Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2011., 10:05   #1001
Hehehe, svima je simpa moj bivši.

Volim ja romantiku, al sve u granicama normale. S njim je svaki izlazak bio kao iz loših romantičnih komedija. Nismo mogli na kavu kao normalni ljudi, sve je moralo biti filmski.

Ne znam, meni je to too much i isforsirano. Al mislim da bi to trebali iskusiti kako bi shvatili.

I nisam rekla da su to bili najgori, nego najčudniji dateovi, tako da...
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:36   #1002
hahahh sad sam se ja sjetila jednog dečka, on nogometaš, zgodan, ali meni se nije nešto sviđao, a i inače me ne zanimaju nogometaši, ali ajde taman sam imala vezu iza sebe i mama me tjerala, ajde ti ćerkice ima on love i tak, a i moje frendice me napale i ajde odem ja...najprije je svi bilo ok, onda smo otišli u neki klub da bi me njegov frend izvrijeđao kak ja nisam manekenka, da kaj je on čorav itd...naravno ja se posvađam s tim njegovim frendom/kolegom, ali ajde taj ''moj'' nogometaš mi se ispriča i sve bude za ok, više, manje...dosta priča o bivšoj, kao marina ovo,marina ono, ali nije njemu do nje i tak, da bi na sljdedećem spoju uz opjesmu od prljavaca zaplakao ko mala beba, cijeli kafić nas je gledao, a on samo cmizdri i veli meni znaš to je bila naša pjesma, ajde smiri se moj ''princ'' da bi mi nakon toga rekao, nisi ti marini ni do gležnja da se razumijemo, ali ako si daš truda probam ja s tobom...ja sam se na to samo nasmijala, digla i ošla doma
veliki_vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:44   #1003
Quote:
veliki_vrag kaže: Pogledaj post
hahahh sad sam se ja sjetila jednog dečka, on nogometaš, zgodan, ali meni se nije nešto sviđao, a i inače me ne zanimaju nogometaši, ali ajde taman sam imala vezu iza sebe i mama me tjerala, ajde ti ćerkice ima on love i tak, a i moje frendice me napale i ajde odem ja...najprije je svi bilo ok, onda smo otišli u neki klub da bi me njegov frend izvrijeđao kak ja nisam manekenka, da kaj je on čorav itd...naravno ja se posvađam s tim njegovim frendom/kolegom, ali ajde taj ''moj'' nogometaš mi se ispriča i sve bude za ok, više, manje...dosta priča o bivšoj, kao marina ovo,marina ono, ali nije njemu do nje i tak, da bi na sljdedećem spoju uz opjesmu od prljavaca zaplakao ko mala beba, cijeli kafić nas je gledao, a on samo cmizdri i veli meni znaš to je bila naša pjesma, ajde smiri se moj ''princ'' da bi mi nakon toga rekao, nisi ti marini ni do gležnja da se razumijemo, ali ako si daš truda probam ja s tobom...ja sam se na to samo nasmijala, digla i ošla doma
stara ti ima ozbiljnih problema.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:48   #1004
Quote:
veliki_vrag kaže: Pogledaj post
mama me tjerala, ajde ti ćerkice ima on love i tak
mama makro
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:48   #1005
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
stara ti ima ozbiljnih problema.
ma nije stara moja je ok, imala sam prije njega šupčinu koju sam ajmo reći uzdržavala, htjela je da imam i ja nekad nekog ko bi meni udovoljavao, mada meni to na taj način nije nikad bilo bitno, a taj dečko je teški kreten
veliki_vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:50   #1006
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
stara ti ima ozbiljnih problema.
Stara je pametna, živi se od para, ne od ljubavi.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 12:51   #1007
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Stara je pametna, živi se od para, ne od ljubavi.
hehhe ima i tu istine ...ali nema tih para koje su vrijedne tog idiota i njegove marine i da btw, prohodali su i opet je dobio nogom u guzicu od marine
veliki_vrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 13:09   #1008
Quote:
Torresita kaže: Pogledaj post
Hmm, problem je u tome što možda i zvuči romantično i krasno... no ne živimo u američkim teen filmovima. Malo mi je to bilo uvrnuto i pretjerano

Možda sam stvarno ja čudna
znaci ako netko pokusava biti romantican i iskazivati ljubav odmah mora biti teen sranje?

