Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2013., 23:30   #61
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
AKO NEKOGA VOLIS,PUSTI GA DA ODE,AKO SE VRATI,ODUVIJEK JE BIO TVOJ,A AKO NE,NIKAD TO NITI NIJE BIO.


Sta mislite o ovome,ima li vam ovo imalo smisla????
Ako nekog trebaš pustiti da ode kako bi uvidio da nije tvoj, znači da si tog nekog zadržavao. A to nije dobro ni zdravo za vezu. Ljudi trebaju imati slobodu, a ne biti sputavani pa puštani "iz ljubavi".
standardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:32   #62
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Ljubav je ponekad i kada pustiš nekoga...


pa sad si ti misli sta to znaci
Pa naravno, tako postupaju normalni, racionalni ljudi svjesni da ionako ništa neće postići trčanjem za nekim kome nije stalo, to što voliš nekoga ne mora nažalost uvijek biti i mogućnost da budeš s tom osobom...pa ipak voliš nekad svejedno...iz daljine...
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:37   #63
Quote:
standardna kaže: Pogledaj post
Ako nekog trebaš pustiti da ode kako bi uvidio da nije tvoj, znači da si tog nekog zadržavao. A to nije dobro ni zdravo za vezu. Ljudi trebaju imati slobodu, a ne biti sputavani pa puštani "iz ljubavi".
Ja vjerujem da uvijek treba u vezi biti sa jednom nogom vani, dati sebe, ali ne očekivati isto zauzvrat, ostaviti neku dozu tajnovitosti, mali segment hladnoće i nesputanosti...ljubav mora da diše...
__________________
Moda blijedi. Samo stil ostaje :) Prodaja Avon kozmetike
COCO CHANEL 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:43   #64
Quote:
COCO CHANEL 23 kaže: Pogledaj post
Ja vjerujem da uvijek treba u vezi biti sa jednom nogom vani, dati sebe, ali ne očekivati isto zauzvrat, ostaviti neku dozu tajnovitosti, mali segment hladnoće i nesputanosti...ljubav mora da diše...
Da, jer dok god ja imama kisika imat će ga i ljubav.
standardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:48   #65
Da ali pitanje je ako neko ode iz tvog života, naravno da ga nikako nemožeš zadržati...nakon što odboluješ okrećeš novu stranicu

...upoznješ nekog novog i zaljubiš se ponovno ...možda i više i jače i bolje nego s onom osobom koja je otišla iz tvog života

...ali se onda ta osoba koja me voli najviše na svijetu, vraća jer je eto nešto važno shvatila što prije nije

....međutim šta je sa ogromnim vremenom u mom i njenom životu...kroz kojeg su prolazile neke druge ljubavi, više manje bolje lošije...i šta da ja sad primjerice ostavim osobu do koje mi je sada stalo jer se neko iz prošlosti sad sredio i kune se da me voli, možda i da ali da li doista radi toga jer me voli ili nije našao ništa bolje od mene pa se vraća tamo gdje je bilo dobro...

I pitanje za muške...koliko njih bi se osvrnulo za ženom koja je otišla jednom iz njihovog života...i ko fol još ju i čekali...
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 23:59   #66
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Da ali pitanje je ako neko ode iz tvog života, naravno da ga nikako nemožeš zadržati...nakon što odboluješ okrećeš novu stranicu

...upoznješ nekog novog i zaljubiš se ponovno ...možda i više i jače i bolje nego s onom osobom koja je otišla iz tvog života

...ali se onda ta osoba koja me voli najviše na svijetu, vraća jer je eto nešto važno shvatila što prije nije

....međutim šta je sa ogromnim vremenom u mom i njenom životu...kroz kojeg su prolazile neke druge ljubavi, više manje bolje lošije...i šta da ja sad primjerice ostavim osobu do koje mi je sada stalo jer se neko iz prošlosti sad sredio i kune se da me voli, možda i da ali da li doista radi toga jer me voli ili nije našao ništa bolje od mene pa se vraća tamo gdje je bilo dobro...

I pitanje za muške...koliko njih bi se osvrnulo za ženom koja je otišla jednom iz njihovog života...i ko fol još ju i čekali...
Zašto bi ostavila osobu do koje ti je sad stalo?
standardna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 03:54   #67
Naravno, ali prije toga cu puno toga napraviti da ga zadrzim uz sebe.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 05:44   #68
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
AKO NEKOGA VOLIS,PUSTI GA DA ODE,AKO SE VRATI,ODUVIJEK JE BIO TVOJ,A AKO NE,NIKAD TO NITI NIJE BIO.


Sta mislite o ovome,ima li vam ovo imalo smisla????
Bezuslovna ljubav nema suprotnost dok uslovna ljubav ima suprotnost i to u mrznji.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 12:42   #69
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Da ali pitanje je ako neko ode iz tvog života, naravno da ga nikako nemožeš zadržati...nakon što odboluješ okrećeš novu stranicu

...upoznješ nekog novog i zaljubiš se ponovno ...možda i više i jače i bolje nego s onom osobom koja je otišla iz tvog života

...ali se onda ta osoba koja me voli najviše na svijetu, vraća jer je eto nešto važno shvatila što prije nije

....međutim šta je sa ogromnim vremenom u mom i njenom životu...kroz kojeg su prolazile neke druge ljubavi, više manje bolje lošije...i šta da ja sad primjerice ostavim osobu do koje mi je sada stalo jer se neko iz prošlosti sad sredio i kune se da me voli, možda i da ali da li doista radi toga jer me voli ili nije našao ništa bolje od mene pa se vraća tamo gdje je bilo dobro...

I pitanje za muške...koliko njih bi se osvrnulo za ženom koja je otišla jednom iz njihovog života...i ko fol još ju i čekali...
Ja bi recimo se možda i vratio da u tih par mj. odvojenosti ona nije našla nikoga niti ja.Ali opet se pitam kakva je njezina ljubav prema meni bila kad je otišla a sad se vraća?I šta sad osjeća prema meni kad bi se možda vratila?Dali se vraća zbog toga jer je vidla da drugdje nema bolje?Ili se vraća jer se drugdje opekla?Ili zbog sigurnosti kod njega ili nje?Ili zbog velike navike?Sto pitanja bez pravoga odgovora!Ima dosta slućajeva kad su se vraćali nakon 6 mj do god dana i vjenćali se.Dobili dijete i brak super.Ja bi pitao zašto se vraćaš?Gdje si bila?S kim si bila?Ja recimo još uvijek nemam nikoga.Za nju neznam.Zato mislim da ako nekoga voliš zašto ga ostavljati???I tražiti nešto drugo ispočetka?Tek onda postaneš zbunjen.I u toj drugoj vezi nisi sretan ako ga ili ju voliš iz veze prije.Na sva ta pitanja nema pravoga odgovora.Niti će ikada biti.To je jednostavno tako kako je.Ili recimo kada vele sudbina će pokazati šta će biti snama.To su gluposti.Sudbinu određujemo MI a ne ona sama.Puno pitanja a malo odgovora........
zarulja12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 12:58   #70
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Naravno, ali prije toga cu puno toga napraviti da ga zadrzim uz sebe.
ozbiljno? SVE ćeš napraviti?

i glumiti da si nešto što nisi samo zbog njega?

"držanje" nekoga uz sebe, meni samo znači da taj netko želi otići, a ti mu ne daš jer ga, kakti, voliš... što mi je još veća nebuloza...

i tako, čini mi se, nastaju šupendare kad izvitoperimo sve ono što jesmo samo da je taj netko uz nas, ma koliko nam ne odgovarao... dražesno
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:53   #71
Quote:
sherry lady kaže: Pogledaj post
Da ali pitanje je ako neko ode iz tvog života, naravno da ga nikako nemožeš zadržati...nakon što odboluješ okrećeš novu stranicu

...upoznješ nekog novog i zaljubiš se ponovno ...možda i više i jače i bolje nego s onom osobom koja je otišla iz tvog života

...ali se onda ta osoba koja me voli najviše na svijetu, vraća jer je eto nešto važno shvatila što prije nije

....međutim šta je sa ogromnim vremenom u mom i njenom životu...kroz kojeg su prolazile neke druge ljubavi, više manje bolje lošije...i šta da ja sad primjerice ostavim osobu do koje mi je sada stalo jer se neko iz prošlosti sad sredio i kune se da me voli, možda i da ali da li doista radi toga jer me voli ili nije našao ništa bolje od mene pa se vraća tamo gdje je bilo dobro...

I pitanje za muške...koliko njih bi se osvrnulo za ženom koja je otišla jednom iz njihovog života...i ko fol još ju i čekali...
Malo ko bi se osvrnuo, gotovo niko, to ti ja garantujem. Ljudi su već jednom postavljali ovo pitanje, a evo i ja ću još jednom. Ako neko nekoga voli, zašto ga ima obzira ostavljati ? Očigledno nešto među njima nije funcijonisalo čim su već jednom raskinuli, a ponovo stupati u vezu sa nekim sa kime si već jednom bio je gubitak vremena. To ti je isto kao kada želiš da od već iskorištene robe da napraviš robu koja se još može koristiti, glubljenje vremena prijatelji moji.

