Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2007., 09:10   #41
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
evo vama međimurcima jedna insajderska informacija 27-28.1 bit će sajam u Koprivnici, u hotelu Podravka

više informacija ću vam prenjeti kad ću ja više znati
superiška, ajd javi čim saznaš!
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 11:14   #42
jel se smije tu javno pisat nečije ime? ne smatra li se to reklamiranjem?

udala sam se prije 6 mjeseci i ako smijem isto bih vam rado preporučila
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 11:29   #43
možeš napisati ime restorana ili čega već...i staviti web stranicu na topic sa linkovima..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 12:06   #44
ja sam bila sa svojom kumom na probnom sminkanju u milenijumu...i moram priznati da sam bila sokirana dok sam se vidla

izgledala sam ko porculanska lutkica. dok me buduci vidio rekel je da me nebu zenil

uglavnom, skuzila sam da one imaju isti princip sminkanja za sve mladenke...

zato sam i otisla u prelog kod bojane (kalisto kozmeticki salon). sve se s njom dogovorila i na kraju je super ispalo...
__________________
lijep pozdrav
sunci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 12:57   #45
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post
jel se smije tu javno pisat nečije ime? ne smatra li se to reklamiranjem?

udala sam se prije 6 mjeseci i ako smijem isto bih vam rado preporučila
ajde, pliz, reci, sve preporuke dobro dodju
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 21:56   #46
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
wow, oduševljena sam cijenama u studiu ljepote u mercatoru, sad ak je još i dobra usluga
vidim da koriste Paul Mitchell produkte za kosu, pa je to već dobar razlog da skoknem i vidim kak rade..
Annmarie, imas nekog tam za preporučit, da najbolje radi?
Ovako, ja ti k njima hodam na nokte i frizuru, ostalo nisam isprobala pa ne mogu reći svoje osobno mišljenje, ali iz iskustva nekoliko cura znam da su bile zadovoljne.... Što se šminkanja tiče kao što sam rekla osobno nisam bila na jer nije bilo potrebe, ali dvije frendice koje su se udavale su bile i ne mogu ti opisati kako su bile našminkane. Stvarno prekrasno. A recimo obje su imale totalno drukčiji stil. Tako da ja definitivno idem k njima, to je done deal. Ništa te ne košta pogledati i raspitati se kod njih... Inače nisam sto posto sigurna, ali mislim da sva svadbena šminkanja radi isključivo vlasnica, iskreno zaboravila sam ime, ali znam da je i ove moje cure šminkala upravo ona. Eto nadam se da sam ti barem malo pomogla.
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:37   #47
hej, evo mene...

pa ono, jako me zanima organizacija vjenčanja i voljela bih se okušati u tome... naravno, prije nego otvorim agenciju pokušala bih ovak... na crno, da velimo... da vidim dal bi mi to opće išlo... prvi pokus bilo bi moje vjenčanje, a onda možda od neke kolegice ili možda neko vaše vjenčanje...

ako bi se našla u tome, onda bi otvorila agenciju...
s menom bi radio i moj kolega koji je po struci scenografski dizajner, a oboje imamo oko za lijepo i volimo uređivat, ukrašavat, dogovarat...


moje vjenčanje će biti pravi izazov.... jer počinje u podne u crkvi... pa onda ide slavlje...

tako da do 12 sati u podne jedne lijepe subote sve mora biti cakum pakum...
s tim da se ne mislim ustajat u 6 radi šminke i frizure... niti mislim frizuru raditi dan prije...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 11:56   #48
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
ajde, pliz, reci, sve preporuke dobro dodju
da rezimiram

-restoran "Štefova klet"
-cvjećarnica "Diva"
-frizura i šminka Salon "Ivana"
-salon vjenčanica "Sposa" (moja vjenčanica je u ponudi ako koga zanima )
-cipele Zagreb - Importanne centar(ako vam to može pomoći,ugl. u Vž ih nisam mogla nać)
-nokti - Salon "Nina"

mislim da je to to,za detalje ako vas zanima me pmnite
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 12:45   #49
tiki, a jel bi ti to samo pokrivala varaždin i okolicu ili još dalje?