Mislim da si ipak ti cudna
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 13:10   #1009
sto god netko napravi, moze se protumaciti na najmanje dva nacina
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 13:12   #1010
eto malo da na red pozovemo i žene - jedna anegdota koju sam mislim opisao na LJES al nema veze, jer spada u ovu temu.

bio na par kava s curom koja mi se sviđala - neću ja to zvat dejtom, nego ono, ispipavanje situacije. pričamo, sve ok, vidim da curička nikako nije ravnodušna. I tako, dogovorili mi jedno piće baš slučajno na valentinovo. vidim ja, cura se sredila. reko super, to je to! bit će tu nečeg!

popijemo piće, sve normalno, odemo u drugi birc. popijemo još jedno pićče, pričamo i onda se njoj neki kurac pošemerio u glavi i počela se ponašati ko psihotična luđakinja, vidim da joj raspoloženje naglo pada (inače fakat, nisam je ni krivo pogledao, a kamoli što rekao). onak bocnem je prstom po ruci lagano, "hej, kaj ti je?", a ona meni šamar i gleda me zvjerskim pogledom! Naravno, birc je bio pun i ljudi "nisu" gledali". Meni neugodno, šokiran, ne znam kaj da radim. Opet ona kreće s nekom ludom pričom, glas sav isprekidan, to nije više ona ista cura s početka večeri. Nakon toga - pljas! Drugi šamar!

E sad sam popizdio, ustao da platim piće i izađem van, dok su se ljudi oko nas smijali. Ova šuti i prati me. Ja šutim i idem na tramvaj, ona zamnom jer smo išli u istom smjeru. Ne pričam s njom jer mi je pun kurac takvih frikuša, ljut sam bio ko pas. Uđemo u tramvaj, a ona meni počne štipati obraze "ajme kak si sladak! baš si sladak, pekmez mali!" i ja sad gledam "koji je tebi mrtvi kurac, luđakinjo?!?".

Izađemo na črnomercu van, njoj bus ide prije nego meni. pred busom ja njoj onak "ajd bok" i da ću se okrenut, a ona skoči na mene i zagrli me. kakav je to zagrljaj bio - nikad me nitko u životu nije tako zagrlio! i ne pušta me, ono sad sam se već prepao da ženska očito ima žutu knjižicu. Onda me pustila, ja se okrenuh i bris doma. Nakon par dana mog ignoriranja ova se javlja "e bok kaj ima?". lijepo sam joj reko da je luđakinja i da neću imat više posla s njom, onda mi se dania ispričavala i pokušavala se pomirit.

da stvar bude gora, prešao sam preko tih gluposti jer mi se cura zbilja sviđala i ušli u vezu. bila je to savršena veza i cura je bila stvarno super - sve do trenutka prekida, gdje sam dobio nastavke manijakalnog ponašanja. inače, nekoliko puta sam probao s njom pričati o toj večeri, koji kurac joj je bio, nikad nisam dobio odgovor. na kraju sam skontao da je ženska jednostavno poremećena idiotkinja, nema tu drugih objašnjenja.
carrera_verde is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 13:27   #1011
Pa ono, svaka čast na hrabrosti da budeš s njom u vezi.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 13:34   #1012
Bipolarna je ili takav neki kuratz, poremećaj ličnosti. Sve ok, samo ja više nemam strpljenja za takve stvari.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 14:39   #1013
Quote:
Torresita kaže: Pogledaj post
...

Ok, nakon što smo se dva puta prošetali šetnicom kako bi on odabrao idealan pogled na grad, primio me za ruku (punu igračaka koje mi je netom poklonio), izvadio iz džepa mobitel, pustio neku božićnu pjesmu i zamolio me za ples. Usred plesa se dogodio naš prvi filmski poljubac. Lagano je nagnuo glavu, zastao i rekao, obožavam ovaj trenutak neizvjesnosti i poljubio me. Ahh, koja zimska idila, nas dvoje zagljeni, ljubimo se na minus 10, u zaku miris kuhanog vina, uz zvuke Jingle bellsa il nečeg sličnog i cvokot mojih zubiju . E da, nešto oštro je bila ruža.

Da bi priča bila bolja, naredni izlasci su bili sve zanimljiviji.
Torresita, pusti ove što ti govore da si čudna, jer nisi. Meni je ovo sve skupa pretjerano. Ja volim romantične tipove, ali sve u granicama normale. Sitnice su važne. Naravno, ne znam tog dečka o kojem pričaš, ali zvuči mi kao neki prepotentni isforsirani šarmer, a ne spontan i prirodan. Posebno onaj drugi dio na Sljemenu ili gdje već...svaka mu čast na trudu, ali...

Zadnje uređivanje dainty : 28.09.2011. at 16:15. Reason: quote
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2011., 15:28   #1014
Quote:
carrera_verde kaže: Pogledaj post
...
Ne mogu vjerovati da si poslije bio s njom u vezi.

Zadnje uređivanje dainty : 28.09.2011. at 16:16. Reason: quote
zLo_kRme is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 00:28   #1015
Eh, danas (sad već jučer) na faksu, kao pravi vječiti studentić koji rješava akademske zaostatke ne pet do dvanaest, nego... trinaest, stojim ja ispred referade i ugledam jedno poznato žensko lice koje nikako nisam mogao smjestiti u prošlost. Ok, znam da je kolegica s faksa, ali to je manje-više bilo to. Ona pozdravi, a meni su se, kad sam joj čuo glas, sve slike vratile i to u kristalnoj jasnoći.

