Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2007., 23:53   #41
???

Quote:
Dzo kaže: Pogledaj post
Bas me cudi. nama je bio stvarno ljubazan i prilicno razgovorljiv.

a sta se skupoce tice kosta 3900 kn i to mi se u odnosu na bend ne cini uopce puno, a jos dobijes i originalnu glazbu, a ne nekog kvazi pjevaca koji ne zna pogoditi ton i rijeci neke strane pjesme(a cula sam i takvih)

A tko je taj Košćec!?! Nikad čula... Da nije s nekog radija? Ti su najbolji... Misle da su doktori za mjuzu, ali je velika razlika puštata, u biti, sebi na radiju ili pred živim ljudima. A ono, on je kao zvijezda s radija pa može nabiti cijenu. Čula sam da frajeri s Otvorenog traže po 5000 kn. za gažu Ma može i 10000! A opet, ako nećeš pljunuti neku lovu za svadbu onda ti i ne treba mjuza...
__________________
LOU II

Zadnje uređivanje putnica : 26.02.2009. at 10:50. Reason: q
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:09   #42
Hej Lolita, kako je uopce doslo do toga da je planuo oko pitanja love? ne kuzim? zar ne bi mladenci trebali biti ti koji ce reci ˝ej, ovo je preskupo!˝?
on samo treba ponuditi usluge i odrediti svoju cijenu.
nadam se samo da nas ne cekaju s**** s njim! brrrrr!

Lou2 - koscec ti radi za taj nekakvi Event studio. ima vise njih profi DJ-eva i mom se dragom jako svidjela njihova prezentacija. djelovali su vrlo profesionalno pa smo ih uzeli. mislim da radi na nekom radiju, ali ne znam na kojem
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 00:10   #43
Wink

Quote:
Dzo kaže: Pogledaj post
Hej Lolita, kako je uopce doslo do toga da je planuo oko pitanja love? ne kuzim? zar ne bi mladenci trebali biti ti koji ce reci ˝ej, ovo je preskupo!˝?
on samo treba ponuditi usluge i odrediti svoju cijenu.
nadam se samo da nas ne cekaju s**** s njim! brrrrr!

Lou2 - koscec ti radi za taj nekakvi Event studio. ima vise njih profi DJ-eva i mom se dragom jako svidjela njihova prezentacija. djelovali su vrlo profesionalno pa smo ih uzeli. mislim da radi na nekom radiju, ali ne znam na kojem
Mišljenja sam da je takvo ponašanje bahato i neprofesionalno, a prezentacije svašta trpe, pitanje je kakva će biti realizacija na svadbi... No ako vam je prezentacija nešto na čemu bazirate svoju odluku, samo naprijed. No nemojte poslije plakati...
Recimo, prevara stoljeća s dočekom nove godine na velesajmu tzv WONDERLAND je imao vrhunsku prezentaciju, press konferenciju s zakuskom u tkalči... a kaj je ispalo je drugi par rukava...
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 12:42   #44
Profi DJ

DJ s 13 godina iskustva, profi lightom i soundom + karaoke (po želji). Reference i info na PM.
dj_nevs is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:35   #45
e-mail dj benc

molila bih vas da mi posaljete mail adresu dj benca na pm ili javno
ne mogu iskopati kontakt
HITNO!!!!!!!!!!
lana* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:48   #46
HITNO POTREBAN DJ!!!!!!!!!!!!!!! upravo sam saznala da imamo problema s pronalaskom istog. ozvučenje je sređeno i to sve ali DJ-a NEMA!!! svadba je za 19 dana i malo nam gori pod nogama!!!

edit: btw, svadba je u Selcu, kraj Crikvenice
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 12:45   #47
Ljudi, evo stvarno toplo preporucam dj igora kosceca. bio nam je nedavno na vjencanju i stvarno je bio super! cijela ekipa je preodusevljena. jako je profesionalan i covjek stvarno zna svoj posao. ako kome treba broj - javite se na pm
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 12:26   #48
Mislimo angazirat Dj-a za svadbu pocetkom 10mjeseca u Samoboru, malo sam skeptican oko toga kako ce Dj-a animirati ljude jer mi se nekako cini da ce biti previse umjetno, nadam se da nije tako

jel ima gdje na netu kak to izgleda uzivo,mozda na jubitu

Mi cemo napraviti otprilike playlistu sa muzikom,a on bi nadopunio ostatak prema odabranoj mjuzi..naravno bez narodnjaka

Kakva su vasa iskustva sa playlistama i odabirom muzike?

