Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 00:44   #21
Ma neke stvari jednostavno moraju da se dese,i da bole....Ako to shvatis ovako, veruj bice ti lakse.A savet, recimo da se negde izgubis jedno 7 dana, pa se pojavi onako iznenada.Videces da li te pozelio
dragansar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:56   #22
Quote:
dragansar kaže: Pogledaj post
Ma neke stvari jednostavno moraju da se dese,i da bole....Ako to shvatis ovako, veruj bice ti lakse.A savet, recimo da se negde izgubis jedno 7 dana, pa se pojavi onako iznenada.Videces da li te pozelio

koka moja (ili kokane )
nikad nije bio problem da se on mene pozelio, to je vise stvar kontrole druge osobe. jebemu kad smo kod njega doma ja se moram zakljucavat da odem piskit. jerbo ce on meni uletiti u wc, naime peru ga nesigurnosti kad sam dalje od njega 8 metara. gle, ja mogu zivit s tim. ono, radim kompromis u vezi, problem je u tome da on sebi stavlja za pravo da me (ime) kontrolira u svakoj mojoj aktivnosti. on je slagao psihoticne napade kad bi se isla nac sa frendom s faksa na kavi. laganini je poceo pljuvat po mojim frendicama, jer kao nisu dobar utjecaj na mene, ali to je sve nevazno kad se sjetim da se on vrlo friendly dopisuje sa nekom bivshom bivshom, cim sam ja preletargicna da udovoljavam njegovih dvosatnim seksualnim prohtjevima.
time.after.time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 00:59   #23
xoxo
time.after.time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:24   #24
Quote:
time.after.time kaže: Pogledaj post
„znam, ovaj post je rant totalni. ali ako itko skuzi barem otprilike kaj sam htjela reci i mozda mu se desilo nesto slicno, voljela bi da podijeli tu.
tak sam zgubljena.
ja nisam skužila otprilike, nego u potpunosti. imala sam istog takvog.
zarobio me, nisam mogla bez njega, voljela ga najviše na svijetu, opraštala mu svašta, padala na njegove suze kad bi zasrao i...

ma koji qrac?????

tek kad sam sama sebi rekla DOSTa i na svu silu, uz svu svoju snagu izašla iz te veze, e... tek onda sam procvjetala.
više me nitko ne jebe za neke gluposti, gdje si, šta si, lažeš, ne vjerujem ti, onda suze, plač, ljubav i gluposti.
to su ti manipulatori, a njega misliš da voliš jer si iz nekog razloga sa njim.
budi jača od svega toga, napravi nešto za sebe i dalje od njega.
jer šta će biti ako budete u braku?
gdje će onda odlaziti?
neće ti dati da uđeš u stan kad se naljuti?

ma daj odjebi to zauvijek, gade mi se takvi kreteni!
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 15:26   #25
Quote:
time.after.time kaže: Pogledaj post
tako da svaki pokusaj da se izborim za sebe, on sabotira sa time da on zna bolje i da sam ja psihicki nestabilna osoba.
a nisam.
ne vise.

jesi. sve dok si s njim. i uvijek ćeš biti.
onakva kakav on hoće.

bježiiii što dalje, ja se upravo takvog riješila.
Alexandra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 02:55   #26
jebote led,daj probaj stavit pricu na forum.co.uk pa ti mozda odgovore jer ova hrpa engleskih rijeci je totalno debilizirana!moj solmejt,bekgraund,watnot.tralalalal bezvezarija....
4p3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 08:20   #27
Quote:
time.after.time kaže: Pogledaj post
koka moja (ili kokane )
nikad nije bio problem da se on mene pozelio, to je vise stvar kontrole druge osobe. jebemu kad smo kod njega doma ja se moram zakljucavat da odem piskit. jerbo ce on meni uletiti u wc, naime peru ga nesigurnosti kad sam dalje od njega 8 metara. gle, ja mogu zivit s tim. ono, radim kompromis u vezi, problem je u tome da on sebi stavlja za pravo da me (ime) kontrolira u svakoj mojoj aktivnosti. on je slagao psihoticne napade kad bi se isla nac sa frendom s faksa na kavi. laganini je poceo pljuvat po mojim frendicama, jer kao nisu dobar utjecaj na mene, ali to je sve nevazno kad se sjetim da se on vrlo friendly dopisuje sa nekom bivshom bivshom, cim sam ja preletargicna da udovoljavam njegovih dvosatnim seksualnim prohtjevima.
Uhhhh hebote ne da ovo nije nenormalno ponasanje vec i plasi stupanj posesivnosti, rijesavaj to sto prije dok nije preslo sa ovoga na jos gore ne daj boze da ti ne napravi kakvu pizdariju!!
__________________
Zivot leti Kapetane
Bang is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:38   #28
Sto god ti mi rekli,neces poslusat..

