Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 00:43   #1941
Quote:
OGpablo kaže: Pogledaj post
Znam da si u pravu ali dopizdi čoviku čitat te laži i sranja, kad se već tako moran izrazit. Ne znam mozda iman manji prag tolerancije, ili ono vjerojatnije da sam naivniji nego neki ode pa se upecan na te verbalne proljeve.

P.S. neki dan sam na ovoj temi, povodom raskida s Okupiranom pročita da je Maršić zapravo taj koji je pravi i istinski Četnik a da je Reić samo stari klaun i laprdalo, bezopasan. Moran priznat da to nisam zna i da sam uvik doživljava Barda ka kolovođu. Ima li netko ko zna nešto više o tome, šta je zapravo istina?
Maršić nije u SD.

Al da je četnik, je.
JZT- is offline  
Old 22.02.2018., 06:53   #1942
Quote:
OGpablo kaže: Pogledaj post
Ako ova zadnja Bardova kolumna/četničko orgijanje nije dosta za zabranu pristupa klubu onda stvarno ne znam šta je...Neka lipo SD pošalje nekog drugog i riješen problem. Nije da su medijski partneri
Staro govno bi to jedva dočekao. I onda bi nastavio pisati svoje proljeve s dodatnim motivom. Kao da njemu treba pristup klubu, pa i intervju s igračem bi napisao bez da ga je i vidio.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 22.02.2018., 09:17   #1943
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post


Haha... Ma naletija na njihovu sliku na netu, nisan moga odolit...

Bože mili, dobro smo i prolazili u Maksimiru sa njima...
__________________
"Vidje Hrvatska puno čuda, ali ne nađe štrika za toliko Juda." - Antun Gustav Matoš
beg is offline  
Old 22.02.2018., 09:29   #1944
Jel ovo maklo članak Reićeva sa slobodne?
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 09:51   #1945
Nije
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 22.02.2018., 10:25   #1946
https://www.youtube.com/watch?v=fFuftyHEcu0
dirigirani, namjerni i tendeciozni....
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=IaBIJH-8RNI

HAJDUK TE ZOVE
Metuzalem is offline  
Old 22.02.2018., 10:26   #1947
Apropo kReićevog članka riječ je o svršenom primjeru udbaškog pisanja naoko afirmativnog a u stvari vrlo podlog i zločestog članak na temu trenutne situacije u klubu.
Stara podrepina je izokrenila sve šta je mogla (čak i laže kad kaže da je Pušnika dovea Branco) pa praktički ispada da je za trenutni uspjeh Hajduka jedino i isključivo zaslužan trener. Po njemu Kopić je sam sebe izabra, dovea igrače, podilia im plaće itd. a onda za potvrdu svog ciganskog razmišljanja, za mišljenje pita poznatu moralnu vertikalu Igora "Štinca" i jednog od najvećih amatera koji je trenirao Hajduka Ivana Pudara - općenito dvije vrlo negativne osobe koje izrazito "svrbi" uspješnost i rezultati postojećeg modela.

Posebno je ljigava slijedeća konstatacija koju on često provlači: "Mogu kazati da to nije poželjno, jer navijače Hajduka ne bi trebalo biti briga tko vodi klub sve dok momčad igra tako moćno." - u prijevodu neka crni cigan, Štinac, Fio i tko god vodi klub i radi šta ga volja, sadi tikve sa đavlom (HNS-om, Mamićem, itd.), plaća pošteno suđenje - bitan je samo krajnji rezultat.

I još jedna: "Po svemu, odustalo se od zahtjeva iz kodeksa navijača da klubu pripada sav iznos od prodaje jer je taj odljev, podjela transfera, zaudarao na “deal“, bio najvažnija karika optužbi protiv bivših iz vremena Branka Grgića i Fredija Fiorentinija."
- moj odogovor njemu bi bia: "ne staro govno, odustalo se od toga da se rade dealovi poput prodaje dva bisera (Srne i Pletikose ) za ukupnu svotu od miljun ipo dolara bogatom Šahtaru a da se posli preko različitih izvora čuje da je gazda Šahtara reka da ih je platia 4 milijuna (a i to je mali iznos za dva reprezentativca) ili da se Niko Kranjčar proda za 4.5 milijuna a Hajduku ide milijun ili milijun ipo a ostatak "dobrotvorima" itd.
toman98 is offline  
Old 22.02.2018., 10:44   #1948
Quote:
toman98 kaže: Pogledaj post
...... podilia im plaće itd....