DJ-i molim cijenjenje ponude na PM
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:52   #49
Quote:
dj_nevs kaže: Pogledaj post
DJ s 13 godina iskustva, profi lightom i soundom + karaoke (po želji). Reference i info na PM.
Dobila sam neke brojeve međutim to je bilo prije dva mjeseca, stoga nisam sigurna dal su ljudi slobodni ili ne.Molim sve slobodne dj- da mi se jave na mail--zbog vjenčanja.Datum je 22.09.-što prije to bolje,naravno sa cijenom i uslugom koju nude.Hvala svima unaprijed ........
LI LU is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:59   #50
pa sta niko nije angazirao DJ-a na svadbi,pa da tu napise koji komentar iz prve ruke

Mozda je problem sta sam kirvog spola, pa cu morat polsati buducu zenicu da pita za iskustva

ajmo ljudi pomoci malo
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:04   #51
ja sam imala dj-a, i to nekoga tko inače ne radi na svadbama ali je bilo super isto, pa ako je baš neki profesionalni, onda će biti još bolje! ti mu kažeš koliko da priča...ono da baš urla "ajmo ljudi ... lalala" ili da samo najavi neke stvari. playlistu mu ti napišeš, naravno ne cijelu nego ono najbitnije što baš želiš da ti svira pa se on po tome ravna, da dobije osjećaj kakvu glazbu hoćeš, pošto većina dj-a, pa i ovaj koji je meni bio imaju kolekciju od tisuće i tisuće pjesama pa nije baš lako kao bendu ograničit izbor.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:07   #52
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
inace zamjerka DJ-u je jedino da nije UOPCE vodio svadbu, tj. nije nista najavljivao...meni je bilo svejedno jer je ionako to bila spontana svadba i bitno mi je bilo da se pusta dobra, MOJA muzika i svi su divljali i plesali, dakle bilo je ok...no bilo bi bolje da je povremeno nekaj rekao....
ovo mi je jako bitno. jer vidim da tu svi imaju preporuke za dj sa radija i disko klubova,a najvažnije je da dj na svadbi zna voditi svadbu,animirati ljude i biti meštar od ceremonije,a ne da samo pusta mjuzu ko u klubu.
hrvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:09   #53
ja znam jednog koji je super, ali meni nije mogao biti dj...nažalost. on radi i svadbe i maturalne i čak je vodio maškare i super je lik. od kuda si? kad ti je svadba? ako ćeš mogu ga ja malo pitat...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:10   #54
za vikend sam bila na svadbi gdje je bio dj sa otvorenog (takozvani dj koji djeli jedindtvene nescafe šalice) i bio je famozan...totalno je skužio ekipu i puštao je super mjuzu i najavio kad je što trebalo...svaka pohvala...ako ti to šta koristi eto...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 10:58   #55
najbolji dj u biti najbolji animator je dj miro iz rijeke nećete pogriješit lik napravi pravi štimung a to je bitnije nekad od muzike
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 18:51   #56
Dal netko može napisati bar imena tj. nadimke tih dj-a i s kojeg su radija pa ih onda možemo valjda naći i preko samog radija?!
voice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:32   #57
mislim da miro radi sv.vid radiju u rijeci
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:39   #58
http://www.djvjencanja.net/
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:33   #59
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Stranica jako dobro izgleda, ali je sadržaj čisto sranje... Još jedna agencija koja posreduje i bere lovu koja nije njihova... Najsmješniji je dio koji se odnosi na opremu..."visoko sofisticirana...." Tj. oni nemaju ništa od opreme, nego dogovore dj-a koji ima svoju opremu i iznajmljuju light koji debelo naplate... opet druga ruka.
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:37   #60
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
najbolji dj u biti najbolji animator je dj miro iz rijeke nećete pogriješit lik napravi pravi štimung a to je bitnije nekad od muzike
Meni pak previše brbljanja i forsiranja nekakve zeke ide na živce. Dj obično ne poznaje ekipu koja je na svadbi i vrlo lako to može biti kontraproduktivno. Uostalom takve spike i forice prek mikrofona su fore seoskih bendova
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.