Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2006., 14:48   #81
Quote:
white_tattoo kaže:
svatko po svom
ja zelim u zivotu bas ono sto imam i to se ponekad, nekima i nekad cak i meni, cini kao penzija ali meni odgovara i nije me uopce briga
i kad me prozovu penzijom meni je to simpa i ne dozivljavam kao nesto lose
isto tako kao sto ostanem vikendom sama ili s deckom pred tvom uz neke nase pricice i zezanje, isto tako mogu i izaci van s curama ili s njim ili u nekoj kombinaciji i moze mi biti super..
pa nek sam u penziji, meni to sad odgovara..kad ne bude onda cu to i promijeniti..i opet dobro..
kad starci prolupaju, hehe...

ma općenito su precijenjene te neke podjele i kategorizacije

slažem se s tobom da možeš iskombinirat različite načine provoda, ali oni kojima je jedini provod koji imaju, koji im je cilj u životu i jedini ispravan provod, a niš ostalo da nisu i probali, to mi je u klincu

ova tema više nema smisla, bilo je puno pametnih odgovora, al su sad pred kraj idioti zakenjali i treba više tattoo-a da poprave prosjek
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 14:49   #82
Samo jednom se živi ili Kad ćeš ako nećeš sad...

Sa tom spikom mi je par puta uletio jedan frend da sam ostao zapanjen gluposti izgovorenoga...

Htio sam mu reć " Pa nikad, jer mi to nije gušt" ali možda je bolje ne objašnjavat uopće.

Neki ljudi ne kuže i gotovo!
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 14:54   #83
Quote:
tiger kaže:
Samo jednom se živi ili Kad ćeš ako nećeš sad...

Sa tom spikom mi je par puta uletio jedan frend da sam ostao zapanjen gluposti izgovorenoga...

Htio sam mu reć " Pa nikad, jer mi to nije gušt" ali možda je bolje ne objašnjavat uopće.

Neki ljudi ne kuže i gotovo!

tak je

ne kuže i gotovo!

i ajd ti onda živi s njima
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 15:24   #84
Quote:
white boy kaže:
sta te boli kuratz sta ce ona veceras?
svak ima svoj izbor
ako je nekome nesto dobro to ne znaci da je svima!
pa provociram jer vidim da je lako izbacit iz takta.ocito da joj nije tako dooobro kad je ovako nadrkana. da je zadovoljna sobom i svojim zivotom nebi otvarala topice na us tako da vi mozete pricat price kome hocete ali po postovima se vidi da ste daleko od sretnih ljudi
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 15:34   #85
Quote:
Nikol Nikol kaže:
ne drogiram se i nikad nisam i nikome ne kvocam-to si pogodila, al sam postavila pitanje na koje ti nit znas odgovor nit ces znat, jer si blesava pipica koja klinca ne kuzi, a u kasnijim godinama ces vjerojatno kuzit jos manje i drugima nece bit tesko postic da pleses kako sviraju

necu upotrebljavat otrcane fraze koje si, vidim, dobro savladala (bit će da ti je ipak ugodno društvo nas penzića, priznala il ne ), al ću ti reć da poradiš na č i ć, al samo za tvoje dobro

p.s. jedino dobro koje si u svom postu ucinila jest to da si pri opisivanje sebe kao normalne to stavila u navodnike

Ja sam te samo malo podjebavala, a ti si pokazala svu svoju isfrustriranost. I hm, da, starija sam od tebe,ali samo po godinama. Ti me, ne znam zašto, podsjećaš na moju nonu
tilopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 17:45   #86
Quote:
tilopa kaže:
Ja sam te samo malo podjebavala, a ti si pokazala svu svoju isfrustriranost. I hm, da, starija sam od tebe,ali samo po godinama. Ti me, ne znam zašto, podsjećaš na moju nonu
ma prava grintava baba jer uopce i nema drustvo s kojim bi se mogla zabavljati, ali to samo kad bi uopce znala kako!
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 18:52   #87
Quote:
Nikol Nikol kaže:
kad starci prolupaju, hehe...
ova tema više nema smisla, bilo je puno pametnih odgovora, al su sad pred kraj idioti zakenjali i treba više tattoo-a da poprave prosjek
nisam bas citala sta je pisalo prije
a na ovom hvala
hocemo nas dvije pred tv s kutijom keksa ovako na nevidjeno?ja mislim da bi se sasvim dobro zabavile
__________________
...I'll make it to the moon if I have to crawl!!...
white_tattoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 18:54   #88
Quote:
white_tattoo kaže:
ja mislim da bi se sasvim dobro zabavile
Ako bude sexa, može koja slika?

Jebi ga, Walk The Line
KCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 18:58   #89
Quote:
KCN kaže:
Ako ekipi paše da se opija, šlogira, kara naokolo, njihova stvar! sjede doma pred televizorom!
Ne glume jebene face ni pred kime. Žive kako im se živi .
slazem se..
to je jedino vazno
kako kome pase
100 ljudi 100 cudi
100 zena...200- cega?
__________________
...I'll make it to the moon if I have to crawl!!...
white_tattoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 19:00   #90
Quote:
KCN kaže:
Ako bude sexa, može koja slika?

