Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2007., 12:55   #21
u subotu mi je frendica bila na svadbi i priča kako se jednog ženi dok je plesala, zapalila torbica na stolu (pala je svijeća po njoj) ali vidio je čovjek za susjednim stolom i zalio vodom - mogao je cijeli stolnjak planuti !!!
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms! Niksa <3
Nana_dbk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 11:07   #22
Quote:
Nana_dbk kaže: Pogledaj post
u subotu mi je frendica bila na svadbi i priča kako se jednog ženi dok je plesala, zapalila torbica na stolu (pala je svijeća po njoj) ali vidio je čovjek za susjednim stolom i zalio vodom - mogao je cijeli stolnjak planuti !!!
e ovo je već malo nezgodno, ali sreća u nesreći...meni se deda užasno bojao da se neko ne napije pa da se nekaj ne desi, meni to uopće nije palo na pamet, sva sreća... ...al bilo je isto malo nezgodno, al u biti smiješno na jednoj svadbi, kad je torta bila na stolu od mladenaca, a ekipa razvalila drmeš, i naravno, previše se približili torti i žena u plesnom naletu pol torte odvalila malo povećom stražnjicom, i sebe zaprljala i sve
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 09:50   #23
ajme koliko vjenčanja sad u zadnje vrijeme...vjerujem da ima puno smiješnih situacija koje nas mogu nasmijati... a i mladenci valjda nakon svadbe imaju neki doživljaj cijele stvarčice, šta im je bilo ok, a šta nije... ...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 22:02   #24
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Uf...... kod mene se desilo brdo stvari

1. prije islaska iz kuce kuma me nagazila pa su se podrapali neki nabori na haljini i to smo brze bolje isle sivat ( ona jadna sva nervozna i na rubu suza, a ja se smijem jer sam bila totalno flegma)
2. Dragi se zdrobio od alkohola u limuzini putem od sebe do mene ( cca 6-7 km ) tako da je izasao van sa buket u ruci kao kip slobode, jebate izgledal je kao da je oskara osvojio. i stalno je imao napadaje placa pa mi se rasplakao i na grudima
3. u crkvi smo imali extra provala tako da me to sram pisat i stalno smo se smijali ( cudim se sto nas svecenik nije izbacio) : . na pitanje upuceno mom dragom uzimal li..? Dragi je odgovorio DA, pa ga je svecenik ispravljao. Zatim na pitanje Hoces li...? Dragi odgovorio BUDEM pa je opet nadrapo od svecenika.... onda je imao jes neku provalu koje se nemogu sjetit ali znam da se cijela ckkva smijala i na kraju se totalno stilto da mu se i casna sestra smijala .......uf, bilo je zabavno i jedva cekam snimku

4. Kada je dragi drzao govor u sali nakon darova prvo je rekao: moja buduca supruga pa se ispravio pa reko moja nova supruga ( kao da je imao neku prije mene) ....... joj na to su se opet svi smijali


Moram se sjetit svega uglavnom cijelu vecer je bilo nesto
e, svi me gledaju ko da sam s marsa jer se smijem naglas..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:19   #25
hmmm...

kod mene je bilo sljedeće..
prvo, poslala sam kumu da na auto zakači veliku mašnu od tila koju sam ranije napravila...ona ju je stavila naprijed i zavezala na retrovizore...sve super, predivno...dok auto stoji. kad smo krenuli, ta mašna je odlepršala preko auta, odvezala se i u prvih dva metra završila na autu iza nas, na prednjem staklu. poslala sam kumu da to sredi, opet je zavezala, al sad se samo okrenula na naše prednje staklo tako da nismo niš vidjeli naprijed.....al glavno da vozimo...

kad smo došli do hotela nismo mogli nigdje parkirat odmah pa smo kružili oko hotela, trubeći naravno...dragi na ogradi na terasi gleda kog vraga radimo... ono, okolo naokolo par puta...

dragi je trabao prije samog čina vjenčanja namazat prst na koji ide prsten, jer mu onako teško ide. ali je zaboravio i kad je došlo do tog dijela, ja koliko god sam gurala nisam mogla stavit mu prsten. na kraju je on sam jedva!
i kad smo se potpisivali, nalivpero je procurilo meni po prstima, krasna slika.

prvi ples smo zaboravili...

buket mi se stalno kačio za čipku...

kod bacanja buketa, bacila sam ga valjda prejako i završio je skroz iza cura, u krilu mog dragog, ja se okrenem a on ponosno drži buket no, naravno, ponovila sam...

dragi je držao govor na engleskom i odmah prevodio na hrvatski, to je trajalo...i trajalo....i trajalo........a baš je bio slatki. kad je nešto pričao za svog tatu je na hrv. rekao "ćale" i svi moji se prosuli od smijeha

joj sjetit ću se još.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:31   #26
Joj Kitty kazes da ste zaboravili prvi ples??? Pa kako? Znam da ste uvjezbavali. Bas steta!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:32   #27
ma nismo mi skroz baš zaboravili nego je dj malo zeznuo i pustio stvar prije nego smo bili mi spremni, al smo se dobro nasmijali...a ljudi su rekli da je to najbolji prvi ples koji su ikad vidjeli. zaboravili smo neke djelove pa se snalazili na licu mjesta....bilo je super!

glavno da je moj dragi ulovio buket, neš ti...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:59   #28
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
kod bacanja buketa, bacila sam ga valjda prejako i završio je skroz iza cura, u krilu mog dragog, ja se okrenem a on ponosno drži buket no, naravno, ponovila sam...
Ovo mi je super, već sam par puta vidjela da je buket završio u lusteru ili nešto slično, ali baš da ga je mladoženja ulovio, to prvi put čujem
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:25   #29
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
hmmm...

