Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2008., 23:37   #61
Al' bi ti htjela da, da? Kaj ne? A "prije si glumila neku igru". Svaka rit dođe na šekret.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 00:04   #62
taman u pravi cas,ne mogu drzat oci otvorene
ja cu cornit, a ti posao obavi i javi mi kako je bilo
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 00:12   #63
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
blaaaa bla.......
kažeš pljugaš. daj mi reci kako ti nazivaš ono kad si prvi put zapalio pljugu?
black_sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 01:04   #64
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
što je s djevojkama koje su u srednjoj školi živjele za tulume i svaki vikend brijale s nekim drugim, uživale u alkoholu i eksperimentiranju, a onda jednog dana požele vezu i nešto ozbiljno, ali ih više nitko tako ne može doživjeti jer znaju na kakvom su glasu?
Ako su iskrene prema sebi - nemaju problema sa tim. Problem je kod onih koje nisu načisto sa svojim ponašanjem, koje same sebe osuđuju zbog toga i sebe se stide. Živele bi 'slobodno', ali nisu 'slobodne'. One koje jesu takve - nemaju nikakvih problema sa upoznavanjem muškaraca, ulaženjem u vezu, brakom...

Quote:
pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
Nisam muško, pa preskačem pitanje.

Quote:
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?
Imam granice samo za sebe i svoje ponašanje - tuđe me ne zanima. Sasvim mi je sve jedno kako žive druge žene i koliko su 'moralne' po mojim standardima. Nemam standarde za druge. Samo za sebe i osobu sa kojom sam u vezi.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 03:35   #65
stos je sta takva cura moze bit i u ozbiljnijoj vezi...ali na kraju joj ipak pofali to divljanje i eksperimentiranje.....onda jednog dana shvati da je sama....sve sto zelimo moramo zeljeti u ogranicenoj kolicini da bi uzivali i da bi trajalo
__________________
You`ve got four days....
Xateh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:30   #66
uhm

zakon topic

inače.mene to jako smeta.jer za mene misle da sam takva.pogotovo nakon nove godine.ali iskreno.HU KERSS za njih!ja sebe znam.a ima cura koje su puno gore od mene pa im niko ništ tne veli.tak da...baš me briga..al mi nije svejdno dok čujem kai se o meni priča po gradu!onak daj ljudi!fakof!
pastuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:41   #67
griznja savjesti?
__________________
gathering storm
hive_cluster is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 13:43   #68
Quote:
black_sheep kaže: Pogledaj post
kažeš pljugaš. daj mi reci kako ti nazivaš ono kad si prvi put zapalio pljugu?
Ne da mi se ulazit u rasprave o semantici. Ako nisi nikad zapljugala, super. Ako jesi i zadržala si ostatak života netaknutim, opet dobro. Za ostalo, sve ti piše pod bla blaa.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:15   #69
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Whatever
PMS?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:23   #70
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Ne da mi se ulazit u rasprave o semantici. Ako nisi nikad zapljugala, super. Ako jesi i zadržala si ostatak života netaknutim, opet dobro. Za ostalo, sve ti piše pod bla blaa.
nisam pročitala sve postove, ali od onoga što sam pročitala tvoj napad na 'eksperimentiranje' mi je zapeo za oko. zato sam te i pitala to što sam te pitala. jer kako drugačije nazvati isprobavanje nečeg neprobanog nego eksperimentiranje? i kuda svrstati gluposti napravljene u adolescentskim danima nego pod mladost-ludost? ok, pod tim mislim da je ta osoba na kraju ipak shvatila da je to bilo iživljavanje i da možda neke stvari i nisu bile potrebne, ali šta je tu je. prošlo je, ne ponovilo se, idemo dalje!
a po tvojim postovima (onome što sam pročitala) mi ispada da ti stogo osuđuješ takve ljude, da ne bi mogao biti s curom koja je prošla kroz fazu cuganja, isprobavanja (?) droge/a, sexa... a i sam si takav.
ako sam nešto krivo zaključila sorry, ali čini mi se da imaš dvostruka mjerila i nikako to ne shvaćam.
black_sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:38   #71
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
PMS?
Ma poremetija mi se timeline postova pa nisam skužija šta si rekla, sve je OK
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:49   #72
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Zašto? Šta točno imaš od toga?

