Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2006., 10:28   #21
ma moram na zalost priznati da meni taj "medeni" na korculu nije ni po cemu bio nesto bolji i romanticnoji od ostalih putovanja na kojima smo bili samo zato jer smo sada kao ozenjeni.meni je cak bilo i gore jer smo se non stop svadali i ja sam jos dobila sto infekcija, ma koma....mislim da mi je prosjecno na bilo kojem putovanju na kojem sam bila s njime bilo bolje nego na samom medenom.......ne znam, to sam mozda samo ja!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:29   #22
Quote:
snjeska kaže:
mi smo zbog mog faxa i vrazjih ispita u 9mj a i njegova posla planirali da odemo negdje na welness vikend,isto te masazice,mazenja,pazenja,ljubakanja,hmmmmm
Eh, znam kako ti je, jer mi zbog posla ne možemo na duže, ali vjerujem da će i vikend biti dosta. Kamo ćete? Imate već viziju?
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:30   #23
ja i dragi smo skoro godinu u braku i zbog poslova i drugih obaveza koje nismo mogli uskladiti nismo odmah otišli na bračno :tužni:
al idemo u devetom mjesecu u Egipat.
nije skupo, avionske karte i smještaj u hotelu sa ****, 12 dana dođe od 1300 do 2000 eura. (ovo je cijena za oboje)
diksx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:36   #24
Mi vjerojatno necemo nikud. Poslje vjencanja necemo ni kune imat u dzepovima tako da odustajemo. Ako uspijemo nesto ustedit mozda odemo onda krajem god. nekud.. Ja bi u Tajland (Kho Samui) a on u Rusiju Al nebi imala nist protiv produzenog vikenda na nekom wellnessu
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:40   #25
tajland i rusija samo ne rusija u zimi valjda? hehe
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:45   #26
Ja nebi nikako u rusiju - pogotovo ne u zimi a ljeti mi je uvijek zao ici nekud drugo kad mozemo biti u hrv. na moru..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 10:47   #27
Quote:
diksx kaže:
ja i dragi smo skoro godinu u braku i zbog poslova i drugih obaveza koje nismo mogli uskladiti nismo odmah otišli na bračno :tužni:
al idemo u devetom mjesecu u Egipat.
nije skupo, avionske karte i smještaj u hotelu sa ****, 12 dana dođe od 1300 do 2000 eura. (ovo je cijena za oboje)
Pa to je super povoljno, jel to preko neke agencije???
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:08   #28
Mi bi na Baaaliiii (koliko god da je sad tamo opasno) što naravno ovisi o slobodnim danima i financijama. (15 dana oko 8000 kn/osobi)
Druga opcija je Madrid ili neki mali, slatki gradić u Španjolskoj..

Užasno se veselim medenom jer nisam bila na godišnjem dvije godine i već sam luuuuudaaaaa
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:10   #29
egipat ti moze doc jos puuuno jeftinije u vlastitom aranzmanu, al necu sad bubu u uho nekom stavljat .....za tu lovu mozete zivjet u egiptu mjesec dana ko kraljevi.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:29   #30
Mi u rujnu odemo u NNorvesku - od Osla do Nordkappa

Jedva cekamo, i vidjeti auroru borealis i fjordove i ......



Doduse to je poklon moje mame, ali ono sto cemo tamo trositi je nase...
A pitanje bi li nekad ikad poslije si to mogi priustiti. Namjeravamo zivjeti na placenom dorucku i kruhu i vodi. Navodno ako ides na pizzu po osobi nema ispod 150 kn... Pa ti budi gladan

Ali mi npr. ne uspijevamo bas puno putovati, najvise naravno zbog financija. Trenutno smo u 3 kredita i jos pomazemo roditelje (kad im zatreba) sredjujemo dio kuce...
Pa je malo teze ici cesto na put. A nije bas da imamo toliko godisnjeg da si i to mozemo priustiti. ALi dobro oboje radimo tek 2 godine. Zato i necemo jos na klinca da mozemo malo solisticki uzivati.

Nadam se cestim putovanjima u nasoj zajednickoj buducnosti.

