Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 22:48   #301
Vjenčanje je u Slavoniji, odakle je mladoženja, a mlada i njenih 50tak gostiju stiže iz Dalmacije. Udaljenost cca 550km. Opcija noćenje u sklopu imanja gdje će biti svatovi po cijeni od 100 kn po sobi (sobi, ne osobi). Našim uzvanicima mislimo platiti smještaj. Ili organizirati bus koji će putovati iz Dalmacije do Slavonije, njega platiti a onda gosti da plaćaju smještaj. Ili sve platiti i bankrotirati...

Druga opcija: Naći se na pola puta s lokacijom svadbe tako da jedni i drugi svatovi putuju oko 200tinjak km ali organizirati bus za dolazak i povratak nazad s obje strane. Noćenje organizirati za one koji žele ostati, ali plaćaju sami. Bojim se da bi povratak busom nakon svadbe istu noć/ jutro bio naporan za goste. Ili bi jednostavno spavali u busu...


ChagallBlau is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:13   #302
Kod nas budu si plaćali sami...mislim da je 25o kn soba za dvije osobe... eventualno ćemo pitat kumove ako budu htjeli da njima platimo
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:42   #303
Quote:
ChagallBlau kaže: Pogledaj post
Vjenčanje je u Slavoniji, odakle je mladoženja, a mlada i njenih 50tak gostiju stiže iz Dalmacije. Udaljenost cca 550km. Opcija noćenje u sklopu imanja gdje će biti svatovi po cijeni od 100 kn po sobi (sobi, ne osobi). Našim uzvanicima mislimo platiti smještaj. Ili organizirati bus koji će putovati iz Dalmacije do Slavonije, njega platiti a onda gosti da plaćaju smještaj. Ili sve platiti i bankrotirati...

Druga opcija: Naći se na pola puta s lokacijom svadbe tako da jedni i drugi svatovi putuju oko 200tinjak km ali organizirati bus za dolazak i povratak nazad s obje strane. Noćenje organizirati za one koji žele ostati, ali plaćaju sami. Bojim se da bi povratak busom nakon svadbe istu noć/ jutro bio naporan za goste. Ili bi jednostavno spavali u busu...


Pa koliko vas kosta bus? Jer smjestaj vam je nista. 2.500 kn za 50 ljudi.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 12:28   #304
Pozdrav! Nisam sigurna gdje postaviti ovo pitanje, pa da probam tu. Dečko i ja živimo zajedno u Zagrebu, gdje planiramo i svadbu. Naime, kako ja nisam od tu, ja bih svoje goste (roditelje i nekoliko tetka) najrađe smjestila u neku kuću, koja nudi dnevni najam, gdje bi se onda i ja spremala pa bi svatovi tu dolazili po mene. No, nikako ne uspijevam pronaći ništa slično, a iskreno glupo mi je iznajmiti neki stan i onda taj dan remetit mir ostalih stanara. Ako je ko bio u sličnoj situaciji, molim vas kažite kako ste to riješili? Ili ako znate nekog tko iznajmljuje kuću, još bolje..
iva9292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 12:35   #305
Mi smo odlucili platiti gostima smjestaj
Glupo mi ljudima nametat jos i taj trosak
Iako gdje god sam isla u svatove sama sam si placala smjestaj, ali eto...
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 12:35   #306
Mi smo odlucili platiti gostima smjestaj
Glupo mi ljudima nametat jos i taj trosak
Iako gdje god sam isla u svatove sama sam si placala smjestaj, ali eto...
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2019., 17:04   #307
Quote:
iva9292 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Nisam sigurna gdje postaviti ovo pitanje, pa da probam tu. Dečko i ja živimo zajedno u Zagrebu, gdje planiramo i svadbu. Naime, kako ja nisam od tu, ja bih svoje goste (roditelje i nekoliko tetka) najrađe smjestila u neku kuću, koja nudi dnevni najam, gdje bi se onda i ja spremala pa bi svatovi tu dolazili po mene. No, nikako ne uspijevam pronaći ništa slično, a iskreno glupo mi je iznajmiti neki stan i onda taj dan remetit mir ostalih stanara. Ako je ko bio u sličnoj situaciji, molim vas kažite kako ste to riješili? Ili ako znate nekog tko iznajmljuje kuću, još bolje..
Koji dio grada te zanima?
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2019., 09:57   #308
Isprike što tek sad se odgovaram, uzela kratku pauzu u planiranju .. Istok Zagreba je u pitanju, preciznije Sesvete, Sesvetski Kraljevec..
iva9292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 10:27   #309
Mi placamo rodbini koja nije iz Hrvatske, kumovima, starcima, sestre/njihove pratnje. Ostalima kojima se neda vozit 45 min uzimamo bus.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 13:42   #310
Koliko košta bus?
I što s vozačem, dovede ljude tamo pa ide svojim poslom, a kasnije dođe drugi ili čeka do sitnih jutarnjih sati?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2019., 22:28   #311
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Koliko košta bus?
I što s vozačem, dovede ljude tamo pa ide svojim poslom, a kasnije dođe drugi ili čeka do sitnih jutarnjih sati?
Mi imamo bus organiziran od sale za iznad 130 ljudi, a ako je manje placamo pola pola. Ne znam jos cijenu. Ovisi ti o kilometrazu i da li ide na dvije ture ili jednu. Nama ide na jednu i bus je tamo i on ceka.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2019., 13:47   #312
Hvala na odgovoru. Ja ću morat smislit nešto drugo jer imam malo vjenčanje usred ničega pa ne znam što bi jadan vozač tamo radio 12+ sati
Možda uzmem 2 različite tvrtke od-do.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2019., 18:27   #313
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. Ja ću morat smislit nešto drugo jer imam malo vjenčanje usred ničega pa ne znam što bi jadan vozač tamo radio 12+ sati
Možda uzmem 2 različite tvrtke od-do.
Ionak ce ti najvjerojatnije naplatiti prazan dolazak i prazan povratak. Vjeruj mi, to cekanje ce ti biti uracunato u cijenu i vozacu svakodnevnica.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.