Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 12:27   #41
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Da si joj napet.
on sebe mora zapitat zašto se zaljubija u nju?

zašto je ona bez ikakvog unosa svoje energije/vremena/razgovora/karaktera došla do takvog statusa kod njega? zato šta je zgodna i lijepo se smiješi? mislim ono digni malo kriterije, dečec. šta je u njoj toliko posebno da si od svih tih cura s faxa baš nju izabrao? šta je ona napravila za tebe? jel si se zbog nje ti osjetia posebnim?

i šta npr i da joj jesi napet? šta bi ti s tim? šta kad to dobiješ? oćeš bit sretan? koliko vremena?


zajebavam se, nemoj o tom razmišljat, neš jebat nikad

nego se fokusiraj na još koju djevojčicu, ona šta ti jučer uopće nije bila napeta i nisi je doživljavao već sutra može postat tvoja atila bič božji
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:59   #42
Zanimljivi odgovori.

A sad ozbiljno, slažem se da je najbitnije ne razbijati glavu. To ću i napraviti, bit ću svoj, samo cool.

Krajem mjeseca ili koji dan poslije kad predavanja budu već počela i atmosfera u razgovoru između nas bude to dozvolila, opet ću je pitati. Onako lijepo sve bez pritiska. Ako kaže da, super za mene. Onda je moguće da bi ili zaista moglo biti nečega ili je samo prijateljski. O tom - potom.

Ako opet kaže ne, idemo dalje.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:10   #43
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Zanimljivi odgovori.

A sad ozbiljno, slažem se da je najbitnije ne razbijati glavu. To ću i napraviti, bit ću svoj, samo cool.

Krajem mjeseca ili koji dan poslije kad predavanja budu već počela i atmosfera u razgovoru između nas bude to dozvolila, opet ću je pitati. Onako lijepo sve bez pritiska. Ako kaže da, super za mene. Onda je moguće da bi ili zaista moglo biti nečega ili je samo prijateljski. O tom - potom.

Ako opet kaže ne, idemo dalje.
Pusti da produ rokovi pa je krajem mjeseca pitaj kak su prosli ispiti i vrijedi li cuga jos uvijek.

Ne bi ni ja izlazila da sam u poslu i rokovima, pogotovo ako zelim ostaviti dobar dojam na nekoga, a imam stresan raspored.
Radije bi pricekala mirniji period.

Al tad bi se sama javila covjeku kak sam i obecala.
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:15   #44
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Zanimljivi odgovori.

A sad ozbiljno, slažem se da je najbitnije ne razbijati glavu. To ću i napraviti, bit ću svoj, samo cool.

Krajem mjeseca ili koji dan poslije kad predavanja budu već počela i atmosfera u razgovoru između nas bude to dozvolila, opet ću je pitati. Onako lijepo sve bez pritiska. Ako kaže da, super za mene. Onda je moguće da bi ili zaista moglo biti nečega ili je samo prijateljski. O tom - potom.

Ako opet kaže ne, idemo dalje.
Ni slucajno ju nemoj dva puta pitati, moras drzat do sebe i do svog integriteta, ovako i da pristane, i da ti zadobijes to sto zelis nesto s njom eventualno, pa makar i odlazak na kavu i nista drugo/trece, zauvijek ce ostat zapisano da si ti vise htio nju, nego ona tebe, mora bit podjednako ili nikako.

Ona tebe mora pitat, dva puta, ili nista.

Imas drugih koje ce rado s tobom otic' na kavu, nemoj gubit vrijeme na nju, ni u mislima a kamoli u stvarnosti, ni jedna nije toga vrijedna, apogotovo te koje se premisljaju oko kave.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 13:19   #45
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Zanimljivi odgovori.

A sad ozbiljno, slažem se da je najbitnije ne razbijati glavu. To ću i napraviti, bit ću svoj, samo cool.

Krajem mjeseca ili koji dan poslije kad predavanja budu već počela i atmosfera u razgovoru između nas bude to dozvolila, opet ću je pitati. Onako lijepo sve bez pritiska. Ako kaže da, super za mene. Onda je moguće da bi ili zaista moglo biti nečega ili je samo prijateljski. O tom - potom.