kod mene je bilo sljedeće..


ne znam sta mi je smjesnije.. al mislim da vodi dragi sa buketom u ruci predobro
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:36   #30
odlicnoooo... tolike muke oko buketa i onda padne muskracu i to kojem...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 11:13   #31
sto se tice buketa i moja draga ga je malko prejako bacila pa je u savrsenom luku preletio preko svih cura i skoro zavrsio direkt u glavi njezinog sefa

al uvjerljivo najace legende su 2 frenda koja me zovu u subotu u 18:30 i pitaju jel se mislim ja ozeniti vise,da oni cekaju ispred crkve, a na moj odgovor da sam ozenjen vec 24 sata kaze jedan: " hebote, pa tko vidio zeniti se petkom?"

decki su fulali samo 24 sata svadbu

edit - zaboravio sam napisat da smo se draga i ja krivo sjeli, ja sam bio njoj s desna, tek mi je kod glavnog jela to palo na pamet LOL
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:24   #32
Meni je dragi u crkvi pružio desnu umjesto lijevu ruku pa sam mu na krivu stranu stavila prsten.

Od muža sestrična je pred mojom kućom pronašla djetelinu s četiri lista koju nam je spremila u čestitku i poklonila za sreću u braku.
Durica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 13:28   #33
Mi smo također imali svašta....dragi je došao po mene, ali je zaboravio buket . To nitko naravno nije skužio nego moja ujna s kojom sam kroz prozor gledala njihov dolazak, samo je vrisnula - pa oni nemaju buket Gdje je?! Mislili smo prvo da nas zezaju, da su ga sakrili, ali ispalo je da ga je stvarno zaboravio. Sreća da su kuće jako blizu, pa je sestrična otrčala po buket za koji su joj rekli da je na stolu..........i ona donijela krivi, koji smo dobili na poklon dva dana prije E, drugi put je išao šogor koji je znao kako buket izgleda pa smo napokon mogli krenuti.......za to cijelo vrijeme ja unutra čekam s roditeljima, smijemo se, a oni vani glume kao da se ništa nije dogodilo i improviziraju s prošenjem....kao, imaju konzultacije i zavlače

Sljedeće što se deslio je ne baš tako smiješno, ali njegov kum se srušio u crkvi. Srećom, ništa mu nije bilo, samo mala čvoruga na glavi...ali možete zamisliti kako su ga poslje svi zezali. I svećenik na kraju kaže - evo, imali smo malu nezgodu, ali ne morate se brinuti, vjenčanje vrijedi, svi smo mi tu svjedoci

I tako smo mi postali muž i žena
simonsanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:19   #34
I moj rođak je zaboravio buketu. ali oni nisu skužili do ulaska u crkvu. Onda se mlada sjetila da nešto im fali. Nije skužila jer su kasnili pa je sve išlo na brzinu, a stalno je držala vjenčanicu, budući da je jako kiša padala.
__________________
Ze29
ze29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 14:26   #35
Quote:
simonsanjar kaže: Pogledaj post
Mi smo također imali svašta....

Ha, ha, ha ovo je dobro, a u svatovima u kojima sam bila kuma kum je plakao kao kišna godina. Nije ni prstenje mogao odvezati pa je na kraju i svećenik nakon podužeg suzdržavanja prasnuo u smijeh.

Zadnje uređivanje Magg : 29.05.2007. at 10:59.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:05   #36
Ajme ovo je predobro..

suze mi cure od smijeha...
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 16:39   #37
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Ajme ovo je predobro..

suze mi cure od smijeha...
Zamisli molim te kako je meni bilo? Stojim kraj njega i valjala bi se od smijeha, ne znam da li da mu ponudim rupčić, kuma se stalno okretala i mrštila se na njega da prestane tipa "što će ljudi misliti". Ja ju i danas zezam da je on sigurno plakao jer je mislio da je neka oštrokondža koja će mužu braniti izlaske pa on neće imati s kime na utakmice i pivce.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 08:11   #38
Quote:
simonsanjar kaže: Pogledaj post
Sljedeće što se deslio je ne baš tako smiješno, ali njegov kum se srušio u crkvi. Srećom, ništa mu nije bilo, samo mala čvoruga na glavi...ali možete zamisliti kako su ga poslje svi zezali. I svećenik na kraju kaže - evo, imali smo malu nezgodu, ali ne morate se brinuti, vjenčanje vrijedi, svi smo mi tu svjedoci
I tako smo mi postali muž i žena
mi imamo isto tako jako uzbudjenog kuma. bas sam mu na sudbenom rekla, nemoj da te ja moram dizati
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 13:16   #39
Quote:
Tiho jezero kaže: Pogledaj post
Zamisli molim te kako je meni bilo? Stojim kraj njega i valjala bi se od smijeha, ne znam da li da mu ponudim rupčić, kuma se stalno okretala i mrštila se na njega da prestane tipa "što će ljudi misliti". Ja ju i danas zezam da je on sigurno plakao jer je mislio da je neka oštrokondža koja će mužu braniti izlaske pa on neće imati s kime na utakmice i pivce.
drama Legenda,tko je vidio skrivati osjećaje!!
funnys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 19:48   #40
Quote:
funnys kaže: Pogledaj post
drama Legenda,tko je vidio skrivati osjećaje!!
Jesam li napomenula da se on uskoro ženi? Ispred zrcala ću par dana prije uvježbavati ozbiljnu facu, pripremiti par šlepera papirnatih i obavezno stati u zadnje redove ako se uvježbavanje mrguda pokaže uzaludnim.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.