Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 18:57   #8281
ekipa, ima li ko saznjanja jel zavrsena istocna tribina u kranjci?
anti-antifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:58   #8282
Quote:
jopaUM`94 kaže: Pogledaj post
ovo se slažem...bio sam tamo i doživio prometnu nezgodu. normalno vozim desnom stranom i udari me lik autom. kako on nije kriv očito nisam normalno vozio...

slično je s centriranjem lopte, ovo prebacivanje dešnjaka na lijevo krilo i ljevaka na desno krilo je sjebalo centriranje. zato danas nitko ne zna centrirat
a i nije ti neka baza

jegeru javi se
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:51   #8283
Ljudovi, ovako stoje stvari:
Vip je otkupio prava prijenosa za Ligu prvaka od slijedece sezone i otvorila se mogucnost da umjesto dosadnih ili nestrucnih komentara tekmi, biramo opciju slusanja izvornog zvuka sa stadiona.
Ako ste za omogucavanje te variante, molim sve da se ulogiraju na vip-ov forum i ubace koji komentar u tom smijeru,
Slobodno prosirite ovu obavijest ekipi putem drustvenih mreza, pm-ova, mailova
https://forum.vipnet.hr/vip-tv-38/sp...prijenosi-1861
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:05   #8284
https://s10.postimg.org/dyrug86ix/divlje.jpg
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 16:07   #8285
https://youtu.be/FX-Tc--Q8wo?t=276
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 20:25   #8286
__________________
provokator
papillon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 23:32   #8287
Jeba bi ovu viki
Ne bi uopće puno razmišljao
jujica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 12:54   #8288
Curama/ženama koje trpe naš navijački život i/ili onima koje su lude kao i ''mi'' pa idu na utakmice - sretan Dan žena!
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 12:59   #8289
Quote:
skwhat kaže: Pogledaj post
Curama/ženama koje trpe naš navijački život i/ili onima koje su lude kao i ''mi'' pa idu na utakmice - sretan Dan žena!
tvoj navijački život?
MateKokičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 14:32   #8290
Quote:
MateKokičar kaže: Pogledaj post
tvoj navijački život?
nekad aktivan, sad indijanac.

ak' hoćeš iskreno.
__________________
1244 otoka :)
skwhat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 18:35   #8291
aleale is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 22:21   #8292
u međuvremenu u europi se sere o fašizmu i rasizmu, pitam se zašto ove dečke iznad u videu ne podsjete kakvi su fašisti i rasisti ?

licemjerje i degeneričnost europskih političara, polako i sigurno od europe rade treći svijet, a kako to izgleda možemo se uvjeriti po Johanesburgu.

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=IuNYOwKlDIE

ovako će u bliskoj budućnosti biti u zagrebu splitu rijeci istri, na sveopće oduševljenje antirasista i antifašista. a naravno i u ostatku europe, nije to ni tako loše, realno većina ovih židoljupčića i zaslužuje takvu sudbinu jer dok oni vole Židove, Židovi vole samo sebe kao što vidimo u ovom videu od alealea, i naše granice su fino otvorili za uljeze, dok svoje štite betonskim zidinama!

