Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 16:14   #15541
super je kad imas male sise, pa ti grudnjak uglavnom ni ne treba
__________________
zen
ocelotta is offline  
Old 20.02.2018., 16:23   #15542
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
nose se oni topići sa zanimljivim trakicama iza.
Aha, ono kris-kros.
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Boze Anida, to ti ovisi o sinergiji sisa, materijala i kroja. :veicka:

S grudnjakom to jednostavno nije to, ali mora se to znat isfurat da ne izgleda vulgarno nego zavodljivo.
Joj uvijek to isfuravanje. Znas kako bih ja to isfurala, pala bi mi jedna ili obje naramenice.
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
super je kad imas male sise, pa ti grudnjak uglavnom ni ne treba
E pa ne znam, osim ako su nepostojece, uglavnom se vidi da ne nosis grudnjak.
Anida is offline  
Old 20.02.2018., 16:36   #15543
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Aha, ono kris-kros. :to
da, tanke za nježne haljine, npr ovaj prvi, https://www.pinterest.com/pin/180636635029871891/ i dalje neki...

evo za Bapha npr, za ljetne šetnje.

Quote:
E pa ne znam, osim ako su nepostojece, uglavnom se vidi da ne nosis grudnjak.
Bitno da su čvrste
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Old 20.02.2018., 16:42   #15544
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
evo za Bapha npr, za ljetne šetnje.
To izgleda neugodno, neudobno a tek po ljeti kada se pod time oznojiš....

Anđo, ajmo nastavit film gledat'....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 20.02.2018., 16:42   #15545
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
nose se oni topići sa zanimljivim trakicama iza.


Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Boze Anida, to ti ovisi o sinergiji sisa, materijala i kroja. :veicka:
Nazalost, i godina.

S grudnjakom to jednostavno nije to, ali mora se to znat isfurat da ne izgleda vulgarno nego zavodljivo.



Upravo tako, sve si rekla.
Fish 1968 is offline  
Old 20.02.2018., 16:47   #15546
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
To izgleda neugodno, neudobno a tek po ljeti kada se pod time oznojiš....
Pa uz takav stil i ide malo patnje.

@Fish i ti pratiš instagram?! Počinjem misliti da si mlađa od mene.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Old 20.02.2018., 16:48   #15547
Nidek, budem ti na večer postala par slikuca od meni omiljene već spominjane instice da dobiš viziju kako se nose.

I pošaljem jedan link na kojem ona frendica Veica kupuje haljine, puno su konkretnije.

Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Aha, ono kris-kros.
I te.
Quote:
Joj uvijek to isfuravanje. Znas kako bih ja to isfurala, pala bi mi jedna ili obje naramenice.
Moraš se kretati nježno i ne imati trzajne i brze pokrete.
Fish 1968 is offline  
Old 20.02.2018., 16:54   #15548
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Boze Anida, to ti ovisi o sinergiji sisa, materijala i kroja. :veicka:
Nazalost, i godina.

S grudnjakom to jednostavno nije to, ali mora se to znat isfurat da ne izgleda vulgarno nego zavodljivo.
Znam da postoje grudnjaci koji se kopčaju na dnu leđa, a naramenica nema nego ide oko vrata. Ali nisam to koristila.
AceOfCups is offline  
Old 20.02.2018., 16:57   #15549
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
da, tanke za nježne haljine, npr ovaj prvi, https://www.pinterest.com/pin/180636635029871891/ i dalje neki...
Cak mi se cini i da imam neki kao onaj zadnji desno, s onom trakom posred ledja, i kopca se ispred i onda me ta kopca ful zulja i vise ga ne nosim.

Ma meni to prekomplicirano. Tako imam jednu zutu haljinu koju nikad ne nosim jer ne znam kako. Samo da ih ne kupim jos, i dobro je.
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post

Anđo, ajmo nastavit film gledat'....:-D
E di sam ja od filma, sad mislim pocet malo radit pa mozda u gym malo odtrcat, pa...
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nidek, budem ti na večer postala par slikuca od meni omiljene već spominjane instice da dobiš viziju kako se nose.

