Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2010., 18:11   #1
Vodonepropusne cipele/čizme za zimu

U potrazi za cipelama za mokro vrijeme koje ne propuštaju temu otvaram jer ih je poprilično teško naći.
Zanimaju me vaša iskustva, gdje ste si kupili, kakve cipele i po kojoj cijeni? Koliko ste zadovoljni njima i preporučate li ih? Slike dobrodošle
147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:22   #2
Imaš cijelu Timberland temu, one su ti vodonepropusne, a slika i iskustava imaš kolko te volja.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 19:32   #3
moja preporuka panama jack ....modele imaš na njihovoj službenoj stranici --> http://www.panamajack.es/index.php?idCountry=18

imam ih sad već dosta godina i jako sam zadovoljna....tople su, cijele iznutra podstavljene krznom, imaju gumu protiv klizanja, ne propuštaju, idealne za bljuzgu, kišu, led, snijeg...

kod nas ih drži peko...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:50   #4
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
moja preporuka panama jack ....modele imaš na njihovoj službenoj stranici --> http://www.panamajack.es/index.php?idCountry=18

imam ih sad već dosta godina i jako sam zadovoljna....tople su, cijele iznutra podstavljene krznom, imaju gumu protiv klizanja, ne propuštaju, idealne za bljuzgu, kišu, led, snijeg...

kod nas ih drži peko...
Danas sam ih vidjela i u Humanicu
Čini mi se da i tamo ima dosta tih vodonepropusnih modela
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 22:58   #5
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
moja preporuka panama jack ....modele imaš na njihovoj službenoj stranici --> http://www.panamajack.es/index.php?idCountry=18

imam ih sad već dosta godina i jako sam zadovoljna....tople su, cijele iznutra podstavljene krznom, imaju gumu protiv klizanja, ne propuštaju, idealne za bljuzgu, kišu, led, snijeg...

kod nas ih drži peko...
Kolika im je cijena otprilike?

Ja imam jedne Marte i propuštaju mi tako da moram vidjeti nešto drugo što će biti izdržljivije, a nije da sam Marte malo platila
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 23:15   #6
Tu su negdje između 900 i 1100 kn, zavisi od modela, ja sam gledala neki dan,
al' sam na kraju uzela neke slične talijanske no name bakandže za duplo manje love.
Totalno su lijepe, zasad ne propuštaju i noga mi je topla, smrzla sam se lani u martama.

Ispalo je da imaju i stranicu. Baš sam zadovoljna. Ima ih u Planet obući.

Evo ove u najdonjem redu.

http://www.filanto.it/home_eng.htm

edit: klikni na Filanto i prvo na men's kolekšn, pa onda na women, jerbo se inače otvara kolekcija za ljeto.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 16:20   #7
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Kolika im je cijena otprilike?

Ja imam jedne Marte i propuštaju mi tako da moram vidjeti nešto drugo što će biti izdržljivije, a nije da sam Marte malo platila
između 800 i 1500 kn, ovisno o modelu i visini....imaš sve modele na njihovoj sranici zajedno s cijenama....
moja cima je nosila marte, ali joj je u njima hladno, pa je kupila panama jack waterproof za vlažno vrijeme jer je htjela biti sigurna da ne propuštaju....iznutra su skroz podstavljene....platila u peku 1100 kn...radi se o ovom modelu --> http://www.panamajack.es/en/catalogo.../0242B19170/1/

ja imam 2 modela, oba od brušene kože, skroz podstavljene krznom....jedne kupljene prije 5 godina (950 kn), druge prošle godine (550 kn na sniženju)....redovito stavljam sprej za impregnaciju i ne propuštaju...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:38   #8
ček malo, znači cipele/čizme od brušene kože mogu ići na kišu/snijeg??
i ne ostaju nikakve točke ili fleke od vode na njima?
pa ja cijeli život živim u zabludi! ozbiljno, nisu mi nikad djelovale kao da mogu podnijeti ikakvu vlagu pa ih nisam nikad ni kupovala..

a kako je s onim bijelim flekama nakon snijega? ja sam zbog njih na rubu suza i mislim da ću morati 2 para čizama baciti u smeće koliko se jako vide, i ničime ih ne mogu ukloniti..
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:10   #9
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Kolika im je cijena otprilike?

Ja imam jedne Marte i propuštaju mi tako da moram vidjeti nešto drugo što će biti izdržljivije, a nije da sam Marte malo platila
ozbiljno?
visoke (do koljena) ili niže? gdje si ih kupila?
naprosto ne mogu vjerovati. prvi put da čujem da nekomu propuštaju marte
meni su moje svetinja po ovom vremenu...
__________________
bla bla
Rock'N'Roll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:18   #10
Quote:
Rock'N'Roll kaže: Pogledaj post
ozbiljno?
visoke (do koljena) ili niže? gdje si ih kupila?
naprosto ne mogu vjerovati. prvi put da čujem da nekomu propuštaju marte
meni su moje svetinja po ovom vremenu...
bilo je na temi o martama...dosta njih se žalilo da im propuštaju...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:17   #11
Vec sam dvoje cizme kupila u Guliveru, moguce da su razlicite marke, ali niti jedne nisu propustile vodu. Tako da vjerujem da Guliver drzi dosta kvalitetne cizme. Jedne klasicne sam nosila 4 godine i nisu niti jednom propustile vodu.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2010., 20:53   #12
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Vec sam dvoje cizme kupila u Guliveru, moguce da su razlicite marke, ali niti jedne nisu propustile vodu. Tako da vjerujem da Guliver drzi dosta kvalitetne cizme. Jedne klasicne sam nosila 4 godine i nisu niti jednom propustile vodu.
Ja imam jedne kožne čizme iz Gulivera, plaćene između 100 i 150 eura, propuštaju stravično i ostavljaju crno po koži. Uz to su totalno neudobne, ali to nije tema. Uglavnom, obula sam ih možda tri puta i proslijedila mami.
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 18:48   #13
Thumbs down

Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Vec sam dvoje cizme kupila u Guliveru, moguce da su razlicite marke, ali niti jedne nisu propustile vodu. Tako da vjerujem da Guliver drzi dosta kvalitetne cizme. Jedne klasicne sam nosila 4 godine i nisu niti jednom propustile vodu.
GULIVER cipele su totalno smeće!!!!! Potpetice se preokreću u roku od pola sata, neudobne-užas!!! Nije vrijedno novaca curke
Ina100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 23:10   #14
Znači, ne gine mi 1000kn za nove šuze? Hvala @žalfija i @Allexis
A nadam se da ću onda pronaći nešto za te pare. Inače, imam ja jedne ok čizme, ali me živcira što ih moram navlačiti jer lani nisam našla nijedne koje bi mi pasale a da imaju patent, a ove koje sam kupila su i tople i sve, ali moram kupiti uske traperice jer niš drugo u njih ne stane tj. stane, ali izgleda debilno
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 13:46   #15
ja sam kupila u planet obuća ili svijet obuća, ne znam kako se sad zove jedne crne čizme, došle su me 239kn i za sad hodala danas par puta po snijegu, jedno 45 minuta minimalno, po lokvama, po kiši još prije i nisu propustile, niti davaju naznake propuštanja. mislim da su čak ručno šivane. kupila sam ih prije nekih 3 tjedna mislim i za sada ne propuštaju. nisu do koljena, ni do polovice noge, već malo kraće, ali dosta duže od gležnja. meni su super. i mogu konačno nositi suknju po elementarnim nepogodama uz te čizme
artemida7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:08   #16
ja () sam si za 18.-ti rođendan poklonila marte bila je to najbolja investicija u mom mladom životu.
već dvije godine nosim tih 800 kuna ponosno, sa stilom i ne moram se brinuti pada li kiša, snijeg, mix kiše i snijega...marte sve podnose!
jako su tople, malo teške za duge staze, ali u svakom slučaju neprocjenjive!
__________________
bla bla
Rock'N'Roll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:12   #17
Quote:
Rock'N'Roll kaže: Pogledaj post
ja () sam si za 18.-ti rođendan poklonila marte bila je to najbolja investicija u mom mladom životu.
već dvije godine nosim tih 800 kuna ponosno, sa stilom i ne moram se brinuti pada li kiša, snijeg, mix kiše i snijega...marte sve podnose!
jako su tople, malo teške za duge staze, ali u svakom slučaju neprocjenjive!
Prvi put čujem da netko hvali marte zbog topline.
Marte ne propuštaju - dok ne puknu na pregibu. Dobre su za gužvovite koncerte kad znaš da će te izgaziti.

Ako autorici teme ne treba osobita elegancija, preporučujem da pogleda pdf Planinari i teme o gojzericama.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:18   #18
meni su marte isto onak....volim ih ali nisu bas ni tople ni vodonepropusne
jako lako voda udje izmedju zniranaca i lako se natopi onaj gornji sloj, a ispod nema nikakve zastite u vidu podstave
ajd mozda i nece promociti tolko ali sigurno mi nisu pretjerano tople

da odgovorim autorici topica, ja sam si kupila Dockersice u Humanicu i zasad se drze onak...dobro...nisu bas za snijeg do koljena ali za ovakvu bljuzgu kakva je danas su super
420 kn
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:23   #19
Quote:
sun.shine kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem da netko hvali marte zbog topline.
Marte ne propuštaju - dok ne puknu na pregibu. Dobre su za gužvovite koncerte kad znaš da će te izgaziti.

Ako autorici teme ne treba osobita elegancija, preporučujem da pogleda pdf Planinari i teme o gojzericama.
a ja, opet, prvi put čujem da ne valjaju. meni su dosta tople.
nisam čitala temu gdje se žale na njih, pa ne znam. ali, gotovo sve moje frendice imaju ih godinama i nisam čula da se itko dosad žalio.
no, dobro...
__________________
bla bla
Rock'N'Roll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 15:23   #20
Quote:
147 kaže: Pogledaj post
U potrazi za cipelama za mokro vrijeme koje ne propuštaju temu otvaram jer ih je poprilično teško naći.
Zanimaju me vaša iskustva, gdje ste si kupili, kakve cipele i po kojoj cijeni? Koliko ste zadovoljni njima i preporučate li ih? Slike dobrodošle
Po snjegu i kisi najbolje su mi Marte.
Made in England, po mogucnosti - iako i ove iz Čine imaju svijetlih trenutaka (moje kineske ne propustaju, al generalno se ljudi zale na kvalitetu izrade i propustanje)

Za kisu mogu i ARTice, ne pustaju, al za snjeg nisu nikako, sklizu se ko lude. Prosle godine sam se skoro ubila izasavsi van u njihovim cizmama

Made in England Martensica kod nas nema, ja svoje kupila u Britaniji.
Sve kod nas su iz Čine

ARTica ima u Šubiduu.
Cijene? Cipele 800+ kuna, cizme 1200+.
Marte su nesto jeftinije, od nekih 500-600 do 1000 (cca).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.