Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2014., 22:29   #1
Cool Tražim društvo: Split

pozdrav
ne znam koliko se "isplati" tu na forumu ali... evo ovako... nakon prekida dugogodisnje veze tokom koje sam jednostavno s vremenom izgubila kontakt s mnogim tzv poznanicima koje sam nekad smatrala prijateljima,cesto nemam s kim ni na kavu otici ni izaci van kad me pukne da bi isla van. mogla bi sama al ono imam 2-3 prijatelja koji su cesto zauzeti poslom,vezama itd i uopce mi vise nije cudno kad se trebamo naci pa izvisim u 5 do 12 jer oni imaju nesto drugo.
da se razumijemo,ne trazim nekog ko ce sve zapostaviti jer se meni ide van ali bilo bi lijepo da se jave zanimljivi,komunikativni,druzeljubivi ljudi iz St i blize okolice do nekakvih 35 god (ja imam 26) koji su voljni nekad kad nam se "termini" poklope popiti kavu,pivo,popricati,zajebavati se,eventualno izaci navecer. spol nebitan.
ja sam zensko,preferiram rock (dakle ne bi bas isla na cajke i Rozgu i sl),nisam neka sminkerica,isto sam opustena,volim pricati o svemu itd. usudila bi se nazvat normalnom iako je to relativan pojam.
eto,ako se neko nadje u gore napisanom,privat
__________________
Sve je to za ljude.
hedonism is offline  
Old 17.06.2014., 08:27   #2
pa da na Iskrici nije bilo uspjeha i poznanstava?

edit: ja bi iša al piše da ne voliš Rozgu pa..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira

Zadnje uređivanje mentalny : 17.06.2014. at 08:41.
mentalny is offline  
Old 17.06.2014., 12:08   #3
tamo bi svi spolno opcili ajde ajde i Rozgu bi ti oprostila mene dosa zajebavat
__________________
Sve je to za ljude.
hedonism is offline  
Old 17.06.2014., 12:13   #4
Quote:
hedonism kaže: Pogledaj post
tamo bi svi spolno opcili ajde ajde i Rozgu bi ti oprostila mene dosa zajebavat
a na forumu ne bi?
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 17.06.2014., 12:54   #5
Da neko iz spliza trazi drustvo priko neta.svaka cast.ja iz pripizdine nista slicno nisan napisa.
Bi li Ivana Zaka oprostila?

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 17.06.2014., 15:13   #6
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Da neko iz spliza trazi drustvo priko neta.svaka cast.ja iz pripizdine nista slicno nisan napisa.
Bi li Ivana Zaka oprostila?

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
pa dobro,nisi. i nemoj. ja jesam i sta to sad tebi smeta nismo svi isti i dobro da nismo,na sta bi to licilo... ne znam ko je taj
__________________
Sve je to za ljude.
hedonism is offline  
Old 04.09.2015., 20:47   #7
Da ne otvaram novu temu bezveze , ima li ovde netko iz Makarske i okolice ?
__________________
Bolje živit 1 minutu časno nego 100 godina kao fukara.
casioedifice is offline  
Old 13.11.2015., 19:20   #8
Curu iz okolice Splita za zezanje i druzenje ,normalne po mogucnosti i velikim smislom za humor
Burek007 is offline  
Old 27.04.2016., 23:48   #9
TReba mi muska ruka od 40-50 g za kavicu- Split i okolica

Treba mi neko da mi digne raspolozenje, po pogucnosti da je optimisticne i vedre naravi. Neke šeme sa dnevnim boravkom i sex na nex ne dolaze u obzir-zaobiđite me po tom pitanju.
Otvorenomore is offline  
Old 28.04.2016., 22:11   #10
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Da neko iz spliza trazi drustvo priko neta.svaka cast.ja iz pripizdine nista slicno nisan napisa.
Bi li Ivana Zaka oprostila?