i ja nakon već godine dana u ovom "poslu" oko svoje svadbu imam osjećaj da sam postala expert, ali ne bih imala hrabrosti organizirati tuđe vjenčanje.

svaka čast, tiki!!!!
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 12:54   #50
Quote:
annmarie_čk kaže: Pogledaj post
Ovako, ja ti k njima hodam na nokte i frizuru, ostalo nisam isprobala pa ne mogu reći svoje osobno mišljenje, ali iz iskustva nekoliko cura znam da su bile zadovoljne.... Što se šminkanja tiče kao što sam rekla osobno nisam bila na jer nije bilo potrebe, ali dvije frendice koje su se udavale su bile i ne mogu ti opisati kako su bile našminkane. Stvarno prekrasno. A recimo obje su imale totalno drukčiji stil. Tako da ja definitivno idem k njima, to je done deal. Ništa te ne košta pogledati i raspitati se kod njih... Inače nisam sto posto sigurna, ali mislim da sva svadbena šminkanja radi isključivo vlasnica, iskreno zaboravila sam ime, ali znam da je i ove moje cure šminkala upravo ona. Eto nadam se da sam ti barem malo pomogla.

Odlicno!! puno si pomogla, bas pem vidjeti
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 12:55   #51
Quote:
egocentrik girl kaže: Pogledaj post
da rezimiram

-restoran "Štefova klet"
-cvjećarnica "Diva"
-frizura i šminka Salon "Ivana"
-salon vjenčanica "Sposa" (moja vjenčanica je u ponudi ako koga zanima )
-cipele Zagreb - Importanne centar(ako vam to može pomoći,ugl. u Vž ih nisam mogla nać)
-nokti - Salon "Nina"

mislim da je to to,za detalje ako vas zanima me pmnite
a to je sve u Vz, osim Stefove klet, i guess?
hvala!
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:25   #52
Quote:
tiki-vz kaže: Pogledaj post
hej, evo mene...

pa ono, jako me zanima organizacija vjenčanja i voljela bih se okušati u tome... naravno, prije nego otvorim agenciju pokušala bih ovak... na crno, da velimo... da vidim dal bi mi to opće išlo... prvi pokus bilo bi moje vjenčanje, a onda možda od neke kolegice ili možda neko vaše vjenčanje...

ako bi se našla u tome, onda bi otvorila agenciju...
s menom bi radio i moj kolega koji je po struci scenografski dizajner, a oboje imamo oko za lijepo i volimo uređivat, ukrašavat, dogovarat...


moje vjenčanje će biti pravi izazov.... jer počinje u podne u crkvi... pa onda ide slavlje...

tako da do 12 sati u podne jedne lijepe subote sve mora biti cakum pakum...
s tim da se ne mislim ustajat u 6 radi šminke i frizure... niti mislim frizuru raditi dan prije...

Meni je ideja super! isto tak ko ti imam plan da svadba pocinje u crkvi, di me i svi prvi put vide (malo za wow efekt ) i to oko 13h i onda ide uzina, vecera itd..
Sve sam si ja zamislila, kakvu haljinu, kakvu salu, koje cvijece i muziku hocu..a posto imam jos vise od godinu dana vremena, nadam se da bum nasla to kaj trazim..
A mislim da je to lijep posao, ako si dovoljno kreativan i organizacijski sposoban, planirat necija vjencanja..pratit trendove, ali i pogoditi zelje mladenaca..pravi izazov!
Uglavnom, ak se budes bavila s tim, javi se!
A kad je vase vjencanje?
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 14:20   #53
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
a to je sve u Vz, osim Stefove klet, i guess?
hvala!
da,sve je vž, navela bih i adrese al neznam jel smijem