A ako se klinac potrefi, a nis, bude svjetski putnik od malih nogu
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:47   #31
Quote:
Marta2010 kaže:
Mi planiramo medeni wellness vikend. S dobrim masažicama i sl.. No, još ne znamo gdje. Ako ima tko dobru preporuku, slušam. Uvjet je da je hotel barem ****
Mi smo bili u 2. mjesecu na vikendu - skijanje +wellness na pohorju - hotel Habakuk *****....wellness je super, sobe mrak, jedino je malo restoran tak-tak, ali inače smo bili pre zadovoljni...hotel je odmah na skijaškoj stazi, tako da je stvarno bilo lijepo...ali, imaš i kod nas stvarno genijalnih wellness ponuda...javi ako trebaš kakve informacije
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:48   #32
Quote:
informirana kaže:
Mi bi na neko krstarenje, ali još ni samni neznamo kuda, sve što se meni sviđa je jako jako skupoooooooooo
I mi bi na krstarenje...to mi je životni san....ali da li će se ostvariti nakon svadbe-ne znam...naravno zbog love
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:19   #33
joj, misiz S bas ti zavidim! i ja bi u norvešku...daj mi reci koliko ste to platili?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:21   #34
Quote:
Marta2010 kaže:
Mi planiramo medeni wellness vikend. S dobrim masažicama i sl.. No, još ne znamo gdje. Ako ima tko dobru preporuku, slušam. Uvjet je da je hotel barem ****
Imaš u Poreču u hotelu Diamant odličan wellness. I u Umagu je, čujem, jako dobro u hotelu, hm, Koralj Sun? Trebala bi pogledat doma, imam prospekt negdje.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:23   #35
mi smo putovanje prema vlastitoj želji dobili od kumova samo se još nismo odlučili kuda bi. s obzirom da smo i mi njima vjenčani kumovi naš poklon njima je isto bio putovanje i bilo im je super pa sad oni žele nama isto. mada i da nije takva varijanta sigurno bi nekamo išli, inaće dosta putujemo privatno i poslovno. u svakom slučaju nakon go koji počinje danas dobro će doći malo egzotike u 11.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:44   #36
početkom 9.mjeseca idemo na otočić Santorini u Grčkoj...romantičan i prekrasan, barem na slikama...koštao nas je oko 8.500,00kn sa svim troškovima oko aviona i polupansion 7 dana... Možete razvuć i na rate...nadam se da će biti lijepo-javit ću vam!
M_a_r_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:46   #37
Quote:
Cats kaže:
Imaš u Poreču u hotelu Diamant odličan wellness. I u Umagu je, čujem, jako dobro u hotelu, hm, Koralj Sun? Trebala bi pogledat doma, imam prospekt negdje.
Da, za taj sam čula da je ok. Mislili smo možda Opatiju - Grand Hotel Adriatic I.
A što se tiče poklona, i mi smo od kumova dobili putovanje na poklončić! Po izboru naravno, i nakon puunoo razmišljanja ipak smo odlučili za wellness.
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:48   #38
Quote:
informirana kaže:
Pa to je super povoljno, jel to preko neke agencije???
ukucaj www.putovanja.info
mi idemo u hotel "Sun and Sea" u ljetovalištu "Hurgada".
hotel je super jer su tamo bili moji frendovi i toplo ga preporučili.

20.09. za dvije osobe (avionske povratne karte, polupansion, 12 noćenja) košta 716 eura.
a uz to ćeš ponijeti malo love jer kažu da je tamo sve jeftino.
posebno se plaćaju izleti u Kairo do piramida
mi idemo iz Sarajeva avionom
diksx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:51   #39
Quote:
M_a_r_e kaže:
početkom 9.mjeseca idemo na otočić Santorini u Grčkoj...romantičan i prekrasan, barem na slikama...koštao nas je oko 8.500,00kn sa svim troškovima oko aviona i polupansion 7 dana... Možete razvuć i na rate...nadam se da će biti lijepo-javit ću vam!

Mi smo cak u jednom (kratkom) trenutku razmisljali da se tamo vjencamo i da to bude ujedno i medeni tjedan....
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 12:51   #40
Quote:
M_a_r_e kaže:
početkom 9.mjeseca idemo na otočić Santorini u Grčkoj...romantičan i prekrasan, barem na slikama...koštao nas je oko 8.500,00kn sa svim troškovima oko aviona i polupansion 7 dana... Možete razvuć i na rate...nadam se da će biti lijepo-javit ću vam!
I uživo ti je prekrasan! Zaista kad vidiš te plaže, vulkansku boju pijeska, zaista dobro izgleda. A meni se gradić ko gradić čini relativno miran! Ali je simpa - hotelčići su uglavnom mali obiteljski! Uživajte!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.