Kos je podilija po mojoj procjeni priko iljadu ipo plača u Hajduka.
Respektabilno.

Inače post ti je odličan. Al mora san se malo osvrnit na diljenje plača.
__________________
Dobar dan, stan debil?
Pamparello is offline  
Old 22.02.2018., 10:46   #1949
Quote:
toman98 kaže: Pogledaj post
Apropo kReićevog članka riječ je o svršenom primjeru udbaškog pisanja naoko afirmativnog a u stvari vrlo podlog i zločestog članak na temu trenutne situacije u klubu.
Stara podrepina je izokrenila sve šta je mogla (čak i laže kad kaže da je Pušnika dovea Branco) pa praktički ispada da je za trenutni uspjeh Hajduka jedino i isključivo zaslužan trener. Po njemu Kopić je sam sebe izabra, dovea igrače, podilia im plaće itd. a onda za potvrdu svog ciganskog razmišljanja, za mišljenje pita poznatu moralnu vertikalu Igora "Štinca" i jednog od najvećih amatera koji je trenirao Hajduka Ivana Pudara - općenito dvije vrlo negativne osobe koje izrazito "svrbi" uspješnost i rezultati postojećeg modela.

Posebno je ljigava slijedeća konstatacija koju on često provlači: "Mogu kazati da to nije poželjno, jer navijače Hajduka ne bi trebalo biti briga tko vodi klub sve dok momčad igra tako moćno." - u prijevodu neka crni cigan, Štinac, Fio i tko god vodi klub i radi šta ga volja, sadi tikve sa đavlom (HNS-om, Mamićem, itd.), plaća pošteno suđenje - bitan je samo krajnji rezultat.

I još jedna: "Po svemu, odustalo se od zahtjeva iz kodeksa navijača da klubu pripada sav iznos od prodaje jer je taj odljev, podjela transfera, zaudarao na “deal“, bio najvažnija karika optužbi protiv bivših iz vremena Branka Grgića i Fredija Fiorentinija."
- moj odogovor njemu bi bia: "ne staro govno, odustalo se od toga da se rade dealovi poput prodaje dva bisera (Srne i Pletikose ) za ukupnu svotu od miljun ipo dolara bogatom Šahtaru a da se posli preko različitih izvora čuje da je gazda Šahtara reka da ih je platia 4 milijuna (a i to je mali iznos za dva reprezentativca) ili da se Niko Kranjčar proda za 4.5 milijuna a Hajduku ide milijun ili milijun ipo a ostatak "dobrotvorima" itd.
ma smeće smrdljivo
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 10:56   #1950
Quote:
Pamparello kaže: Pogledaj post

Kos je podilija po mojoj procjeni priko iljadu ipo plača u Hajduka.
Respektabilno.

