Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2003., 22:46   #21
Quote:
math_baby kaže:

Dakle, upravo ono sto je nekome lijepo, nekome drugome je ruzno. A PBE nerazumljivo.

math_baby
Draga moja, a da ti nisam ja postala opsesija? Mislim fakat mi je drago da i ja to nekome budem.... no brinem se malo za tvoje zdravlje... a i bas ne bih tebe imala za stalkericu... prije bih Sounda
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 22:49   #22
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
Draga moja, a da ti nisam ja postala opsesija? Mislim fakat mi je drago da i ja to nekome budem.... no brinem se malo za tvoje zdravlje... a i bas ne bih tebe imala za stalkericu... prije bih Sounda
Ma samo izvoli! Pojebi se s njim i rodi mu puno malih glasaca ZNA SE koje stranke!

math_baby
math_baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 22:55   #23
Quote:
math_baby kaže:
Ma samo izvoli! Pojebi se s njim i rodi mu puno malih glasaca ZNA SE koje stranke!

math_baby
Pa ti si ljubomorna!!!!

Sound, a da joj poklonis malo paznje...
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 23:03   #24
Iiii-ju!

Nemoj da vam zovem moderatora.

Moderatoreeeeeee, dzesi bolan nebijo, moderatoreeeeee!!!

Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:03   #25
Quote:
math_baby kaže:
Ma samo izvoli! Pojebi se s njim i rodi mu puno malih glasaca ZNA SE koje stranke!

math_baby
A ne! Oštro prosvjedujem. Moja bi djeca glasala isključivo za Ujedinjene Europske Zelene s Joschka Fischerom kao predsjednikom i njihovim taticom kao Joschijevim nasljednikom, slagala se PBE s time ili ne.

A kad smo već kod nasljednika: jesi li ti svojem dragom krajišniku rodila koje bradato čedo ili je on već s doktoricom?
__________________
Life is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying
nothing.
Sound&Fury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:34   #26
Quote:
Sound&Fury kaže:
A ne! Oštro prosvjedujem. Moja bi djeca glasala isključivo za Ujedinjene Europske Zelene s Joschka Fischerom kao predsjednikom i njihovim taticom kao Joschijevim nasljednikom, slagala se PBE s time ili ne.


Ja svoju volju ne bih nametala svojoj djeci (slagao se Sound ili ne )... no valjda bi pokupili nekaj od moje liberalno-zeleno-lijeve ideologije ))

Quote:
Sound&Fury kaže:

A kad smo već kod nasljednika: jesi li ti svojem dragom krajišniku rodila koje bradato čedo ili je on već s doktoricom?
Sound!? (((
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:44   #27
Oprosti PBE, ali ako meni math_baby velikodušno udjeljuje pravo da radim male HDZovce protiv svoje volje, može i math rađati male četnike svojom voljom, ne?
__________________
Life is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying
nothing.
Sound&Fury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 00:50   #28
S tom razlikom što je ona puno bliža ostvarenju svoga prirodnog prava (ili je to bila) nego što ću ja ikad biti onome što mi ona imputira.
__________________
Life is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying
nothing.
Sound&Fury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 01:47   #29
Quote:
Sound&Fury kaže:
Oprosti PBE, ali ako meni math_baby velikodušno udjeljuje pravo da radim male HDZovce protiv svoje volje, može i math rađati male četnike svojom voljom, ne?
Sound, no ti si bolji od nje )) zar, ne? I zato se neces sluziti njezinom odurnom retorikom... ))
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 02:15   #30
Neću više PBE. Znaš dobro da tako ne mislim.

U svojem bivstvovanju na forumu (onome starom), bio sam drzak samo prema dvije osobe (iako i tada izazvan), a to je bio stanoviti born_on_balkan, koji je zbilja trabunjao gluposti i Ax-Mi, koji je u međuvremenu metamorfirao u jednu posve drugačiju (ugodniju ) individuu pa mu se ovom prilikom ispričavam .

Mislim da bi zasluge trebalo prispisati tajnovitoj gospođici koju je i naš Ax spomenuo.

