Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 23:59   #41
Žena se boji bliskosti, tj. boji se potpunog otkrivanja je misli da bi takva razotkrivena mogla biti odbačena kao ne-vrijedna.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:08   #42
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Žena se boji bliskosti, tj. boji se potpunog otkrivanja je misli da bi takva razotkrivena mogla biti odbačena kao ne-vrijedna.
Možeš ti i bolje. Tražilica opet radi.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:22   #43
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Možeš ti i bolje. Tražilica opet radi.
Ne da mi se. Daj sumiraj relevantno.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:28   #44
Još nije posve konkretizirala problem, ali predmnijevam da to ima veze s esejem koji mi još uvijek duguješ.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:39   #45
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Još nije posve konkretizirala problem....
Što se mene tiče - je. Samo ona toga još nije svjesna. Odlučih stoga malo ubrzati stvar :genijalac:

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
...ali predmnijevam da to ima veze s esejem koji mi još uvijek duguješ.
Esej? Ma i ja se izlanem i obećam štošta pa mi se onda kasnije ne da.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 00:53   #46
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče - je. Samo ona toga još nije svjesna. Odlučih stoga malo ubrzati stvar :genijalac:
Ma lako za tebe genijalnog, bitno je da ona skuži, ne?

Ali napreduje. Prije par mjeseci je otvarala teme koje su i na Alternativi zaključavali, a sada već pokušava definirati svoju "vezu".
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 01:05   #47
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ma lako za tebe genijalnog, bitno je da ona skuži, ne?
Vidim ne cijeni se moj trud i doprinos temi.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ali napreduje. Prije par mjeseci je otvarala teme koje su i na Alternativi zaključavali, a sada već pokušava definirati svoju "vezu".
U jebemu, škicnut ću.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:45   #48
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Žena se boji bliskosti, tj. boji se potpunog otkrivanja je misli da bi takva razotkrivena mogla biti odbačena kao ne-vrijedna.
To je onaj društveno usađen dio... Asocijalan dio na to ne pristaje da me se ne bi uvjeravalo u moju (i tuđu) vrijednost, predlagalo zajedničko šetanje preko trnja, davali "konstruktivni" savjeti...

duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:51   #49
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post

Ako hoćeš... Ako hoćeš... A ako hoćeš...
https://www.youtube.com/watch?v=Lo2qQmj0_h4
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 19:37   #50
Da objasnim kako je završilo... Pa, nije uopće bilo bitno što on nije znao. Naime, imao je identične kao ja... Kao da sam se gledala u ogledalu... Evo i sad kad ga zamislim pokraj sebe, osjetim u srcu taj osjećaj... Zanimljivo da ih on nije nikad skrivao, a ja sudeći po naslovu teme jesam, što uopće nije bilo ni potrebno ni moguće... I tu dolazimo do straha od bliskosti, koji je kod mene veći, jer imam tu želju. Da napravim ono što "ne mogu", i toga me SRAM.

Znači, strah od bliskosti me ne plaši, već sram zbog istog... Taj naraste toliko da pojmovi "bliskost" i "strah" nestanu, i ostanem samo ja defenzivna, jer ako odbijem "napad" neću se morati sramiti...

I tako od djetinjstva... Tužni smajlić je tu onako reda radi. Meni se to zapravo gadi, imam osjećaj kao da mi se želudac stišće, i da sam potpuno sama u tom ludilu. Napravim bilo što kompulzivno, zapravo bilo što uopće, potpuno nebitno naravno je li destruktivno ili konstruktivno, da zaboravim na to, jer od tog me zaboli želudac, a mozak mi se pomrači, a ja se istodobno bojim i spremam za napad...

Tek ovako sad kad to kažem mi dođe do mozga i osjetim tugu u srcu i prodišem... A stvarno mnogo boli, i bježim u gore spomenuto ludilo.

Što me plaši? Strah, ne od odbacivanja, nego još dublji... Da sam već bila odbačena u samom startu... I da nisam to znala i da ću se toliko osramotiti da ću umrijeti od boli. A to je jer su me moji "odbacili", to je sad već priča tipa stara ploča, svjesna sam toga, samo ne na koji dio da se fokusiram u cijelom problemu.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 19:44   #51
Zapravo ne želim ovo što ja radim, svijest o tom i analizu, sve je meni mozgom jasno, samo bi htjela da mi netko kaže da to nije toliko sramotno i da me dijelom razumije. Doktori to ne rade. Čekaju rezultat da me pohvale... Pomalo pavlovljev pristup, jel se tako zvao onaj što je pse testirao...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 19:47   #52
Ups... Falila sam podforum... ako možete preseliti na psihologiju eto.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 12:14   #53
uvodni je tako konfuzan, ništa mi nije jasno?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 13:34   #54
Ne mora ni biti...ukratko što se manje trudiš sve razumjeti, manje su šanse za ludilom, prekidima itd.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 14:18   #55
Mene nije strah bliskosti, osim kad je .

Sa nekima mi dođe prirodno da naprosto "pustim dušu" i istresem sve crno, a nekima drugima ću u kratkim crtama ispričat najpovršnije moguće jer naprosto ne ide.
U ovo drugu skupinu spadaju i doktori, pa je to malo mindfuck .

No da se vratimo na odnose .
Teško je sa dijagnozom, al nemam dojam da je nešto puno lakše ni onima koji ju/ih nemaju.

Shvatila sam putem da je pak onoliko teško koliko to ja takvim napravim.
Ako ću zakomplicirat do isusa krista, onda da, sve će bit problem i sve će bit drama. Ak ću pak barem pokušat ne biti over-analyzing u vezi svega ikad onda je lakše.

Nije mi se desilo da me netko odbije zbog dijagnoze, ali vjerujem da nije dobar filing i dosta sam oprezna po pitanju otkrivanja tog dijela sebe ikome. Nikad partneru nebi skrivala što imam i da pijem tablete (ako bi ih u tom periodu uzimala), samo bi dovoljno dobro odvagnula dali je osoba sa kojom ulazim u bilo kakav oblik odnosa spremna na takve neke stvari.
Realno, po random razgovorima možeš vidjet koliko je netko empatičan i koliko je u stanju nosit na leđima.
Ako osjetim da bi mu potencijalno bila veći teret nego radost - neću puno objašnjavat zašto takav odnos umre i prije nego zaživi.

Da se razumijemo, ne očekujem da itko nosi moje probleme umjesto mene, ali meni treba netko tko zna i može biti podrška, a ako osjetim da druga strana ima dovoljno svojih sranja i da je to nemoguće realizirati onda je najbolje za oboje da odnos prestane i da emocije ne rastu.

E sad... Nisam se jako dugo našla u toj situaciji, pa je možda i lakše ovako teoretizirat na temelju prošlih bitaka, vidit ćemo ako se ponovno zaljubim koliko će radit racio, a koliko srce .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger