Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 20:41   #121
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
koji fakultet bi te najbolje visoko stručno spremio za radno mjesto konzula?
pa evo...sigurno je mogao završiti prometni pa bi sada bio VSS
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:56   #122
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Njega nisam slušala, ali Čačić je zvučao kao Pusićeva, ha ha, istina. Dugo ga već nisam čula, ne znam je li se što od toga izgubilo... Ista dikcija, točno, valjda im je ona guru ha ha Ona je elokventna i brzo misli...
malo je ublažio s vremenom, ali to troje i dalje ima(ju) vrlo sličan način izražavanja

Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Sjajan opis izričaja Pusićeve. Čačić je imao manje ironije i gađenja, ali isto naglašavanje i riječi i istu rečeničnu melodiju
...
da, i specifična melodija je u pitanju, teško je ovako precizirati, trebalo bi uzeti par klipova i točno označiti "evo ovdje su isti, kad čujem jednog, čula sam i druge"
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:56   #123
I Kolman (HNS) zvuči ko Pusićkin klon
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:21   #124
na početku da, naročito kad kaže "strankE", no više mi to ide na Čačića s druge strane, podsjeća me još više na Sinčića

inače je korisno slušati bez gledanja; skužila sam da, kad recimo na radiju slušam nečije izjave, drugačije doživim tog sugovornika, još ga bolje čujem
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:02   #125
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
I Kolman (HNS) zvuči ko Pusićkin klon
[yt]RF4E6fJTBW0
sve mislim da je to prijemni ispit za ući u HNS.
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 10:54   #126
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
na početku da, naročito kad kaže "strankE", no više mi to ide na Čačića s druge strane, podsjeća me još više na Sinčića

inače je korisno slušati bez gledanja; skužila sam da, kad recimo na radiju slušam nečije izjave, drugačije doživim tog sugovornika, još ga bolje čujem
Dobro možda na ovoj snimci toliko ne ali slušajući ga uživo kroz duži period on ima dikciju (pa čak i boju glasa povremeno) koja je bizarno nalik Pusićkinoj.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:26   #127
kao da je hns regionalna stranka urbanih snobova iz sjeverozapadne hrvatske?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:40   #128
boris blažeković

U kojoj je fazi njegov odlazak,odnosno ne odlazak.Znade li itko nešto o tome ?
stipez997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 12:15   #129
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Sjajan opis izričaja Pusićeve. Čačić je imao manje ironije i gađenja, ali isto naglašavanje i riječi i istu rečeničnu melodiju, i znam da me je to užasavalo svojedobro, dok je bio ono na nekoj funkciji, više se i ne sjećam na kojoj, i gazio ljude svojim mrtvačkim kamionetom...
Obratiti pažnju kod Vesnice i Gazimira na slovo Č.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 13:32   #130
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Dobro možda na ovoj snimci toliko ne ali slušajući ga uživo kroz duži period on ima dikciju (pa čak i boju glasa povremeno) koja je bizarno nalik Pusićkinoj.
obratit ću pažnju

drago mi je da ima još onih koji su primijetili "izričajne podudarnosti".
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 15:37   #131
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
kao da je hns regionalna stranka urbanih snobova iz sjeverozapadne hrvatske?
Predsjednik dalmatinskog HNS-a Klement Bašić:

“Boris je intelektualac par excellence, dolazi iz takve obitelji, govori brojne strane jezike i živio je u Londonu, Parizu i New Yorku, što je vjerojatno razlog za to što nije završio fakultet. Bio je izaslanik u Parlamentarnoj skupštini NATO-a, prošao je cijeli svijet i dobro je upoznat s međunarodnim odnosima”, kazao je Bašić za tportal. Dodao je da mu je Blažeković rekao kako bi “u New Yorku doslovno visio kod njih, stajao im na raspolaganju 24 sata dnevno i išao na svaku nedjeljnu misu.”

Začudio se i kako Slavko Goldstein bez diplome može biti intelektualac, ali ne i Boris Blažeković.
......
(Portal narod.hr)

Da nije citirano, ne bih vjerovala da netko može takvo što izjaviti.

(Dakle, ne ograničava se na SZ Hrvatsku )
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 19:18   #132
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Predsjednik dalmatinskog HNS-a Klement Bašić:

“Boris je intelektualac par excellence, dolazi iz takve obitelji, govori brojne strane jezike i živio je u Londonu, Parizu i New Yorku, što je vjerojatno razlog za to što nije završio fakultet. Bio je izaslanik u Parlamentarnoj skupštini NATO-a, prošao je cijeli svijet i dobro je upoznat s međunarodnim odnosima”, kazao je Bašić za tportal. Dodao je da mu je Blažeković rekao kako bi “u New Yorku doslovno visio kod njih, stajao im na raspolaganju 24 sata dnevno i išao na svaku nedjeljnu misu.”

Začudio se i kako Slavko Goldstein bez diplome može biti intelektualac, ali ne i Boris Blažeković.
......
(Portal narod.hr)

Da nije citirano, ne bih vjerovala da netko može takvo što izjaviti.

(Dakle, ne ograničava se na SZ Hrvatsku )
Erudit Slavko i maneken Boris...
Gospodin Mika Tripalo je brzo skužio da se treba maknuti od te "narodne" stranke...
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:11   #133
Konzul bi isao na mise i "visio" kod ljudi. Samo da se ne "visi" po konkretnom uredu u koji tu i tamo cak i udu neke stranke kojima treba nesto odraditi.

Ja bih mu ekspresno odobrila tu poziciju samo da obeca da ce konzulat konacno proraditi, a ne da je otvoren, sto spalatina rece, po smijesnom radnom vremenu.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:37   #134
Zanimljivo, on i pok. Hanžeković su bili rođaci.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 21:58   #135
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, on i pok. Hanžeković su bili rođaci.
Koja je to gnusna nakupina Vesničinih i Gazimirovih klonova taj HNS...
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 07:19   #136
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Koja je to gnusna nakupina Vesničinih i Gazimirovih klonova taj HNS...
Ma Blažeković i slučaj oko njega je tipično za HNS. Samo jedno im se mora priznati; stvarno su maheri kad je upitanju kako se dočepati vlasti, kojekakvih funkcija i pozicija i to sa 1% potpore glasača. Ali nisu oni krivi kao ni cestar-diplomat Blažeković već oni koji su im to omogućili kroz nakaradni izborni zakon, između ostalog!
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:08   #137
Čitam da će HNS ustrajati na ovom tipu.Ma pod hitno novi izbori i to bez predizbornih koalicija.
nexst is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:53   #138
Quote:
Arijela kaže: Pogledaj post
Koja je to gnusna nakupina Vesničinih i Gazimirovih klonova taj HNS...
Vrdoljak -razdjelnici topline
Ferenčak - razdiobe gradskih zemljišta
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:57   #139
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, on i pok. Hanžeković su bili rođaci.
Roćko Hanzić je bio extremno poslovno uspješan u svim svojim poslovnim "poduhvatima" za razliku od manekena-birtaša Blažeka
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:02   #140
Quote:
običan lik kaže: Pogledaj post
Vrdoljak -razdjelnici topline
Ferenčak - razdiobe gradskih zemljišta
ali to nije smetalo HDZ kad su pregovarali
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.