Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 08:35   #21
Tocno sam si mislila da takve stolice zelis...

Vidjela sam ih samo ovdje (treba skrolati dolje, do stolica).

To je MUO cini mi se, treba vidjeti kakve stolice imaju.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 12:44   #22
da te su savrseneeee, nisam mislila da cu nac to u hr, bas me zanima jel oni imaju te stolice u muzeju ili su ih iznajmili od nekuda, budem se raspitala malo, hvala puno!! vratila si mi nadu u zivot, haha
ove na slici su mi isto super, ja bi i s takvima bila zadovoljna, samo da nije ona klasicna restorantska stolica i ta bijela navlaka to mi je ljak
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 14:55   #23
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 14:57   #24
javili su mi se ljudi iz Muzeja i kazu da su mladenci organizirali stolice, oni te stolice nemaju da mi je samo znat od kuddddd? angazirat cu organizatore vjencanja, valjda ce ih se oni dokopat. Tnx!
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:17   #25
Sve preporuke za restoran Laguna,centar Elez �� profesionalni konobari,hrana presavrsena!!
gonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 20:17   #26
Sve preporuke za restoran Laguna,centar Elez 😄 profesionalni konobari,hrana presavrsena!!
gonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 12:42   #27
da li je netko nedavno bio na vjenčanju u L`amor sali? Eksterijer je loš, ali sala odlična.
Planira se oko 120 ljudi, a dvorana je 600 m2. Muči me da li taj broj ljudi možda premali za takvu dvoranu.
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 09:10   #28
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
da li je netko nedavno bio na vjenčanju u L`amor sali? Eksterijer je loš, ali sala odlična.
Planira se oko 120 ljudi, a dvorana je 600 m2. Muči me da li taj broj ljudi možda premali za takvu dvoranu.
Ne znam za tu salu, ali prijatelji planiraju u drugoj sali, iste veličine i planiraju 130 ljudi imati.
Happy girl 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 10:43   #29
curke, da li netko ima iskustva sa salom lamour u solidum centru, mi smo jako zainteresirani, a pošto se vlasnik promijenio zanima me da li se nešto bitno promijenilo.
04031989kom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 14:30   #30
Ne radi se o restoranu pa ne znam jesam li pogodila temu, ako griješim, unaprijed se ispričavam moderatorima.
Zanima me ima li itko iskustva s Novinarskim domom u ZG? Prostor mi je predivan, ali možda malo nepraktičan
Imam već jednu super praktičnu opciju u vidu, ali taj prostor nije ni izbliza lijep kao ovaj. Ne znam isplati li mi se komplicirat s cateringom i slično.
Isto me zanima kakav im je sanitarni čvor? Užasno mi je važno da WC bude čist.
__________________
A te che sei, semplicemente sei...
Kumpirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 00:13   #31
bunčić

Opet ću zamoliti, ignora me se

ima li tko ikakvih iskustava s Bunčićima?
lupilupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:04   #32
Ja sam tamo bila kao gost i koliko sam shvatila su 2 sale. Bili smo u toj većoj i sve je bilo stvarno top top!
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 11:41   #33
Pyrus

