Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2024., 11:41   #2681
Poštovanje
Imao bih jedno pitanje u vezi životnog osiguranja. Počeo sam uplaćivati životno osiguranje od 2010 u Alianzu uz ugovor na 30 godina,u međuvremeno sam preselio u inozemstvo i sada tamo imam trajnu adresu a u Hrvatsku idem povremeno. Htio bih podignuti novac sa police osiguranja da u nesto uložim a ne znam koja je opcija najbolja? Plaćam sada životno osiguranje u Hrvatskoj a tu niti ne živim, koja bi po vama bila najbolja opcija?
Turizam84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2024., 21:11   #2682
Quote:
Turizam84 kaže: Pogledaj post
Poštovanje

Imao bih jedno pitanje u vezi životnog osiguranja. Počeo sam uplaćivati životno osiguranje od 2010 u Alianzu uz ugovor na 30 godina,u međuvremeno sam preselio u inozemstvo i sada tamo imam trajnu adresu a u Hrvatsku idem povremeno. Htio bih podignuti novac sa police osiguranja da u nesto uložim a ne znam koja je opcija najbolja? Plaćam sada životno osiguranje u Hrvatskoj a tu niti ne živim, koja bi po vama bila najbolja opcija?
Pošalji upit allianzu s brojem police i neka ti izbace izračun za otkup i kapitalizaciju

Otkup - dobiješ neki iznos odmah
Kapitalizacija - polica se prestane uplaćivati, ali traje do kraja trajanja, nakon isteka dobiješ cca ulog + pripisana dobit.

S policom s dobio tablice otkupnih i kapitaliziranih vrijednosti pa možeš vidjeti i sam .

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.