Bilo je to ljeta... jednog davnog. Druga godina faksa, nakon što sam prethodnu pauzirao radi bolesti, sam početak nove akademske godine. Nova lica, mlado meso i tako to. Zapela meni jedna omalena plavušica za oko, i raspitam se ja malo o njoj. Srećom, moj najbolji prijatelj na faksu je bio čovjek koji bi bez ikakvog problema našao zaposlenje u MI5, MI6, CIA, KGB a bogami i OZNA-i, tako da sam u roku od nekoliko sati došao do njenog imena, prezimena, datuma rođenja te broja telefona. Pošaljem ja njoj SMS, dopisujemo se mi onako kežual, ja njoj rekoh da sam je vidio na faksu i da mi se sviđa pa sam nekako preko prijatelja došao do njenog broja, njoj je to bilo simpa. Dogovorili mi mjesto i vrijeme na kojem ćemo se naći. Sad kad promislim, možda strogi centar grada s iznimno velikom fluktuacijom ljudi i nije bio najbolja ideja. Glavinjam ja tim uskim uličicama starog dijela grada, a isto tako i ona. Pomoću SMS-a navodimo jedno drugo na točnu lokaciju, jer je očito došlo do nekog nesporazuma, više se ne sjećam tko je koga krivo shvatio, a nije ni bitno.
Odjednom, put mi presječe neka cura i ne miče se. Gledala me u oči i smijala se, a to što mi je naglo iskočila iz sporedne uličice ne bi bio toliki problem samo po sebi koliko činjenica da me je poradi mnoštva prišteva njeno lice podsjećalo na površinu Jupiterova satelita Io. Premda dvije glave niža od mene, prestrašila me. Kriknuo sam, te su se ljudi počeli osvrtati i gledati me u čudu. Nakon početnog šoka, izmuljam nešto u stilu da je iskočila naglo i da je nisam očekivao iz te uličice, ma, uglavnom sranja. Sada se već da naslutiti da cura koja je meni zapela za oko i ovo prištavo djevojče nisu ista osoba. Moj prijatelj nije zaposlen u MI5, hvala na pitanju.
Well, what the hell, pogledam malo bolje, nije cura ružna baš, samo ti prištevi zbilja užasno izgledaju. Sjeli smo nešto dalje na kavu, malo proćakulali i otišli svatko svojim putem. Viđali smo se na predavanjima, ali odnos je bio uglavnom na bok-bok, eventualno tu i tamo neki kratki razgovor kad je dilanje skriptama bilo u điru, a mislim da se kroz maglu sjećam i nekoliko čoporativnih kava sa dogovorima kako sjebati profesore.

Danas izgleda skroz dobro bez tih prišteva.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 10:49   #1016
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Torresita, pusti ove što ti govore da si čudna, jer nisi. Meni je ovo sve skupa pretjerano. Ja volim romantične tipove, ali sve u granicama normale. Sitnice su važne. Naravno, ne znam tog dečka o kojem pričaš, ali zvuči mi kao neki prepotentni isforsirani šarmer, a ne spontan i prirodan. Posebno onaj drugi dio na Sljemenu ili gdje već...svaka mu čast na trudu, ali...
Drago mi je da se bar netko slaže samnom.

Točno tako kako kažeš, bilo je isforsirano. Nisam se niti u jednom trenutku osjećala posebno niti voljeno, nega kao da sve ide po nekom scenariju.

Meni je drago da ljudi različito reagiraju, hvala Bogu pa nismo svi isti. Na sreću, nisam neka labilna kreatura pa da me par slova nepoznatih ljudi dirne. Ionako sam samo htjela podijeliti svoje anegdote jer mi se to učinilo simpatično smiješnim, but that just me.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 14:40   #1017
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
....
Mislim da si promasio temu jer tu ne vidim nista cudno
Samo vidim kako si povrsan lik koji je odbio curu zbog toga sto je imala pristeve Za tebe:
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 15:20   #1018
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Mislim da si promasio temu jer tu ne vidim nista cudno
Samo vidim kako si povrsan lik koji je odbio curu zbog toga sto je imala pristeve Za tebe:
Relax.

Pa spoj mu je bio prilično iznenađenje, budući da se pojavila kriva djevojka.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 15:28   #1019
Zar se pojavila kriva djevojka? Ja sam shvatila da se pojavila prava djevojka, medjutim, na fakultetu nije primjetio te pristice.
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 15:36   #1020
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Zar se pojavila kriva djevojka? Ja sam shvatila da se pojavila prava djevojka, medjutim, na fakultetu nije primjetio te pristice.
pojavila se ista, al je večer prije progutala teglu nutelle

Quote:
Sada se već da naslutiti da cura koja je meni zapela za oko i ovo prištavo djevojče nisu ista osoba.
__________________
baca kockice leda u potkošulju straha
Katenađo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.