Dragi svi,

S obzirom na to da sam svojevremeno i sama iščitavala vaša dragocjena iskustva red je da sada i sama svoje iskustvo podijelim s vama a možda pritom i nekom pomognem ili barem olakšam donošenje konačne odluke.
Mi smo se odlučili slaviti naš dan u Pyrusu. I svima bih ga preporučila. Naime, organizacija svadbe nije mala stvar, zahtjeva puno energije, vremena, a uostalom, prva nam je (u većini slučajeva) pa niti ne znamo… stoga sam si ja htjela olakšati maksimalno i posao prepustiti profesionalcima. Htjela sam salu koja nudi sve a sve to nudi za pristupačne novce. Bingo!!! :klap: I zato, dan kada smo kaparili Pyrus, kao da smo uzeli wedding plannera, riješili smo i uređenje sale, i rasvjetu, i kolače i tortu… naravno, neposredno prije svadbe dogovorili smo koje boje, okuse, što i kako, ali dotad smo opušteno uživali.
Na dan vjenčanja dočekale su nas baklje, svadbeni meniji bili su usklađeni s našim pozivnicama, sala je bila bajkovita, tako bogati buketi, svijeće, etažeri s kolačima…konobare sam htjela izgrliti na kraju večeri, rasvjeta fenomenalna, dečko zadužen za nju par puta nas je došao pitati imamo li kakvih posebnih želja… on nam je došao i kao teta čuvalica, naime, strpljivo se zabavljao s djecom na podiju puštajući im balončiće, zadirkujući ih s raznim svjetlosnim efektima i slično, kolači i torta Kašnar… s obzirom na to da smo se ženili u studenom i time ostvarili određeni popust, malo smo si nadogradili ponudu kolača slatkim stolom/voćem i čokoladnom fontanom koja je bila pravi hit … Općenito je hrana bila super… doduše, takvi su komentari, ja sam probala tek nešto malo sutradan, uzbuđenje bit će, i korzet… iako, mi smo probali menu na danima otvorenih vrata, par puta došli petkom na lignje, imaju obilne porcije a jako pristupačne cijene neovisno o svadbi... a postao nam je i poseban.
Kada sam zvala svoju kumu par dana nakon svadbe da joj se zahvalim, pitala me da li smo se pokrili. Naime, ona je ženila sina i rekla mi da zna kako se cijene kreću i da su oni platili xyz kn kad su zbrojili stolac + rasvjetu+cvijeće+kolače+tortu… i onda je rekla: „Pa koliko ste tek onda vi ovo platili? Sve je bilo, onako, vrhunski?“ Bilo mi je neugodno ali ponosno sam rekla: „Pa…skoro pa duplo manje!“
Sjećam se da sam čitala da je nekima smetao šank…istina, nije nešto najljepše što postoji, ali, meni to nije bilo presudno, a čula sam i da namjeravaju malo preurediti salu i maknuti taj šank a samim time valjda i ponuditi koji stol više…Strop je visok, jako je prozračno, dobra ventilacija… Imate sobu sa sefom i sofom za vas, za dojilje i dr.
I što još? Hm, pitajte ako mi je nešto promaklo… naravno, o ukusima se ne raspravlja… netko voli biti na vrhu zgrade, netko voli biti uz jezero, netko treba smjestiti goste a Pyrus nema smještaj…
Mladenke, nećete moći zadovoljiti sve svime… ne razbijajte glavu… vi dajte sve od sebe i neka ste vas dvoje zadovoljni, to je, na kraju krajeva, vaša svadba…
Mi smo izabrali malu starinsku crkvu, nije oduševila sve… svećenik je držao govor od srca, toliko dirljiv i intiman, nije oduševio sve, zbor je pjevao anđeoski, nije oduševio sve… a Pyrus… on je… eto, ja vam ne znam ukratko… možda zato što mi je ovo prvi post… SRETNO!!! I uživajte!!!

P.s. imam samo jedan savjet, jedino što je meni bilo stresno u cijeloj toj organizaciji su zahvalnice… naime, htjela sam osoban poklon… uložili puno truda… nešto trajno… no….NEMOJTE za zahvalnice uzeti biljke… znate, mogu dobiti uši 2 dana prije svadbe
slonić2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 20:10   #34
zna netko koliko ljudi stane u restoran Bistro Apetit? i ima li netko iskustva s njima?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 17:47   #35
Mi smo isto imali u Pyrusu i u potpunosti se slazem sa Slonicem.
sve je bilo idealno. Ana nam je pomogla i ja nisam morala nista petljati tu vecer.
__________________
Somewhere over the rainbow
beba0310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:59   #36
Quote:
posejdon098 kaže: Pogledaj post
zna netko koliko ljudi stane u restoran Bistro Apetit? i ima li netko iskustva s njima?
Dakle onaj na Jurjevskoj?
Nisam siguran, bio sam tamo prije koji mjesec na svadbi, moja ekipa je tamo pjevala... tako da nisam bio cijelu noć ni za stolom, ali vidio sam kako je uređeno unutra. Vizualno je odlično, ta terasa (u što sam se uvjerio već i prije u 2 navrata) je genijalna, na njoj je bio koktel, uz šank su bila poslužena pića i sitni kolači, a onda je pretpostavljam na tom mjestu iza toga bio švedski stol.
Mislim da je to za recimo do 80 ljudi. Mislim da se prošlih godina ovdje spominjao baš taj restoran u kontekstu svadbe.
Mislim da je veća površina u Apetit Cityju u Masarykovoj, jednako je fino uređen, no ovaj u Jurjevskoj ima tu wow terasu, a i vlastiti parking u dvorištu.
Što se tiče hrane i usluge na obje lokacije.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 23:41   #37
I mene zanimaju dojmovi za restoran Bistro Apetit u Jurjevskoj.