Zato sto je mnogo lakse govorit..ja njega volim,i trpljeti ta sranja nego poci dalje SAM .. Da, te se rijeci svi uzasavamo,ali vjeruj mi da je bolje biti SAM SA SOBOM i da je bolje da ti nitko vise nikad ne pronadje te gumbe koje ti je on pronasao..

E sad,imas izbor,uvijek postoji izbor.. mozes da nastavis istim putem a mozes da ga ostavis..preko sms-a,poziva,mailom..sve ti je dopusteno poslije ovakve torture..reci mu da je kraj i potrudi se da te vise nikad ne dobije na mobtel,na phone..nestani..

I onda potrazi pomoc.. ne treba ti muskarac da rijesava i razumije emocionalne probleme iz djetinjstva,sjebano djetinjstvo,losih 10 god.. zato ti ne treba momak,muz,vjerenik.. Postoje ljudi koji su placeni da nas saslusaju,psiholog ili psihijatar. Ne kazem da si luda ili slicno,ali ti definitivno treba pomoc a neces ju dobiti od tvog trenutno dragog momka niti od bilo kojeg drugog!

I hebes ga..volis ga,boljet ce,ali mnogo manje nego biti u ovakvom kavezu..(ividi koliko je nas na ovom forumu voljelo,ostavljeno i opet uspjevamo da se saberemo i nastavimo dalje,dan po dan).

Napravi te dvije stvari,sredi se sama sa sobom i kreni dalje.. Zivot ima mnoga lica,mi vecinu biramo..
__________________
...and she thought to herself, would that I had a child as white as snow, as red as blood, and as black as the wood of the window-frame.Soon after that she had a little daughter...
Blanche Neige is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:19   #29
Talking

očito da tebi sve to skupa još paše
i živiš od prošlosti
tebi je to bilo ovo i ono ali sad više nije!ključna riječ bilo je
a to kaj je on neki čudak to bi trebala s njim isto malo popričati!
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 08:21   #30
krasan naslov teme

__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:10   #31
Nije ti ljubav života, jer da je ne bi te 6 puta zaredom sjebao.
Nije te on izolirao do prijatelja, već ti sama sebe svojim izborom, osim ako te nije vezao sa lancima i nije te puštao iz kuće.
Quote:
ljudi kazu, bjezi iz te veze. ali ne mogu, jer veza s njim mi je promijenila zivot. promijenila mene. dobila sam toliko puno unutar nje. prvenstveno sam nasla neke kvalitete u sebi, za koje prije nisam znala da imam. dok su stvari medju nama bile u redu, stvarno sam bila osoba kakva sam uvijek zelila da budem.
To se zove podivljali hormoni, samo si više pažnje davala sebi, nebi li se njemu više svidila. Ili si se jednostavno ogledavala u njegovim pogledima, poljupcima i sl., pa si sama sebi postala privlačnije.
Quote:
gubim se. zapustila sam sve. nemam vise osobne snage za nista. pretvaram se u osobu kakva ne zelim biti. a nemogu van. nemam snage. a on me manipulira, crpi.
jednom kad je on promjenio ploču, tj., kad je pokazao svoje pravo lice, ti se osjećaš kako - ??? kao netko kakava si oduvjek htjela biti.
____________________
Meni je žao TEBE jer TI patiš i ti pišeš, i naravno da ću ti biti podrška tu koliko god mogu, ovako u ovom vituralnom svijetu.
Nego evo, za 5 dana ću te pitati da li se osjećaš identično tada kao i kad si pisala prvi post. Milim da je to bio samo nalet emocija ili nešto stoto...
_____________________
Na kraju krajeva, možda je on upravo svojim ponašanjem kod tebe zbilja podigao neke tvoje kvalitete na zvadinu razinu, samo nemoj sebi dopustiti da netragom nestanu, kao što vidim da pišeš. što me opet dovodi do zaključka da sve dobro i loše on stvara, ne ti sama, već on, i bez njega, neće biti ni dobrog ni lošeg, pa ni tih tvojih novostvorenih i otrkivenih kvaliteta.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 13:50   #32
Quote:
time.after.time kaže: Pogledaj post
nemoj mi o idiotizmu, znam i sama da sam idiot, nemoras mi to ponavljat...