Ax, ako ona ima koju slobodnu frendicu koja voli djedice i ne smetaju joj naprasiti i neuglađeni neotesanci, možda bi joj mogao preporučiti Aganora da ga poduči kako se ophodi sa ljudima, a napose ljepšom polovicom čovječanstva.

Naš jadni Agi nije u svojim brojnim desetljećima imao prilike naučiti što je žena.

Uz malo viagrice, nikad nije kasno.
__________________
Life is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying
nothing.
Sound&Fury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 02:28   #31
Quote:
Sound&Fury kaže:
Neću više PBE. Znaš dobro da tako ne mislim.

Naravno da znam! ))
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 02:39   #32
:)))

Nekome je sanducic pun...
 
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 02:52   #33
Netko je upravo (opet) ispraznio taj sandučić.
__________________
Life is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying
nothing.
Sound&Fury is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 05:32   #34
Netko je u stvari obrisao samo jednu poruku iz sanducica.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 05:51   #35
Ahm...

Ne znam kakva je to fora uletiti na ovaj dragi nam forum i iz cista mira poceti vrijedjati sudionike. Mozda bi trebalo, opet kazem, mozda bi trebalo uvesti nekakve kriterije po kojima se padobrancima daje neki probni period, jer ovo vise nema smisla.

A pod probnim periodom podrazumijevam, recimo broj postova potreban da se ekipa od pet cestih posjetitelja znanosti, izbaci iz takta. U ekipu predlazem Ax-Mi24, slafko, PBE, skeptik i S&F. Ni jedan od ovih clanova nema dlake na jeziku, osim slafka koji cesto ima jezik na dlaci/dlakama. OK, posto znamo da su duzine fitilja kod ovih clanova razlicite, broj kaznenih poena bi se odbijao u ovisnosti ko prvi reagira.

Evidenciju bi vodili na chatorami.

Naravno, ovo je samo zajebancija i trebate je obiljno razmotriti.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 08:25   #36
ja bi to sve zapalio

americano priča:
Quote:
Ne znam kakva je to fora uletiti na ovaj dragi nam forum i iz cista mira poceti vrijedjati sudionike. Mozda bi trebalo, opet kazem, mozda bi trebalo uvesti nekakve kriterije po kojima se padobrancima daje neki probni period, jer ovo vise nema smisla.
da, da trebalo bi. ja bi to sve zapalio. ja dajem svoj glas paljenju padobranaca bacačima plamena. ček, ček, ne tako. moramo biti dobri. dajem svoj glas uvođenju probnog perioda za sve padobrance. kome se ne sviđa nek si periode doma isprobava.

Quote:
A pod probnim periodom podrazumijevam, recimo broj postova potreban da se ekipa od pet cestih posjetitelja znanosti, izbaci iz takta. U ekipu predlazem Ax-Mi24, slafko, PBE, skeptik i S&F. Ni jedan od ovih clanova nema dlake na jeziku, osim slafka koji cesto ima jezik na dlaci/dlakama. OK, posto znamo da su duzine fitilja kod ovih clanova razlicite, broj kaznenih poena bi se odbijao u ovisnosti ko prvi reagira.
count me in dude. samo mi za početak objasni ono "često ima jezik na dlaci" jer mi fitilj već lagano tinja. vidim da se plavooka vratila, nisam je vidio tjedan dana, a ona TUP! drito pa na znanost. ja bi to sve zapalio. glede reakcije - kako misliš mjerit vrijeme reakcije? ako uzmeš vrijeme postanja posta Q na kojem ima materijala za reakciju i vrijeme postanja posta \\ to nije toliko precizno, jer neznaš tko je i kada pročitao post. ja bi to sve zapalio. myself, ponekad pročitam nešto, ali se suzdržim. a onda se vratim nešto docnije i raspalim bez uzimanja zatvorenika.

ja bi to sve zapalio. bez zajebancije. sve bi zapalio.

PBE, ja sam isto ljubomoran. sound je dobio ja kiss, a ja nisam.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.