Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2008., 13:07   #461
A STO MISLITE ZA OVU FIRMU:http://www.protuprovalna-vrata.com/
ana-horvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 19:37   #462
Ja sam u Puli našao Alfa vrata od Kolnee za nekih 6100kn i od Dierre Go Black za 4500 kn i sad se nekako dvoumim. Kolneina su mi vizuelno ljepša, al ne znam da li to vrijedi 1600kn? A ostalo šta sam gledao je kinesko i to mi se ne sviđa! Jedino sam u firmi Dekora-dom našao nekakva protuprovaln za 4200kn, al prodavač nema veze o njima pa čak niti neka najbanalnija pitanja tipa koja su klasa protuprovalnosti??? Zna li možda netko u Puli neki dućan?
bELze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2008., 01:10   #463
Ima li taj Go Black limitator otvaranja.
Ako nemaš djecu, možda to i nije tako bitno, ali svaka vrata koja se vole nazivati ptotuprovalnima ...
teka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2008., 11:22   #464
Go Black ima limitator koji je smjesten dosta visoko, pretpostavljam da ga djeca koja su jako mala ne mogu dohvatiti (ako sam dobro shvatila sto je limitator.... ono da kad se vrata otvore da ne dozvoljava da se otvore skroz do kraja, vec da se samo otskrinu)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 10:41   #465
deatwin me natjerala da se javim na ovu svoju temu od prije 3 godine
Dakle, stavili smo Mitra vrata, basic 2, cilindar da možemo izvana otključat ako ključ ostane unutra, mahagonij oplata. Prezadovoljna sam uslugom, dečki su to obavili stvarno profesionalno, nema više buke, nema propuha, prekrasno izgleda- u svakom slučaju Mitra
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 13:48   #466
Ljudi moji!
Uključih se na forum samo zbog teme PROTUPROVALNA VRATA.
Nemam namjeru nikog reklamirat ni nikog previše pljuvat ali kad sam vidio kaj pišete o kineskim vratima moral sam reagirat. Imam malu firmu koja se bavi prodajom i ugradnjom PP vrata i odgovorno tvrdim (veliko iskustvo) da su svaka vrata koja več imate pa makar bila izbijena od letvica bolja od kineskih.
žiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 17:41   #467
ja sam sebi ugradio kineska vrata iz metroa i nemam primjedbe... s obzirom da koštaju 800kn.. rade-otvaraju se i zatvaraju...ponekad ih i zaključam..odlično!
marko21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 09:43   #468
Meni prosli vikend ugradjena Dierre GoBlack u wenge boji
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 17:17   #469
Vanjska (kućna) ulazna vrata