Ako opet kaže ne, idemo dalje.
Mislim da nebude tu uspjeha, dok sam tražio curu, to im je najčešći izgovor bio - faks.
gigra is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:40   #46
Cure se ne dejtaju z vrijeme ispitnog roka. Pricekaj i zovi kasnije ponovo.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 00:40   #47
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ni cuo nes slicno. rec decku da ceka 15 dana da bi mu rekla da nece s njim popit kavu., da mi se tako nesto dogodi, zapitao bi se sta samnom nije u redu, a ne s njom.
mislim da je riječ o pristojnosti
što drugo reći?
sorry ne pijem kavu ?

sjeti se one epiode Seinfelda kad George prepričava kako ga je navečer ženska pozvala u stan s rečenicom hoćeš popiti kavu a on odgovara ne pijem kavu navečer jer ne mogu zaspati i ode doma
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 00:42   #48
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
da si imao ono iskustvo koje imas danas sve bi one bile u tvom krevetu. sad znas koliko su bile napaljene jer su nakon par mjeseci postale trudne s drugim likom. toliko o njihovom vjernoscu i san o princu. isto kao da cekas taksi.

i to sve ima prirodnu sekvencu. jer da tako nije nikad ostarili ne bi. kad se nakupi takvh iskustava u tebi vise tjelo ih ne prepoznava. casa je puna
generalno se slažem s prvom rečenicom
s ovim ostalim, ne znam baš,... ajd jedna od te tri je zatrudnila al cca 10godina nakon ove epizode
apropo zadnje, baš mislim obratno, sad ih lakše prepoznajem
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 00:44   #49
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
falin te bože, napokon netko sa zrelim razmišljanjem.
obično ovdje ljudi tumače poziv na kavu kao poziv na seks...
apsolutno se slažem i ja
kava je poziv za neformalno druženje u bilo koje doba dana,
ako se cilja na više onda bolje cuga navečer
ali generalno je problem što svi shvaćaju takve pozive kao spoj
kao da se više ne možemo normalno družiti
a onda opet ako se samo družiš šta onda, šalješ te prijateljske signale i šta onda
hod po liniji tankoj
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 01:49   #50
Quote:
TajnovitCro kaže: Pogledaj post
Idem s jednom curom na faks u koju sam nedugo zatreskan. Isti smo smjer ali na različitoj godini studija. Nisam joj još priznao, pokušavam na indirektan i suptilan način dati joj do znanja da mi se sviđa. Zvao sam je na cugu, ali njezin odgovor je bio da ne ide na nikakve cuge naredna dva, tri tjedna jer se trudi učiti zbog ispitnih rokova i jedva dolazi na posao te jedan javni događaj u kojem oboje sudjelujemo. Ali pred kraj mjeseca, kad bude gotova s tim stvarima, neće biti problema i bez beda ćemo ići negdje. Moj odgovor je bio da ću zapamtiti njezino obećanje, a ona je ovako reagirala: " "

Upravo su to njezine riječi, a ja si prevrtam u glavi je li to možda bio pristojan način odbijanja s nadom da ću zaboraviti na to. Kako vi vidite ovo? Stvaram li probleme gdje za iste nema potrebe?

Imao sam sljedeće na pameti. Sada bih se primirio, pustio neka stvari idu svojim tijekom, a onda krajem mjeseca kad nas nešto bude dovelo u razgovor podsjetio je na obećanje.

Je li to dobra zamisao ili da čekam neka mi se ona obrati? Ne želim ispasti napastan, a ovo je jedino mjesto gdje mogu u potpunoj tajnosti dobiti valjane savjete.

Hvala!
Da joj se sviđaš, našla bi vremena za tebe pa da joj kuća gori.

Nažalost, odbila te je na lijep način.

Moj savjet ti je da joj ne daješ nikakvu pažnju više,s njom budi korektan i ozbiljan,ali ne podilazi joj,niti malo.