osim naravno Štefove kleti - to je Gornja Dubrava
__________________
we're in love ❤
Egocentrik lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 14:54   #54
Tak mi je drago da vidim nekog iz svog kraja... Cure moje, ja vam ziv(otar)im u inozemstvu a dolazim doma u veljaci pa bih vas molila za neke informacije. Najvise me brinu vjencanice i zanima me kako se krecu cijene iznajmljivanja u VZ i Ck (moze i druga mjesta u okolici, ali VZ ima prednost)... Nemam vremena ni strpljanja sivati. A gdje ima najveci izbor?
E, da udajem se 26.7. -usred najvecih vrucina jer jedino onda moj buduci moze doci u Hr (godisnji).
Hvaaaaala vam!
Imala budem jos sto pitanja, sigurna sam i jako mi je drago da ima domacih.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 18:23   #55
egocentrik, navedi i adrese, ja sam ih navodila.

moje vjenčanje je 6.9.2008., ali ako je bebica na putu onda budemo morali drugi datum odabrati... sve ću znati u 12. mjesecu jer onda idem na pregled, testićima baš i ne vjerujem...

ako je neka zainteresirana da joj pomognem u organizaciji zajedno sa svojim prijateljem, bilo bi mi jako drago...

axina, cijena iznajmljivanja ovisi o vrsti haljine, tj. njezinoj jednostavnosti ili složenosti... ali mogu se raspitati malo po salonima... javim se u pon ili uto...
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 19:09   #56
Tiki, zakon si.... Mogu te ovim putem zamoliti za savjete buduci da moj dragi buduci muzic nema zivaca za bavljenje ovim stvarima?
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 13:27   #57
Molim vas preporuku za dobrog snimatelja i fotografa Najdraže bi mi bilo kad bi ovo riješila odjednom, znači da ne moram posebno tražiti fotografa, a posebno snimatelja pa ako koja od vas ima nekoga za preporučiti bila bi vam zahvalna
annmarie_čk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 09:35   #58
Quote:
annmarie_čk kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za dobrog snimatelja i fotografa Najdraže bi mi bilo kad bi ovo riješila odjednom, znači da ne moram posebno tražiti fotografa, a posebno snimatelja pa ako koja od vas ima nekoga za preporučiti bila bi vam zahvalna
Ja sam ti evo bila neki dan kod gosp. Vurusica, studio Apollo u Senkovcu (preko puta ciglane) i covjek si je fakat uzeo vremena pokazat mi kaj je radio, video i fotke..covjek se time vec duuugo bavi, i zna svoj zanat..ima najmoderniju tehniku i sofware za obradu..
Ugl. ako znas kaj hoces, moze ti sve napraviti..ja vidla i super i obicne fotke, al ugl, kaj su ljudi zeljeli, to im je napravio..
Ja sam to isla pitat za sestricnu koja zivi u A, a svadba bude tu kod nas, i meni se svidjelo..
Vidovic radi dobre fotke, al ne snimaju, a to je onda opet dodatno trazenje.. Iako, moram reci, da su i kod Vidovica taj studio Apollo preporucili..

Ne znam jedino dal radi wedding book, kaj mi se opet kod Vidovica svidjelo, a ja za svoju svadbu (koja bude 2009.) bas ocu imati takav wedding book.
U svakom slucaju, odi tam i pitaj, jer mislim da ima jos samo par slobodnih termina za drugu godinu
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:33   #59
axina, naravno, na raspolaganju sam i tebi i svim curama kojima treba pomoć!!!

moj Dragi je rekao da prije Nove godine ne želi više ništa čut o vjenčanju. Tek će se poslije Nove godine on zalaufat, ali ja ne mirujem, polako sve u tajnosti radim, biram, slažem, kombiniram...

Naravno, drage moje cure, moja karijera organizatora ovisi o vama, udavačama, tako da za bilo koji savjet ili pomoć, imate moj pm ili ove stranice ovdje... Vidjet ćemo kako će mi ići.

Već sam dobila i ponude za suradnju sa jednim iznajmljivačem limuzina, pa ako neka od vas ima takve želje ili ambicije, šaljem pm sa stranicom od tog iznajmljivača.
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 10:22   #60
da, da ajde pliz tiki, moze na pm?
a ja cu ti se svakak javit kad pocnem svoje onak ozbilnije organizirat
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.