Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 21:34   #121
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ne cijeniš mušku pažnju...
Cijenim kad se netko potrudi s upadom. Na to ću uvijek odgovoriti makar mi frajer po slici i nekim drugim parametrima i ne paše. Al cijenim trud.

Na "bok", "kako si", "sta ima" i slično bome neću. Život je prekratak za otpisivanje na to.
Djevuška is offline  
Old 10.06.2017., 21:35   #122
ja odustala od tih stranica vrlo brzo. ili su htjeli sex ili odmah troje djece. ne znam...teoretski sam misljenja da mora biti tamo i ljudi koji bi mi odgovarali, ali jbg ipak sam sadasnjeg partnera upoznala u RL...
jelena-85 is offline  
Old 10.06.2017., 21:36   #123
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Pa nije, ali ja ću iz pristojnosti svakom odgovoriti, dakle ženama tamo fali ponajprije pristojnosti. Nego jel ima negdje chat gdje se može trkeljati s ljudima?
Možeš si misliti kako bi vi na sve odgovarali da vam se inbox tako brzo puni

Misliš na US ili?
anđeo tame is offline  
Old 10.06.2017., 21:38   #124
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Pa nije, ali ja ću iz pristojnosti svakom odgovoriti, dakle ženama tamo fali ponajprije pristojnosti. Nego jel ima negdje chat gdje se može trkeljati s ljudima?
Uz dužno poštovanje prema curama, ali mislim da neću puno pogriješiti da se frajeru jave dva gabora u 6 mjeseci, a da ženske dobivaju, pogotovo u prvim danima negdje, desetke poruka od frajera koji su kao iz izloga Nije ni čudo što odgovoriš




Meni je više problem što se ženama većinom treba titrati jajca s porukama(ne samo s prvom) da bi nastavile komunicirati, dok ženska kada se javi, to zna biti smajli, ili "hej".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.06.2017., 21:39   #125
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Možeš si misliti kako bi vi na sve odgovarali da vam se inbox tako brzo puni

Misliš na US ili?
Ne, na Njemačku.
Gustavo is offline  
Old 10.06.2017., 21:40   #126
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Jebiga, ali fakat vam nitko nije dužan odgovoriti.
Baš ste zle...

Ja sam shvatio što pričaju o tim "Bok! Kako si?" shemama. Ali jebemu, kada zaserem 15 minuta pišući originalnu poruku, pazi sa postavljenim pitanjima koja ne upućuju na nikakvo vezivanje, dobijem pogled i šibaj dalje. I šta bi ja sad, ajde uzmi... 20 cura... Koliko vi dnevno poruka u prosijeku dobivate... 20 cura, 20 originalnih poruka, ORIGINALNIH (ne copy paste!) 20 x 15 + 5 minuta pauze za izmišljanje nove originalne poruke, ako si maštovit. 20x20, 400 jebenih minuta! 400/60, vražjih 6.666 sati!!! I onda, eventualno dobiješ odgovor koji priliči našim hej, bok. Mislim hahahaha, nemoj da ti kopiram svoj inbox sa dating stranica jer to je katastrofa. Napišem koliko sada x 2 ili x 3. Budem originalan, dotaknem se njenih detalja i dobijem neki odgovor preko kurca. E fakat, Za toliki trud zaslužujem i svatko pošteni odgovor, a ako dotična nije zainteresirana za daljnje upoznavanje neka fino završi: Hvala, ali nisam zainteresirana. No obično ne završi sa time, nego to jedino i napiše.

Sramota...
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 21:42   #127
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje prema curama, ali mislim da neću puno pogriješiti da se frajeru jave dva gabora u 6 mjeseci, a da ženske dobivaju, pogotovo u prvim danima negdje, desetke poruka od frajera koji su kao iz izloga Nije ni čudo što odgovoriš




Meni je više problem što se ženama većinom treba titrati jajca s porukama(ne samo s prvom) da bi nastavile komunicirati, dok ženska kada se javi, to zna biti smajli, ili "hej".
Ako pod titrati jajca misliš na stimulativni razgovor zbog kojeg poželim upoznati nekog i uživo, onda da, treba mi titrati jajca.
Djevuška is offline  
Old 10.06.2017., 21:44   #128
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje prema curama, ali mislim da neću puno pogriješiti da se frajeru jave dva gabora u 6 mjeseci, a da ženske dobivaju, pogotovo u prvim danima negdje, desetke poruka od frajera koji su kao iz izloga Nije ni čudo što odgovoriš




Meni je više problem što se ženama većinom treba titrati jajca s porukama(ne samo s prvom) da bi nastavile komunicirati, dok ženska kada se javi, to zna biti smajli, ili "hej".
Joj stari, koliko jebački točno! Ako 2, to ako si uber zgodan jave ti se 2 gabora. Ja sam držao iskricu godinu dana i odjebo je za sva vremena kada sam dobio 1 poruku od nekakvog trans debila.

