Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2006., 10:35   #21
Quote:
miaR kaže:
ne svidja mi se kad mi se netko nabacuje ako zna da sam u vezi. Dozivljavam to kao jedan nacin nepostovanja, mene osobno, odnosno moje veze.Isto tako, ako se meni netko svidja i znam da je u vezi, nema sanse da mu se nabacujem. Postujem njegov izbor, njegovu intimu, i ne pada mi na pamet upletat se u to.

Tako je
Jedna stvar je svjesno barit ženu koju znaš duže vrijeme i za koju znaš da je zauzeta, sa željom da ona prekine svoju vezu, za koju ne znaš kakva je, da bi bila sa tobom...a drugo je uletit komadu koji si tad uočio i nakon "flerta" ti ista natukne da je u vezi.

Barenje komada za koji znaš da je u vezi, a kamoli da znaš i partnera joj, je krajnje licemjerno i o takvim spodobama samo najgore.

Da vidim na svoje oči lika koji zna i mene i moju curu i usprkos tome ima želju da se uvaljuje mojoj curi, bez obzira na njenu reakciju, lika bi slagali kao lego kockice, blago rečeno...
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:38   #22
Meni je totalni bed kaj moram razbit iluzije većini muškaraca na ovom topiku.

Ali nije stvar u baritelju. Ni-je. Kakva je to opće glupa filozofija?

Meni je uvijek bio smijeh slušati razjarene priče prevarene žene o suparnici jer joj je ona "otela" muža. I bilo koji topik koji se o tome otvori, svi, ali SVI kažu da suparnica nije kriva. Kriv je muž. Mislim, "kriv"

Zašto je onda baritelj ovdje "kriv"? Dajte malo mućnite glavom. APP, nitko ga nemre krivit za to što je probao.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:41   #23
U pravilu ne barim zauzete cure.
I trudim se živit po pravilu ne učini drugima ono što ne želiš da tebi učine.
No pazi ovo: ukoliko ja kumujem prekidu loše veze (koja bi završila bez obzira na moje kumovanje, samo par mjeseci kasnije) jesam li ja povrijedio tamo nekog tipa ili sam mu napravio uslugu? Jeli mu bolje da je ostao bez cure koja ga ne voli ne cjeni (bla bla bla) sad ili da mu se to desi za par mjeseci?
Dakle moram se djelomično složit s Legionom povodom ovoga.
No nikad ne bih bario curu ukoliko mi da do znanja da ima momka ili da je u tom trenutku u društvu momka. Prvo zato što je to loša praksa - žena se može osjećati neugodno što na kraju ne daje rezultate (gubim vrijeme) Drugo, može se tip osjećat glupo što može dovesti do neugodnih situacija i pada atmosfere u društvu (eventualno tuče )
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:44   #24
Quote:
Smart_bitch kaže:
Meni je totalni bed kaj moram razbit iluzije većini muškaraca na ovom topiku.

Ali nije stvar u baritelju. Ni-je. Kakva je to opće glupa filozofija?

Meni je uvijek bio smijeh slušati razjarene priče prevarene žene o suparnici jer joj je ona "otela" muža. I bilo koji topik koji se o tome otvori, svi, ali SVI kažu da suparnica nije kriva. Kriv je muž. Mislim, "kriv"

Zašto je onda baritelj ovdje "kriv"? Dajte malo mućnite glavom. APP, nitko ga nemre krivit za to što je probao.
Nije on kriv iako malo i sam potice to.
Al nije tu bitno tko je kriv ili ne. Radi se, barem ako se mene pita, o nekakvom postovanju i pristojnosti.

Musatom je to dobro objasnio.
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:44   #25
Quote:
Legion kaže:
Možda zato što je "zauzeto voće" najslađe.

Gle, nikad ne flertujem sa curama koje su tu večer vani s dragim... a i flert kao takav mi je notorna glupost i idiotarija koju ne podržavam
...ali ćeš, bez obzira na dojam kakav su ostavili tu večer, ti već sutradan uletit ako je sretneš?!
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:44   #26
Quote:
Smart_bitch kaže:
Meni je totalni bed kaj moram razbit iluzije većini muškaraca na ovom topiku.

Ali nije stvar u baritelju. Ni-je. Kakva je to opće glupa filozofija?

Meni je uvijek bio smijeh slušati razjarene priče prevarene žene o suparnici jer joj je ona "otela" muža. I bilo koji topik koji se o tome otvori, svi, ali SVI kažu da suparnica nije kriva. Kriv je muž. Mislim, "kriv"

Zašto je onda baritelj ovdje "kriv"? Dajte malo mućnite glavom. APP, nitko ga nemre krivit za to što je probao.
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:44   #27
Quote:
Smart_bitch kaže:
Zašto je onda baritelj ovdje "kriv"? Dajte malo mućnite glavom. APP, nitko ga nemre krivit za to što je probao.
pročitaj musatoma... otprilike isto tako razmišljam.

osim ponekad
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:45   #28
Quote:
Smart_bitch kaže:
Meni je totalni bed kaj moram razbit iluzije većini muškaraca na ovom topiku.

Ali nije stvar u baritelju. Ni-je. Kakva je to opće glupa filozofija?