Također, ima li netko iskustva s restoranom Dubravkin Put u Zagrebu?
zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 20:59   #38
Maloprije bili u hotelu Phoenix- Sesvete na prezentaciji!
Bili smo ljetos na svadbi tamo i stvarno nam se svidjelo, od ambijenta do hrane, posluge, svega i kako smo počeli s planovima za vjenčanje, on nam je bio pri vrhu popisa.
Par dana smo komunicirali s gospođom iz hotela oko dogovora i napokon se uspjeli izorganizirati. Apsolutno smo oduševljeni, od početnog pristupa mailom (odgovoreno u roku od pola sata (!!!!) i to ne copy paste odgovor, toliko srdačni odgovori na milijun mojih zbunjenih pitanja me naprosto oborio) do same komunikacije sad, prezentacije, izuzetno profesionalni, simpatični i ponajprije strpljivi ljudi! Baš sam oduševljena! Prostor je zaista prelijep, ponuda im zaista uključuje sve što nam treba (prvenstveno nam je bilo bitno da na jednom mjestu možemo riješiti sve, jer se od posla jedva organiziramo da idemo pogledat salu, a kamoli što drugo). Terasa me oborila s nogu pošto bi starce htjeli osloboditi primanja i cateringa- a tu sve možemo obaviti!

Rijetko pišem po forumima, al koliko sam se ovih dana načitala, čim sam izašla iz hotela rekla sam si da ću ih nahvaliti jer, bar u našem slučaju, baš iskaču iz mase em ponudom em prijaznošću. A kolači- prefini!!!! I imaju čokoladnu fontanu koju nisam još nigdje vidjela, kaskadna s dvije vrste čokolade- aaaaaaaaaaaaaa savršenoooooo!!!
mirnich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 22:54   #39
Quote:
lupilupi kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Kopirat ću ovdje post sa druge teme jer je prikladnije...

Već 3 mj proučavam vaše postove, obilazim sale po Zg i okolici. Vjenčanje planiram na proljeće 4-5.mj 2016 za oko 200 gostiju. Zg kao najbolja opcija s obzirom da ni dragi ni ja nismo iz zg i ovo je pola puta.

Znači, ono što želimo jest obilje dobre hrane i pića (koje ćemo sukladno tome i platiti) i hvaljenu uslugu. Također dobro bi bilo da imamo neki smještaj u blizini - makar iznajmili hoste ili sobe u sklopu hotela, koji nisu kao u Phoenixu 400 kn po sobi.
U startu Lido i caterinzi njihovi otpadaju jer osobno nismo zadovoljni fingerfoodovima, cijenom i uslugom koju su nam oni nudili te svadbama na kojima smo bili. Time otpada i Marincel i nažalost dvorana Kornati u Hypu.

Gastro Globus mi je prekrasan i super lokacija u Zgb, samo sam na jednoj svadbi bila i ne znam jel to do dogovora, al konobari nisu nosili nadopune hrane, predjelo je servirano na tanjurima i to nam ne paše. Ima li netko tko može preporučiti GG hranu i uslugu?

Antunović i Zovko otpadaju - ANTUNOVIĆ jer su preskupi, služe vas studenti i smještaj nam je smiješno skup.

