Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 15:35   #641
Jer zeli ici na poslovne vecere. To.je prvi korak prema poslu menadzera.😃
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 15:40   #642
Moja mama je radila za OMV. Koma, svi su je na kraju izbjegavali. Odustala je. Napokon.
the kamilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 20:29   #643
Za kaj je bila zaduzena, eurosuper ili autoplin ?
cudno da su ju izbjegavali , obicno ne mozes puno birati kad placas
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 16:04   #644
pa valjda su svi počeli kidati bez plaćanja
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:46   #645
kod multilevela je normalno da prijatelji i rodbina dignu ruke od tebe i bježe...
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 17:01   #646
OVB ima i Landesdirektora u vili na Tuškancu koji se brine da se pirmaida ne uruši:

https://www.facebook.com/pages/Ovb-L...95238897208705

jel se tu odvijaju čuvene večere?

tipičam marketing:
https://twitter.com/miroprskalo
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 17:41   #647
I mene su htjeli vrbovatio dok sam bio mali , nakon prvog "sastanka" pobjegao sam glavom bez obzira s time da sam tada s obzirom na godine bio naivan kao francuska sobarica....

gospodin na Tweeteru govori o "financijskim savjetnicima", nisam siguran da se smiju tako predstavljati?
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 18:29   #648
Ja sam pobjegla u prvoj pauzi. Financijski savjetnik je krivo objasnjavao postotke. I s dvadeset i nesto godina sam skuzila da su sarlatani.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:08   #649
Zove me prijatelj i kaze mi da je njegov prijatelj njemu postao financijski savjetnik te da ce i mene zvati. Poznajem tog "financijskog savjetnika", zavrsio skolu koja nema veze s tim. Obojica dobrice. On je kakti u stanju smanjiti kamatu kredita mojih roditelja.

Zanima me o cemu se tu radi i kako da reagiram.
Šimun Kefa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 14:23   #650
Odjebi ih odlucno.
Udalji se od njih dok ne izadu iz sekte.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 18:06   #651
Vi koji ste krenuli u OVB početkom godine ili prošle godine na edukaciju, jeste još tamo, i ako da, kako Vam je?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 07:26   #652
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
Vi koji ste krenuli u OVB početkom godine ili prošle godine na edukaciju, jeste još tamo, i ako da, kako Vam je?
Pa pročitaj temuod početka. Nema tu previše lijepih priča...
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 11:11   #653
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Pa pročitaj temuod početka. Nema tu previše lijepih priča...
Vrati se 10ak stranica unazad ili vise i pocni citati. Biti ce ti sve jasno.
Radi se o prodaji zivotnih osiguranja na proviziju. Kad te zamrze svi prijatelji nemoj reci da te nismo upozorili
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 23:56   #654
Quote:
GuardianOTB kaže: Pogledaj post
Vrati se 10ak stranica unazad ili vise i pocni citati. Biti ce ti sve jasno.
Radi se o prodaji zivotnih osiguranja na proviziju. Kad te zamrze svi prijatelji nemoj reci da te nismo upozorili
Pročitala sam temu, skoro sve postove, al pomislih da možda ima novih korisnika foruma/novih na temi koji nisu na temi od početka...
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 18:31   #655
pa imaš ih na fejsbuku, nešto slabo pišu novosti o uspjehu: https://www.facebook.com/pages/Ovb-L...95238897208705
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 08:57   #656
Quote:
9009 kaže: Pogledaj post
pa imaš ih na fejsbuku, nešto slabo pišu novosti o uspjehu: https://www.facebook.com/pages/Ovb-L...95238897208705
a o cemu bi pisali? Dionica im je u slobodnom padu ima 7god: http://en.boerse-frankfurt.de/stock/...are/FSE#Charts (klikni 10 years na grafu)

Uzlet je bio za vrijeme krize 207-2010 kad su ljudi zbog panike bježali s tržišta kapitala u osiguranja, novčane fondove i sl. što im je bilo sigurno. Kada se tržište smirilo tako su i oni jednostavno u free-fall u.
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 21:32   #657
A sad imaju nekakvu novu foru da traže "Financijske Planere" kao i voditelje/managere, jedva se i spominje famozni OVB.

Također piše da se šire po regiji i otvaraju urede.

Zanimljivost je da ih predstavljaju tzv.samostalni savjetnici, kao što je stanoviti Orlić
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 08:26   #658
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
A sad imaju nekakvu novu foru da traže "Financijske Planere" kao i voditelje/managere, jedva se i spominje famozni OVB.

Također piše da se šire po regiji i otvaraju urede.

Zanimljivost je da ih predstavljaju tzv.samostalni savjetnici, kao što je stanoviti Orlić
ne smiju ga spominjati jer ljudi odu na google i ovaj thread im prvo izbaci
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:51   #659
Quote:
GuardianOTB kaže: Pogledaj post
ne smiju ga spominjati jer ljudi odu na google i ovaj thread im prvo izbaci
Ovaj Orlić je inače iz Bednje, ali je pokupio njemački akcent pa zvuči kao Freud inače često prostači i pravi je naduvenko. I puno pije vode dok predaje... da ne bi presušil jadan

Htjeli bi obrazovati do 2000 zastupnika širom Kroejše!! I čisto su se pretvorili u piramidalnu shemu sličnu SFI-u jer obrazovani novaci mogu dalje širiti svoju mrežu "zastupnika"
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 09:11   #660
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
Ovaj Orlić je inače iz Bednje, ali je pokupio njemački akcent pa zvuči kao Freud inače često prostači i pravi je naduvenko. I puno pije vode dok predaje... da ne bi presušil jadan

Htjeli bi obrazovati do 2000 zastupnika širom Kroejše!! I čisto su se pretvorili u piramidalnu shemu sličnu SFI-u jer obrazovani novaci mogu dalje širiti svoju mrežu "zastupnika"
nisu se "pretvorili", uvijek su bili piramida - mlm, samo u fino upakirani.
Novaci aka Finacial trainee ne zarađuju ništa i tako sve dok ne dođeš do FC (financial consultant ), a da bi došao do tu treba ti cca 10ak ljudi ispod tebe i onda ti živiš od njihovih provizija, ti zarađuješ više na njihovoj prodaji od njih samih.

Samo treba novo meso u vatru ubacivati. i zato služe njihovi seminari i videa, i priče i blablabla.

Piramida od prvog dana kada su se osnovali.
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.