Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2007., 20:15   #221
Quote:
jadanituzan kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi isto se osjecam, bol u grudima je neizdrziva, i uvjeren sam da necu nikada upoznati takvu curu. Ne postoji savjet koji bi ti pomogao a ni meni. Svi govore da ju zaboravim i da krenem dalje i sada nakon 7,5 godina veze osjecam se toliko prazno tj. kao govno i nista me ne zanima, nista me ne uveseljava, ne zanimaju me nicije price, ne mogu slusati ljude kako pricaju o nevaznim stvarima, sve mi se srusilo.
mislim da je sasvim ok da se osjećaš upravo onako kako se osjećaš. bilo bi suludo da je drugačije. i sve priče da ima mnogo gorih stvari u životu neće ublažiti taj grč i bol

nažalost, slažem se sa čikicom našim mudrim, NE MOŽETE biti prijatelji. doista, zbog kojeg vraga bi ti patio, a njoj bilo super? shvaćam da je to neka vrsta kompromisa, ali... ništa dobrog od toga...

pusti vrijeme, koliko god to teško bilo, ali pusti. ja sam prošla kalvariju, ne ljubavnu, i mislila sam da je svijet stao. ali, zamisli, svijet se i dalje nastavio okretati i uvidjela sam da je oko mene hrpa ljudi koji me održavaju na površini...

radi, trči, fizički se umaraj. rad je najbolji lijek... i da, netko je jednom napisao: naučio sam da ljubav, a ne vrijeme, liječi sve rane...

ja pomalo vjerujem da ima nešto i u vremenu koje prolazi... vrijeme stvara naviku, a navika otupljuje (ponekad)... bit će bolje, vjeruj...
__________________
Ask me no questions and I tell you no lies...
tockica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:10   #222
...još nisam doživjela da se dva muškarca međusobno tješe... sad mogu umrit!!!
only is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 01:46   #223
'jadni' prikane, nekako krivo radiš sa ženama. Sa ženama treba znati, a nekontrolirana dobrota i iskrenost su velik neprijatelj dobre veze (kada su kontrolirani tj. dozirani onda je ok). Nauči da žene uglavnom hoće one kojima (naizgled) nije stalo, a one kojima je stalo ne gledaju. To je iskonski, u genima i tu nema pomoći, svaka hoće boljega od sebe, izdržljivijega, emocionalno jačega, hrabrijega, lukavijega, pa i bezobraznijega itd. Takvi ih fasciniraju. Ne mora biti zgodan ali mora biti bolji u gore navedenom. Zato je puno zgodnih žena sa grubijanima, autsajderima i otkačenima. Ako nisi grubijan ili autsajder nauči barem osnovna pravila i što se sa ženom ne smije raditi

Jedno je iskren ulazak u vezu, drugo je nauka o ženama koja ima isto pravila kao i svaka druga nauka - treba ih naučiti (što ne znači da nisi više iskren). Ja bi dao u srednjoj dva nova predmeta: kako se postaviti prema drugom spolu i financijska pismenost. Oboje od esencijalne važnosti. Tko misli da nema pravila u vezama i osvajanju (koja su pametni ljudi davno otkrili) taj se gorko vara. 100% Neki ta pravila imaju genetski urođena (2-3% muških, znanih kao zavodnici), ostali nemaju i jedino što mogu napraviti je da nauče kako.

krivo razmišljanje: 'sviđa mi se i to ću joj pokazati, biti ćemo zajedno i biti će nam lijepo'
ispravno: 'sviđa mi se, moram biti lukav i natjerati je da se i ja sviđam njoj'. Žene imaju instinkte i tu nema mjesta naivnom postupanju

Grubo ali 100% istinito. Jer život nije ni lak ni fin, pobjeđuju najbolji, najjači, najpametniji, najizdržljiviji, najlukaviji itd. Za ostale što ostane (ko u životinjskom svijetu)

P.S. primjer: frend je salijetao frendicu a ona ga je konstantno ismijavala (u razgovoru sa mnom). A i bolje je izgledala od njega. Napokon mu je dojadilo i poslao ju je kvragu onako iskreno. Ona se promijenila preko noći, pa kako on to misli pa kako je mogao. Za tjedan dana su profurali, za 3 mjeseca su se oženili. Sada su sretna familija, imaju djecu itd. Ko ne zna pravila, ne može vjerovat. Da bi muškarca žena voljela, on mora pomalo biti gad, f*ck it (ali ne puno)

P.P.S. žene su nešto najbolje na ovom planetu

Zadnje uređivanje rolandus : 31.08.2007. at 02:18.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:44   #224
U čemu je zapravo problem?
Sophy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:02   #225
Quote:
Sophy kaže: Pogledaj post
U čemu je zapravo problem?
__________________
advertising space
Fei is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:15   #226
Quote:
only kaže: Pogledaj post
...još nisam doživjela da se dva muškarca međusobno tješe... sad mogu umrit!!!
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:22   #227
7,5 godina??Svaka čast

Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post

No, na žalost, napravio si kardinalnu pogrešku...bio si predobar...Sve je dobila od tebe, ali baš sve...čak si joj i novce slao, što ubuduće radi samo svojoj ženi i starcima, nikom više...
Istina Već sam jednom napomenuo,što si bolji prema partneru,to ti se sve lošije vraća...

Imaj nade, 7,5 godina nije mala stvar,nemoze ona samo tako prekinuti s tobom...kao što neko rece,to je samo jedna faza u vezi...Sretno
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 13:45   #228
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
Imaj nade, 7,5 godina nije mala stvar,nemoze ona samo tako prekinuti s tobom...

kao što neko rece,to je samo jedna faza u vezi...Sretno
Nadam se da se salis.

Al ne vidim ni jedan smajlic, pa si mislim da se ne salis

A kaj se tice faza, ta faza moze bit posljednja.
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 08:25   #229
Quote:
::barcode kaže: Pogledaj post
Nadam se da se salis.

Al ne vidim ni jedan smajlic, pa si mislim da se ne salis

A kaj se tice faza, ta faza moze bit posljednja.
I ja mislim tako. To je prva i posljednja faza. Da smo se svadjali uvijek postoji sansa da se pomirimo. Rekla je da me voli kao prijatelja stoga sve sanse prestaju sa tom recenicom.
jadanituzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 09:28   #230
Ovo sam vec jednom citala na ovom forumu, samo je izmjenjen naslov topica , a tekst isti . Tuzni otvori temu istu za 2 godine opet ce bit aktualna ko i ova sad .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 14:18   #231
Quote:
jadanituzan kaže: Pogledaj post
Rekla je da me voli kao prijatelja stoga sve sanse prestaju sa tom recenicom.
Ej nemora znacit.

I mene moja voli ko frenda

Kolko sam skuzio, u zivotu a i na forumu se to potvrdilo, to je vise pravilo nego iznimka.

Valjda i za taj VolimTeKoFrenda.exe ima koji antivirusni

Al zato nemoras stajat na mjestu, i tapkat u mraku.

Kreni dalje, gdje god to zavrsilo
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:26.