al tolko je jebeno tesko
da mi racio moze nadvladat sve ovo, bila bi daleko daleko...
neznam da li si se nasao u situaciji di te emocije shibaju protiv zdravog razuma...
i ono kaj ti ljudi govore, cujes, al ne cujes, prejebeno si zaspellan
ako znaš i sama da si idiot zašto onda nešto ne poduzmeš. sranja se isplati samo trpjeti, ako ih znaš okrenuti u svoju korist.
californication is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:00   #33
Quote:
4p3X kaže: Pogledaj post
jebote led,daj probaj stavit pricu na forum.co.uk pa ti mozda odgovore jer ova hrpa engleskih rijeci je totalno debilizirana!moj solmejt,bekgraund,watnot.tralalalal bezvezarija....
joj a kada si ti cendrao sa "proslo je vec 4 mjeseci" svi smo ti se trudili pomoci


moje misljenje i iskustvo je da iako te je tip sjebao vec 6 puta, opet ce, jer moze
you are asking for it

idealiziras ga beskonacno, i bez obzira na to sto te sjebao toliko puta jos uvijek ga zelis u svome zivotu
osim toga cinis se kao nezrela i nestabilna osoba, i nista ne radis da to promijenis
nesretno djetinjstvo, los zivotni stil kenjser, nja nja nja nja, borderline i tako dalje
to ti draga moja nije nikakav izgovor sto si u usranoj vezi sa nekim supkom koji ti "pritisce dugmice"

i iako si nesretna, tvoja granica tolerancije jos nije narusena, ti mozes podnijeti jos, i hoces

ali ne brini jer doci ce dan kada ce ti prekipjeti, i kada ce ti biti pun k toga sranja, i onda se nikom vise neces zaliti, vec ces ga odjebati jednom i zauvijek, i to ce ti biti jedno dragocjeno zivotno iskustvo i mozda ces se cak nauciti i vise cijeniti
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:55   #34
Kao da čitam svoj život i svoju priču. Stoposto te kužim... eto
__________________
http://modnapuma.blog.hr/
pantigananera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 16:16   #35
Quote:
time.after.time kaže: Pogledaj post
„ljubav mog zivota“ me opet sjebala. mislim da je to vec sesti put ili tako nesto. he did a really good number on me. brijem lagano da ce me ovo poprilicno sjebat za buducnost. izgubila sam svaku nadu, svaki ideal o tome da postoji nesto pravo, iskreno.
jer ako je on najblize sto sam se priblizila konceptu soulmate-a, onda sam najebala u zivotu. ako mi je on bio soulmate, zasto me uvijek napustio kad mi je bilo najteze, samo da bi kasnije okrenuo univerzum da me dobije natrag. sest puta. i ja svaki put pusim njegove spike. jer ga volim. a mrzim sebe zbog toga. ne zelim ga volit.
ja ga privlacim kad sam snazna i samopouzdana. tada on zeli biti samnom. no, iako ga to privlaci, vrlo brzo pocinje rusit moje samopouzdanje, izolira me od frendova, obitelji da bi me imao za sebe. a kako to biva u izolaciji, covjek se pocne gubit, biti nesiguran, postane ljustura svog former selfa. e, sad kad sam takva njemu vise to ne pase. ne pase mu kad sam good sa sobom ali gadim mu se kad se potpuno isfokusiram na njega, tolko da pocne sms-at bivse i whatnot. radi si jedan fini background ako stvari odu vrit.
nisam ja bas neki pushover od osobe, pace vrlo sam temperamentna i svoja. a sve kaj radim radim jer ga fakat volim. potpuno se dajem njemu, jer ocito mu vjerujem da nece to zloupotrijebit. ali jebeno zlouptrebi, svaki put.
i sad, ljudi kazu, bjezi iz te veze. ali ne mogu, jer veza s njim mi je promijenila zivot. promijenila mene. dobila sam toliko puno unutar nje. prvenstveno sam nasla neke kvalitete u sebi, za koje prije nisam znala da imam. dok su stvari medju nama bile u redu, stvarno sam bila osoba kakva sam uvijek zelila da budem.
ali eto, postajem rob te veze. i neznam kak da izadjem. jer ovo je mucenje. gubim se. zapustila sam sve. nemam vise osobne snage za nista. pretvaram se u osobu kakva ne zelim biti. a nemogu van. nemam snage. a on me manipulira, crpi. prvih par puta kad me ostavljao ja bi se vratila sebi, i bilo mi je lijepo. radila sam svoje stvari i bila stvarno ispunjena. ali onda bi on poceo sa svojim proganjanjem. zvanjem 30 puta dnevno, placom, suzama, emotivnim ucjenama. i na kraju popustim. koji sam ja jadnik jebote

