi, doktoru, šefu..a još ste dovoljno normalni da to fakat ne učinite.

Ili samo da izbacite iz sebe sve što je spremno za izbacivanje..

Ideja je da se ne komentira....
Uživajte na novim Dušicama...papir (čitaj: monitor) svašta trpi...iskoristite to, nadam se da će vam barem malo pomoći

link na prethodnu temu


Dragi forumaši, iako je ovaj topic prvobitno zamišljen kao virtualna boks vreća gdje svima smijete reći što ih ide, ni ovdje više neće biti mjesta govoru mržnje, rasizmu, šovinizmu, mizoginiji/mizandriji, homofobiji, etc. Takvi će se postovi kažnjavati sukladno pravilima foruma.
AR
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Old 24.08.2016., 20:19   #2
Ukoliko si tužan {tada si u prošlosti}, ukoliko si nervozan{tada si u budućnosti}, ukoliko si miran {tada si u sadašnjosti}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 26.08.2016., 00:30   #3
"Ostalo mi je nepoznato koga je zvao i gde je tražio svoju devojku, ali kad je bezuspešno pretražio sve, odjednom je počeo da je pronalazi u drugim curicama. Neke su imale takav nosić, neke su hodale kao ona, ili se smejale na isti nacin, zabacujući lepim pokretom glavu malo udesno, neke su slicno njoj ćutale, neke pričale, i Popac ih je narednih godina vodao kao avganistanske hrtove, sakupivši, malo po malo, puno raznih detalja svoje velike ljubavi.

Ali nikad mu nije uspelo da ih sve sastavi..."
Ethereal is offline  
Old 27.08.2016., 01:44   #4
Poludit ću.
tirkizno is offline  
Old 27.08.2016., 09:17   #5
Bas se i ne budim sretna..a trebala bih..

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 27.08.2016., 18:21   #6
Prirodni osjećaji covjeka jesu zdravlje i sreca, neprirodni su brige i problemi {biram prirodu}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 28.08.2016., 10:30   #7
Tek što satrah onu lažnu nadu o besmrtnosti i o tome kako sve ima smisla, tek što se pomirih da sam ipak hrpa kostiju, mesa, hormona i tih pametnih organa koje kad-tad idu u zemlju, tek što malo umirih samu sebe da je sve ok što je tako, čovjek kojeg iznimno cijenim i poštujem, izjavi da je on besmrtan. I da su svi ljudi besmrtni samo što to ne znaju. I da bi ga ubili za par dana ako bi rekao sve što zna. I da svijet drži 300 ljudi. I još puno toga.
Mukica mi je.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 28.08.2016., 18:44   #8
I naravno da se ne mogu držati dogovora sa samom sobom.
tirkizno is offline  
Old 28.08.2016., 20:55   #9
ned ujutro na faceu je zanimljiva.
stalno izlijeću slike jućerašnjih pireva.

a izgleda da je istina da se više piruje kada je kriza.
ako su mislili zaradit, jeb su se zbunili.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Old 28.08.2016., 21:37   #10
Nedjelje su {pre}dosadne
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 28.08.2016., 23:46   #11
Bože pošalji mi nekoga za razgovor izgubit ću razum.
tirkizno is offline  
Old 29.08.2016., 01:51   #12
Ma obožavam kad me tako važan mail probudi tako kasno i onda više ne mogu spavati Ionako niš od toga
kikakm is offline  
Old 30.08.2016., 06:50   #13
Rana zora se budi {źivot prilike nudi}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Old 30.08.2016., 08:04   #14
Volim rana jutra i svjezinu..osjecam se bolje

Poslano sa mog Lenovo A2010-a koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 30.08.2016., 08:47   #15
"Forgive, O Lord; my little jokes on Thee,
and I'll forgive Thy, great big one; on me."
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Old 30.08.2016., 11:58   #16
Ne vidim te. Ne cujem te. Nista. Nikome.
hullu is offline  
Old 04.09.2016., 00:03   #17
Zavaljen na stolicu, sjedim, gledam odraz budale, odraz sebe u prozoru, slušam neku sjebanu pjesmu, kakvu bih drugu jebote.
Kroz glavu sinu misao "šta bi bilo kad bi ta i ta osoba me sada posmatrala, krišom, znala šta radim/ne radim"... klik... to je nemoguće, to je puka iluzija, stvarnost je tako pusta, snovi su tako puni dragih ljudi, dragih u kontekstu da su dragi jer sam si ih ja u glavi takve stvorio, u stvarnosti nisu tako dragi.

