Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2005., 18:42   #1
"Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

kako skromno. ti ne želiš da se netko mijenja. ne želiš da zbog tebe netko mora se malo žrtvovati da tebi ugodi. prava si svetica ili svetac. tako slatka/sladak.

totalni bullshit.

ja želim da se ljudi mijenjaju zbog mene i želim od 1000 ljudi naučiti 100 stvari i da 1000 ljudi od mene nauči 100 stvari, karikirano govoreći.
ja se želim mijenjati zbog drugih.
želim da kad mi kaže da je nešto glupo i da nešto glupo radim da to promijenim, i da ona/on tako nešto može učiniti i za mene.
jebemu, u vezi smo, nismo na kolodvoru.
nisam savršen a nije ni ona. ali jebo to.
niti ne želim savršenost. želim dobar komad ženske koju ću oblikovat i koja će mene oblikovat. (all the luck, našao sam je).

i da naučim slušat i da drugi nauče mene slušat. (mislim nije da ne znam i da imam 12 godina, točnije nisam ni tinejđer više
)
i tak, da se to gradi polako, fino, bez žurbe.... ljubav.


mijenjajmo se. napredujmo. učimo. budimo bolji nego što smo bili. (a fucking savršen sam )

samo tolko od mene. budite inspirarani.


np
franz ferdinand - auf achse



immerse your soul in love
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 20:28   #2
POTPISUJEM. Donekle. Ne zelim da me netko oblikuje.

Ja zelim zbog nekoga posati bolja osoba i zelim da netko radi mene postane bolji.

Zelim da osoba s kojom sam u vezi bude jaka, hrabra, osjecajna, razumna, puna ljubavi za mene kad ja to nisam. I obratno, naravno.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 21:24   #3
ta njena recenica (ukoliko ti je to neka izjavila) je bio njen pokusaj da ti nju shvatis kao curu koja te ne zeli gusit i mijanjat, kao je kao totalna kulerica i nece ti srat zbog nicega, nece ti pametovat, ni govorit da prestanes bit glup kad si glup, niti tlacit da bacis u smece tu majicu koja je toliko raspadnuta da nije ni za pod oprat, jer ona je super cura a ubiti ne kuzi da to nema smisla.. eto tak...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2005., 23:59   #4
Quote:
BabyNicky kaže:
POTPISUJEM. Donekle. Ne zelim da me netko oblikuje.

Ja zelim zbog nekoga posati bolja osoba i zelim da netko radi mene postane bolji.
pa na to oblikovanje sam mislio....

i nije da je to meni netko rekao.... zbog mene bi se svi promijenili..
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 00:23   #5
Quote:
hana kaže:
ta njena recenica (ukoliko ti je to neka izjavila) je bio njen pokusaj da ti nju shvatis kao curu koja te ne zeli gusit i mijanjat, kao je kao totalna kulerica i nece ti srat zbog nicega, nece ti pametovat, ni govorit da prestanes bit glup kad si glup, niti tlacit da bacis u smece tu majicu koja je toliko raspadnuta da nije ni za pod oprat, jer ona je super cura a ubiti ne kuzi da to nema smisla.. eto tak...
slazem se

a razlog je uglavnoim ovo:
ne zelim papak bez svoga ja, i loseg karaktera

hocu nekog koji stoji iza onog sto je, i nosi to kako spada
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 17:57   #6
mislim da je ključna stvar u svakom odnosu - APSOLUTNO I BEZUVJETNO PODREĐENJE MENI.
zi_kila_skual is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 19:33   #7
Ljudi se trebaju mijenjati, stalno, i ako na to može utjecati netko drugi to je ok.

Ali očekivati da se svi moraju promijeniti po nekim tvojim kriterijima je pretjerano.

Uzrujavaju me takvi ljudi, takvi nametljivci.
Promijenit ću se ako sama odaberem to, a ne zato što me ti pokušavaš uvjeriti u nešto.

Jer svatko je mjerodavan samo za sebe i nikog drugog.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:04   #8
Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
Delvecchio kaže:
kako skromno. ti ne želiš da se netko mijenja. ne želiš da zbog tebe netko mora se malo žrtvovati da tebi ugodi. prava si svetica ili svetac. tako slatka/sladak.

totalni bullshit.

ja želim da se ljudi mijenjaju zbog mene i želim od 1000 ljudi naučiti 100 stvari i da 1000 ljudi od mene nauči 100 stvari, karikirano govoreći.
ja se želim mijenjati zbog drugih.
želim da kad mi kaže da je nešto glupo i da nešto glupo radim da to promijenim, i da ona/on tako nešto može učiniti i za mene.
jebemu, u vezi smo, nismo na kolodvoru.
nisam savršen a nije ni ona. ali jebo to.
niti ne želim savršenost. želim dobar komad ženske koju ću oblikovat i koja će mene oblikovat. (all the luck, našao sam je).

i da naučim slušat i da drugi nauče mene slušat. (mislim nije da ne znam i da imam 12 godina, točnije nisam ni tinejđer više
)
i tak, da se to gradi polako, fino, bez žurbe.... ljubav.


mijenjajmo se. napredujmo. učimo. budimo bolji nego što smo bili. (a fucking savršen sam )

samo tolko od mene. budite inspirarani.
Ajd, daj.
Meni ide na prljave genitalije kad se netko modificira po meni. Mislim, situacije znaju biti jako kompleksne i generalizirati je glupo, ali neki opći zaključak bi bio druga rečenica mog posta. Da, ova iznad.

