Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2012., 10:13   #81
Koliko se kod Wizzaira naplaćuje prtljaga? I jesam li ja to dobro skužila da je dozvoljeno nositi 32 kg?
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 11:11   #82
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
Koliko se kod Wizzaira naplaćuje prtljaga? I jesam li ja to dobro skužila da je dozvoljeno nositi 32 kg?
Sve ti ovdje piše

http://wizzair.com/useful_informatio...e/?language=EN
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 13:26   #83
ajmo triba mi hitno ko zna jer san u žurbi, a moran za vikend letit.

jeli moguće preko wizzaira napravit multipart booking ka šta ima easyjet. recimo let st-london pa onda dodat npr. london-madrid tako da mi ne tuče 2 puta ove troškove administracije ili moram pak radit za svaki let posebno rezervaciju i plaćat booking fee
awayday is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 13:41   #84
Kaže ovo:
Booking fee
MasterCard, Visa Per flight, per passenger 8 EUR / 7 GBP

Znači da se fee plaća po letu (smjeru) po putniku. Svjedno jel booking radiš posebno ili zajedno, fee je isti.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 14:22   #85
Rezervirao sam let za 8 ljudi iz Splita do London Lutona i natrag, zabunom sam napisao krivo ime od jedne putnice, koliko vidim promjena imena bi nas kostala 80 eura, jel mogu to nekako rijesit s njima da ne moram platit. Poslao sam mail na [email protected] ali jos uvijek nema odgovora. Da ih probam nazvat u UK? Zvao sam na ovaj hrvatski broj ali u odabiru jezika nema hrvatskog.
Constantine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 18:26   #86
Možeš riješiti, kako ne!? Samo nadoplati navedenu dadžbinu i sve će biti u redu i bez bespostrebnih dopisivanja...

Zanimljivo mi je ovo, krivo sam upisao... Stvarno, baš zanimljivo... Ništa ti, prijatelju moj nisi zabunom napisao, nego nisi bio koncentriran prilikom pisanja i isupnjavanja, a sada bi aboliciju... Osobno bi volio da ju dobiješ, no ne trudi se previše! Svaka je nakana uzaludna!!!
flumen-day is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 10:00   #87
Ma da znam, ali naknada od 80 eura za 4 slova je stvarno prevelika. Uglavnom, zvao sam ih i ništa, moramo platit.
Constantine. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2012., 11:47   #88
Pozdrav!

Letimo s Wizzom iz Budimpešte u subotu za Göteborg. Išli smo upisivati podatke s putovnice jer smo tako i s Easyjetom, ali uopće to ne možemo naći. Znači, kod Wizza se ne upisuje br putovnice i ti podaci?

Kako ide check in uopće? Pomagajte jer ne kužimo. Hvala!
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 21:39   #89
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Letimo s Wizzom iz Budimpešte u subotu za Göteborg. Išli smo upisivati podatke s putovnice jer smo tako i s Easyjetom, ali uopće to ne možemo naći. Znači, kod Wizza se ne upisuje br putovnice i ti podaci?

Kako ide check in uopće? Pomagajte jer ne kužimo. Hvala!
Kako je bilo? Imaš li odgovore na ta pitanja, jer mene zanima slična stvar iz Pešte za Turku (Finska)?
Xamper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 14:38   #90
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Letimo s Wizzom iz Budimpešte u subotu za Göteborg. Išli smo upisivati podatke s putovnice jer smo tako i s Easyjetom, ali uopće to ne možemo naći. Znači, kod Wizza se ne upisuje br putovnice i ti podaci?

Kako ide check in uopće? Pomagajte jer ne kužimo. Hvala!
Mislim da to ne moraš kod Wizza ako ideš iz Schengen u Schengen, ali nisam siguran.