Sent from my GT-S5570I using Tapatalk 2
U Split kad odeš nikad ne možeš bit sam, uvik si okružen masom svijeta.
Pa nitko ni ne primjeti ako sam/sama dođeš negdje, ja odem u O Hare
sama ponekad(a ponekad i sa društvom) ali ugl. kad odem sama nitko ni ne primjeti da sam solo došla.
Doricamerica is offline  
Old 31.07.2018., 23:53   #11
Hej hoj. U splitu cu biti ovih dana pa tko zeli na plazu, kavu, setnju..neka se javi. 22god, musko, zg. Spol i god su mi nebitni.
brnaze is offline  
Old 04.05.2019., 16:01   #12
7.5(utorak) ,trazim curu za kavu/setnju...Ja M,24 god. ,normalan,neiskvaren,iskren
blackkeys18 is offline  
Old 23.08.2019., 22:33   #13
Pozdrav

Tražim prijateljicu za odlaske na kave/pića, izlaske i shoppinge.
Nedavno sam doselila u Split zbog posla i zaista nikoga ne poznajem, a ljudi na poslu su uglavnom orijentirani na obitelj tako da nemaju vremena za takve stvari. Ja imam 33 godine, od nedavno sam single i to mi dosta teško pada u životu jer nemam djece, a teško je biti sam, osjećam se poprilično usamljeno i treba mi žensko društvo da se jedna drugoj izjadamo, ako ništa drugo . Uglavnom, otvorena sam i normalna osoba, tako da mi se slobodno možete javiti na PM.
dejna0911 is offline  
Old 01.09.2019., 01:53   #14
Kava druzenje more setnje iz Splita.....samo normala i pozitiva....na private....poozz ekipa
Kalpacino79 is offline  
Old 07.11.2019., 21:07   #15
Ima li netko iz splita za popit pivu tu i tamo (vecernji termini). Ajmo rec do 25,26 godina da imamo kolko toliko zajednicke interese. Ako je neko za moze inbox da razminimo par rici prije.
Leptircek is offline  
Old 09.08.2020., 02:12   #16
U Splitu sam narednih cetiri, pet dana. Pa javite se da istrazujeno grad
dekrement is offline  
Old 04.10.2021., 12:11   #17
Tražim društvo u Splitu

Pozdrav, imam jako sličnu situaciju kao "hedonism", također u Splitu. Tražim prijateljicu/prijateljice za kavu, šetnju, popričati, ići na izlete, putovanje, programe, znači društvo. Strankinja sam, inaće u braku, ali ne može sve i uvijek s mužem. Imam 40+ godina, ali sam aktivna, a prijateljice mi su ili zauzeti poslom ili više žele ostaviti doma zadnjeg 1-2 godina. Također preferiram rock, isto nisam neka sminkerica, mirnija, relativno tiha osoba sam ali koji također voli pričati i se zezati. Eto, ako netko traži ovakvo društvo u Splitu, od oko 30 do nekakvih 50 godina slobodno se javi.
BijelaKava10 is offline  
Old 14.12.2021., 09:33   #18
Zanima me da li postoji neko zensko drustvo iz Splita da zeli upoznati nove ljude i da vole malo jaci program osim boce vina. Dva prijatelja i ja od kad je pocela korona nismo upoznali cure koje vole partijat i zabavljat se. Imamo 25+ godina i stvarno zelimo upoznati neko opusteno zensko drustvo bez predrasuda. Ako postoji takvo drustvo bilo bi mi drago da se jave. See ya
Tajsan is offline  
Old 27.12.2021., 21:42   #19
Smile

Pozdrav,žensko sam imam 26godina,lokacija Split/Makarska,trazim prijatelja ili prijateljicu (20-30 godina) (znaci samo prijateljstvo ništa van toga,jer imam dečka) za ic u setnje,kino,na kvizove,radionice,društvene igre,koncerte i slično.Uglavnom volim pricati o anime,igrice,filmovi,serije,crtani,hbo,netflix,str ipovi,....Od muzike slusam uglavnom rock i metal,i slican taj dir,ex yu rock i slicno.
Pa koga zanima nek se javi,hvala
babyyoda is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.