No ovo drugo... To si ingeniozno rekao! Apsolutno u nit! Moraš biti pjesnik i pisac proze dok dobiješ odgovore preko kurca.

Thumbs up
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 21:46   #129
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ne, na Njemačku.
Odlično, odi na početnu stranicu Njemačke
anđeo tame is offline  
Old 10.06.2017., 21:46   #130
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Meni je više problem što se ženama većinom treba titrati jajca s porukama(ne samo s prvom) da bi nastavile komunicirati, dok ženska kada se javi, to zna biti smajli, ili "hej".
mislim da je upravo u tome greska. ne treba nikome titrati jajca. ako gospodji nije dobro sto dobija, sigurno ce dobiti priliku sa nekim titracem i fejkerom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.06.2017., 21:47   #131
Quote:
Djevuška kaže: Pogledaj post
Ako pod titrati jajca misliš na stimulativni razgovor zbog kojeg poželim upoznati nekog i uživo, onda da, treba mi titrati jajca.
Djevuška, a što misliš da će on biti zainteresiran samo radi tvojih slika? I sa mhm, da... okej... da... mhm... ok... jesam... Čovjek se ubije pišući vam, a vi šaltate svakom frajeru neku generic poruku i odgovor. Žalosno... Jer eto, ja sam ona sorta muškaraca gdje fizički izgled žene nije ništa ako je kao karakter banana.
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 21:48   #132
Quote:
ViatorVector kaže: Pogledaj post
Djevuška, a što misliš da će on biti zainteresiran samo radi tvojih slika? I sa mhm, da... okej... da... mhm... ok... jesam... Čovjek se ubije pišući vam, a vi šaltate svakom frajeru neku generic poruku i odgovor. Žalosno... Jer eto, ja sam ona sorta muškaraca gdje fizički izgled žene nije ništa ako je kao karakter banana.
Iz čeg si iščitao da mislim da će on biti zainteresiran samo radi mojih slika?
Djevuška is offline  
Old 10.06.2017., 21:49   #133
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje prema curama, ali mislim da neću puno pogriješiti da se frajeru jave dva gabora u 6 mjeseci, a da ženske dobivaju, pogotovo u prvim danima negdje, desetke poruka od frajera koji su kao iz izloga Nije ni čudo što odgovoriš




Meni je više problem što se ženama većinom treba titrati jajca s porukama(ne samo s prvom) da bi nastavile komunicirati, dok ženska kada se javi, to zna biti smajli, ili "hej".
Je pa to i ja pišem, ne paše im ak im netko seks odma nudi, ne paše im ni normalan pozdrav koji je početak svakog razgovora, dakle sad bi to trebali biti neki originalni uleti poslije kojeg se opet može ispostaviti da si kao osobe nikak ne pašu. Meni su ti muško ženski odnosi uvijek bili čudni i kak je neka ženska napisala kad sjede u kafiću na jednoj strani muški na drugoj žene čini joj se kao da su zaraćene strane. Na sreću ima jedan mali dio normalnih žena s kojima se može komunicirati.
Gustavo is offline  
Old 10.06.2017., 21:53   #134
Quote:
Djevuška kaže: Pogledaj post
Iz čeg si iščitao da mislim da će on biti zainteresiran samo radi mojih slika?
cisto onako, rasprave radi, sto tebe potakne na... titranje?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.06.2017., 21:53   #135
Quote:
Djevuška kaže: Pogledaj post
Iz čeg si iščitao da mislim da će on biti zainteresiran samo radi mojih slika?
Zato jer si indicirala nužnost stimulativnog razgovora... A baš nisam još uvjeren da ga i ti sama stimuliraš. U mom slučaju, vodio sam razgovor za sebe i za nju plus repetirajući neka pitanja po tri puta jer je dotična zaboravila valjda u tim hrpama frajera.

