Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2007., 18:18   #1
Hrvatski košarkaši idu u Peking :s :s :s

Kad, kako...koliko repki, da li da zovemo one smradove ili ne...? Puno pitanja...
Jos se ni ne zna dal cemo tamo ako se stvarno ovi u FIBA-i/MOO-u predomisle i posalju samo prvih pet...
Ante Balboa II. is offline  
Old 16.09.2007., 18:21   #2
Neka modusi skopiraju ovdje sa teme Cro-Fra. Ne da mi se opet isto pisati.

I ne širite paniku, kvalsa će biti
fortaleza is offline  
Old 16.09.2007., 18:23   #3
sve u svemu, ostaje moj stav da je fiba kriminalna organizacija koja otvoreno radi protiv kosarke i protiv sporta, a favorizira samo i jedino novac

na kraju ce na oi izravno prvih 5 + srbija

u svakom slucaju, u kvalifikacije su se plasirali litva/grcka, njemacka, hrvatska, slovenija, novi zeland, brazil, portoriko, kanada, libanon, juzna koreja, kamerun i kapverdski otoci.
Serse is offline  
Old 16.09.2007., 18:59   #4
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Neka modusi skopiraju ovdje sa teme Cro-Fra. Ne da mi se opet isto pisati.

I ne širite paniku, kvalsa će biti
Bilo bi dobro da nam kažeš je li to neki službeni dokument ili što.
Ima nas puno koji sumnjaju da tamo postoji i trun poštenja.
Taman izbace Hrvatsku i Sloveniju i svi sretni i zadovoljni.
Nevjerojatno je da se prije natjecanja ne zna što se dobiva kojim mjestom.
Izgleda da postoji nekakav raniji dogovor?! koliko mjesta pripada Evropi ako se kvalifikacije ne održe.
Postoji li teoretska mogućnost da se kvalifikacije otkažu u 12. mjesecu?
mizuzul is offline  
Old 16.09.2007., 19:15   #5
Na Fibinim stranicama postoji mnoštvo tekstova koji potvrđuju da će se kval. turnir igrati. Na Američkom prvenstvu su mediji brujali o tome tko ide na kval. turinir a tko je izvisio.

Na Fiba.com je već utvrđen datum kvalifikacija.

2008 - EVENTS FIBA

FIBA World Olympic Qualifying Tournament for Women
09 Jun. 2008 - 15 Jun. 2008

FIBA World Olympic Qualifying Tournament for Men
07 Jul. 2008 - 13 Jul. 2008

Znalo se točno već mjesecima što koje mjesto donosi i kakva je shema međutim neke od vas je očito zaludio jedan text iz sportneta, portala koji fakat ima svjetski priznat kredibilitet, posebno što se tiče insajderskih informacije iz košarke.
fortaleza is offline  
Old 16.09.2007., 19:17   #6
Quote:
Taman izbace Hrvatsku i Sloveniju i svi sretni i zadovoljni.
Da to je problem.
Da je barem neka jaca repka na ta dva mjesta pa da nas "osigura" od ovog sranja sa izmjenom kvalifikacija.
Eto sta ti je organizacija...ne znas do samog kraja jesi li ili nisu u kvalifikacijama.
No mi se po rezultatima mozemo samo pokriti usima i cekati sta bude.

Prvo ona wild card sranja za SP u Japanu...di je pozivnicu dobila repka koja je totalno podbacila na EP-u i pod motom "neka brane zlato iz 2002." ode tamo na SP...di opet bude kanta za nasutavanje...
Sad opet deja vu...mada ja ne vjerujem da ce se to desiti i da ce nama i Janezima uskratit mogucnost.