znam, ovaj post je rant totalni. ali ako itko skuzi barem otprilike kaj sam htjela reci i mozda mu se desilo nesto slicno, voljela bi da podijeli tu.
tak sam zgubljena.
steraj ga u kurac oooooo nie ti on lubav zivota ako te gazi jebo ga ti pa sta si ti mazohist pa volis da te gaze odjebi ga i to onako da ga zgazis
Mudri Mudrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 16:22   #36
OK, preuzimam rizik da ću ispasti bezobrazan ,ali:
Kad god pogledam na neke teme ovakve intonacije to su uvjek priče dokonih studenata u disfunkcionalnim vezama, kao: ja to više ne mogu, gubim se, samo me on poznaje, to previše boli, jadan/jadna ja- što vi mislite o tome?

Mislim da ste gnjaveži, sigurno ste podjednako dosadni i okolini kao i na forumu, sa vašim glupavim nezrelim vezama, kojima ćete se smijati za 5 godina. Ima toliko ljudi na svijetu koje bi mogli upoznati, ali zbog kenjkanja ne stignete. Jedno je biti tužan zbog propale veze, a drugo je ustrajati u nečem što nema smisla, pa pitati ljude što misle o tome.
Okani se te budale i idi dalje, vidjet ćeš da će ti se takva veza početi gaditi kad vrijeme odmakne, osim ako ne uživaš u prenemaganju.
Art Vandalay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 16:43   #37
Quote:
Art Vandalay kaže: Pogledaj post
OK, preuzimam rizik da ću ispasti bezobrazan ,ali:
Kad god pogledam na neke teme ovakve intonacije to su uvjek priče dokonih studenata u disfunkcionalnim vezama, kao: ja to više ne mogu, gubim se, samo me on poznaje, to previše boli, jadan/jadna ja- što vi mislite o tome?

Mislim da ste gnjaveži, sigurno ste podjednako dosadni i okolini kao i na forumu, sa vašim glupavim nezrelim vezama, kojima ćete se smijati za 5 godina. Ima toliko ljudi na svijetu koje bi mogli upoznati, ali zbog kenjkanja ne stignete. Jedno je biti tužan zbog propale veze, a drugo je ustrajati u nečem što nema smisla, pa pitati ljude što misle o tome.
Okani se te budale i idi dalje, vidjet ćeš da će ti se takva veza početi gaditi kad vrijeme odmakne, osim ako ne uživaš u prenemaganju.
Potpuno se slazem sa gornjim postom.
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 21:48   #38
Quote:
Kad god pogledam na neke teme ovakve intonacije to su uvjek priče dokonih studenata u disfunkcionalnim vezama, kao: ja to više ne mogu, gubim se, samo me on poznaje, to previše boli, jadan/jadna ja- što vi mislite o tome?

A ovaj drugi dio, mislim da ste samo u drugačijim životnim fazama...možda si i ti bio tu prije 5-7 godina.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 22:12   #39
srdačno pozdravljam artov post.
sama znaš sve, sad ti treba samo malo jaja da to završiš. stisni malo, ne budi pi.da...za sebe.
i to prije nego se priča zakomplicira npr. trudnoćom...
__________________
what the hell was I thinking
Jezebelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:10   #40
time.after.time. iz tvojih postova bi rekla da si imala jeb... djetinjstvo i da se nikad nisi rijesila svojih kompleksa da ne vrijedis.Krivo!Svi mi vrijedimo,svako na svoj nacin ima svoje dobre i lose vrline!
Bila sam u slicnoj situaciji kao i ti i jedini savjet koji ti mogu dati je da mislis na sebe,ako si oduvjek htjela otici na tecaj ples -odi!Kreci se medju ljudima,ako imas neku jako dobru prijateljicu odi s njom u kino,ako ne odi sama!Ispuni si dan,planiraj ga unaprijed,samo da ne razmisljas o njemu,da ne dodes u napast da ga nazoves!
Budi jaka radi sebe,mozda nebi bilo lose da odes na autogeni tecaj!
Reci samoj sebi da te nije vrijedan-jer nije!On je samo jadnik koji je vjerojatno karakterno slabiji od tebe i svoje komplekse lijeci preko tebe a ego si dize ruseci tvoj integritet!
..Linda.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.