Fokus cure! I ja sam ne nekim stranicama dobivao gro poruka, znam kako vam je... I ja sam se osjećao kao cura. Samo eto, žene su me opsjedale. Tu su i slatki novčići za premium članstvo, more poruka. Ali jebeni fokus. Fokusirajte se na jednog, a ostale nemojte pogledati na profil. Jer time odajete krivi dojam. Doduše neke to mislim i rade, napišem im poruku, kvalitetnu pa ni ne pogledaju. Ajde, fer je.
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 21:54   #136
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cisto onako, rasprave radi, sto tebe potakne na... titranje?
Napisala sam već.
Djevuška is offline  
Old 10.06.2017., 21:55   #137
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Je pa to i ja pišem, ne paše im ak im netko seks odma nudi, ne paše im ni normalan pozdrav koji je početak svakog razgovora, dakle sad bi to trebali biti neki originalni uleti poslije kojeg se opet može ispostaviti da si kao osobe nikak ne pašu. Meni su ti muško ženski odnosi uvijek bili čudni i kak je neka ženska napisala kad sjede u kafiću na jednoj strani muški na drugoj žene čini joj se kao da su zaraćene strane. Na sreću ima jedan mali dio normalnih žena s kojima se može komunicirati.
A djet u kafiću... stari... Nikada... Piši propalo. Na jednoj strani stola ona, na drugoj ti. Izvadite još poslovne planove, nek prekriži ruke i noge, po mogućnosti neka pozicija tijela bude dijagonalno od tebe... I možeš se dić i ostaviti dotičnu da sama plati svoju posranu kavu. Joj kako sam blizu bio na jednom dejtu da to učinim. No prebrzo je izašla iz WCa XD
ViatorVector is offline  
Old 10.06.2017., 21:56   #138
Quote:
Djevuška kaže: Pogledaj post
Ako pod titrati jajca misliš na stimulativni razgovor zbog kojeg poželim upoznati nekog i uživo, onda da, treba mi titrati jajca.
Ne da mi se sad tražiti poruke kakve sam dobio i poruke kakve sam slao, a da su ostale neodgovorene(puno rezanja, ljepljenja i slično ).


Ali, majkumu, ako komunicirate, nakon nekog vremena pristat ćeš na kavu, ili ne. Ali ne idu mi u glavu osobe koje nude 0 truda, čak izgledaju kao da se trude sabotirati razgovor, a očekuju da ih animiraš.


Čime se baviš? "ničim, hihi". Što radiš u slobodno vrijeme? "ništa". Dakle, u normalnim situacijama ovo se izgubi u masi razgovora, pitaš čime se bavi, ona ti kaže da trenira tae bo, i onda ispituješ vezano za to, koliko dugo trenira, što je to, na kojoj je razini, blabla. Kad kaže da gleda serije, pitaš ju koje serije, što misli o ovoj ili onoj. Kad kaže da ide srat u slobodno vrijeme, pitaš ju jel potroši puno papira, koristi li obični ili parfumirani, i slično. Koju pizdu strininu pitati kad netko tko očito(sudeći po fotkama i opisu) nije da se ne bavi ničim, samo to ne vidi kao "nešto".
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.06.2017., 21:57   #139
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Odlično, odi na početnu stranicu Njemačke
Idem, ionak učim njemački pa nađem neku malo manje lijepu švabicu možda bu htjela pisati
Gustavo is offline  
Old 10.06.2017., 21:58   #140
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ne da mi se sad tražiti poruke kakve sam dobio i poruke kakve sam slao, a da su ostale neodgovorene(puno rezanja, ljepljenja i slično ).


Ali, majkumu, ako komunicirate, nakon nekog vremena pristat ćeš na kavu, ili ne. Ali ne idu mi u glavu osobe koje nude 0 truda, čak izgledaju kao da se trude sabotirati razgovor, a očekuju da ih animiraš.


Čime se baviš? "ničim, hihi". Što radiš u slobodno vrijeme? "ništa". Dakle, u normalnim situacijama ovo se izgubi u masi razgovora, pitaš čime se bavi, ona ti kaže da trenira tae bo, i onda ispituješ vezano za to, koliko dugo trenira, što je to, na kojoj je razini, blabla. Kad kaže da gleda serije, pitaš ju koje serije, što misli o ovoj ili onoj. Kad kaže da ide srat u slobodno vrijeme, pitaš ju jel potroši puno papira, koristi li obični ili parfumirani, i slično. Koju pizdu strininu pitati kad netko tko očito(sudeći po fotkama i opisu) nije da se ne bavi ničim, samo to ne vidi kao "nešto".
Hahahaha... Ma kakav Grimsby Brothers, ovo je komedija. Čitam iste stvari koje su se meni događale u tvom postu XD


Gustavo: Pametno... Inozemstvo ti je karta u život. Vjeruj mi. Otvori svjetonazor i imati ćeš par sto milijuna cura više za izbor. Sretno! Ali ti je bolji engleski... Njemački moš samo švabice hvatati, sa engleskim imaš cijelu egzotiku na izbor. Nadam se da ga znaš, to podrazumijevam, znanje engleskog.

A i švabice... joooj... Linkaj mi neku zgodnu u PP kada nađeš XD (ne imigranta, originalnu, autohtonu)
ViatorVector is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.