Ne poričem to da su iz ovakvih situacija neki znali da obrazuju porodicu i žive finim životom, ali to jedan slučaj u milion, a uzmi u obzir da većina ljudi čim izađu iz neke duževeze odmah traže način da prebrode svu tu depresiju koja im sleduje, neki prosto zastanu na neko vrijeme i uzmu malo predaha a neki već nađu novu zanimaciju. A sada da ja ili neko drugi trači svoje dragocijeno vrijeme zbog nekoga ko me je već jednom ostavio, sa željom da mi se on jednom vrati je besmisleno. A da on u međuvremenu radi šta mu je volja, bjež bolan, pa takve stvari jedino gdje su dostupne jesu u filmovima i bajkama...
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 23:53   #72
Quote:
The_Dillinger kaže: Pogledaj post
tako nesto, ne odnosi se na pustanje bas direktno, vec vise da ako nekog volis onda ces nekome omoguciti da bude sretan i zadovoljan, iako se to koji put kosi s tvojim idejama. ljubav nema veze s svojatanjem, prilagodavanjem, itd, vec je vise nalik na zajednicko setanje puteljkom, s nekim ljudima setate dulje a s nekima krace, i treba biti zahvalan na tom zajednickom vremenu i sto netko uopce zeli podijeliti svoj put s nama!
E tako bih i ja rekao
Fredo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 11:08   #73
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
AKO NEKOGA VOLIS,PUSTI GA DA ODE,AKO SE VRATI,ODUVIJEK JE BIO TVOJ,A AKO NE,NIKAD TO NITI NIJE BIO.


Sta mislite o ovome,ima li vam ovo imalo smisla????

U nekakvom idealnom svijetu ovo bi i bilo točno ali u realnom lako dođe do zabune. Tim više što ovakvo drzanje lako moze značiti i signalizirati da tebi više nije stalo.


Makar ako ćemo baš iskreno meni je ovo prespontana logika da bi se tu zaista radilo o ljubavi. Te više mi djeluje kao uvjeravanje samog sebe da se čvrsto vjeruje u nekakav ideal ljubavi.
Versatile mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:15   #74
Pustila ga danas da ode....srce mi se kida
mrvica585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:19   #75
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
AKO NEKOGA VOLIS,PUSTI GA DA ODE,AKO SE VRATI,ODUVIJEK JE BIO TVOJ,A AKO NE,NIKAD TO NITI NIJE BIO.


Sta mislite o ovome,ima li vam ovo imalo smisla????
Ima smisla.
Ne sebicna ljubav.
Volis iako nista za uzvrat neces dobiti, niti ce ta osoba znati za tvoju ljubav...
smisleno besmisleno.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:21   #76
Quote:
mrvica585 kaže: Pogledaj post
Pustila ga danas da ode....srce mi se kida
Nazalost, ne sebicna ljubav nebi bila to sto je da ne boli ponekad.

Vrijeme lijeci rane, znam da sada nema smisla, i nikad to nece biti potpuno izljecenje, ali nece toliko boljet.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:34   #77
Quote:
mrvica585 kaže: Pogledaj post
Pustila ga danas da ode....srce mi se kida
Pustila si ga mada znaš da bi veza funkcionirala, da bi oboje u toj vezi bili sretni i imala si načina da ga zadržiš?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:48   #78
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
AKO NEKOGA VOLIS,PUSTI GA DA ODE,AKO SE VRATI,ODUVIJEK JE BIO TVOJ,A AKO NE,NIKAD TO NITI NIJE BIO.


Ako voliš sebe, pusti ga da ode.
Plava Gruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 14:54   #79
Izgubio se u svemu, u poslu , u obavezama, kreditima, nezna pronac više ono sta je bio i ko je on bio prije svega toga, nezna više sta želi. Kaže da me voli i da će se vratiti, ali znam da neće...osječam to. Oboje imamo preko 30, ja sam spremna na djecu i obitelj,i on je bio do malo prije, i kako se se stvari financijski zakuhale, samo je puko i reko da mu treba vremena, da vise nije siguran u nista,zasto i zakoga radi po cijele dane, da je najsretniji bio kad je bio sam, s druge strane kaže da želi se staložit , ali nezna zasto nemože

iako sam pukla od boli, jer podsvjesno znam da je to kraj, nikad se nitko nije vratio, dala sam mu vremena, i razumjem ga, i moram istrpit ovo vrijeme koje slijedi bez njega
mrvica585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 15:03   #80
Dosta stara tema, sjećam je se. No iskreno, jako je teško pustiti osobu koju voliš, jer se tu ne radi samo o ljubavi, nego o egu, sebičnosti.

Koliko god si to ne priznali, nitko neće olako pustiti osobu, dok god ne ispuca sve mogućnosti i pokušaje. No mislim da se mora znati granicu kad treba stati i kad se treba pomiriti da je to to. Evo, ja sam teška srca pustio svoju bivšu djevojku, tužan sam još i dalje, ne znam ništa o njoj, često nas se sjetim i sve, ali smatram da zaslužuje biti sretna i poštujem njenu odluku. Njena odluka je da smo ona i ja gotova priča i da joj se više nikad ne javim.

Teške su to riječi, no ja mislim da se treba stisnuti i ne plaziti. Dostojanstva ako nemaš, onda više nemaš ništa.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.