Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2005., 16:45   #21
Quote:
ATM kaže:
Kad bi samo Iverson bio u nekoj boljoj momcadi!!!
Iverson bi u boljoj momčadi vjerojatno ili zabijao puno manje koševa (je li, budući da su mu suigrači bolji), ili bi totalno sjebao tu 'bolju' momčad jer bi trošio previše lopti.
Ja mislim da bi se ipak dobro uklopio, malac je igračina i po.
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Old 14.02.2005., 18:10   #22
Quote:
DJ Noir kaže:
"And I am still prčo od pinku i žilet.I love you..mom"
Zabio je 60,ali nije 64...
U koju bi ga momčad vi stavili??
Ja bi ga stavio u onu za odvikavanje od kretenizma...

pa da tebi bude suigrač??
neće to ić!!!
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 14.02.2005., 18:13   #23
Quote:
Lloyd Dobbler kaže:
Iverson bi u boljoj momčadi vjerojatno ili zabijao puno manje koševa (je li, budući da su mu suigrači bolji), ili bi totalno sjebao tu 'bolju' momčad jer bi trošio previše lopti.
Ja mislim da bi se ipak dobro uklopio, malac je igračina i po.
a šta znači bolja momčad?
2000 kada su došli do filnala... jel to bila "bolja" momčad?ha'
pa JESTE zato što su te godine pokupili praktički sve individualne nagrade...
samo sam htio reć da je te godine imao 30 u prosjeku...

uglavnom Ive je dokazao da može igrati i u ekipi punoj zvijezda i da bude i dalje vođa... uza američku repku
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 14.02.2005., 20:13   #24
Iverson 4life

....Iverson je teska legenda,a dokazao se na utakmici protiv Orlanda kada je zabio svojih nevjerojatnih 60 pts....
....Mislim da Iverson ne bih nikada otisao iz Sixersa,barem je tako izjavio:
-NE ZELIM OTICI U DRUGI KLUB,NE ZELIM DA ME GLEDATELJI GLEDAJU U DRUGOM DRESU.
....Iverson je drugi strijelac lige,s time da je prvi Amare koji ima negdje 5 ili 6 utakmica vise,sta mislite da Iverson ima toliko utakmica....
....Sada u Nedjelju se igra All-STAR 2005 u Denveru,samo sto ovi iz HRT-a nece prenositi utakmicu(gadovi)....
....Sta mislite kako ce Iverson igrati na ALL-STARU?
IvErSoN is offline  
Old 14.02.2005., 21:13   #25
Evo stavio sam na kladari da će siysersi dobit knickse s 7 koševa razlike. Bolje mu je da i večeras dobro odigra.
Freek is offline  
Old 14.02.2005., 22:48   #26
NBA

....Nadam se da ce dobiti Knickse,a ako ne dobiju nije Iverson kriv nego njegovi suigraci....
Mislis da je Iversonu lagano igrati sa svojih 183cm,ovisi o drugim igracima,nemoj samo Iversona gledati....
....Zanima me da li smijem stavljati slike na ovu temu?
....Ima li tko kakvih filmica,znam vam jednu stranicu gdje mozete skidati NBA utakmice,ali sve nove,poslije cu pogledati kako se zove....
IvErSoN is offline  
Old 15.02.2005., 02:09   #27
evo ga na poluvremenu protiv knicksa ima 31 poen i 6 asista,isto kao protiv orlanda prije 2 dana u drugom poluvremenu,a vise nego u prvom, pa bi mogao bar do 50-55 opet
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 15.02.2005., 03:35   #28
nista , 38 , al najbitnije je da su sixersi po prvi puta na 50 % od jos tamo od samog pocetka sezone
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 15.02.2005., 09:09   #29
Quote:
Marin23 kaže:
nista , 38 , al najbitnije je da su sixersi po prvi puta na 50 % od jos tamo od samog pocetka sezone
Nije to najbitnije, najbitnije je da uvate misto u play off-u, ali nastavi li ih Allen vodit kako ih sad vodi bit će to OK!

Za nešto više ipak bi morali rješit neku dobru četvorku ili peticu.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Old 15.02.2005., 10:07   #30
NBA

...E pa covjek je legenda,proslu utakmicu je zabio 60 poena,a sada 38 pts...Samo da tako nastavi,on i njegovi suigraci i da doguraju do Playoff-a to je najvaznije...
...Samo tako da nastave i sve je pod kontrolom...
IvErSoN is offline  
Old 15.02.2005., 11:06   #31
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Nije to najbitnije, najbitnije je da uvate misto u play off-u
a jel? pa pogledaj malo bolje i vidit ćeš da se niti na istoku neće ić u playoff ako se je ispod 50%

noćaš Marc Jackson zabio sekundu prije kraja za pobjedu... uffff
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 15.02.2005., 11:46   #32
Ma dobro slažen se, ali 4 ekipe su na oko 50% tako da se može dogodit da na kraju sve 4 imaju ispod 50%,a da opet uđu u play off.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Old 15.02.2005., 14:32   #33
Proklet bio , nije mogo zabit još 6 koševa da dobim na kladari.
Da bar nepro
u u play-off
Freek is offline  
Old 15.02.2005., 16:51   #34
Quote:
Freek kaže:
Proklet bio , nije mogo zabit još 6 koševa da dobim na kladari.
Da bar nepro
u u play-off

pa budi ljut na Starburya koji je isto zabijao puno i sa time je smanjivao tu koš razliku
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 15.02.2005., 19:38   #35
Quote:
marat kaže:
pa budi ljut na Starburya koji je isto zabijao puno i sa time je smanjivao tu koš razliku
ma na njega se ne ljutim nego na Iversona, čoban zabijeu prvom kolko već 36 i do kraja utakmice 3-4, mogo je iznudit još 2-3 slobodna i to bi bilo to
Freek is offline  
Old 15.02.2005., 22:52   #36
NBA

...Pa sta ste svi napali na Iversona,sta vi mislite da je njemu lagano zabiti 35 poena,sta vi ocekujete da sada svaku utakmicu mora zabiti 50 poena,nije to tak lagano kak vi mislite...
...Ljudi za 5 dana pocinje NBA all-star 2005 u Denveru,nadam se da ce prenositi ovi iz HRT-a!!!
...Sta mislite tko ce dobiti EAST ili WEST i kako ce Iverson odigrati tu tekmu,po ovim rezultatima iz ove dvije utakmice koje je odigrao fenomenalno,mislim da se probudio i vratio u stare dane...
...Ima tko kakvih filmica od Iversona ili NBA,ja vam imam nemoguce puno filmica...
IvErSoN is offline  
Old 16.02.2005., 01:59   #37
ma u njihovoj konferenciji zbog novih pravila je najbitnije po meni da Phila bude ispred Bostona i NJ,sa Bostonom su poravnati, 26-26,NJ ima 22-29,zaostaje dosta,Toronto i NY su po meni OUT osim ak ne naprave neku ludu seriju,a ako Phila bude prva na Atlanticu to im znaci br.3 u play-offu,bez obzira na druge divizije,jer vise nema veze broj pobjeda i poraza,ako u Atlanticu imas 30-42 a ispred si ostalih opet si br.3 na EAST-u,tako da meni je jedino bitno da budu broj 3 i izbjednu Miami do finala,i nadam se da ce Detroit biti 4 il 5,pa nece na njih morati,jer u Play-offu jedino Miami i Detroit su prejaki za Philu,al opet ak ne budu prvi u atlanticu onda se nadam losoj igri il Indiane il NJ do kraja,jer jedino oni mogu ugrozit Philu da ne udje u Play-off (osim ak stavim Boston umjesto NJ-a),kako sada tablica stoji na EAST,u southeast atlanta i charlotte nemaju sansi,ostali su IN,na central Milwaukee nema sanse,a Indiana moze upasti,a na Atlantic jedino NJ il Boston,al u svakom slucaju sam uvjeren da Phila ulazi u play-off,bilo sa 7-8 pozicije,il sa 3 ak budu prvaci atlantica,i misljenja sam da imaju dobru ekipu,da im je samo Larry Brown ove godine,jer ova ekipa je najjaca po meni od kad Iverson igra u njoj,imaju dva vrlo dobra centra,Dalembert je odlican bloker i dobar skakac i mogao bi napredovat dosta,M.Jackson je prije koju sezonu skoro Rookie MVP bio,al su ga malo ozljede sjebale,al dobro,na centru su dobri,na krilima im fali jedan G.Robinson retardirani u boljim danima,jer K.Thomas je totalno smece,taj lik me totalno iritira kad ga gledam,a gledam svaku 3-4 tekmu Sixersa,solidan je,al uvijek zajebe kad je najbitnije,po meni Corliss Williamson bi trebao dobit vecu minutazu od njega,igra bolje,konkretniji je,i boljeg je suta i obrane,imaju i Ashtona kutchera koji moze zabit tricu,i koliko god ga ja uvijek sprdam,sad mi je cak i OK,bar ima 50 % suta za tricu,a i pogodio je neke odlucujuce trice u zadnjim sekundama,za bekove me je najmanje briga,A.I je najbolji bek u ligi,naj igrac,u Iguodala je isto odlican,treba mu malo vise lopti,al za 2-3 godine ce biti sjajan,strasno me podsjeca na Pippena,mogao bi biti i bolji,samo da on i AI razviju uigrani tandem u sljedecih 1-4 godine,naslovi idu u Philu,bar jedan,dva i ja presretan....prosle sezone je bilo spike da bi Iverson mogao u Detroit za Hamiltona,to bi bila totalna bolestina,"braca" Wallace i AI,bili bi nenadjebivi sljedecih 5 godina sigurno,al opet drago mi je sto nije doslo do tradea,jer Detroit kao klub ne volim,a i volio bi da AI zavrsi gdje je zapoceo,Phila,i bar sa jednim naslovom ode u zasluzenu mirovinu za 6-7 godina
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 16.02.2005., 02:01   #38
Quote:
Lloyd Dobbler kaže:
Nije Iverson imao niz 40+ utakmica nego Kobe (mislim da 9), u sezoni 2002-03.