I pošaljem jedan link na kojem ona frendica Veica kupuje haljine, puno su konkretnije.
Moze, super.

Quote:
Moraš se kretati nježno i ne imati trzajne i brze pokrete.
Obzirom na rofl na kraju, mislim da ti je jasno koliko je to u mene moguce.
Anida is offline  
Old 20.02.2018., 17:09   #15550
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post

Kako se nose te haljine bez ledja? Bez grudnjaka, pa lijepis one naljepnice ili?
Bez grudnjaka, naravno.

Ko baš ne voli da mu se bradavice vide, može uzeti silikonski grudnjak, a postoji i ona varijanta koja se kopča po sredini, pa približi cice da izgledaju veće. Nisam probala ništa od ovih grudnjaka, ali imam frendice koje jesu, kažu da je super stvar, samo što prestane da se drži na mestu posle određenog broja pranja ili nošenja.


Fish, super ti je onaj link, odeća je predivna, tako minimalistička, a opet upečatljiva. Volela bih da se tako oblačim, ali mi takvi komadi uglavnom ne stoje...
kockastonatufne is offline  
Old 20.02.2018., 19:08   #15551
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Čudna gluma sa poznatim glumcima, čudni događaji...ne mogu ga opisati

Ne znam zašto bi netko išao raditi takav film osim ako nije namjenjen kao prijetnja nekoj određenoj osobi na visokom položaju
Dati ću mu priliku pa ćemo vidjeti, lako ja prekinem.

Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Boze Anida, to ti ovisi o sinergiji sisa, materijala i kroja. :veicka:
Nazalost, i godina.


Quote:
Anida kaže: Pogledaj post

Joj uvijek to isfuravanje. Znas kako bih ja to isfurala, pala bi mi jedna ili obje naramenice.
Maddie is offline  
Old 20.02.2018., 20:29   #15552
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Znam da postoje grudnjaci koji se kopčaju na dnu leđa, a naramenica nema nego ide oko vrata. Ali nisam to koristila.
Nisam ni ja.
———————

U ribama je stelij, Luna je u biku, pa se kroz romanticni pjesmuljak proteze jedna ... ... bikovska pokretacka energija.

Cekam te na starom mjestu - tamo gdje ljubav pocinje

nimfaKalipso is offline  
Old 20.02.2018., 20:44   #15553
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ko baš ne voli da mu se bradavice vide, može uzeti silikonski grudnjak, a postoji i ona varijanta koja se kopča po sredini, pa približi cice da izgledaju veće. Nisam probala ništa od ovih grudnjaka, ali imam frendice koje jesu, kažu da je super stvar, samo što prestane da se drži na mestu posle određenog broja pranja ili nošenja.
Probala sam te ljepljive grudnjake ali ne bih savjetovala nikome s većim košaricama. I odljepljivanje mi je katastrofa. Nisam znala da li da grudnjak trgnem kao flaster ili što

Btw jeste vi primjetili kako je u teretanama najezda tipova razvijenog gornjeg djela ali tanušnih pilećih nožica? Valjda zato što za Instagram slikaju samo torzo…sjede, dižu utege, pumpaju se steroidima i eto što bude. Noge zakržljaju a gore se napušu. Totalna neravnoteža.
Lunor is offline  
Old 20.02.2018., 20:46   #15554
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
Taj mi je sličan http://www.imdb.com/title/tt0482606/?ref_=nv_sr_2
i ovome, to meni spada pod akciju.
Nisma ih gledala pa ne znam.
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
@Fish i ti pratiš instagram?!
Kako si ovo rekla kao da postoji samo jedan instragram profil.
Fish 1968 is offline  
Old 20.02.2018., 20:48   #15555
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Moze, super.
Evo par sličica da se vidi stil isfuravanja, ali nisu te bezgrudne haljine.