Prvo moraš znati pobjediti licemjerje. Kako? Ne znam, ali evo pa čitaj ako ti se da.

Moraš se naučiti jednako postavljati prema svima. Uzmimo primjer jedne situacije, ali s drugim likovima.

Take 1
Imaš psihotičnu ružnu droljetinu koja te naganja i pokušava ti udovoljiti, pomalo i gnjavi, te se prilagođava tebi.

Ti: odjebeš ju, jer em je gadna, em je psihotična, em ti ide na prljave genitalije.


Take 2
Imaš psihotičnu prezgodno droljetinu koja te naganja i pokušava ti udovoljiti, pomalo i gnjavi, te se prilagođava tebi.

Ti: Budeš s njom jer je lijepa
(što se kasnije dogodi je izvan mogućnosti predviđanja)

Vidiš, je li to licemjere?
Odgovori na ovo zen-budističko kul pitanje i imaš odgovor na svemir.
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:10   #9
Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
dukat kaže:
Ajd, daj.
Meni ide na prljave genitalije kad se netko modificira po meni. Mislim, situacije znaju biti jako kompleksne i generalizirati je glupo, ali neki opći zaključak bi bio druga rečenica mog posta. Da, ova iznad.

Prvo moraš znati pobjediti licemjerje. Kako? Ne znam, ali evo pa čitaj ako ti se da.

Moraš se naučiti jednako postavljati prema svima. Uzmimo primjer jedne situacije, ali s drugim likovima.

Take 1
Imaš psihotičnu ružnu droljetinu koja te naganja i pokušava ti udovoljiti, pomalo i gnjavi, te se prilagođava tebi.

Ti: odjebeš ju, jer em je gadna, em je psihotična, em ti ide na prljave genitalije.


Take 2
Imaš psihotičnu prezgodno droljetinu koja te naganja i pokušava ti udovoljiti, pomalo i gnjavi, te se prilagođava tebi.

Ti: Budeš s njom jer je lijepa
(što se kasnije dogodi je izvan mogućnosti predviđanja)

Vidiš, je li to licemjere?
Odgovori na ovo zen-budističko kul pitanje i imaš odgovor na svemir.
veliko je pitanje tko je tu psihotican...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:14   #10
Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
Natch kaže:
veliko je pitanje tko je tu psihotican...
Pa i nije. Mislim da je sve jasno, osim tvog bijednog pokušaja humora.
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:15   #11
Re: Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
dukat kaže:
Pa i nije. Mislim da je sve jasno, osim tvog bijednog pokušaja humora.
oprosti. strah me i pomisliti kakva si sve iskustva imao s psihoticnim droljetinama
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:17   #12
Re: Re: Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
Natch kaže:
oprosti. strah me i pomisliti kakva si sve iskustva imao s psihoticnim droljetinama
Pomisliti? Probaj, ako možeš.

Neki put nije potrebno empirijski nešto doživjeti da nešto shvatiš. Npr. upoznaješ se s dečkom i on lupa penisom o stol. Ti empirijski nisi doživjela neko zlo kod upoznavanja s dečkom koji lupa penisom o stol, ali znaš da se takvih treba kloniti i odlaziš.

I zoveš policiju, da.

Neki put pure logic works.

Kod muških, naravno, žene neka čitaju Prousta...
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:27   #13
Quote:
zi_kila_skual kaže:
mislim da je ključna stvar u svakom odnosu - APSOLUTNO I BEZUVJETNO PODREĐENJE MENI.
gle opet neki guru na pomolu...
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:34   #14
Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
dukat kaže:
Pomisliti? Probaj, ako možeš.

Neki put nije potrebno empirijski nešto doživjeti da nešto shvatiš. Npr. upoznaješ se s dečkom i on lupa penisom o stol. Ti empirijski nisi doživjela neko zlo kod upoznavanja s dečkom koji lupa penisom o stol, ali znaš da se takvih treba kloniti i odlaziš.

I zoveš policiju, da.

Neki put pure logic works.

Kod muških, naravno, žene neka čitaju Prousta...
ne znam, mislim da ipak nije rjesenje da se odmah okrenes druzenju s muskarcima...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:36   #15
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
Natch kaže:
ne znam, mislim da ipak nije rjesenje da se odmah okrenes druzenju s muskarcima...


HAHAHAH! Lolčina!



Ma nije smiješno

Jako konstruktivan post. Držiš se teme. Kao žena.
__________________
Mrzim te, glup si :(
dukat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2005., 20:38   #16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: "Ja ne želim da se itko mijenja zbog mene"

Quote:
dukat kaže:
Jako konstruktivan post. Držiš se teme. Kao žena.
imas pravo sto se tice teme, sve je vec receno:

želim dobar komad ženske koju ću oblikovat i koja će mene oblikovat. (all the luck, našao sam je).

i da naučim slušat i da drugi nauče mene slušat. (mislim nije da ne znam i da imam 12 godina, točnije nisam ni tinejđer više
)
i tak, da se to gradi polako, fino, bez žurbe.... ljubav.

__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.