Jebi ga, Walk The Line

zlochestooo
__________________
...I'll make it to the moon if I have to crawl!!...
white_tattoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:01   #91
Quote:
gnjavež kaže:
pa provociram jer vidim da je lako izbacit iz takta.ocito da joj nije tako dooobro kad je ovako nadrkana. da je zadovoljna sobom i svojim zivotom nebi otvarala topice na us tako da vi mozete pricat price kome hocete ali po postovima se vidi da ste daleko od sretnih ljudi
vow, koja psihoanaliza! znaš i natalnu kartu napravit? daaaaaj!

da nije tebe, vjerojatno bih još živjela sretno u zabludi btw. ti hoćeš reći da su ovi kojima je cuganje jedini cilj u životu sretni ljudi? ajdeeeee dooobrooo

zakaj ti dolaziš na us među nas grintave nesretnike? i još nemaš ni savjet ni priču. i još u potpisu imaš najšmokljanskiju poruku s najšmokljanskije majce svih vremena

ajde prošetaj
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:07   #92
Quote:
Grazia kaže:
ma prava grintava baba jer uopce i nema drustvo s kojim bi se mogla zabavljati, ali to samo kad bi uopce znala kako!
a ti si tu došla tek tolko da bi nekaj prosrala.

imam ja ljude koje ti samo poželjeti možeš

a to kaj te vani nitko ne primijeti uopće nije moja stvar al zato imaš forum da bi postala ovak "pametne" komentare, jel tak? ma tak je!
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:14   #93
Quote:
white_tattoo kaže:
nisam bas citala sta je pisalo prije
a na ovom hvala
hocemo nas dvije pred tv s kutijom keksa ovako na nevidjeno?ja mislim da bi se sasvim dobro zabavile
jedino ak su čokoladne napolitanke u pitanju

kaj će nam telka, zabavile bi se mi i bez nje
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 16:02   #94
Quote:
Nikol Nikol kaže:
vow, koja psihoanaliza! znaš i natalnu kartu napravit? daaaaaj!

da nije tebe, vjerojatno bih još živjela sretno u zabludi btw. ti hoćeš reći da su ovi kojima je cuganje jedini cilj u životu sretni ljudi? ajdeeeee dooobrooo

zakaj ti dolaziš na us među nas grintave nesretnike? i još nemaš ni savjet ni priču. i još u potpisu imaš najšmokljanskiju poruku s najšmokljanskije majce svih vremena

ajde prošetaj
wow opet grintas ne gatam niti se bavim pi****.kad sam ja to spomenula cuganje?jel tebi izlazak vani znaci isto sta i cuganje?cugati se moze i doma.a mozes se vani otic zabaviti i bez cuganja.ali poanta je u tome da nemas s kim jeli garant si stara cura, to bi objasnilo sta si tako zivcana.
dosla sam ode da izrazim svoje misljenje.smeta ti?
i smeta ti to sta ne razumis moj sig?da ti ga prevedem?evo samo da skoknem po flomice, jer imam osjecaj da ce potrajati.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 16:03   #95
Quote:
Nikol Nikol kaže:
a ti si tu došla tek tolko da bi nekaj prosrala.

imam ja ljude koje ti samo poželjeti možeš

a to kaj te vani nitko ne primijeti uopće nije moja stvar al zato imaš forum da bi postala ovak "pametne" komentare, jel tak? ma tak je!
kako to da onda nisu s tobom.let me guess: od plisa su
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 21:16   #96
Nečuveno, postoji više od jedne ideje na ovoj planeti, kako je to moguće?
Uz tolike argumente, uvjeravanja ljudi još uvjek različito razmišljaju, užas.
Kakvi luzeri i jadnici, fuj. A sve sam pokušao/la.
venish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 00:08   #97
MA KAK NE KUŽITE?

Treba ima frajera i došla je na US da se kurči s tim.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 02:35   #98
jao, gnjavež, kaj si ti tolko zapela za mene, ha? daj popij koju ljutu, ne bi ti štetilo

i da, odluči se- il sam stara cura il se igram s plišancima... nemreš i ovce i novce

a i tvoj sig je u formi ko moja baka od 85 godina, molim te da ga nikome ne objašnjavaš, sused fura tu majcu već godinama, a lik je geekčina i serator da sam mislila kak veće od njega NEMA... al ups... tad još nisam vidla tvoje komentare i naklapanja... ipak IMA
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 02:43   #99
Quote:
Nikol Nikol kaže:
jao, gnjavež, kaj si ti tolko zapela za mene, ha? daj popij koju ljutu, ne bi ti štetilo

i da, odluči se- il sam stara cura il se igram s plišancima... nemreš i ovce i novce

a i tvoj sig je u formi ko moja baka od 85 godina, molim te da ga nikome ne objašnjavaš, sused fura tu majcu već godinama, a lik je geekčina i serator da sam mislila kak veće od njega NEMA... al ups... tad još nisam vidla tvoje komentare i naklapanja... ipak IMA
Šta ti radiš budna?
Nisi valjda shvatila da je život kratak?
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 03:17   #100
Quote:
Pokondirena tikva kaže:
Šta ti radiš budna?
Nisi valjda shvatila da je život kratak?
idem sad pajkit, samo sam došla pogledat kaj ima novog na mojoj omiljenoj temi i još neke sitnice ofkors

danas sam srela osobu koja me potaknula na pisanje ovog posta, tj. koja je fascinirana kratkoćom i neponovljivošću života i... nemreš vjerovat... rekla je: "život je dug, doći će i moje vrijeme"

generalni zaključak: svi vi kratkoživeći ste debelo u klincu i nemate pojma kaj hoćete!

tema se može zaključati
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.