I za kraj - obišli smo Bunčić KLET u Dugom Selu i Hotel u Vrbovci i to zasada drži zaista impresivnu listu.
Nažalost u Kleti nas nije dočekala gazdarica već neka gospođa koja "kao zna isto" i moram priznat da sam se malo razočarala. Svaka čast svemu al pokušala bih im dati drugu priliku iako su rekli da ne dopuštaju promjenu menua u smislu donošenja certificirane hrane. Ono što mi se nije svidjelo jest što mi za kulenje serviraju Beljev kulen iz maloprodaje, meki sir ( za kojeg btw nije znala koje je vrste?!?) i ne možemo se dogovoriti da se to zamijeni vrhunskim sirom, kulenom i pršutom. Ostali smo zabezeknuti. Ne kanim mijenjati nešto radi cijene već radi kvalitete?! Niti donositi svoje piliće ili ko zna šta ljudi već rade?! Ali ako ti ostavim tu večer 10ak tisuća, kako mi možeš servirati Goudu? No dobro, zaista smo ostali paf no svi nam ipak govore kako su super i onda zaista mislim da smo naletjeli na neku gospođu koja nema veze sa svadbama uopće. Zaista žeeeeelim onaj vinski podrum ali ako im je to slika koju odašilju, ne bih htjela da mi takav dojam koji sam dobila od posluge bude u svadbi.

Bunčić Vrbovec - usluga, bar po osobi koja nas je dočekala, izgleda i zvuči vrhunski. Gospođa je izvrsno vladala informacijama, vidi se da to radi već duže vrijeme i uspješno. Menu zvuči super, samo me zanima dal su količine također vjerodostojne? A ne da mi dođu 3 krumpirića i 2 njoke po osobi...?
Kolači su super, kićenje je uključeno i sve ama baš sve se da dogovoriti još. E tu sam osjetila olakšanje. I POVOLJAN SMJEŠTAJ! No sala je mao izdužena i ima hrpu stupovlja što mi je bed... No ako je hrana taaaaako dobra, pomirit ću se i s tim.

No, osjetila sam da nisu u komunikaciji uopće sa Kleti Bunčić, jer informacije koje daju odaju da svatko ima svoju politiku i to mi je ful čudno i pomalo... neozbiljno?

Bila bih zahvalna svima koji imaju ikakvo iskustvo s ova dva zadnja primjera - hrana, usluga da mi pomognu... Ne želim da itko tko prolazi 400 km zbog mene ode nezadovoljan sa svadbe! Hvala puno
Bok, inače nisam baš pismeno aktivna na forumu, ali pošto ti nitko ne odgovara, evo probat ću ja odgovoriti bar na nešto.

Nisam već dosta dugo bila na svadbi u Bunčić Vrbovec, Dugo Selo još dulje, ali mi smo kaparili Vrbovec za ovo ljeto, uglavnom zato što smo oboje iz Vrbovca pa nam je većina gostiju u blizini, ali i zbog povoljnog i kvalitetnog smještaja za goste iz inozemstva.

Što se tiče hrane i usluge raspitala sam se kod prijatelja i obitelji koji su bili tamo nedavno na svadbi i imaju samo riječi pohvale. Uostalom, mislim da sam nedavno na staroj još temi vidjela da je netko napisao da nadopunjavanje hrane odlično funkcionira tako da ja uopče o tome ne brinem.

Naravno, najbolje od svega mi je što u cijenu menua koji smo mi odabrali ulazi i puno drugih detalja oko kojih bi morala inače voditi brigu (kolači, torta, pozivnice, zahvalnice, dekoracije, buket...), a pošto ću prije svadbe doći još samo jednom u Hr mi je praktično da sve dogovorim kod njih i na jednom mjestu i, kao što si i rekla, baš sve se da super dogovoriti

Što se tiće manjka komunikacije između Vrbovec i Dugo Selo, nemoj me držati za riječ, ali ja mislim da je stvar u tome da je stari Bunčić preminuo i sad je vođenje Dugog Sela (ili vlasništvo) pripalo sinu, a Vrbovca kćeri i mislim da u biti te dvije lokacije osim imena nemaju ništa zajedničko nego posluju odvojeno.

Eto, toliko, nadam se da sam pomogla, svakako javi za što ste se odlučili na kraju
lorrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:03   #40
Onda da se nadovežem na svoj upis od 31.01.
Bili smo gosti u Vrbovečkom Bunčiću.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.