Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2014., 14:28   #21
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post
Ne bi bilo pametno Upravi zamjeriti se Smogovcima...
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:32   #22
Kakvu bi budućnost imala Cibona da ima bolju upravu, Rimac bi mogao postati ekstra pristojna verzija Vujoševića...
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:51   #23
Na stranu sad sve, ja se slažem sa rimcem. No ima li uopće u Hrvatskoj 3-4 igrača, Hrvata, koji bi pojačali cibonu za Euroligu? Ili on zaista misli euroligu igrati sa junakovićem, demom i mavrom? To mi jedino nije jasno
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 15:56   #24
To se i ja pitam. Zar Rimac stvarno misli da je moguće u EL bez stranaca, sa domaćim propalim polutalentima?
Pobjedio Zvezdu i misli da tako može i u EL?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:01   #25
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Kakvu bi budućnost imala Cibona da ima bolju upravu, Rimac bi mogao postati ekstra pristojna verzija Vujoševića...

Rimac još nije dokazao da nije one-hit wonder.
Ovdje se prije dvije godine dizalo Repešu u nebesa. Bog otac, car, najbolji HR trener u zadnjih 20 godina, genije....
Sve zbog toga jer je tukao Cedu.
Sad ispada klaun, praktikant statične i dosadne košarke, šablonski trener, košarkaška neznalica.....
Treba malo stati na loptu, a ne gledati u nekoga kao nepobitnog genijalca nakon 6 mjeseci u poslu.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:13   #26
naravno da nije repeša neznalica, ali naravno da je šablonski trener i praktikant statične i dosadne košarke...sve momčadi koje je on vodio temeljile su se na obrani i napadu od 24 sekunde, to nije ništa novo niti čudno, a meni niti loše...

ali i činjenica je da je repeša u svakom klubu u koji je došao napravi napredak u odnosu na prošlu sezonu kad je taj klub vodio netko drugi...izuzev jedino lani unicaje, sve druge klubove je vodio i više nego uspješno...kao i našu reprezentaciju...

po meni imamo dva vrhunska trenera, to su repeša i perasović, onda imamo skupinu trenera koji su napravili i velike uspjehe, ali i jako se izblamirali, poput ace, spahije, anzulović i sl.

i ima novi val naših trenera koji bi prema dosad prikazanome mogli imati lijepe karijere: lutz, nazor, rimac, tabak...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:29   #27
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam. Zar Rimac stvarno misli da je moguće u EL bez stranaca, sa domaćim propalim polutalentima?
Pobjedio Zvezdu i misli da tako može i u EL?
Ima par domaćih igrača koji igraju epizodne role u srednjim europskim klubovima (Perić, Delaš, Stipčević, Banić, Pilepić) a ima i u Širokom sigurno neki materijal za epizodne uloge tipa Buva. Nitko od njih ne bi bio prva zvijezda, no u slučaju ostanka Šarića i Blassa (tu može i drugi crni play ako se nađe) su dobri igrači za epizodne role. Naravno, svi bi vjerojatno željeli redovite plaće gdje dolazimo do problema.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 16:57   #28
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ima par domaćih igrača koji igraju epizodne role u srednjim europskim klubovima (Perić, Delaš, Stipčević, Banić, Pilepić) a ima i u Širokom sigurno neki materijal za epizodne uloge tipa Buva. Nitko od njih ne bi bio prva zvijezda, no u slučaju ostanka Šarića i Blassa (tu može i drugi crni play ako se nađe) su dobri igrači za epizodne role. Naravno, svi bi vjerojatno željeli redovite plaće gdje dolazimo do problema.
buva je potpisao za talijanski cantu
propali kockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:00   #29
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
Na stranu sad sve, ja se slažem sa rimcem. No ima li uopće u Hrvatskoj 3-4 igrača, Hrvata, koji bi pojačali cibonu za Euroligu? Ili on zaista misli euroligu igrati sa junakovićem, demom i mavrom? To mi jedino nije jasno
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
To se i ja pitam. Zar Rimac stvarno misli da je moguće u EL bez stranaca, sa domaćim propalim polutalentima?
Pobjedio Zvezdu i misli da tako može i u EL?
Rimac je odma nakon plasmana u finale izjavio da Euroliga nije imperativ, da ako klub ne bude imao love da niti ne želi igrati Euroligu i gomilati dugove.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:08   #30
Pa cool. Rimcu je valjda cilj prvenstvo RH.
Siguran sam da će od Mavre , Junakovića i Gabrića stvoriti dovoljno dobre igrače da se prodaju barem u Mađarsku.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:09   #31
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ima par domaćih igrača koji igraju epizodne role u srednjim europskim klubovima (Perić, Delaš, Stipčević, Banić, Pilepić) a ima i u Širokom sigurno neki materijal za epizodne uloge tipa Buva. Nitko od njih ne bi bio prva zvijezda, no u slučaju ostanka Šarića i Blassa (tu može i drugi crni play ako se nađe) su dobri igrači za epizodne role. Naravno, svi bi vjerojatno željeli redovite plaće gdje dolazimo do problema.