Sve u svemu najveca dilema je uputiti pozive Vujcicu, Giriceku i kompaniji...ili ne...
Ante Balboa II. is offline  
Old 16.09.2007., 19:21   #7
Ne.
__________________
minirat Tunel Učku i poslati sve u PM
meat katie is offline  
Old 16.09.2007., 19:23   #8
Jedan od kandidata za domacina tog turnira...kako je spominjao Slafko bio bi i Zadar.
Da to prodje i da se igra u novoj dvorani bili bismo jednom nogom u Pekingu.
Ante Balboa II. is offline  
Old 16.09.2007., 19:29   #9
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post

Sve u svemu najveca dilema je uputiti pozive Vujcicu, Giriceku i kompaniji...ili ne...

ne
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Old 16.09.2007., 19:31   #10
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post

Sve u svemu najveca dilema je uputiti pozive Vujcicu, Giriceku i kompaniji...ili ne...
Svakako ih zvati s tim da se temeljito pospu pepelom i ispričaju suigračima i javnosti.
Premali smo da bi si dopustili luksuz odricanja od ono malo kvalitete što je imamo.
Ali moraju shvatiti što znači igrati za domovinu i ginuti 100%.
Za Giričeka sam 100% siguran da neće.Takav debilni izgovor nisam mogao ni pomisliti.
Najviše nam nedostaje Vujčić.Ne znam što mu se desilo da izgovori to što je izgovorio,ali puno fali.
Evo danas bi sigurno barem malo kvalitetnije zatvorio Nowitzkog.
mizuzul is offline  
Old 16.09.2007., 19:47   #11
kakvi ponovni pozivi

pa ti ljudi su odjebali repku, fala im lijepo.. odjebimo mi sad njih..
ponovno zvanje je čisto ponižavanje...

ima tu momaka koji bi mogli upasti u ekipu.. prvenstveno Lončar i Nicević, Pašalić bi mogao napredovati u PAOK-u.. Baždarić, Šundov, Miljković, Andrić, Vrbanc..
no teško je govoriti o kadru godinu dana prije natjecanja.. treba vidjeti kako će se ti igrači razvijati..
Ferdibrand is offline  
Old 16.09.2007., 20:00   #12
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
kakvi ponovni pozivi

pa ti ljudi su odjebali repku, fala im lijepo.. odjebimo mi sad njih..
ponovno zvanje je čisto ponižavanje...

ima tu momaka koji bi mogli upasti u ekipu.. prvenstveno Lončar i Nicević, Pašalić bi mogao napredovati u PAOK-u.. Baždarić, Šundov, Miljković, Andrić, Vrbanc..
no teško je govoriti o kadru godinu dana prije natjecanja.. treba vidjeti kako će se ti igrači razvijati..
Bilo bi jako interesantno vidjeti što bi ta ekipa rekla svojim suigračima.
Oni bi se trebali poniziti.
Naravno uz uvjet obećanja da više nikad ne napuste repku.
Ali ne bi oni otkazali da su ok tako da pričamo samo hipotetski.
mizuzul is offline  
Old 16.09.2007., 20:39   #13
Ja bih pozvao Vujcica. On je najvrijedniji igrac nase kosarke i nadam se da mu je ipak proslo kroz glavu sve ovo oko neodazivanja.
Giriceka u talonu sa Karlovicem bih prvo pozvao u vojsku da odrade dug i to 6 mjeseci straze u nekoj pripizdini, a onda bi ih poslao u 3 picke materine...tj. dat Bruni Kovacevicu 3 minute u udarnom terminu
Ante Balboa II. is offline  
Old 16.09.2007., 20:44   #14
ne treba nikog zvat od ova 4 go*nara... koja je logika da oni idu na olimpijadu koju je izborio neko drugi dok su se oni "kupali u moru" kako reče slavkec...

treba pozvat one koji u tom trenutku budu najbolji košarkaši u Hrvatskoj, ali bez ova 4
as(s)a ...