A 50 koševa u regularnoj sezoni je prebacio 8 puta. Toliko imaju samo Wilt Chamberlain (109), Michael Jordan (31), Elgin Baylor (15), Rick Barry (14), Kareem Abdul-Jabbar (9) i Bernard King (8).

Malac definitivno ima svoje mjesto u povijesti...

koliko mene pamcenje sluzi,Iverson je isto imao niz 40+ utakmica od cca 7-8 1999 il 2000,ako ne i mozda 10,znam da je bilo price kao o rusenju rekorda necijeg,al Iverson je sigurno imao niz od bar 7,u to sam 100 % siguran.............a 40 je sigurno bar 20-30x ako ne i vise presao,a 50,mislim da nekih 10 nakon ovih 60
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 16.02.2005., 02:06   #39
po meni ako Phila bude nr.3 na istoku sa nekim solidnim scorom,svaka cast i Garnettu i ostalim,AI bi trebao biti MVP,.kao prvo vjerovatno je jedini igrac koji ima prosjek od 30 koseva,8 asista,4-5 skokova,2-3 ukradene,+ patuljak je u povijesti NBA,ako nis drugo niti jedan igrac nije uspio takvo nesto ostvariti osim naravno Djokice,i eto Lebron sigurno bude u buducnosti,al sa obzirom na visinu i tezinu
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Old 16.02.2005., 09:57   #40
Thumbs up NBA

...Mislim da Iverson s obzirom na svoju visinu igra predobro...
...Bas se sjecam prije kada su ga nekada cuvala dvojica pa mu nisu nista mogli,ali sada mu je 29 godina,jos ga cekaju nekoliko godina i ode Iverson u mirovinu,ja se nadam da ce u hall of fame,ali tko zna mozda dode neki mladic iz NCAA,ode na NBA draft za Phillu i napravi veliki korak i odvede Phillu do kraja,ali ne vjerujem da ce itko biti poput Iversona...
...Ako tko ima dokumentarac o Iversonu neka mi javi...
...Dokumentarac se zove Allen Iverson The Answer DVD,ima 700MB,radi se o njegovom cijelom zivotu,kako je igrao football,pa do Fighta,do NBA drafta itd,...
...Da li tko koristi program WAREZ P2P,pa bi se mogli naci na CHATU i skidati jedni od drugog filmice,imam vam puno filmica,zato svratite a ako nemate odite na www.download.com i skinite ga,ima vam 1MB.
IvErSoN is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.