Je, Šarić će 100% ostati u nekompetitivnom timu. Zaželio se -30 u EL tekmama.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 17:44   #32
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Je, Šarić će 100% ostati u nekompetitivnom timu. Zaželio se -30 u EL tekmama.
Kako bi ti složio ekipu za Euroligu? Sigurno imaš nešto na umu ako svaki prijedlog kritiziraš.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:21   #33
Volio bih da odluku i plan donesu do početka finalne serije ovog smiješnog natjecanja.

EL se neće moći igrati samo s domaćim igračima, trebat će još barem dva stranca i par iskusnijih hrvatskih imena.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:44   #34
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Kako bi ti složio ekipu za Euroligu? Sigurno imaš nešto na umu ako svaki prijedlog kritiziraš.

Zato je prijedlog igranja EL sa Kusom, Mavrom, Junakovićem, Gabrićem, Sirišćevićem, Demom, Rozićem, Arapovićem, Kuridžom i Planinićem vrhunski.
Sprema se ekipa za rušenje svih negativnih rekorda.
Ako si stvarno doveden u situaciju da nemaš para za pravi profi pogon i da ti lokalni krimos plaća najboljeg igrača onda odustani od top košarke.
Sramoćenje u EL sa navedenim igračima ne služi ničemu.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 20:51   #35
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ima par domaćih igrača koji igraju epizodne role u srednjim europskim klubovima (Perić, Delaš, Stipčević, Banić, Pilepić) a ima i u Širokom sigurno neki materijal za epizodne uloge tipa Buva. Nitko od njih ne bi bio prva zvijezda, no u slučaju ostanka Šarića i Blassa (tu može i drugi crni play ako se nađe) su dobri igrači za epizodne role. Naravno, svi bi vjerojatno željeli redovite plaće gdje dolazimo do problema.
Stipčevića ne bih od ovih, al recimo jedan Stanko Barać bi mogao uskrsnuti pod tornjem, Pilepić ok, probati Hezonju posuditi i zadržati ovo što se ima i to je to.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:33   #36
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Stipčevića ne bih od ovih, al recimo jedan Stanko Barać bi mogao uskrsnuti pod tornjem, Pilepić ok, probati Hezonju posuditi i zadržati ovo što se ima i to je to.
Stanko barac ima ugovor od milijun eura, a na terenu izgleda nemotivirano, ne znam koji bi motiv imao u ciboni i zašto bi pristao na cca 15% sadašnjih primanja
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 08:44   #37
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Stanko barac ima ugovor od milijun eura, a na terenu izgleda nemotivirano, ne znam koji bi motiv imao u ciboni i zašto bi pristao na cca 15% sadašnjih primanja
Pa koja budala mu daje miljun eura, ovi su triput luđi od nas
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 13:36   #38
Premještena rasprava s ABA teme, ako netko ima nekih primjedbi i prijedloga, neka viče.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 15:01   #39
Blass je zavolio domaću glazbu, sad je začagal uz Azru. Svaka čast publici.

http://www.youtube.com/watch?v=XeCL7F92ed0
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 15:14   #40
ajde bar su sinjani cveće doneli za prvake
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.