a ako FIBA otkaže kvalifikacije, treba ih tužit MOK-u...
mislim da ipak nemaju hrabrosti za napraviti tak nešto...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 16.09.2007., 21:09   #15
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Ja bih pozvao Vujcica. On je najvrijedniji igrac nase kosarke i nadam se da mu je ipak proslo kroz glavu sve ovo oko neodazivanja.
Giriceka u talonu sa Karlovicem bih prvo pozvao u vojsku da odrade dug i to 6 mjeseci straze u nekoj pripizdini, a onda bi ih poslao u 3 picke materine...tj. dat Bruni Kovacevicu 3 minute u udarnom terminu
I ja mislim da je Giriček odavno zabetonirao u glavi da neće igrati.
Stvarno je sramotno kako je povukao cijelu javnost za nos.
Vujčić bi povezao unutarnju i vanjsku igru,bili bi 20% jači.Protok lopte bi bio puno bolji.
No stvarno ne vidim načina kako bi objasnio otkaz.
Ni pod koju cijenu ne smijemo rušiti momčadski duh.
Osobno mislim da se moramo spremati za Ep 2009. i Sp 2010.
mizuzul is offline  
Old 16.09.2007., 21:42   #16
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post

Sve u svemu najveca dilema je uputiti pozive Vujcicu, Giriceku i kompaniji...ili ne...
Ne
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 16.09.2007., 23:54   #17
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post

Sve u svemu najveca dilema je uputiti pozive Vujcicu, Giriceku i kompaniji...ili ne...
vujčića bi trebalo pozvati jer od njega boljega nemamo ,bio je iskren i rekao je zbog čega ne želi igrati za reprezentaciju ,giriček po meni nikad više ne smije obući reprezentativni dres,ne zato jer imamo boljeg od njega nego jer je lagao i srao,žižić i bagarić nam ni ne trebaju

i mnoge druge reprezentacije imaju otkaze no ipak ako ti igrači ponovo odluče igrati za godinu ili dvije,pozovu ih
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Old 17.09.2007., 01:14   #18
Quote:
kukuriza kaže: Pogledaj post
vujčića bi trebalo pozvati jer od njega boljega nemamo ,bio je iskren i rekao je zbog čega ne želi igrati za reprezentaciju ,giriček po meni nikad više ne smije obući reprezentativni dres,ne zato jer imamo boljeg od njega nego jer je lagao i srao,žižić i bagarić nam ni ne trebaju

i mnoge druge reprezentacije imaju otkaze no ipak ako ti igrači ponovo odluče igrati za godinu ili dvije,pozovu ih
a vujcic je bio iskren. pripreme za nba. da mi je znat di je i kako se priprema
Serse is offline  
Old 17.09.2007., 07:38   #19
ajd ne jebite vuju, čovjek je uvjek do sad igro, i kvalifikacije i prvenstva, svako ljeto, doslovno, a nakon svega vjerujem da mu je pun kok bio svega, psihički te sjebe sve to, al možda mu ovo ljeto pomogne
vuju treba pozvat

giriček, bagarić i žižić su druga priča, ja ih nikad više nebi zvao(makar mi je žižić draži od kasuna imakar nam nasušno fali bek šuter)...takvi ko oni nam ne trebaju

btw vidio u nekim novinama da pišu kak prka nebi trebo više bit kapetan zbog onog sranja s novinarima poslje litve
neznam za druge al meni su draži ljudi ko prka, čovo puko, stao u obranu svoje ekipe, malo grubo, al jebiga(i odma se poslje ispričo zbog načina, al je osto i dalje branit dečke, mada i on i svi mi znamo da nisu ni najbolje kaj imamo u hrvatskoj a kamoli najbolji u europi, svijetu)
jebemo ih svi od prvog dana, gubili smo tekme koje smo trebali dobivat, gubili smo u zadnjim sekundama, al nakraju su dečki ipak izvuč nekak barem malo više pozitivnog neg negativnog i ak niš drugo kupit šansu za OI
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Old 17.09.2007., 09:47   #20
ja bi zvala samo vujčića.
makar je papak i šupak.
ali seeno nam treba.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.