Nastavi dalje.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 04:48   #51
Ja sam ti student a imam i posao... Ne izlazim kad su ispitni rokovi, osim u šetnje i kava dvije, ne ucim cijelo vrijeme, a s deckima na cuge ne jer ne spavam nikako tad i osjecam se kao da lose izgledam i ne zelim koncentraciju pokvariti (ono malo sto imam). Da me pita za cugu netko tko nije moj smjer otpilila bi ga, posto jedva stignem i ovo, a ne mogu imati nesto kratko s njim jer ce mi poslje bit neugodno.

Nemoj ju pitat na kraju rokova za tu cugu, probaj se ukljucit u neku aktivnost ako ide ona, ako si stariji ponudi joj da ucite u knjiznici za neki kolokvij dva tri dana skupa, tako da se ne osjeca da mora izdvajati za tebe dodatno vrijeme nego kao da si dio njenog dana. Ili se zaposli di ona radi, samo drugi odjel da se ne vidate stalno, ako ti se bas ono jako svida.A onda nakon toga ako mislis da ima kemije, spomeni kak ti se tesko netko svidi (ako je to istina), i da je to nekad bas tesko jer si mlad, ili se probaj nasalit na nesto sexy ali da ne ispadnes ljigav. Ako ok izgledas i ima kemije to je sasvim dovoljno da barem probate nesto, pa ces vidjeti jeli to za nesto vise.

Cini se kao dosta truda ali ima izbor muskaraca i na svom smjeru i na svom poslu, bas ce izdvajati vrijeme sad jos za nekog kog ni ne zna toliko.

Ispitni rokovi nisu periodi za zapocinjati nesto s nekim.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:58   #52
Quote:
Trijezni Pijanac kaže: Pogledaj post
generalno se slažem s prvom rečenicom
s ovim ostalim, ne znam baš,... ajd jedna od te tri je zatrudnila al cca 10godina nakon ove epizode
apropo zadnje, baš mislim obratno, sad ih lakše prepoznajem
sigurno u tih 10 g ga nije nijednom primila
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 00:52   #53
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
sigurno u tih 10 g ga nije nijednom primila
naravno da jest. šteta što nije mene
ali ti ideš baš u krajnost
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:47   #54
ako ti se cura stvarno svidja pricekaj da rjesi ispit i pitaj je ponovo
nemoj tako lako odustat

nismo svi isti i ne funkcioniramo isto
nemas kaj za izgubit, a mozes puno dobiti
__________________
COR NON MENTITUR
Nay3li is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:10   #55
Quote:
Trijezni Pijanac kaže: Pogledaj post
naravno da jest. šteta što nije mene
ali ti ideš baš u krajnost
prokuzio si me, svaka cast
da se mjenjam? pa nisam ja sebi bira horoskop
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 00:17   #56
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
prokuzio si me, svaka cast
da se mjenjam? pa nisam ja sebi bira horoskop
nisu ekstremi toliko loši kao što se čini na prvu loptu
ponekad dođe dobro ko budali šamar
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:54   #57
autore, @TajnovitCro
kak je prošo na kraju?
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:26   #58
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Eto, kad mene pritsnu rokovi i kad moram završit posao, nikamo s nikim ne izlazim, nema šanse. A sigurna sam da nisam jedina takva u svemiru.
Tako da, itekako je moguće da curka želi odgoditi susret do trenutka kad ne bude pod pritiskom obaveza.
Ne prešaltavamo se svi lako, pogotovo ako nam je važno da neki susret ispadne kako treba. To bi čak mogao biti znak da ju zanimaš više nego prosječno.

.
Ovo bih i ja mogla reći; ako se radi o nečem zahtjevnom što traži koncentraciju, izlazak s nepoznatom, novom osobom bi me mogao skroz izbaciti iz ravnoteže i vjerojatno bih to radije odgodila do nakon što završim s tim.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:31   #59
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ovo bih i ja mogla reći; ako se radi o nečem zahtjevnom što traži koncentraciju, izlazak s nepoznatom, novom osobom bi me mogao skroz izbaciti iz ravnoteže i vjerojatno bih to radije odgodila do nakon što završim s tim.
pa ti reci da žene imaju sposobnost multitaskinga
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:32   #60
Quote:
Trijezni Pijanac kaže: Pogledaj post
pa ti reci da žene imaju sposobnost multitaskinga
ja svakako ne spadam u te
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger