Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2005., 08:54   #41
Klupa in je nikakva, a nema šanse da izguraju još 50-ak utakmica u regularnom djelu sezone, i 20-ak u play off-u u ovakvon tempu.Igraju strašnu košarku, ali bez 2-3 solidna igrača s klupe se ne može osvojit titula.Osin toga sad su u strašnoj formi, a to ne može trajat vječno.
Nadan se da nisan u pravu!!!
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Old 12.01.2005., 19:54   #42
Phoenix je najmladja ekipa u nba-u i barem bi po tome trebali imati snage. Sto se tice klupe,nije ona tako losa..Barbosa sasvim solidno mijenja Nasha,Lampe za malo vremena postigne dobar ucinak isto kao i crnogorac Zarko Cabarkapa kojemu trener ne daje priliku. Garantiram da kad bi imao solidnu minutazu,prosjek koseva bi mu bio iznad 10.00! Isto tako Hunter se pokazao solidnim,dosta blokova,skokova,odgovarajucih koseva. Ma mladi su..mogu oni to!
Nightrain is offline  
Old 12.01.2005., 20:30   #43
Quote:
Nightrain kaže:
Phoenix je najmladja ekipa u nba-u i barem bi po tome trebali imati snage. Sto se tice klupe,nije ona tako losa..Barbosa sasvim solidno mijenja Nasha,Lampe za malo vremena postigne dobar ucinak isto kao i crnogorac Zarko Cabarkapa kojemu trener ne daje priliku. Garantiram da kad bi imao solidnu minutazu,prosjek koseva bi mu bio iznad 10.00! Isto tako Hunter se pokazao solidnim,dosta blokova,skokova,odgovarajucih koseva. Ma mladi su..mogu oni to!
Čabarkapa je već dva tjedna u Golden State-u...
Gilach is offline  
Old 12.01.2005., 21:12   #44
Ima Phoenix i odlicnu klupu ali zasto mjenjat kad im ovako ide tako lako i glatko...

Zasto ovako igraju, pa njima pola napada trade 3 sekunde i vec kos. Ljudi se i nevrate do pola ovi vec dvojica ispod kosa...

Jednom moraju pasti da bi nastavili niz, zadnji put od San Antonia, a od koga sljedeceg vidjet cemo....

AKo padnu jednu utakmicu u 10, eto rekorda.
Pinockio is offline  
Old 13.01.2005., 00:49   #45
Quote:
Gilach kaže:
Čabarkapa je već dva tjedna u Golden State-u...
Pih..nisam znao..brijo sam da ga ovaj ne zove..anyway tnx .
Nightrain is offline  
Old 13.01.2005., 05:36   #46
Evo Pheonix izgubio od Utah, jednostavno nisu mogli izdrzati tezak tempo, kao sto sam rekao mora se desiti jednom u 10 utakmica, i sljedeci niz se nastavlja pobjedama...
Pinockio is offline  
Old 13.01.2005., 10:56   #47
Heh da 115-108 izgubili od jute. Vjerojatno umor,tezak tempo,utakmice za redom..ali kako Pinokio kaze,vjerujem da ce i biti. Anyway i dalje imaju najjaci score 31-5! Brijem da im je SA najblizi s 8 izgubljenih.
Nightrain is offline  
Old 13.01.2005., 19:57   #48
GLedam svaku njihovu utakmicu i protiv Shaqa su se odbijali samo od njega kolika je mrcina, ali ovo zadnje se vidjelo da nisu mogli trcati... prvih 5 minuta je bilo OK a ostalo umor...
Pinockio is offline  
Old 13.01.2005., 22:53   #49
Gledas?? Kako to,gdje..ziher imas adsl.. ja ih gledam al samo prek espn-a ili sportslinea..onako na refresh.
Nightrain is offline  
Old 14.01.2005., 03:23   #50
E drug moj, vidis gdje sam ja , Kanada,....

Sve utakmice imam na Satelitu svako vece... heheh
Pinockio is offline  
Old 14.01.2005., 08:33   #51
Quote:
Nightrain kaže:
Gledas?? Kako to,gdje..ziher imas adsl.. ja ih gledam al samo prek espn-a ili sportslinea..onako na refresh.
Za 1200-1500 kn mozes nabaviti digitalni sat. sustav putem kojeg mozes gledati NBA 24/7 (NBA+)...
Gilach is offline  
Old 14.01.2005., 17:51   #52
Quote:
Gilach kaže:
Za 1200-1500 kn mozes nabaviti digitalni sat. sustav putem kojeg mozes gledati NBA 24/7 (NBA+)...

NBA+ mozes gledat? Zar su hakeri probili sifre i te pizdarije i za NBA+?

Nice.


Inace, ja sad razmisljam sta kupit(trebao bih ubrzo nesto nabavit, bas zbog NBA i nogometa) ali ne znam nista o tome pa se raspitujem. Najradije bih da nekome kazem tocno sto mi treba i taj mi to nabavi, jebote ja nemam pojma o satelitima , a dodjem na neki strucni forum i jebiga oni svi znaju o cemu pricaju
Nimoy is offline  
Old 14.01.2005., 19:48   #53
Ako mozete nabaviti to je odlicno ali je samo jedan kanal,

U mene ako veceras igra 10 utakmica, 10 kanala se upali i sve utakmice gledam, samo saltam...

DObar izvor za ko igra Fantasy hehhe
Pinockio is offline  
Old 14.01.2005., 20:15   #54
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
NBA+ mozes gledat? Zar su hakeri probili sifre i te pizdarije i za NBA+?

Nice.


Inace, ja sad razmisljam sta kupit(trebao bih ubrzo nesto nabavit, bas zbog NBA i nogometa) ali ne znam nista o tome pa se raspitujem. Najradije bih da nekome kazem tocno sto mi treba i taj mi to nabavi, jebote ja nemam pojma o satelitima , a dodjem na neki strucni forum i jebiga oni svi znaju o cemu pricaju

Ja sam u istoj situaciji, pojma nemam o tome no malo sam se raspitivao i vidio da za oko 1000kn (+ 200-400kn za tanjur i LNB-e) ima recivera koji otvaraju NBA+ i kojima mozes update-at piratski software kada se promjeni zastita...
Svugdje gdje sam pitao preporucaju model DigitallWorld STF 1000 ili neki noviji od istog proizvođaća...

To je bilo u 10. mjesecu pa ne znam dal se od tada nesto promjenilo. 3 mjeseca skidam utakmice dok mi traje flat rate DSL, a kako mi to istjece na kraju mjeseca uzimam satelitsku jer ne zelim propustiti All star weekend...
Gilach is offline  
Old 14.01.2005., 21:36   #55
Quote:
Pinockio kaže:
E drug moj, vidis gdje sam ja , Kanada,....
Sve utakmice imam na Satelitu svako vece... heheh
Hehe..nisam gledo u lokaciju,al sam prasnuo u smijeh kad sam vidio..naime ja isao s frendom u u gimnaziju 4 godine,iz kanade je iz toronta..mislim da je tocnije misisaga..inace on je za toronto i znam da smo se uvijek natjecali izmedu phoenixa i toronta..i da znam da mi je rekao kako on tamo gleda i nhl,nba....
Nightrain is offline  
Old 14.01.2005., 22:56   #56
Quote:
Nightrain kaže:
Hehe..nisam gledo u lokaciju,al sam prasnuo u smijeh kad sam vidio..naime ja isao s frendom u u gimnaziju 4 godine,iz kanade je iz toronta..mislim da je tocnije misisaga..inace on je za toronto i znam da smo se uvijek natjecali izmedu phoenixa i toronta..i da znam da mi je rekao kako on tamo gleda i nhl,nba....
Toronto i mississauga djeli autoput, cesta, samo vidi ko biva nastaje drugi grad svi se vode pod GTA, Sira Toronto Okolica.

Gledamo sve ali uskoro ce nam dohakat i na novom sistemu pa cemo cekat malo na novi sistem.. hehehe
Pinockio is offline  
Old 15.01.2005., 00:22   #57
Lucky bastards
Nightrain is offline  
Old 15.01.2005., 05:14   #58
Izgubi Phoenix opet, Nash prvo prokrvario na nosu, a zatim postavio mu se Croshere, i udario ga kukom i nije se vise ni vratio na utakmicu...


Evo vise na

http://sports.yahoo.com/nba/recaps/20050114/phoind.html
Pinockio is offline  
Old 15.01.2005., 10:28   #59
Evo bas gledam..nash odigrao 11 minuta i upitan je protiv washingtona danas.
Ah jebiga..mislim da je ovo sasvim normalno nakon ovlikih pobjeda..ali danas će pobijedit ziher,pogotovo ako nash ne bude igrao jer ce se onda htjet dokazat.
Nightrain is offline  
Old 15.01.2005., 20:49   #60
Dogadja se ono sto sam najavljivao koju stranicu prije. Neminovan pad Phoenixa, koji ne mora znaciti kraj ovakvog fantasticnog skora, nego jednostavno mali predah koji bi svaka momčad trebala, a pogotovo momčad koja je tek u stvaranju, i koja je prvi put zasjala nakon gotovo desetljeća loših rezultata.

Sunsi NISU glavni kandidati za naslov ove sezone, ali su jako dobra momčad koja bi u par sezona mogla napraviti odličan posao.
Nimoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.