Inače post ti je odličan. Al mora san se malo osvrnit na diljenje plača.
Ovo stavi u kontekst onog vremena za kojim on žali kada je ovo bia nedostižan 'ideal' tadašnjih lopovskih, korumpiranih uprava. Naravno da se slažem da je riječ o normalnoj stvari koja se podrazumjeva i koju ne triba potencirat i meni se osobno gadi kad se raznorazni gazde sa tim hvale al je i činjenica da je ovo postalo normalno tek dolaskom narodnog modela i to tek nakon nekoliko godina.
toman98 is offline  
Old 22.02.2018., 11:21   #1951
Quote:
toman98 kaže: Pogledaj post
Ovo stavi u kontekst onog vremena za kojim on žali kada je ovo bia nedostižan 'ideal' tadašnjih lopovskih, korumpiranih uprava. Naravno da se slažem da je riječ o normalnoj stvari koja se podrazumjeva i koju ne triba potencirat i meni se osobno gadi kad se raznorazni gazde sa tim hvale al je i činjenica da je ovo postalo normalno tek dolaskom narodnog modela i to tek nakon nekoliko godina.
Ma sad mi je ža šta sam uopće napisa išta o njemu, ko da njega itko ozbiljno shvaća, redikul nije vridan jednog slova a ne jednog posta. Imam doživljaj da ga i u klubu već odavno smatraju za klauna, pa zar se nije Branco na zadnjoj konferenciji nasmija kad je vidia da ovaj ide postavit pitanje, a ako se želimo vratit par godina unazad, sićan se jednog Šoltinog samo takvog kolutanja očima kad je ovaj krenia pitat neku svoju pizdariju. Njega zapravo triba žalit, cili život mu je posa pisat o nečemu šta mrzi
OGpablo is offline  
Old 22.02.2018., 11:35   #1952
Usporedite pitanja kakva je Bojan sinoć postavljao Kosu i pitanja kakva postavljaju deseci profesionalnih novinara iz nekoliko različitih redakcija Mamiću na njegovim "pressicama". Ovo režimsko i plaćenićko novinarstvo ne da nije jedan od posrednih problema društva, već je po meni u rangu korumpiranog pravosuđa po tome koliku štetu nanosi državi.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Old 22.02.2018., 11:45   #1953
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Usporedite pitanja kakva je Bojan sinoć postavljao Kosu i pitanja kakva postavljaju deseci profesionalnih novinara iz nekoliko različitih redakcija Mamiću na njegovim "pressicama". Ovo režimsko i plaćenićko novinarstvo ne da nije jedan od posrednih problema društva, već je po meni u rangu korumpiranog pravosuđa po tome koliku štetu nanosi državi.
Apsoštrumfno.

Te takozvane novinare (isto kao i smradove umočene u nogometnu močvaru) bi trebalo početi vrijeđati na ulici, s naglašenim gađenjem okretati glavu od njih, pljuvati u njihovom smjeru, gađati im aute trulim rajčicama, prokazivati njihov džubretarski mentalitet uvijek i svugdje... učiniti im život nepodnošljivim pa nek se oni sele van umjesto naše mladosti.

Tu se ne radi o "službenim osobama" tipa drotovi ili kadije koji tuže i sude pa nas ne mogu sankcionirati za javno iskazivanje gađenja.
__________________
"Lakše je prevariti ljude nego ih uvjeriti da su prevareni." Mark Twain
Milogled Bluff is offline  
Old 22.02.2018., 11:54   #1954
Na Poljudu dva nova pomoćna terena s umjetnom travom


http://sport.hrt.hr/431352/na-poljud...mjetnom-travom
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 11:57   #1955
a bojana hahahahaha barem vam je bratić ovde
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 12:30   #1956
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Živo me zanima hoće li se netko u Slobodnoj osvrnuti na ovaj podcast i ono izrečeno u njemu (o njima) ili će se praviti da ne postoji.
Koja počast?

Pa NH sektaši su nam uzeli cili klub i nemamo više di pivat.

Još će nan se ezdepe vratit na mala vrata priko ajduka.
Imran is offline  
Old 22.02.2018., 13:34   #1957
jedva čekam subotu i slavena, da vidim tića, adama i filipa, a i općenito hajduka
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 13:36   #1958
Nadam se da nece bit ispod 15 000
Iskreno se nadam
__________________
Odgovornost, a ne demagogija
lakrdija 1950 is offline  
Old 22.02.2018., 13:37   #1959
nogometplus.net
2,912 subscribers

još malo pa tri tisuće preplatnika, odlična brojka za početak, oni podcast inkubator ima 5-6 tisuća preplatnika, a već su godinu dana koliko već na yt i imaju dosta poznatih gostiju, stoga to je odlična brojka
bijeli prah is offline  
Old 22.02.2018., 14:26   #1960
Svi na Poljud!

__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.