Ja sam ovaj tjedan s Wizzom bio u Bugarskoj, podatke sam upisivao prilikom pokušaja online checkina. Nisam ga mogao obaviti prije upisivanja podataka. Linkovi online "maski"/formulara za to upisivanje dobio sam tek nakon što sam pokušao taj checkin.
nvnk is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:21   #91
Može jedno pitanjce vezano uz prtljagu... Zanima me da li mora biti baš točno dimenzija 42x32x25? Imam ruksak koji je recimo 44x30x22.. pa me zanima hoće to proći ili...? Hvala unaprijed
Corrina-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 12:24   #92
Quote:
Corrina-os kaže: Pogledaj post
Može jedno pitanjce vezano uz prtljagu... Zanima me da li mora biti baš točno dimenzija 42x32x25? Imam ruksak koji je recimo 44x30x22.. pa me zanima hoće to proći ili...? Hvala unaprijed
Pogledaj ovaj video, naročito oko 1:09 i sve će ti biti jasno:

http://www.youtube.com/watch?v=jXg_NEAh6eo

Dakle, dimenzije samog ruksaka manje su važne, sve ovisi o ukupnim dimenzijama onog što imaš u ruksaku.

Te su dimenzija ruksaka ionako maksimalne dimenzije, dakle ruksak mora biti "pun ko oko" da bi njih stvarno poprimio. I još k tome to u njemu mora biti jako tvrdo pa da se ne može sabiti u "košaru".

Ako je pak unutra nešto mekano, ukupno manje dimenzije i što se može ugurati u onu "košaru" - sve je OK.
nvnk is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:13   #93
Super, hvala na brzom odgovoru
I tako nosim samo malo robe i jedne sandale sa sobom, pa nema razloga da ne stane u tu "košaru"
Corrina-os is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:19   #94
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovaj video, naročito oko 1:09 i sve će ti biti jasno:

http://www.youtube.com/watch?v=jXg_NEAh6eo
gledam na 1:42...1:43...sta su sve ugurali u kabinu.....pa mi nije jasno kako je uspio ugurat onu duzu sportsku torbu...?....jer nejde ni u jedne gabarite da se moze ponjet u kabinu ili ?

EDIT: a drugo pitanje...vidim da ovdje ima znalaca...znaci sa wizzom mogu ponjet kabinsku torbu...to mi je jasno...e sad vidim na videu da vrecicu stavljaju kraj nogu,ispod sjedala...znaci ako imam kabinsku torbu i jos plus kupim nesto u free shopu na terminalu (znaci ne stavljam u u torbu vec obicna vrecica )....to bez problema mogu uvest u avion...?
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:39   #95
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
...znaci ako imam kabinsku torbu i jos plus kupim nesto u free shopu na terminalu (znaci ne stavljam u u torbu vec obicna vrecica )....to bez problema mogu uvest u avion...?
Da.
nvnk is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 14:41   #96
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Da.
hvala
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 15:09   #97
Quote:
Corrina-os kaže: Pogledaj post
Može jedno pitanjce vezano uz prtljagu... Zanima me da li mora biti baš točno dimenzija 42x32x25? Imam ruksak koji je recimo 44x30x22.. pa me zanima hoće to proći ili...? Hvala unaprijed

Jedino pazi da slučajno ne viri pol cm izvan kaveza - mene zezali na svoje oči Janezi u Ljubljani kad mi je iznad ruksaka (koji nije popunjavao bočno prostor kompletno) virilo doslovce pola do 1 cm u džepu na vrhu planinarskog ruksaka kojeg uobičajeno uposlim za ovakva traženja - a to je čak bio onaj dokupljeni ruksak jer su tada taman 20 dana prije uveli smanjivanje prtljage.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 15:10   #98
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Da.
Vežem na prethodni upit:
Kod Wizza da, kod Ryana - ne? Nedavno sam valjda kod njih pročitala da to mora ići u torbu.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 15:13   #99
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Vežem na prethodni upit:
Kod Wizza da, kod Ryana - ne? Nedavno sam valjda kod njih pročitala da to mora ići u torbu.
kod Ryana ne...zato sam i pitao ...kod Ryana samo torba i nista drugo...provjereno ....jedino ako ne uguras nekako ispod majce
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 17:05   #100
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
kod Ryana ne...zato sam i pitao ...kod Ryana samo torba i nista drugo...provjereno ....jedino ako ne uguras nekako ispod majce
A da, znam te sheme: u ruci ne moze ali ako uguras u npr. rukave jakne, onda moze
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.