https://faktor.ba/bundles/websitenew...99zid-gaza.jpg

https://faktor.ba/vijest/izrael-grad...s-gazom-242943

a treba i reći da su ovi mukteovi, mukte napravili državu, s obzirom da su s parama od "holoCOSTa" izgradili cijelu infrastrukturu, a SAD im vječno viri iz guzice jer su svi američki političari poltroni Židova i Židovske elite koja im puni džepove, sve u svemu, jedna grupica ljudi koja se ponaša ko prava sekta lijepo jebucka čitavi svijet, dok se europa koja polako i sigurno ide u propast zamara fašizmom i rasizmom vlastitih sugrađana, i optužuje vlastite ljude za sve i svašta, ovi se ne opterećuju previše ničime jer znaju da su ovce na broju, i dok god su ovce na broju bit će i vune, u ovom slučaju dolara eura funte. a i nuklarni projektili i svašta nešto, država od 8 miliona jedinki nuklarna sila, pitam se što se onda Iranu brani koji ima 10 puta više 80 miliona. čudna neka matematika Trumpa i ostalih kvazi desničara s zapada. i koja je logika da zemlja koja je teritorijalno i populacijski, višestruko manja određuje zemlji koja je višestruko teritorijalno i populacijski veća preko drage im Amerike proizvodnju nuklarnog oružja, a posebice što su ih nakon 2ww nakrcali ameri s skoro 200 nuklarnih projektila, jedna Kina ima 250, pa se sad mislite što oni rade od tih Židova, dok skupa njima glumataju nevinašsca i nekakve žrtve holokošta.

poanta mog upisa nije politika, već iznošenje činjenice da gospoda Židovi nameću cijelom svijetu jednu mantru, a u praksi u svom Izraelu žive nešto sasvim drugačije, žive nešto što bi u vrijeme Hitlera i nacionalsocijalizma okarakterizirali za neviđeno zlo i mučeništvo, ali kada sami prakticiraju to uz sponzorstvo amerike onda je sve u redu. ovo što je danas Izrael, je gotovo identično politici Hitlera, ali ima jedna bitna razlika, SAD nije bio u guzici Hitlera i Njemačke, kao što su Sjedinjene Židovske ups pardon Američke Države Izraela. i tu tražite odgovor na to, zašto se ueropljane maltretira da su rasisti i fašisti, a ova gospoda gore su divni "patrioti", dakle u Izraelu je to "patriotizam" a u europi grozni nacionalsocijalizam fašizam rasizam ksenofobija katolibanizam mučeništvo nejači i naravno svih mogućih nacionalnih manjinica koje ni pod razno ne smijemo ni krivo pogledati kamoli ozljediti dok one žare i pale po našim ulicama, i gradovima, kao recimo 1990ih, i kao recimo u predgrađima Parisa Londona Amsterdama Frankfurta itd, sve je to nama divni antifašizam i "dan pobjede" dao a budale to još i slave, realno mene to sve ne bi zanimalo kada ne bih u tome vidio jednu agendu jednog pokvarenog naroda koji si umišlja da može nametati cijelom svijetu ono što sebi ni pod razno ne dopušta, a uskračivat pravo koje sebi naravno itekako opravdavaju, od nuklarnog naoružanja pa do svih ostalih "povlastica" gdje nikada ne krše rezolucije UN-a jer oni imaju moćne prijatelje. je politika u jednom djelu, ali je vezano i uz navijače zbog činjenice da će nas isti ovakvi prozivat i nazivati fašistima što smo na tekmi zaurlekali za dom spremni, a oni sami nemaju nikakvog problema otvoreno galmait da su rasisti, ali nitko u retardiranoj europi i americi neće nazvati Židove rasistima ili ne daj bože nacistima fašistima kako će nama tepati svaki put Zoran Stevanović i joker zovi Jovanovića, kada se Hrvati usude biti Hrvati. cenzuriranje slobode misli odavno je prisutno, a po meni danas je veći totalitarizam nego što je bio za vrijeme SFRJ.