Meni je uvijek bio smijeh slušati razjarene priče prevarene žene o suparnici jer joj je ona "otela" muža. I bilo koji topik koji se o tome otvori, svi, ali SVI kažu da suparnica nije kriva. Kriv je muž. Mislim, "kriv"

Zašto je onda baritelj ovdje "kriv"? Dajte malo mućnite glavom. APP, nitko ga nemre krivit za to što je probao.
Glas razuma na ovom topicu.
Nekak pretpostavljam da ovi koji se plase moguceg upucavanja komadima koji "pripadaju" njima bas i nisu sigurni u sebe odnosno svoje veze.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:48   #29
Quote:
Equilibrium kaže:


osim ponekad
Točno znam i kad, zato ti ne odgovaram
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:57   #30
Quote:
Smart_bitch kaže:
Ali nije stvar u baritelju. Ni-je.
okej, donekle se mogu složit s tobom... ponekad je u tom barenju potrebna dodatna komponenta, katalizator, koji još dodatno doda vode na mlin baritelja/bariteljice i barenog/barene.
ponekad se jednostavno desi... ali to nije opravdanje
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 10:59   #31
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Glas razuma na ovom topicu.

buahahahahahahahahah!!!! dobraaaaaaa!!!!!!!!
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:01   #32
Quote:
Equilibrium kaže:

ponekad se jednostavno desi... ali to nije opravdanje
Ljudi kojima treba opravdanje i isprika za ono što rade, ne bi trebali raditi to što rade. Očito nisu spremni raditi radnju koju rade, jer im je potrebna ta isprika svog ponašanja.

Jesam ja skužljiva ovdje sad?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:03   #33
Quote:
Equilibrium kaže:

buahahahahahahahahah!!!! dobraaaaaaa!!!!!!!!
Daj pusti čovjeka nek misli o meni sve najbolje, zakaj si takav
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:07   #34
Quote:
Smart_bitch kaže:
Daj pusti čovjeka nek misli o meni sve najbolje, zakaj si takav
Neka se razocara ranije da ne bi kasnije
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:08   #35
Quote:
Smart_bitch kaže:
Ljudi kojima treba opravdanje i isprika za ono što rade, ne bi trebali raditi to što rade. Očito nisu spremni raditi radnju koju rade, jer im je potrebna ta isprika svog ponašanja.

Jesam ja skužljiva ovdje sad?
sve je jasno, bez daljnjeg.

ali krenuli smo srat o tome jel to u redu ili nije, a ne o tome dal su spremni ili nisu...

recimo, ja sam uvijek spreman, ali mislim da to nije u redu radit.

jesam ja skužljiv?
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:08   #36
Ako je žena (ili tip, zašto bi gledali jednostrano) oke, lijepo će ti reč (ili pokazat, i to se može), paše meni to što se ja tebi očito sviđam, ali u vezi sam i ne gubi vrijeme. Oke. Kad tako nešto (po)kaže onda mi se još više svidi, al Bože moj naravno da ću se povući.
Mi smo se ovdje podjelili u dva klana i nekako mi se čini da su u klanu za oni koji su slobodni ili imaju lošu vezu, a u klanu protiv oni koji nikako nebi željeli izgubiti svog partnera
Dren is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:09   #37
Quote:
Smart_bitch kaže:
Ljudi kojima treba opravdanje i isprika za ono što rade, ne bi trebali raditi to što rade. Očito nisu spremni raditi radnju koju rade, jer im je potrebna ta isprika svog ponašanja.

Jesam ja skužljiva ovdje sad?
I više nego skužljiva
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:14   #38
Quote:
Equilibrium kaže:
s

recimo, ja sam uvijek spreman, ali mislim da to nije u redu radit.

jesam ja skužljiv?
Potpuno.

No, ti ne tražiš opravdanje za svoje radnje. Kao ni ja.

Zato se naša mišljenja o dobru i zlu, u redu ili nije u redu, ne računaju previše.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:15   #39
Quote:
Dren kaže:
nekako mi se čini da su u klanu za oni koji su slobodni ili imaju lošu vezu
okej, barem smo zaključili da će legion uvijek biti u "klanu za"
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2006., 11:15   #40
Quote:
Legion kaže:
Neki tvrde da to nije u redu, nije "moralno ispravno" , da se tako nešto nebi trebalo raditi... Kad je neko zauzet da je "van igre"

Meni je to blesavo razmišljanje koje nas samo ograničava...

Kaj to mene briga jer neka cura solo ili zauzeta? Ako "pada" na moje upucavanje znači da joj veza i onako ne valja... jer čvrste veze i onako nitko, ili gotovo nitko, nemože rasturiti...

Postavili su mi pitanje kako bi se ja osječao da mi netko bari curu... Naravno da mi nebi bilo drago - kome ustalom bi?
No nije li u ljubavi i ratu sve dozvoljeno?

I doživio sam šprehe "joj koja je on svinja... xy-u je oteo curu"
Sam si je kriv... da je valjao nebi mu je nitko "oteo", a uostalom... kladim se da sam i ja nekad dobio pokoju nogu poradi nekog drugog frajera. I kaj sad? Niš. Normalna stvar...


slažem se. zabole me levo jaje je li ona slobodna ili u vezi, ako mi se sviđa - neću zbog toga odustati. jedine iznimke su cure od frendova.

da mi netko bari curu, ne znam.. nek ju bari. ako ona ode, super. znači da si i nismo jedno za drugo. (racionalizacija popizdio bi, ali ne bih to pokazao)
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.