Ako nekog volim, onda moja ljubav nije uvjetovana brojem žena s kojima je bio. Ne moram znati svaki detalj njegove seksualne prošlosti. Nije mi to bitno, bitna mi je sadašnjost.
ovakav stav me asocira na ne bas moralno ponasanje.ukoliko nema nicega u proslosti cega se sramis,zasto nebi rekao,ionako ti je u tom slucaju svejedno.a I nije los materijal Za pretpostavljanje jednog dijela osobnosti
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:04   #73
Quote:
black_sheep kaže: Pogledaj post
nisam pročitala sve postove, ali od onoga što sam pročitala tvoj napad na 'eksperimentiranje' mi je zapeo za oko. zato sam te i pitala to što sam te pitala. jer kako drugačije nazvati isprobavanje nečeg neprobanog nego eksperimentiranje? i kuda svrstati gluposti napravljene u adolescentskim danima nego pod mladost-ludost? ok, pod tim mislim da je ta osoba na kraju ipak shvatila da je to bilo iživljavanje i da možda neke stvari i nisu bile potrebne, ali šta je tu je. prošlo je, ne ponovilo se, idemo dalje!
a po tvojim postovima (onome što sam pročitala) mi ispada da ti stogo osuđuješ takve ljude, da ne bi mogao biti s curom koja je prošla kroz fazu cuganja, isprobavanja (?) droge/a, sexa... a i sam si takav.
ako sam nešto krivo zaključila sorry, ali čini mi se da imaš dvostruka mjerila i nikako to ne shvaćam.
Nemam dvostruka mjerila jer osuđujem i sebe jednako kao i bilo koga drugog ako zabrljam. Strogo osuđujem ljude koji ne priznaju da su radili gluposti, pa čak smatraju sebe facom, a one koji se nisu upuštali u takve stvari smatraju manje vrijednim zbog toga, maminim sinovima, ljudima bez života i sl. Smeta mi licemjerje i to osuđujem, a ne način kako netko odabere živit svoj život. To je stvar svakog pojedinca i može mi se ne sviđat, ali ne osuđujem.
Konkretno ne bih rado bio u vezi s curom koja ima takvu povijest, jer je odavanje promiskuitetu, alkoholu i drogi odraz slabog karaktera i nedostatka životnih vrijednosti.
Ključna riječ je "odavanje", ako je samo isprobavala da nešto nauči to je OK, uglavnom o životu učimo na svojoj koži.
Uspoređivanje "mladosti-ludosti" s "razularenim nemoralom" i postavljanjem pitanja gdje je granica kad jedno postaje drugo je besmisleno. Te dvije stvari imaju zajedničkog koliko i stolica s električnom stolicom.
Na kraju, radio sam i ja neke gluposti u životi, radim ih povremeno i sad, i vjerojatno ih nikad neću potpuno izbjeć, ali gluposti su gluposti, čak i ako ih ja radim ili čak ako ih svi radimo. Nazovimo stvari pravim imenom.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:09   #74
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
ovakav stav me asocira na ne bas moralno ponasanje.ukoliko nema nicega u proslosti cega se sramis,zasto nebi rekao,ionako ti je u tom slucaju svejedno.a I nije los materijal Za pretpostavljanje jednog dijela osobnosti
Meni je svakako svejedno hoće li me se pitat ili ne, ja se ničeg ne sramim, ali pitam tebe koja ti je motivacija kad pitaš.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:50   #75
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Meni je svakako svejedno hoće li me se pitat ili ne, ja se ničeg ne sramim, ali pitam tebe koja ti je motivacija kad pitaš.
pa uglavnom muski ego tj vjecita potreba biti iskusniji od nje ...a i ciste radoznalosti,bez nekog posebnog razloga ono,kao sto bi ju i pitao sta je po horoskopu...