Mijenjali bismo vanjska ulazna vrata (kuća).
Želimo kvalitetna vrata, dobrih sigurnosnih, ali i estetskih svojstava. Ne moraju biti nešto apsolutno najvrhunskije što se uopće nudi na tržištu, ali - recimo - u najgornjoj trećini po kvaliteti...
Odakle početi, gdje gledati (uživo ili pisane i slikovne informacije, za početak)?
Neko mjesto gdje ima više kvalitetnih ponuđača na okupu?
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 21:52   #470
odakle si?
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 22:21   #471
Za ulazna vrata u kuću možeš staviti i protuprovalna vrata, pa si sa jednim udarcem "ubio dvije muhe". Protuprovalna vrata su inače metalne konstrukcije, sa drvenim oblogama koje ti odabireš prema svojem ukusu. Nemaš problema sa vitoperenjem, napuhivanjem i rasušivanjem, a niti sa bojanjem. Ukoliko odabereš imalo kvalitetna imati ćeš i atest o stupnju zaštite i potvrdu dotičnog obrtnika ili prodavača o evidenciji u policiji. Naravno uvijek možeš dati stolaru da ti naprav normalna drvena vrata od kakve hrastovine ili možda egzote, opet sve o tvom ukusu. Ili ćeš "utjehu" potražiti u kakvoj aluminiskoj ili pvc inačici. Doduše ta vrata nisu baš estetski najblistavija, jer u većini modela prevladavaju ravne linije i nedostaje im malo one "topline" drveta, ali isto su više-manje nepoderiva. Prvo se odluči što želiš. odnosno što ti odgovara, pa se onda posveti detaljnoj potrazi u tom segmentu. Jedan mali tip, ulazna vrata ne mjenjš svaki dan, stoga nemoj da zbog niže cijene od par sto kuna kupiš jeftino smeće, koje će ti početi blokirat nakon par godina, pa ćeš onda živjeti u strahu hoćeš li ili nećeš sljedeće jutro moći van iz kuće. Ovo ti je investicija od narednih 20 godina i takvu kvalitetu moraš i tražiti. Stoga ako i nemaš dosta love bolje malo pričekati i skupiti, nego se zaletiti, pa poslije lupati glavom u zid, odnosno vrata
crni 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 02:10   #472
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
odakle si?
Zg.
Quote:
crni 26 kaže: Pogledaj post
....
Pa, i mislim da ćemo se odlučiti za protuprovalna...
Iako: u prizemlju je ionako nekoliko staklenih ploha i prozora, i to bez ikakvih roleta ili rešetki. A ne mislim ih ni ugrađivat.
Kakve svrhe, i ima li je uopće, ugrađivati neka super-iber sigurna vrata kod takve situacije? Dva puta smo dosad imali lopove: oba puta kroz odškrinuti prozor, jednom kroz mali (60x60 cm) u prizemlju, drugi put čak kroz prozor na katu...
Inače, osim što nisam sigurna u to da nam trebaju baš "najsigurnija vrata na svijetu", ne mislimo štediti na tome, napisala sam to već u prvom postu. Jedino, mislim da nije nužno kupiti naj-fensi-šmensi vrata koja postoje na tržištu. Vjerujem da se i u slučaju vrata, kao i svega ostalog, mogu naći kvalitetni proizvodi, a da nisu bezočno skuplji od svega ostalog što se nudi... Ne mislim ugrađivat vrata kakva ugrađuju tajkuni na svoje vile, to htjedoh reći...Normalna, vrlo kvalitetna vrata, bez nekih "specijalnih efekata" - tako bih ja opisala to što tražim.
I - da, željela bih da budu u drvenoj vanjskoj obradi.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 21:14   #473
Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
radije uzmite poštena vrata za soma eura koja će odvratit potencijalnog lopova...
Ovo ti vrijedi za stanove u koje se nemoze preko balkona, krova, itd. Za kuce ti protuprovalna vrata nis ne znace. Ne ulazi lopov u kucu kroz vrata. Zasto bi se igrao sa vratima kad ima prozore koje ili otvori nozem ili sarafcigerom ili jednostavno razbije staklo? U svakom slucaju su protuprovalna vrata bolja i kvalitetnija, ali za sigurnost samo ako je osiguran i ostatak objekta.
Shifty Gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 20:05   #474
Pitanje za sve ove koji navode o jednostavnoj provali u stan sa protuprovalnim vratima....

Da li su im vrata bila zakljucana?

Ako nisu onda ne pricamo o istim stvarima. Protuprovalna brava stiti samo onda kad je zakljucana, a ne kad su vrata samo zatvorena, ali ne i zakljucana.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:18   #475
Quote:
akiramar kaže: Pogledaj post
Da li netko zna nesto o "TREZOR, protuprovalna vrata", Brozova 10?
Tvrde da imaju bolja vrata od Mitre, proizvode se u HR i imaju atest na II klasu protuprovalnosti, a kostaju manje od Mitre.....

Proizvode se u Dugopolju kod Splita. Nisu kineska.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 15:16   #476
Vitrenik K.M.

kažu da imaju akciju, 50% popusta, pa bi cijena bila 2.650,00kn.
da li je netko od njih uzimao vrata?
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 00:48   #477
Quote:
stoposto kaže: Pogledaj post
kažu da imaju akciju, 50% popusta, pa bi cijena bila 2.650,00kn.
da li je netko od njih uzimao vrata?

Bila kod njih i nemaju nikakvu akciju...
Odakle ti ta informacija?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 22:22   #478
piše na papiriću
što nađoh
u poštanskom sadnučiću
stoposto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:03   #479
Quote:
stoposto kaže: Pogledaj post
piše na papiriću
što nađoh
u poštanskom sadnučiću
U kojem gradu? Zg? Je l ogranicneno vremenski?

Meni dolaze na izmjeru za koji dan i nisu rekli da imaju popust. Koliko trazis love za papiric?
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 00:41   #480
Lokacija: Split

Ima li tko iskustva sa firmon BLINDO ?
Uzea san u blinda vrata od 9.000,00 kn, cilindrična brava s dodatnom ispunom vrata radi bolje izolacije od buke.
za koji dan ce mi ih postavit.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.