Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Sanjam da:
SP u nogometu ... u finalu igra Hrvatska ! 43 69.35%
Finale Lige Prvaka .... u finalu igra Dinamo ! 7 11.29%
Finale Lige Prvaka .... u finalu igra Hajduk ! 12 19.35%
Glasovatelji: 62. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2009., 14:49   #21
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
inace tvoja interpunkcija mi izgleda nekako ...
Ni meni nova miss Hrvatske ne izgleda nesto .. al. jbg. to je subjektivni dojam !

Znan ja sta tebi bode oci !

BTW ako je tvoja ljubav "bezuvjetna" usto cisto sumnjam, onda se moze reci da da si zasljepljen ljubavlju ! Jer te draga vara gdje god stigne !
__________________
to exist is to resist 外人
O_D_E_Z is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:18   #22
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
Ni meni nova miss Hrvatske ne izgleda nesto .. al. jbg. to je subjektivni dojam !

Znan ja sta tebi bode oci !

BTW ako je tvoja ljubav "bezuvjetna" usto cisto sumnjam, onda se moze reci da da si zasljepljen ljubavlju ! Jer te draga vara gdje god stigne !
sumnjaj ti cisto ili prljavo ali ja u tebe ne sumnjam.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 16:22   #23
Što god da se od toga ostvari bilo bi fenomenalno. Birat neću, jer jedno ne pobija drugo.
A da u finalu lige prvaka igraju Dinamo i Hajduk, e to bi bilo nešto. E jedino u tom slučaju bi bio kontra Hajduka da uzme taj pokal.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 16:36   #24
Quote:
odbojkašcro kaže: Pogledaj post
Što god da se od toga ostvari bilo bi fenomenalno. Birat neću, jer jedno ne pobija drugo.
A da u finalu lige prvaka igraju Dinamo i Hajduk, e to bi bilo nešto. E jedino u tom slučaju bi bio kontra Hajduka da uzme taj pokal.
Ako budu protiv Dinama u finalu,izgubit ce i prije penala. na jednu dobivenu
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 22:59   #25
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
Ako budu protiv Dinama u finalu,izgubit ce i prije penala. na jednu dobivenu
http://www.youtube.com/watch?v=Krz5L...eature=related
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:09   #26
Quote:
O_D_E_Z kaže: Pogledaj post
Lokal Patriotizam VS nacionalizam !

Kada bi mogli birat jedan od ova 3 scenarija:

1 - SP u nogometu ... u finalu igra Hrvatska !
2 - Finale Lige Prvaka .... u finalu igra Dinamo !
2 - Finale Lige Prvaka .... u finalu igra Hajduk !

Da moze samo jedan od prilozenih scenarija da se ostvari ! Za koji bi najvise navijali !?
Mislim da je ova tema bas za ovo mjesto jer mislim da ce resprava icu u politickom a ne u sportskom smjeru !
A i rezultati ce biti interesantni !
Zajeb.

SP je 2010 i tamo ćemo teško a Hajduk nije prvak pa nema ništa od LP i ostaje samo Dinamo.

Ništa od navedenog za 2009. godinu




Ma vatreni jasna stvar.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 23:20   #27
Timbrala san 1.

ali ja bi najvolila da ima i opcija Hrvatska prvak svita u nogometu, rukometu, košarci, vaterpolu......



jesan, ultranacionalist san..
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 00:13   #28
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Timbrala san 1.

ali ja bi najvolila da ima i opcija Hrvatska prvak svita u nogometu, rukometu, košarci, vaterpolu......



jesan, ultranacionalist san..
Onda promijeni smajlić u ovo
__________________
dušmani van,hrvatskoj sloboda
luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2009., 09:31   #29
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
Timbrala san 1.

ali ja bi najvolila da ima i opcija Hrvatska prvak svita u nogometu, rukometu, košarci, vaterpolu......



jesan, ultranacionalist san..
NEMA VEZE I JA SAM. tako kazu,a sto cu im ja,jelde!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2009., 13:21   #30
Dinamo, naravno, jer reprezentacija je izgubila onu čar koju je nekada imala kada smo svi bili zajedno, sada je to cirkus hrpe razno-raznih kvazi navijača u klaunskim hlačama i smiješnim šeširima koji će nestati čim se reprezentaicja ne plasira na svjetsko prvenstvo. Reprezentacija je postala iskomercijalizirana, izgubila je onaj nacionalni ponos koji je nekada nosila, na stranu uspjeh, HNS puzi pred prosječnim igračem Ajaxa da bi igrao za nju iako se deklarira kao argentinac, preklinje francuze da igraju za repku, nije to više to. S druge strane je Dinamo, klub iz mog grada uz koji sam odrastao, zajeban, u kurcu, s hrpom stranaca koji opet nisu toliki problem jer je to klub a ne repka, s pokvarenim mafijašem na čelu, s katastrofalnim stadionom, lošim rezultatima s iole ozbiljnijim momčadima, no tu su ljudi koje znam, ljudi s kojima se mogu poistovjetiti i to je ona najveća razlika između Dinama i repke: na Dinamu sam doma, na repki nisam, jer na repki kad vise transparenti Čapljina, Mostar, Varaždin, Rijeka, onda su to hercegovci, varaždinci, riječani, a kad vise na Dinamu - onda smo svi dinamovci. Jednostavno, meni je Dinamo ispred repke jer je moj, a repka je svačija.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2009., 03:54   #31
Quote:
alfa mužjak kaže: Pogledaj post
Hajduk.


A šta drugo? Bonus, u LP nema Zdrafka, nije nevažno.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 11:46   #32
Hajduk u finalu LP.

Jednostavno što se sa reprezentacijom ne mogu više poistovječit kao prije.
Ti mi reci "Hrvatska repka" a meni će prvo na pamet pasti konzumove kopirane i jeftine pjesme.

Također, ne sviđa mi se zbog nekih igrača koji ne bi smjeli igrati u njoj.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 12:12   #33
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Hajduk u finalu LP.

Jednostavno što se sa reprezentacijom ne mogu više poistovječit kao prije.
Ti mi reci "Hrvatska repka" a meni će prvo na pamet pasti konzumove kopirane i jeftine pjesme.

Također, ne sviđa mi se zbog nekih igrača koji ne bi smjeli igrati u njoj.
Meni isto Vejić nema tamo kaj radit
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 12:33   #34
Nisam mislio na Dinamove igrače, ako na to ciljaš.
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 13:26   #35
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Nisam mislio na Dinamove igrače, ako na to ciljaš.
Ma zajebavam se, ciljao si na ono kaj ja ciljam isto, a to je da mi se ovih 2 i pol centimetra svake vlasi kosi digne u zrak kad svakom jebenom brazilcu, argentincu koji dođe u Hrvatsku nude da igra u repki, ili kad mi jedan Cvitanich veli "mnogi su se igrači odrekli igranja za svoju domovinu da bi nastupali na svjetskom prvenstvu, tako ću i ja", a umejsto da ga se odjebe nakon toga, njega molit ide cijeli vrh HNS-a. Dudu mi je to iznimka koja potvrđuje pravilo, on je skoro ko naš, ali ovo ostalo - žali bože, još ona perverzija sa Sammirom. Mislim, boli me k, ima ljudi koje repka veseli, ali nije uredu.
__________________
"Ja se ne bojim privatnih stvari, no neke stvari bih rado vidio i dalje neprivatizirane. HNK. Zoološki. Muzeje. Crkvu. Domove zdravlja. Osnovne škole. Dinamo." (Santana)
Liht is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 01:45   #36
Volim repku,bez obzira na sva okolokolna sranja,kao i hrvatske klubove,...ali srce i osjet moj,..kažu Dinamo.
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 08:47   #37
Bez obzira na sve: reprezentacija
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 09:04   #38
1 i 2, to je ko da me pitaš jel ti draži sin il kćer

Uglavnom ipak Dinamo
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 14:27   #39
M

Naravno,Hajduk!


Reprezentacija+Dinamo ,nisu ni 50% od veličine Hajduka!
Umjetne i bezvrijedne kvazitvorevine,u kvazi državi.
Mario7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 17:32   #40
Hrvatska bez ikakva razmisljanja.

Prvo ..glupo mi je uopce usporediti SP sa LP
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.