1
2
3
4


A ovo je link od Veice, meni su malo komorne, ali ona ima Veneru u jarcu pa je do toga.


Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Bez grudnjaka, naravno.

Ko baš ne voli da mu se bradavice vide, može uzeti silikonski grudnjak, a postoji i ona varijanta koja se kopča po sredini, pa približi cice da izgledaju veće. Nisam probala ništa od ovih grudnjaka, ali imam frendice koje jesu, kažu da je super stvar, samo što prestane da se drži na mestu posle određenog broja pranja ili nošenja.
Ma...sve mi to koma, tj. silikoni, plastike, neprirodni materijali i sl. niš to ne stavljam na sebe. Volem što prirodnije materijale, po mogućnosti pamuk.


Quote:
Fish, super ti je onaj link, odeća je predivna, tako minimalistička, a opet upečatljiva. Volela bih da se tako oblačim, ali mi takvi komadi uglavnom ne stoje...
Da, treba biti dug i tanak za te đireve.
Fish 1968 is offline  
Old 20.02.2018., 20:55   #15556
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
Btw jeste vi primjetili kako je u teretanama najezda tipova razvijenog gornjeg djela ali tanušnih pilećih nožica? Valjda zato što za Instagram slikaju samo torzo…sjede, dižu utege, pumpaju se steroidima i eto što bude. Noge zakržljaju a gore se napušu. Totalna neravnoteža.
Da, ali to ti je česta pojava od uvijek što se tiče teretana, samo prije se nisu toliko slikavali.





On topic:

P.S. Idem sada, imam posla nešto pisati i usput preslušam sve zaostatke od jučer i danas što ste stavljali. Noćca svima.
Fish 1968 is offline  
Old 20.02.2018., 20:57   #15557
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

A ovo je link od Veice, meni su malo komorne, ali ona ima Veneru u jarcu pa je do toga.

oh, ovo ide u fejvritse !
__________________
zen
ocelotta is offline  
Old 20.02.2018., 21:23   #15558
Ja sam vam ljudi danas cijeli dan u ovom raspoloženju

Nije dobro, čak sam i prijateljicu zvala da joj plačem.

Laku noć, odoh raditi

P.s. Fish, sviđa mi se slika tri, a ovaj link od veice s Ve u Jarcu mi je super.
Maddie is offline  
Old 20.02.2018., 21:40   #15559
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Ja sam vam ljudi danas cijeli dan u ovom raspoloženju

Nije dobro, čak sam i prijateljicu zvala da joj plačem.

Laku noć, odoh raditi
Ma daj, Maddie, zivot ide naprijed.
nimfaKalipso is offline  
Old 20.02.2018., 21:41   #15560
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
Probala sam te ljepljive grudnjake ali ne bih savjetovala nikome s većim košaricama. I odljepljivanje mi je katastrofa. Nisam znala da li da grudnjak trgnem kao flaster ili što
Pa ja nisam ni videla sa većim košaricama takve modele. A još ih prave Kinezi, koje inače imaju mali obim leđa , pa korpe budu jedna uz drugu, a obim grudi sa sve korpama tipa 60cm?!


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
A ovo je link od Veice, meni su malo komorne, ali ona ima Veneru u jarcu pa je do toga.
Ovo mi je skroz konzervativno, no me gusta. Više jarac nego veić.


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ma...sve mi to koma, tj. silikoni, plastike, neprirodni materijali i sl. niš to ne stavljam na sebe. Volem što prirodnije materijale, po mogućnosti pamuk.
Meni sintetika samo leti smeta, ali i onda je nosim, samo je bitno da su mi pazusi slobodni, da se zrače . A grudnjaci su mi najgluplja stvar ikad izmišljena. Ono, kad baš moram neki kuki staviti na grudi da neko ne bi blenuo u bradavice, onda navučem ovo

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Da, treba biti dug i tanak za te đireve.
Jesam duga i tanka, ali figuri peščanog sata ne stoje ovakvi modeli. Dođe mi kao da sam džak navukla
kockastonatufne is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.