Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2007., 13:50   #41
Quote:
krakataul kaže: Pogledaj post
Zato jer je sada to samo peckanje. A kasnije bi mogla, ne bude li naučila ništa iz svega, završiti gadno opečena.
dobro je ponekad i peckanje, poslije kad-tad naučiš neke stvari bio ti budala ili najveći mudrac.
__________________
anyway the wind blows doesn't really matter to me
peggy sue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:12   #42
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
nakon koliko dana nejavljanja?
3
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 23:19   #43
da
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 00:50   #44
Jednostavno...
Pokaži osjećaje...nastradala si, odj... ga i tada je tvoj
Danas sve funkcionira na taj način, svatko želi imati ono što misli da ne može imati...
Sretno
tetec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:01   #45
a što ako nebude moj?
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:03   #46
i evo što mi je odg kada sam pitala kad čemo se naći da riješimo tu situaciju : "vidit ćemo se ali ne još..." ?????
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:10   #47
nije ti taj siguran u tu vezu, treba mu vremena, meni je cura takve scene radila izdrzali smo 2,5 god i ostavila me sad mi je nakon 3 mjeseca jos u kurcu cijeli zivot
tori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:12   #48
Quote:
dream_girl_ kaže: Pogledaj post
a što ako nebude moj?
imas mene tjesit cemo se zajedno, u dvoje je lakse
tori is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 01:12   #49
Quote:
dream_girl_ kaže: Pogledaj post
i evo što mi je odg kada sam pitala kad čemo se naći da riješimo tu situaciju : "vidit ćemo se ali ne još..." ?????
E ovo je stvarno... znam da moram doci u centar kruga ali idem malo okolo samo da bi sto duze odugovlacio i drugu osobu mucio... fore fore i fore...
Iskreno, GOTOVO JE. To sam i ja napravila sa svojim deckom kad smo se tek upoznali (prije 6 godina, ja sam tada imala 15)... ne mozemo se vidjeti sutra jer idem na put, preksutra sam u skoli i tako sam 3 tjedna odgadjala dok me nije prestao zvati... samo zato jer nisam imala force reci NE MOGU VISE, NIJE MI S TOBOM OK!
Ovo sto on tebi radi, slazem se, mozda je stvarno naisao na krizu pa razmislja... IMAM 19 GODINA A VEC SAM JU ZAVOLIO, NAGLO SAM SE VEZAO... PA MOZDA JU PREVISE VOLIM ZA SVOJE GODINE... ali onda je u krajnjem slucaju i ljudski da ti to KAZE a ne okolisa...
Moj prijateljski i dobronamjeran savjet ti je: NASTAVI ZIVJETI... KAD TAD CE SE VRATITI, AKO TE STVARNO VOLI... A AKO NE ONDA NIJE NITI ZASLUZIO DA GA CEKAS... Nastavi izlaziti, zabavljati se... nemoj mu se javljati... ako se ponovo zaljubis nemoj si to braniti, ako ne... nikom nista. Ali vjeruj mi, ako mu je stalo, kad te izgubi shvatiti ce sta je imao....

Sretno i obavijesti nas sta je bilo!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 09:02   #50
Quote:
tori kaže: Pogledaj post
imas mene tjesit cemo se zajedno, u dvoje je lakse
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 09:12   #51
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
E ovo je stvarno... znam da moram doci u centar kruga ali idem malo okolo samo da bi sto duze odugovlacio i drugu osobu mucio... fore fore i fore...
Iskreno, GOTOVO JE. To sam i ja napravila sa svojim deckom kad smo se tek upoznali (prije 6 godina, ja sam tada imala 15)... ne mozemo se vidjeti sutra jer idem na put, preksutra sam u skoli i tako sam 3 tjedna odgadjala dok me nije prestao zvati... samo zato jer nisam imala force reci NE MOGU VISE, NIJE MI S TOBOM OK!
Ovo sto on tebi radi, slazem se, mozda je stvarno naisao na krizu pa razmislja... IMAM 19 GODINA A VEC SAM JU ZAVOLIO, NAGLO SAM SE VEZAO... PA MOZDA JU PREVISE VOLIM ZA SVOJE GODINE... ali onda je u krajnjem slucaju i ljudski da ti to KAZE a ne okolisa...
Moj prijateljski i dobronamjeran savjet ti je: NASTAVI ZIVJETI... KAD TAD CE SE VRATITI, AKO TE STVARNO VOLI... A AKO NE ONDA NIJE NITI ZASLUZIO DA GA CEKAS... Nastavi izlaziti, zabavljati se... nemoj mu se javljati... ako se ponovo zaljubis nemoj si to braniti, ako ne... nikom nista. Ali vjeruj mi, ako mu je stalo, kad te izgubi shvatiti ce sta je imao....

Sretno i obavijesti nas sta je bilo!
...ja fakat neznam šta je bilo...al nisam ni tako glupa da ću cijeli život provest čekajući ga...
i još jedna bitna stvar koju sam zaboravila napisati u prvom postu...ovako...on to meni ni nije svojom voljom odlučio reći...već kad smo bili doma sam primjetila da je malo čudan i pitala šta mu je, a on je rekao da mu nije ništa...i meni je onda bilo dosta svega i rekla sam da da mi kaže, bilo loše ili ne, al da šutnja ne pomaže...i onda je krenulo...s tim da je prvo rekao da mi to nemože reći..

razumijem ja njega , imala sam i ja takvu krizu, i znam da smo mladi i te spike...već mene živcira to što on nema čiste da to sve kaže već se tako ponaša...
dream_girl_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:59.