navijači sami najbolje znaju da je danas po svim parametrima teže biti navijač, nego u bivšoj jugi, prepredenije metode zlostavljanja i sofisticirano provođenje zakona od slova do slova, čine ljude s idealima robovima sistema kojem se moraju pokorit, a sve zbog ovih koji su šatro antifašisti antirasisti i glumataju nekakvu uber toleranciju dok maltretiraju ljude godinama zbog pizdarija. koji od baklje rade kriminalno djelo, ali su zato sve naše kriminalce i lopove oslobodili i od Mamića rade sveca, kao što je i Tuđman i HDZ za njih sveti gral, a tek zavnoh i antifašizam, samo im to ne dirajte. veliki su to domoljubi, otprilike oni su domoljubni točno onoliko koliko je bio domoljuban Tito ili Staljin. ali neka se narod veseli, ionako ova usrana država neće doživjet kraj stoljeća, na moje sveopće zadovoljstvo da ću je ispratiti na vječni počinak kao i maršala Tita prije smrti. to mi je jedina ozbiljna životna želja, vidjeti ovu zavnoh avnoj prčiju na koljenima. a ove zapadne poltrone, bez gaća i prebijene pare u džepu što će usljedit nakon bankrota države, jedina utjeha nam ostaje Rimac koji je uspio napraviti svijetski model auta, i unesti genijalnu inovaciju u svijet automobila, ali džabe mu trud jer u ovoj državi nema mjesta za one koji su individualci i koji nisu na nečijoj grbači i sisi, kod nas samo opstaju krpelji ne oni najpametniji i najhrabriji. dok kod Židova i njihvoe sekte, vidimo sve funkcionira na način da se prvo pazi židovska guzica, a tek onda drage manjinice i ostali goyimi kako nas od milja zovu, sve u svemu ne krivim ja Židove što su oni skužili koja smo mi govna i glupani, već krivim nas koji smo dozvolili svim tim našim govnima da nas upropaste i vode u propast, to je naš problem a ne usrani Izrael i Židovski šesterokut kojeg se ne bojim koliko ni svih onih petokraka i srpova i čekića koje su nam ustavni stručnjaci okvalificirali kao simbole antifašizma, a za dom spremni kao sramotni fašizam, naravno ne možemo bez politike jer sve to i je u neku ruku isprepleteno i s navijačkom populacijom pa tko je više od političara uništio navijače u zadnjih 20tak godina ? koliko su ljudi prošli maltreitiranja i danas prolaze, a za što, za državu u kojoj neam ni reda ni zakona, ni glave ni repa, u kojoj je jedna Tuđman uspio napraviti državu koja je preslika SRH s puno jačim totalitarnim ovlastima dežurnih "elita" koje su zapravo druga riječ za onu buržoaziju što je vladala do 1991, sve u svemu, ne kaže se uzalud narod koji bira govna i zaslužuje se kupati u govnima, tako da Hrvate ne treba žalit, Hrvate treba prezirat i dečki otvoreno kažem iskreno i s dna duše, ja vas prezirem. a hvala bogu imam i više nego dovoljno razloga za to, najmanji razlog su naravno Židovi, oni su samo jedan od razloga nikako jedini.
boralio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2018., 12:53   #8293
Nije još potvrđena utakmica službeno, al što mislite kada ce biti pustene u prodaju utakmice za hrvatska brazil na anfieldu? I koliko ce biti moguce doci do njih?
jazo90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 11:43   #8294
https://www.elipso.hr/prilika/lotusg...ver-xl-akcija/

Polako se treba početi pripremati za SP...
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 20:55   #8295
Kakva lakrdija od lige,hahaha.Ovi klosari iz Pule pred totalnim kolapsom,ispadanjem i onda namjeste utakmicu. Demoni upad pod hitno na trening
BRIJACNICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 14:19   #8296
Finale kupa ostaje u Vinkovcima?
GNLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:59   #8297
Da, neutralni teren
1860 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:07   #8298
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
a i nije ti neka baza

jegeru javi se
ZĆB čoviće (il je čoviČe, neznam žena je bosanka ona se ži u tvrda i meka Đ) jesam li izdajnik sveka purgerskog ako sam skočil na Dinamov drugi gol?
Reg Deg
Ps. Pozdtarav Plemenitom Zubatom kaj radi nerede u Koprivnici
degenerikReg61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:35   #8299
slijedi papijeva
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 22:38   #8300
adresa poslužitelja gostionica nije pronađena.
Potražite upit gostionica net forums showthread php chat topić ringišpil mojoj glavi na Googleu
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:45.