Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 23:40   #841
Kao što sam rekao, Španjolci su svemirci.

87 - España: (21+23+18+25): Rudy Fernández (3), José Manuel Calderón (15), Felipe Reyes (7), Marc Gasol (4) y Alex Mumbrú (2) -cinco inicial-, Pau Gasol (5), Ricky Rubio (11), Juan Carlos Navarro (16), Carlos Jiménez (4), Raúl López (5), Berni Rodríguez (11) y Jorge Garbajosa (4).

62 - Argentina (16+19+20+7): Luis Scola (7), Fabrizio Oberto (3), Pablo Prigioni (7), Carlos Delfino (15), Andrés Nocioni (12) -cinco inicial-, Emanuel Ginobili (5), Román González (-), Antonio Porta (-), Paolo Quinteros (10), Leonardo Gutiérrez (3), Juan Pedro Gutiérrez (-) y Federico Kammerichs (-).
fortaleza is offline  
Old 26.07.2008., 23:54   #842
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao, Španjolci su svemirci.

87 - España: (21+23+18+25): Rudy Fernández (3), José Manuel Calderón (15), Felipe Reyes (7), Marc Gasol (4) y Alex Mumbrú (2) -cinco inicial-, Pau Gasol (5), Ricky Rubio (11), Juan Carlos Navarro (16), Carlos Jiménez (4), Raúl López (5), Berni Rodríguez (11) y Jorge Garbajosa (4).

62 - Argentina (16+19+20+7): Luis Scola (7), Fabrizio Oberto (3), Pablo Prigioni (7), Carlos Delfino (15), Andrés Nocioni (12) -cinco inicial-, Emanuel Ginobili (5), Román González (-), Antonio Porta (-), Paolo Quinteros (10), Leonardo Gutiérrez (3), Juan Pedro Gutiérrez (-) y Federico Kammerichs (-).
ak nam se posreci sve je moguce
dudu1 is offline  
Old 27.07.2008., 04:30   #843
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
Kao što sam rekao, Španjolci su svemirci.

87 - España: (21+23+18+25): Rudy Fernández (3), José Manuel Calderón (15), Felipe Reyes (7), Marc Gasol (4) y Alex Mumbrú (2) -cinco inicial-, Pau Gasol (5), Ricky Rubio (11), Juan Carlos Navarro (16), Carlos Jiménez (4), Raúl López (5), Berni Rodríguez (11) y Jorge Garbajosa (4).

62 - Argentina (16+19+20+7): Luis Scola (7), Fabrizio Oberto (3), Pablo Prigioni (7), Carlos Delfino (15), Andrés Nocioni (12) -cinco inicial-, Emanuel Ginobili (5), Román González (-), Antonio Porta (-), Paolo Quinteros (10), Leonardo Gutiérrez (3), Juan Pedro Gutiérrez (-) y Federico Kammerichs (-).
Jesu ti ovo u zagradama koševi po četvrtini? Pogledaj onda zadnju četvrtinu, dobili Španjolci 18 razlike. Vjerojatno je trener Argentine odmaral glavne igrače. Rezultati iz pripremnih ništ ne znače, bit će to druga pjesma na Olimpijadi.
Grunf is offline  
Old 27.07.2008., 19:58   #844
Nije zgoreg spomenuti i mladu reprezentaciju do 18 godina, decki prosli skupinu sa Turcima, Latvijom i Bugarima neokrznuti, tri pobjede, odlicne predstave par mladica, prije svega Delasa i Zubcica na 4 i 5, Prostrana i Smajlagica na bekovima, Ramljaka i Botura na krilnim pozicijama.

Konacno dobra i ujednacena mlada generacija (nakon Rokove, Tomasove i Baniceve, prva koja obecava) sa par ekstra talenata, prije svih ovaj Delas.
Vanjushka is offline  
Old 28.07.2008., 10:25   #845
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
ja obožavam košarku, al ovi podatci o popularnosti i gledanosti nisu točni. samo zadnji super bowl šiša bilo koje olimpijsko finale po gledanosti 10x, a di su ostali super bowlovi i finala svjetskog u nogometu. košarka isto tako nije drugi najpopularniji sport u svijetu (ako govorimo o igranju) jer mi europljani (a i ameri) često zaboravljamo da postoje dvije zemlje koje se zovu indija i kina. od momčadskih sportova ne možeš protiv fakin kriketa čija pravila valjda zna 1000 ljudi u hrvatskoj. što se tiče gledanost nba je debelo iza nfl-a i college footballa u americi, a šiša je i nascar (koji nije momčadski sport, al eto), a baseball (mlb) je tu negdje. jebiga, prošla su vremena jordana...
kad se govori o svjetskim i europskim prvenstvima gledanost je još manja, a ova olimpijada bi mogla nešto bolje proć jer igra kina.
Nema zime, u Peking stize Kobe.

Kosarka bi se opet mogla jako dici i cini mi se da i hoce. Finale Lakers-Celtics, Kobe i LeBron, Yao Ming, Roko Leni Ukic. Renesansa NBA.
Kazneni udarac is offline  
Old 28.07.2008., 12:59   #846
ne znam gdje da pišem, pa ću ovdje.......

gledao sam jučer na ESPN classic finale Europskog prvenstva 1991. između bivše države i Italije, i to usred Rima
od naših su onda bili Rađa, Kukoč, Perasović, Komazec..........ali kakva je to lakoća bila, kakva koncentracija talenta, kakva rješenja ......dobro, snimka utakmice nije bila cijela, tu i tamo odrežu po koju minuticu, nisam ulovio cijelu utakmicu, ulovio sam zadnjih 20-ak minuta, što je dovoljno za dojam

Kukoč je s takvom lakoćom djelio asiste, čovjek sve vidi, onaj osjećaj kad ga gledaš, i znaš da neće sjebat, ne može sjebat ništa, apsolutna dominacija na parketu..........čovjek kojem je vizija urođena.....čovjek, na čiju asistenciju bi zabio koš glavom......
a Rađa....šta je taj radio ispod koša .....jebote, kad se odmah vidi da čovjek razmišlja dok igra, košarkaška inteligencija mu nije strana, sve zna, ofanzivno i defanzivno.....mašina....

od "ostalih" sam prepoznao Divca....jebiga, nisam starija generacija.........ali malo su mi smiješni, onako kad sam vidio golobrade, čak bi iskoristio riječ štrkljave........što ih nije spriječilo da dominiraju.....

uglavnom, žao mi naše košarke.......patim........dobro, ne želim sad da rasturamo sve po redu, razumljivo, ali samo želim da se vratimo tamo gdje, po koncentraciji talenta i košarkaškom razumjevanju, apsolutno i spadamo......a to ova razina nije.....razina iznad to mora bit......nadam se da će na Olimpijadi bit napravljen jedan mali korak naprijed....

e, da....imam neku viziju, ali volio bih da mi netko odgovori:
zašto Egipat ima 2 medalje s Europskih prvenstava ?
broncu 1947. i zlato 1949 jebote

link
6ar is offline  
Old 28.07.2008., 13:33   #847
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post
e, da....imam neku viziju, ali volio bih da mi netko odgovori:
zašto Egipat ima 2 medalje s Europskih prvenstava ?
broncu 1947. i zlato 1949 jebote

link
Isto ko i Izrael... Gostujući Europejci.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Old 28.07.2008., 13:47   #848
kad je šejo () već spomenuo staru generaciju ja bum malo onu nadolazeću...

Ekipa juniora, koju predvode M. Delaš i Prostran, je na europskom prvenstvu u grčkoj dosad prilično suvereno odradila svoju skupinu D. Sad se križaju zajedno sa skupinom C, iz koje prolaze Fra, Rus, Ukr., i stvaraju novu skupinu F u koju prenose 4 boda.

Više informacija ovdje
__________________
There are two types of people in this world: Those who can extrapolate from incomplete data
His Airness is offline  
Old 28.07.2008., 13:55   #849
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Isto ko i Izrael... Gostujući Europejci.
danas svi igraju košarku
još će nam se Čad ukrpat za EP

di si HISS ...nećemo spamat ovdje.....
6ar is offline  
Old 28.07.2008., 14:10   #850
Quote:
6ar kaže: Pogledaj post

e, da....imam neku viziju, ali volio bih da mi netko odgovori:
zašto Egipat ima 2 medalje s Europskih prvenstava ?
broncu 1947. i zlato 1949 jebote

link
jer su zbrinuli hrpetinu izbjeglica iz europe za vrijeme drugog svjetskog pa smo im ovak uzvratili
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Old 30.07.2008., 18:20   #851
Danas sam gledao Iran-Srbija 72:70

Nisu ovi Iranci toliko naivni koliko sam mislio. Istina, Ivković je forsirao mlade igrače, ali svejedno...
Igraju neki divlji run and gun, imali su 24 izgubljene lopte, ali ne smije ih se nikako potcijenit

Imaju odličnog centra, Hamed Ehadadi - sam je pobjedio Srbe s 20 koševa, 20 skokova i 6 blokada. Stvarno je bio dominantan pod košem. Ima 23 godina, sad sam ga malo uguglao, i neke NBA ekipe se raspituju za njega

Kako je zaljepio blokadu Kosti Peroviću . Perović je 220, primi loptu pola metra od koša, a ovaj mu stisne blokadu

Nadam se da će netko stavit na jubito
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 30.07.2008., 22:49   #852
juniori igraju sutra s francuzima za polufinale
Serse is offline  
Old 31.07.2008., 16:28   #853
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Danas sam gledao Iran-Srbija 72:70

Nisu ovi Iranci toliko naivni koliko sam mislio. Istina, Ivković je forsirao mlade igrače, ali svejedno...
Igraju neki divlji run and gun, imali su 24 izgubljene lopte, ali ne smije ih se nikako potcijenit

Imaju odličnog centra, Hamed Ehadadi - sam je pobjedio Srbe s 20 koševa, 20 skokova i 6 blokada. Stvarno je bio dominantan pod košem. Ima 23 godina, sad sam ga malo uguglao, i neke NBA ekipe se raspituju za njega

Kako je zaljepio blokadu Kosti Peroviću . Perović je 220, primi loptu pola metra od koša, a ovaj mu stisne blokadu

Nadam se da će netko stavit na jubito
Pripremne utakmice Irana:

Mega Ishrana 78 - Iran 75, Metalac Valjevo 85 - Iran 77, OKK Beograd 79 - Iran 69.

5 July
Iran 80 - Croatia U21 73

I šlag na kraju. Pobjeda nad Srbijom.
Grunf is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.