jednostavno bi,da ne kazem,imao neki glupi osjecaj da si nesto krijemo...neznam....
PilotInstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 00:30   #76
Quote:
rusterka kaže: Pogledaj post
i da,mrzim te mamine sinove..koji nedajboze da je cura znala zapalit joint,napit se i napravit koje sranje.
eh kad se sjetim da sam bila s jednim takvim, taj se iščuđavo na sve-katastrofa,get a life!
e ti si idealna za mene
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 01:05   #77
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
što je s djevojkama koje su u srednjoj školi živjele za tulume i svaki vikend brijale s nekim drugim, uživale u alkoholu i eksperimentiranju, a onda jednog dana požele vezu i nešto ozbiljno, ali ih više nitko tako ne može doživjeti jer znaju na kakvom su glasu?

pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?

imam svoje mišljenje, ali me jako zanima tuđe
i da, i ja sam bila pomalo takva
imam i sam solidan broj vlastitih govana iza sebe pa smatram da bi bilo krajnje licemjerno da curi zamjerim njezinu prošlost. ako sam se ja promjenio, zašto ne bi i ona?možda bi u početku bio oprezniji, ali joj ne bih predbacivao. puno veći bi bio problem da naknadno nešto saznam, pogotovo ako saznam od nekog drugog. i oneda bi se postavilo pitanje zašto je to prešutila dal zbog srama ili zato što ni sama nije uvjerena da neće krenut istim putem il da otpočetka nije mislila ozbiljno. onda se izgubi povjerenje, a to znamo svi kud vodi, zar ne?
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 03:33   #78
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?
U principu mi je to skroz svejedno, ali vjerujem da sam u manjini. Nije mi bitno s koliko je ljudi spavala, brijala ili eksperimentirala. Nista mi od toga ne igra ulogu. Jedino sto prema mom iskustvu takve zene cesto imaju nekakve karakterne osobine koje mi ne odgovaraju. Ukoliko mi odgovara osoba, nema te proslosti kojoj cu dopustiti da me zasmeta. Ako i zasmeta, znat cu da sam ja taj koji je kreten.
Splinter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 10:05   #79
hmmm zanimljivo.

recimo, kad sam nakon srednje škole prohodala s momkom iz svog grada, koji je donekle bio upućen u moju situaciju, trebalo mi je dosta vremena da mu objasnim da su priče što kruže o meni i nekim mojim prijateljicama stvarno prenapuhane.
a mislim da se on najviše bojao da ću ga prevaritit što nikad ne bih napravila.

a ne znam, ja nisam u tim godinama bila sposobna za vezu jer sam voljela brijat okolo.
jel nisu gore one cure koje ulaze u vezu iako znaju da će ga prevarit ili čak varat?
ako znaš da nećeš izdržat, onda bolje budi singl, pa nećeš nikoga povrijediti.
juliere is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 09:56   #80
Quote:
juliere kaže: Pogledaj post
što je s djevojkama koje su u srednjoj školi živjele za tulume i svaki vikend brijale s nekim drugim, uživale u alkoholu i eksperimentiranju, a onda jednog dana požele vezu i nešto ozbiljno, ali ih više nitko tako ne može doživjeti jer znaju na kakvom su glasu?

pitanje za jači spol: kako vi doživljavate takve cure?
pitanje za sve: kada smatrate da je takva djevojka pretjerala sa svojim ponašanjem? gdje je granica između mladenačkog ludila i nemoralnog razularenog ponašanja?

imam svoje mišljenje, ali me jako zanima tuđe
i da, i ja sam bila pomalo takva
Moje je mišljenje, da se ne bi trebao obazirati na priče i ak se tebi žena sviđa, vozi po svom.
Ja sam recimo u mlađim danima imao problema sa bivšom curom u kvartu, pošto je ona jako veliku važnost pridodavala tome što netko priča i misli. Na kraju je tu i puknulo, pošto su joj mišljenja njenih prijateljica bila važnija od mene. Kao ona njih zna, duže od mene. S tim ljudima danas više ne razgovaram pošto su se ponašali ko prave pizde, pričali meni iza leđa. A čista ljubomora, ništa drugo...
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.