Vjerovatno zato u stvarnosti sjedim zavaljen na stolici, u sobi, ne zeleci te stvarne ljude oko sebe, zeleci, jebo ga bog i slovo z, nemam z sa kvačicom na tastaturi, zeleci sanjati, sa vremena na vrijeme usniti lijep san sa idealiziranim ljudima, onda se probuditi u još jedan usrani uobičajeni dan i deverati sa realnim ljudima.

Još sam si rekao koji ću kurac ovo pisati kad sam krenuo pisati, ali u inat sebi ću napisati, napisati u inat onoj budali što viri sa prozora.
Dvadeset milijardi puta sam si u jebenom zivotu uništio potencijalna sitna i manje sitna spontana zadovoljstva sa svojim uberglupim samodijalozimamonolozima gdje sebe pitam "šta će ti to", "čemu to vodi", "svakako je besmisleno", i onda odustanem, odustanem i opet jebeno odustanem.

Proklet dan kada sam se kao jedan od boga pitaj koliko ćaćinih spermatozoida ugurao u materinu maternicu i izmigoljio u ovo jebeno čekajgodoovsko bivstvovanje.
SergejKirijales is offline  
Old 06.09.2016., 19:19   #18
https://www.youtube.com/watch?v=RFIsnD-iuDM

Dobijam u očima naroda, a meni je to jebeno svejedno, što god više dobijam u očima svijeta više tonem u zagrljaj jedine zelje koju već određeni niz godina posjedujem, da nestanem.
Ali jebi ga, treba malo boli i odlučnosti da se nestane, a ja niti volim bol niti sam odlučan.
SergejKirijales is offline  
Old 06.09.2016., 20:03   #19
Nisam dobro nikako, a niko mi nevjeruje.
Evo nesto mi u kuku puklo gdje se noga i kuk spajaju.
Kao da sam ga dislocirao.
Boli, kad hodam nekad manje nekad toliko da se ne mogu maket.
Svasta mi i za Floatere govore.
Pogotovo Majka.
To su ti svjetlaci, ne gubis vid, a nesto mi je juce il prekjuce za to rekla pravo me pogodilo al kad sam Zaboravan pravo odmah u trenu kad mi je to rekla zaboravio sta mi je to rekla.

Ma nisam dobro.
Stalno skoro spavam, samo mi se stalno skoro spava i stalno skoro sam umoran.
14 sati danas spavo juce 12 i jos dodatno 2 sata poslije.
Sve me pritislo vid, noga i kuk, koljeno, zubi, ma ne mogu se sjetit sta sve ne.



Bravo za me.

:klap:
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Old 30.08.2016., 21:39   #20
Pa dobro, ako me već morate iskorištavati na svakom poslu, dajte bar to napravite kak spada. Ma obožavam ja bit na minimalcu za ono što moji kolege primaju plaću 5-6 tisuća kuna. Ma obožavam kad mi odmah kažu da radim 12 sati, ali kao iznimka baš taj dan kakti, neplaćeno of course lol Ma obožavam što ću morati biti dostupna ponekad i subotom, bez plaćenog of course Ma obožavam što me petljate u lokalnu politiku i muljaže. Ma obožavam što ste se napravili glupi i neisplatili mi one pare za moj pošteno odrađeni posao. Ma obožavam i one krpe nositi doma prati, čistiti pod. Ma obožavam kad moram neš printati za posao, pa daj iz svog džepa. Ma sve ja mogu Ajd Kika, to je samo par mjeseci, izdrži. Onda opet na burzu. Zapravo, već očekuju da ću nastaviti volontirati Al kaj ću, sama sam si kriva jer pristajem na sve, jer se dam jebati u mozak, jer se neću izboriti za sebe, jer vjerujem da se stvari mogu riješiti smirenim, smislenim putem, jer želim biti od koristi drugima, jer sam perfekcionist, jer se opterećujem detaljima koje nikoga nije briga, jer mi je bitno da zaista pomognem nekome tko pomoć traži...i to sve iza sve te vaše fasade jebenog sustava, pohlepe, politike, materijalizma, bezosjećajnosti, površnosti, laži, konformizma, predrasuda, stereotipa, maski na maskama...Na sve to pristajem ako u konačnici vidim barem jedan iskreni smiješak na licu popraćen riječima: Hvala, pomogli ste mi.
Tada znam da je sve to imalo smisla.
Nadam se.
kikakm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.