Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2006., 14:01   #101
Quote:
Nikol Nikol kaže:
danas sam srela osobu koja me potaknula na pisanje ovog posta, tj. koja je fascinirana kratkoćom i neponovljivošću života i... nemreš vjerovat... rekla je: "život je dug, doći će i moje vrijeme"

generalni zaključak: svi vi kratkoživeći ste debelo u klincu i nemate pojma kaj hoćete!

tema se može zaključati
Evo jedna divna pjesma Arsena Dedića za tvoju prijateljicu/prijatelja.

Balada o prolaznosti

tekst pjesme moze pronaci i sama, a ti ga ubuduce postaj na za to predvidjenom topicu
Mrkva

Zadnje uređivanje Mrtva mrkva : 11.07.2006. at 22:47.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:19   #102
Quote:
zak fatalist kaže:
Kada netko kaže da trebaš "živjeti život" ili sl., obično ti sugerira tri stvari:
1. da se opiješ,
2. da nekog (li barem nešto) povališ,
3. da otputuješ na neko egzotično odredište (te da se tamo prvo napiješ, i onda povališ)

I kaj ima lošeg u tome
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 14:23   #103
Quote:
Nikol Nikol kaže:
idem sad pajkit, samo sam došla pogledat kaj ima novog na mojoj omiljenoj temi i još neke sitnice ofkors

danas sam srela osobu koja me potaknula na pisanje ovog posta, tj. koja je fascinirana kratkoćom i neponovljivošću života i... nemreš vjerovat... rekla je: "život je dug, doći će i moje vrijeme"

generalni zaključak: svi vi kratkoživeći ste debelo u klincu i nemate pojma kaj hoćete!

tema se može zaključati
Ti si jedna običana baba i kandidatkinja za one koje s 4 banke mahnito izlaze van mjesto da doma čuvaju decu

Izađi van s frendicama ovu subotu, naroljaj se, pleši, pjevaj, bari i budi barena, dođi doma u zoricu ranu... i kaj ima loše u tome?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:05   #104
Quote:
Legion kaže:
Ti si jedna običana baba i kandidatkinja za one koje s 4 banke mahnito izlaze van mjesto da doma čuvaju decu

Izađi van s frendicama ovu subotu, naroljaj se, pleši, pjevaj, bari i budi barena, dođi doma u zoricu ranu... i kaj ima loše u tome?
ma bez veze. ko da sam opet u srednjoj školi. sve ja to proživjela. postoji još gro načina ludih provoda, zakaj bi uvijek bilo isto? najbolji provod je neplanirani provod kad radiš kaj oćeš i kad odeš kud hoćeš

subota, subota, subota, bla bla bla... a kaj je s ostalim danima? meni je svaki tulum ko posljedji i cilj života mi nije jebena subota i sve kaj se površno uz nju veže!

dječica su draga. vele da sam i sama veliko dijete pa ću bar imat dobro društvo doma

Tikva, obožavam arsena dedića! svaka čast
Nikol Nikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 15:08   #105
Naravno da se ne treba ograničavati na subote, niti planirati veeeeelike izlaske jer takvi imaju tendenciju da na kraju ispadnu teža banana... ali bitan je mentalni sklop dali ću sjediti doma ili izači van?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 16:09   #106
Naroljala sam se toliko puta u životu da mi je jedina asocijacija na to mamurluk, a ne dobar provod. Plesati ne volim, pjevati ne znam, a barenje je ionako precijenjeno i pomalo zamorno. Uglavnom, da, većinu vremena bi radije bila doma u svom miru nego radila sve gore navedeno. Penzić? Možda. I što je loše u tome, ako meni to odgovara?

Kao što netko reče, život je kratak, prema tome radite ono što vama paše, što god to bilo.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 16:27   #107
Quote:
vrabac kaže:
Penzić? Možda. I što je loše u tome, ako meni to odgovara?
Sad ništa, kad je Sanader isplatio dug
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 13:51   #108
Quote:
Naroljala sam se toliko puta u životu da mi je jedina asocijacija na to mamurluk, a ne dobar provod. Plesati ne volim, pjevati ne znam, a barenje je ionako precijenjeno i pomalo zamorno. Uglavnom, da, većinu vremena bi radije bila doma u svom miru nego radila sve gore navedeno.
da al postoji TOLKO drugih interesantnih stvari i mjesta osim disko klubova, lokanja, zizanja i bljuvanja...
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.